Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

І саме тому він трахнув позавчора державу на 4.7 млрд :weep:
Але буба ні при чому
Сказано вам, що "союзницьких розмов" не було!  :laugh:
   
За словами Зеленського, коли Бурба вийшов із Офісу президента, він сказав, що після Америки Бурба хоче посварити Зеленського з Ердоганом і втягнути Україну у величезний скандал із Туреччиною.

Пряма мова: "Ердоган ніколи б нам цього не пробачив. Я з ним обговорюю такі речі за зачиненими дверима, такі речі! Як він нам допомагає!
   
Я так понял, что бы он не говорил, один фиг обосрут. :)

Так классика же.Один вот даже признался что вообще не смотрит,что не мешает ему активно заниматься дефекацией в этой теме
   
іголовне..Бурбою керував Порошенко

точно!
дякую за уточнення,
саме так блазень в кінці і сказав - це все від Петі
   
Усі мої розпорядження письмові! Яке розпорядження? Що міг акцептувати Єрмак з приводу операції? У нього немає повноважень. Як він його слухався?".
   
а ваще
Вова шпарить як по писаному (на ФУПі)
тому нецікаво, вже вчора все було ясно
   
Татаров незаменимый у Зе, для судовых реформ и по сотрудничеству с партнерами из ЕС,США , в этом же .
Занавес .
   
Ну да, Бутусов же посвящён во все подробности "спецоперации", в отличии от Президента  :laugh:

Ага.Все хорошее в этой стране делают Бутусов и Гордон,а все плохое Зеленский с Ермаком
   
Татаров незаменимый у Зе, для судовых реформ и по сотрудничеству с партнерами из ЕС,США , в этом же .
Занавес .

а Демченко як він хвалив по розвідницьких справах!  :laugh:
   
Вова йди нахуй
По хорошому
   
О,Наташа Влащенко.Решили весь ахметовский бордель сегодня выгулять?
   
Ага.Все хорошее в этой стране делают Бутусов и Гордон,а все плохое Зеленский с Ермаком

і Белінгкет бреше, а блазень в тяжких умовах рятує країну!
   
В следующей компании ванна Влащено и Бутусов..
Подобрали под себя  :X
   
так і не зрозумів, хто заважає прийняти закон про ОАСК, якщо є монобільшість...
   
З коментів на УП  :weep:

Петро Забело
Пане ЗЕ, ну хоч Одну свою думку доведи своїми словами
до завершення! Тебе ж люди слухають!

Volodymyr Bacylenko
Іспанський сором: що про нас подумають нормальні люди
   
Ну он вроде по факту все сказал.Или тебе не понравилось что Шавика назвали слугой Ахметова и ты с этим не согласен?Или ты не согласен с позицией по вагнеровцам и с тем что если бы что то пошло не так,то мы бы обосрались на весь мир и вместо байрактаров получили бы от турецкого хера уши?

а чому ти віриш, що це правда?
він раніше говорив, що взагалі ніякої операції не було
вилізло і вони придумали на кого все звалити

зі. На Шустера мені пох
іпала жаба гадюку
   
переворот прихильники певної політсили

   
"Що стосується Трухіна. Я сам не розумію, чому не була закінчена... Десь читаю, якісь ЗМІ запитують. Було ДТП, нічого тут страшного немає. Не хочу звертати на це велику увагу. Була експертиза і найближчим часом вона має бути. А потім вже результат"
   
"Щодо другого терміну. Я не вирішую це питання. Вирішувати буде суспільство. Я не прийняв це рішення. Це правда. Це рішення не буде пов’язано з форматом майбутньої коаліції. Я не планую собі таку складну стратегію. Це буде пов’язано з підтримкою моєї особистості народом України. Я виходжу на вулицю і розумію, як до мене ставляться. Люди за щось кажуть: дякую. Десь, кажуть, є помилки. У мене є діалог. Люди відкрито мені про це говорять. Говорять, що мене підтримують. Тоді я буду думати йти на другий термін, чи не йти. Приймати це рішення я буду з сім’єю, зі своїми дітьми. Вони страждають через мою професію"
   
"Що стосується Трухіна. Я сам не розумію, чому не була закінчена... Десь читаю, якісь ЗМІ запитують. Було ДТП, нічого тут страшного немає. Не хочу звертати на це велику увагу. Була експертиза і найближчим часом вона має бути. А потім вже результат"

А як він працював Президентом?  Це ж ДЕГЕНЕРАТ!!!
   
Вова йди (x)
По хорошому

 (tu)
єдине, що витікає з пресухи..про країну-русню на кордоні, ковід, кризу- ноль..лише одне- усі мене забіжають...так вали на..якщо нічого не вирішуєш
   
і Белінгкет бреше, а блазень в тяжких умовах рятує країну!
Белінгкет не бреше а лише цитує Бурбу
   
"Що стосується Трухіна. Я сам не розумію, чому не була закінчена... Десь читаю, якісь ЗМІ запитують. Було ДТП, нічого тут страшного немає. Не хочу звертати на це велику увагу. Була експертиза і найближчим часом вона має бути. А потім вже результат"

Яка експертиза? Вже подушка безпеки з авто пропала і кермо! Зникли! Нема звідки взяти зразки ДНК і звірити з Трухіним! Всі ржуть вголос з цієї справи!
   
що воно несе... :facepalm1:
   
і знову Порошенко  :gigi:
   
як можна було обрати такого тупого уєбана :facepalm:
   
як можна було обрати такого тупого уєбана :facepalm:

льохко! аби не барига-зрадник
   
я не головнокомандувач, я верховний головнокомандувач (с)

цуко, комплекси як у двох чернівецьких фкіків :laugh:
   
льохко! аби не барига-зрадник

свою прихильники певної політсили логіку лиши при собі
   
Белінгкет не бреше а лише цитує Бурбу

далеко не тільки Бурбу, а багатьох розвідників, що готували операцію
   
"Що стосується Трухіна. Я сам не розумію, чому не була закінчена... Десь читаю, якісь ЗМІ запитують. Було ДТП, нічого тут страшного немає. Не хочу звертати на це велику увагу. Була експертиза і найближчим часом вона має бути. А потім вже результат"

Сука :lol:
   
Цікаво, а чого кловун так нервує? Аж сіпається!
   
Товарищ Порошенко, товарищ Турчинов  :weep:
   
а чому ти віриш, що це правда?
він раніше говорив, що взагалі ніякої операції не було
вилізло і вони придумали на кого все звалити

зі. На Шустера мені пох
іпала жаба гадюку

В том то и дело что тут все построено на вере.Кто то верит Бурбе с Бутусовым,а кто то Зеле.Как оно было на самом деле не знает никто поэтому каждый выбирает сторону котора ему ближе на данный момент
   
"Що стосується Трухіна. Я сам не розумію, чому не була закінчена... Десь читаю, якісь ЗМІ запитують. Було ДТП, нічого тут страшного немає. Не хочу звертати на це велику увагу. Була експертиза і найближчим часом вона має бути. А потім вже результат"

Дійсно! Одним поламаним манюпасом більше, одним менше...Какая разніца?
   
Цікаво, а чого кловун так нервує? Аж сіпається!
Какое волнение
Та ванна ж теплая.
Повыбирали угодных..
А истиных не пустили..
То он имитирует..
Че ему волноватся..

...ps
поро любителям бы определится
   
Що воно несе?

З Єрмаком, начальником канцелярії, спілкуються кращі розвєдчікі інших країн...

То може, поставити єрмака на царствіє замість кловуна?
   
З Єрмаком, начальником канцелярії, спілкуються кращі розвєдчікі інших країн...


только что он утверждал то у ермака нет полномочий .... зачем они это делают???
   
Товарищ Порошенко, товарищ Турчинов  :weep:
товаріщ Богдан з товаріщєм Рябошапкою. суцільні товаріщі  :lol:
   
теплої ванни від журналістів нема,
є сеча в очі від блазня - цього не було, цього не знаю, шо тут страшного? Демченко з Татаровим герої, Бурба зрадник, все клас!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія