Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Прийшла на вакцинацію по запису - черга загальна, нічого не зрозуміло. Явно до сраки ці записи. Всі стоять як попало.
та, часто так є. бардак.
приходять і ті що по запису, і просто в порядку живої черги.
але це має сенс, якщо напр. по запису не набирається достатньо людей на флакон вакцин
   

це виставковий сьогодні
знову лише молодь в черзі
пенси не йдуть , хоча вони є першопричиною кіпішу
   
Вчора вакцинувались 289 тис людей.
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Показати зображення...
це виставковий сьогодні
знову лише молодь в черзі
пенси не йдуть , хоча вони є першопричиною кіпішу
молоді потрбініше.
для роботи, подорожей, ходіння в кафешки і тп.п
   
Прийшла на вакцинацію по запису - черга загальна, нічого не зрозуміло. Явно до сраки ці записи. Всі стоять як попало. Розвернулася і пішла. Пару тижнів будуть атакувати ці центри, щоб хоч з жовтим папірцем користуватися громадскьми траснпортом. Може як все заспокоїться, то ще раз спробую.
+1
привёз супругу в МВЦ, по записи в Хелси.
толпа, давка, никто не следит за порядком, нет ни полиции, ни муниципальной варты.
пришлось работать локтями.
я вакцинировался летом, был порядок, вызывали по времени, тех кто с талонами, на всё уходило не более 10 минут, плюс полчаса отдохнуть.
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Завтра вообще будет жесть  :-)o
   
А в понедельник слабо бесплатно привиться без очереди?
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

В Дриме сейчас дошло до драки.Охрана трц разбороняла :-)o
   
А в понедельник слабо бесплатно привиться без очереди?
та да.
мы записывались заранее, когда ещё не было красной зоны.
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

В Дриме сейчас дошло до драки.Охрана трц разбороняла :-)o

Ти диви, оце бажання вакцинуватись!
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

навеяло ))

"Вперёд, сукины дети! Вы что, хотите жить вечно?"

С таким возгласом 6 июня 1918 сержант Ден Дейли повел в бой свой взвод под плотным пулеметным огнем противника. За успех в этом бою Дейли должен был получить высшую военную награду США - Медаль Почета, но не получил, то ли из-за этой фразы, то ли из-за того, что имел уже две таких.

   
В Дриме сейчас дошло до драки.Охрана трц разбороняла :-)o

Гарік Корогодський (власник Дріму) ще влітку запрошував всіх вакцинуватися, але ж роздуплилися тіко зараз. :facepalm1:

Останнє редагування: 29 жовтня 2021 18:54:27 від шуша
   
Сегодня в новостях на цензоре писали. И фото - очередь даже за пределами поликлиники, стоят у входа. Позняки/Осокорки
----
 (tu)
Ну позаражують одне одного в тих чергах,і зразу ж крики почнуцця про недостачу місць,про брак кисню...
Мдя... :facepalm1:
   
+1
привёз супругу в МВЦ, по записи в Хелси.
толпа, давка, никто не следит за порядком, нет ни полиции, ни муниципальной варты.
пришлось работать локтями.
я вакцинировался летом, был порядок, вызывали по времени, тех кто с талонами, на всё уходило не более 10 минут, плюс полчаса отдохнуть.
----
Ну,дистанцію ж тримав,ні?  :S
Чи ти заражувати інших прийшов?
Штраф хоч виписали???
   
----
 (tu)
Ну позаражують одне одного в тих чергах,і зразу ж крики почнуцця про недостачу місць,про брак кисню...
Мдя... :facepalm1:

Головне - будуть казати, що то їх вакцина заразила... :(
   
Показати зображення...
це виставковий сьогодні
знову лише молодь в черзі
пенси не йдуть , хоча вони є першопричиною кіпішу
---
Причиною кіпішу є Вуханський дослідний центр та ті,хто його дослідження фінансував. :(
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Гарік Горогодський (власник Дріму) ще влітку запрошував всіх вакцинуватися, але ж роздуплилися тіко зараз. :facepalm1:
Корогодський :) кстати,он говорил шо готов лотерею разигривать для вакцинирующихся,но ему не дают
   
Корогодський :)

Так, очепятка, вже виправила.
   
Головне - будуть казати, що то їх вакцина заразила... :(
----
Хто?
   
Ти диви, оце бажання вакцинуватись!
---
То не бажання вакцинуватись,то "Плине кача" за свободою людей.
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

+1
привёз супругу в МВЦ, по записи в Хелси.
толпа, давка, никто не следит за порядком, нет ни полиции, ни муниципальной варты.
пришлось работать локтями.
я вакцинировался летом, был порядок, вызывали по времени, тех кто с талонами, на всё уходило не более 10 минут, плюс полчаса отдохнуть.

Якби нафуй посилали тих, хто не записувався, то всі би встигли.  А там утворили штучний натовп, слобиливо ближче до ширми.  Їм пофігу — є статистика щеплень, а по запису чи ні — така справа. Ще там треба заповнити якийсь листок згоди. От він у мене тепер є.
Мені транспорт не потрібний, в ТЦ я і так не хожу. Силові тренування і щеплення теж не сумісні. Так що якось переживу. Може через пару тижнів заспокоїться чи вже штурмом візьму той пункт вакцинації.
   
Показати зображення...
це виставковий сьогодні
знову лише молодь в черзі
пенси не йдуть , хоча вони є першопричиною кіпішу

Пенсам не треба на роботу. От і все пояснення.
   
Якби нафуй посилали тих, хто не записувався, то всі би встигли.  А там утворили штучний натовп, слобиливо ближче до ширми.  Їм пофігу — є статистика щеплень, а по запису чи ні — така справа. Ще там треба заповнити якийсь листок згоди. От він у мене тепер є.
Мені транспорт не потрібний, в ТЦ я і так не хожу. Силові тренування і щеплення теж не сумісні. Так що якось переживу. Може через пару тижнів заспокоїться чи вже штурмом візьму той пункт вакцинації.

а можете пояснити причину зволікання, чому раніше не вакцинувалися   ---так, заради цікавості?
   
---
Причиною кіпішу є Вуханський дослідний центр та ті,хто його дослідження фінансував. :(

Причиною кіпішу є ті,хто цим скористався з власною метою.
   
---
Причиною кіпішу є Вуханський дослідний центр та ті,хто його дослідження фінансував. :(

не знаю про центр, але ж видно, що пенсами переважно заповнені реанімації
вони найбільш вразливі до вірусу , саме тому їх слід колоти в першу чергу
але для влади це виявилося непідйомною проблемою
   
Штраф хоч виписали???
да, я выписал всем штрафы, всем кто там был, но денег мне никто не дал :(
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Ти диви, оце бажання вакцинуватись!

Без вакцини немає звичного життя. До вакцинування його не було просто у всіх під час локдауну, а зараз є морквинка у вигляді щеплення.Мій брат вакцинувався заради подорожей.
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

а можете пояснити причину зволікання, чому раніше не вакцинувалися   ---так, заради цікавості?

Я веду досить усамітнений способ життя, не користуюсь громадським транспортом, дотримувалась карантинних  вимог, весь рік спокійно відвідувала спортзал, мій максимум у сезон грипу — шмарклі. Типу надієшся, що тебе це не торкнеться.
Китайська вакцина — нафіг. Файзер тільки нещодавно нормально навезли. Мій знайомий вакцинувався по блату в держ установі. Мала можливість у брата щепитися але чогось втиканула (сказала, що подумаю, а він мене і не перепитав). А тут — хуяк і вже 30 тис хворих.
   
Китайська вакцина — нафіг


ви фахівець?
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Китайська вакцина — нафіг.

---
якщо не планували подорожі, то і китайська ок.
деякий захист все ж дає.
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Китайська вакцина — нафіг
ви фахівець?

А куди ви з нею поїдете? Тільки в Горішні Плавні.
   
на щастя/на жаль - закордонні подорожі мені не світять [ua]
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

на щастя/на жаль - закордонні подорожі мені не світять [ua]

Я би вакцинувалася, якби не черги з незрозумілих людей. Навіщо я записувалися, витратила час, щоб приїхати і т.д.? На наступний тиждень теж є записи. Виходить, що треба приходити і стояти до перемоги. Запишусь ,мабуть, в інше місце - спробую в Солом‘янській РДА.
   
А куди ви з нею поїдете? Тільки в Горішні Плавні.

близько 20 країн доступні з коронаваком наразі
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

близько 20 країн доступні з коронаваком наразі

Вистояти декілька годин заради короновака? Дивне задоволення. Черга була одна.
   
близько 20 країн доступні з коронаваком наразі
Вот только практически вся Европа в эти 20 не входит.
https://en.wikipedia.org/wiki/CoronaVac
   
Вот только практически вся Европа в эти 20 не входит.
https://en.wikipedia.org/wiki/CoronaVac
іспанія,австрія,швейцарія, голандія,греція,угорщина, на мадейру можна (португалія не пускає)
ну й туреччина
   
Но вообще проводить собрать толпу народа вместе для борьбы с эпидемией... Сцуко... это бля ппц. Министр здравохранения за такое должен быть расстрелян путем посажения на кол.
   
Re: Вільного запису в Києві на вакцинацію нема

Но вообще проводить собрать толпу народа вместе для борьбы с эпидемией... Сцуко... это бля ппц. Министр здравохранения за такое должен быть расстрелян путем посажения на кол.
Любой министр бессилен против стада баранов
   
іспанія,австрія,швейцарія, голандія,греція,угорщина, на мадейру можна (португалія не пускає)
ну й туреччина
А Германия? А Франция? А Скандинавия? А Италия? Да практически вся Европа ипользует рекомендации EMA, а там никакого короновака нет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія