Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Любой министр бессилен против стада баранов
Министр не может дать указание принимать только по предварительной записи?
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

А Германия? А Франция? А Скандинавия? А Италия? Да практически вся Европа ипользует рекомендации EMA, а там никакого короновака нет.
Норвегія, Швеція і Фінляндія пускають з короноваком
   
Охочі щепитися від Covid-19 заблокували медиків у центрі вакцинації в Івано-Франківську

В Івано-Франківську в центрі вакцинації на Північному бульварі, 2 А, охочі отримати щеплення заблокували медиків з вимогами імунізувати кожного відвідувача до закриття закладу. Через це медики викликали поліцейських, пише місцевий сайт «Галка».

Як пише видання, 29 жовтня у центрі вакцинації працювали дві бригади лікарів. Одна з них – з самого ранку. О 19:15 там використали останню вакцину, а додаткової не привезли.

«Я прийшла о 16:00 – відпросилася з роботи. Ніхто нам заздалегідь не сказав, що якихось вакцин бракує. А потім, коли зібралося понад 100 людей, – лишилося 32 дози, потім 17, потім 12. Ми не звинувачуємо медиків – ми хочемо, аби їм забезпечили кращі умови і щось зробили з нами, бо ми не вакциновані й утворився натовп», – процитував сайт одну із обурених місцевих мешканок.

У комунальному підприємстві «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги» розповіли, що медики викликали поліцейських «після численних перемовин».



 :-)o
   
Наскільки я знаю, в Данії і раніше мало які обмеження були. Найпритомніші країни у цьому плані - Данія та Швеція.

Это, - да.
Этого у них не отнять.
Недаром самая счастливая нация.
Сегодня решил сходить в Тиволи, интересную картину наблюдал. Приехал автобус из Польши, вьівалил народ в масках, а рядом привезли местньіх пенсов из пенсионного дома, ни на одном нет маски. Поляки посмотрели, помялись и  тут же маски поснимали, хотя их гид на жопе волосьі рвал, наверное есть какое-то штрафьі, но ничего сделать не смог.

Западная цивилизация, мать её.
   
Четыре дня назад хотел записаться на повторную вакцинацию на сегодня, но передумал и сделаю через неделю.

И правильно сделал. Очередь сегодня была на улице возле поликлиники.

А месяц назад при первой вакцинации - ни одного человека. 
   
Чернівці - є всі три вакцини... На все - 5-7 хвилин...

Підтверджую. Сам я вакцинувався 3 дні тому. До 10 хвилин.
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

а чому електронноі черги нема?

   
Але великі черги, втім. Півгодини чекав.
   
а чому електронноі черги нема?

Жива черга в Чернівцях
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія