Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

Воно якою мовою розмовляє  :S
Гопота, бля....
   
"Щодо другого терміну. Я не вирішую це питання. Вирішувати буде суспільство. Я не прийняв це рішення. Це правда. Це рішення не буде пов’язано з форматом майбутньої коаліції. Я не планую собі таку складну стратегію. Це буде пов’язано з підтримкою моєї особистості народом України. Я виходжу на вулицю і розумію, як до мене ставляться. Люди за щось кажуть: дякую. Десь, кажуть, є помилки. У мене є діалог. Люди відкрито мені про це говорять. Говорять, що мене підтримують. Тоді я буду думати йти на другий термін, чи не йти. Приймати це рішення я буду з сім’єю, зі своїми дітьми. Вони страждають через мою професію"
"ганьба малоросу" — це помилки?  :D
   
теплої ванни нема,
є сеча в очі від блазня - цього не було, цього не знаю, шо тут страшного? Демченко з Татаровим герої, Бурба зрадник, все клас!

І Петя кожні п'ять хвилин ссить зелі в колготки. :gigi:
   
"покази можете ви надавати, а я президент України"
   
Колись Льоня Космос під час засідання КиївРади ні с того ні з цього встав і пішоа з зали :beach:  [ua]
   
"покази можете ви надавати, а я президент України"

 :weep:
   
Кловун: Я - верховний головнокомандувач!!!!!!!!!!!!!!!! :king2:  бо просто головнокомандувач и верховний головнокомандувач - це дві великі різниці!
=====================



 :facepalm: Боже-боже, яке воно дурне та пихате!

вже ж забув, як під мамкиною спідницею ховався від повєсток.
   
"покази можете ви надавати, а я президент України"
:king2:
наполеончик недороблений) :D
   
Ця вигадка розрахована вже на зовсім дибілів. Сценаристи 95-го кварталу, їх стиль.

та не, к сожалению это уровень наших сбушников, большинство из них тупые идиоты.
   
Хорошо что есть ФУП
я не могу смотреть на этого торчка

   
От таки "буде весело".
Правда, соромно перед іноземцями.  (td)
   
Хайп подіяв. ЗЕлепні ймовірно змінили концепцію.
Тут від Дубінського.

цитувати Дубінського, посіпаку Коломойського,  :-o

Тобто Дубінський, посіпака Коломи, воює з ЗЕ, лялькою Коломи?
Та бу-га-га!  :lol:
   
Бутусов: - Я и тут молчать не стану!!!! В зоопарке тигру не докладывают мяса!!!

:)
   
Включив, а там Бутусов блазня розмазує.
І блазень має дуже блідий вигляд.
Реально поглумився з клована
   
Включив, а там Бутусов блазня розмазує.
І блазень має дуже блідий вигляд.
Реально поглумився з клована

Бутусов дуже неоднознаний тип але сказати це в обличчя нашому недодиктатору то треба мати яйця
   
СтрайкІ то у Ютубі? :umnik2:
   
теперь понятен принцип построения прессухи - зе накидали говнеца на каждого журналиста и если вопрос ведет не туда зе перводит все на личности ..

бутусова обвинил в херне одной ... шустера в другой (нахер ты его приглашал если паспорт к него не тот???) ...


но быдлу нравится .. вон ссуться отрадости как зе хамит.
   
Бутусов вже всю воду випив бідолага.
   
Бутусов дуже неоднознаний тип але сказати це в обличчя нашому недодиктатору то треба мати яйця

журналісти не "раболєпствуют" перед недолугим правителем!
Це всіляє надію, що король скоро предстане голим.....
   
Ну Бутусов дав.  З залізними яйцями чоловік от так в очі назвати. президента брехуном,некомпетентним і т д. Жорстко.  Думаю так не планувалося)
   
Бутусов дуже неоднознаний тип але сказати це в обличчя нашому недодиктатору то треба мати яйця

Скорее, когда терять уже нечего. Крыса загнанная в угол. Очень хотел зашлифовать свое коломойское прошлое, которое ему дядя Зеля припомнил.
   
Ну Бутусов дав.  З залізними яйцями чоловік от так в очі назвати. президента брехуном,некомпетентним і т д. Жорстко.  Думаю так не планувалося)

Ви не згідні з Бутусовим?
   
Бутусов вже всю воду випив бідолага.

 а клован  у повному паперсі сидить, нещастя))
   
Ну все Бутусов пора сушить сухари. Бедненький водичку только и хлебает.
   
Скорее, когда терять уже нечего. Крыса загнанная в угол. Очень хотел зашлифовать свое коломойское прошлое

це ти про зеленського? :weep:
точно сказав  (tu)
   
Ни кто ни кого не размазует..
Ни бутусовы ни влащенки ни савики
Ни кто..
Читайте эту тему сначала..
Теплая ванна, подобрал журналюг и отрепетировал - якобы размазали..
Ну не могут же патриоты цвет нации обосратся, они же не прихильники певної політсили..
   
Ну Бутусов дав
здається то банальна безпорадність і гра на ефір, хоча з озвученого ним таки зливний бачок добрий
   
а клован  у повному паперсі сидить, нещастя))

Ты не можешь этого знать априори..
Но утверждаешь..
Потому что не зе...ил какой!
   
Що воно несе?

З Єрмаком, начальником канцелярії, спілкуються кращі розвєдчікі інших країн...

То може, поставити єрмака на царствіє замість кловуна?



 ;)
   
Ты не можешь этого знать априори..
Но утверждаешь..
Потому что не Зе...л какой!

как президент- ниакакой.

да и как тамада прессухи - так себе .. слишком очевидно что много врет и манипулирует.
   
Бутусов перевів годинник?
   
Ну Бутусов дав.  З залізними яйцями чоловік от так в очі назвати. президента брехуном,некомпетентним і т д. Жорстко.  Думаю так не планувалося)

Поступок из разряда фака Лероса.Когда нечем заполнить пустоту приходиться заделыват дыры таким дешевым эпатажем
   
Ви не згідні з Бутусовим?

Уже тут видно отличие того же Савика с богатым опытом от гоповатого Бутусова. Савик про предположения говорит "якобы информация". А Бутусов домыслы и свои предположения выдает за железобетонные факты, попутно обвиняя Зелю на основе  своих манипуляций.
   
теперь понятен принцип построения прессухи - зе накидали говнеца на каждого журналиста и если вопрос ведет не туда зе перводит все на личности ..

бутусова обвинил в херне одной ... шустера в другой (нахер ты его приглашал если паспорт к него не тот???) ...


но быдлу нравится .. вон ссуться отрадости как зе хамит.

на Зе атаки ж персональні? відповіді теж персональні, в чому проблема? все по чесному
атаки хамські? відповіді теж хамські
   
как президент- ниакакой.

да и как тамада прессухи - так себе .. слишком очевидно что много врет и манипулирует.

Это точно.Лучше бы Петра позвали чтобы он жорстко наголосив
   
теплої ванни від журналістів нема,

Невже офіс не тих журналістів відібрав?  :weep:
   
как президент- ниакакой.

да и как тамада прессухи - так себе .. слишком очевидно что много врет и манипулирует.

Я про то, что фупчик не может знать напонены ли памперсы у президента..
Ты про шо..?
И еще про манипуляции мне..
   
Невже офіс не тих журналістів відібрав?  :weep:

Шарий и медведуковские помойки с этим несогласны,потому что их не позвали
   
на Зе атаки ж персональні? відповіді теж персональні, в чому проблема? все по чесному
атаки хамські? відповіді теж хамські

І тут прискакало щось зелене - шефа захищати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія