Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бесплатное жильё в СССР

Re: Бесплатное жильё в СССР


звичайно що виключення. Дали велику квартиру на велику родину. В новобудовах такої площі просто не було.
та не сміши мене... 4 дитини+2 батьків чудово влазили не те що в чотирикімнатну, а іноді і в трикімнатну десь на Троєщині чи Теремках... Теж знайшовся аргумент - 4 дітей...
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

та не сміши мене... 4 дитини+2 батьків чудово влазили не те що в чотирикімнатну, а іноді і в трикімнатну десь на Троєщині чи Теремках... Теж знайшовся аргумент - 4 дітей...
там ще дід з бабою були — 8 людей
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ні, в новобудовах були такі великі квартири. Ну, якщо не брати період Хрущова, коли будували хрущьовки. За часів Брєжнєва у новобудовах вже були чотирьохкімнатні квартири. Або на багатодітні сім'ї давали дві квартири поруч.

це в яких будинках вони були ? Хіба шо в "совмінівських" але туди совмін і заселяли. На суворова пару штук і на лівобережці
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

А спортмайданчик?
А діти, які граються, курять, бухають у дворі і обсцикають двері?
Ти там був взагалі?

був
діти всюди курять і бухають, я казав про розмір двору як для прорізної
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Тю, як мала дитина... Гроші, гроші і ще раз гроші. Для звичайного таксиста не було проблемою дати кілька тисяч рублів кому треба, щоб отримати те шо треба. І велика родина ісполкому була до сраки. Бачив я як великі родини пхали до двокімнитних квартир і ще ображалися як спасибі за це не казали...

ну міг і підмазати, звичайно, але без великої родини хєр би хто йому дав 4 кімнати в принципі
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

був
діти всюди курять і бухають, я казав про розмір двору як для прорізної
До речі, там ще й магазин молочний з тарою та всією супутньою хєрнею.
Я ж питаю, ти був у тому дворі, чи тільки гугльмапою бавишся?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

там ще дід з бабою були — 8 людей
І шо? Типова 4-кімантна це 54 метри житлової площі. 54/8 = майже 7 метрів на рило, за нормою треба було не менше 6. Був би звичайної людиною той таксист то аж бігом поїхали б на Троєщину. Одна кімната бабі с дідом, одна батькам, дві - на чотирьох дітей. Сказка, а не життя за совковими нормами.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
HSM

HSM, cьогодні в 11:03
Розгорнути попередні цитати...
і що ?
Та нічого.
У мене на очах люди такий будинок спалили, щоб нарешті отримати квартиру.


це як ?
палили свої приватні будинки  ?
шиза похлєще сметаниної
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

ну міг і підмазати, звичайно, але без великої родини хєр би хто йому дав 4 кімнати в принципі
Ну це без питань. Сімейній парі без дітей годі було розраховувати на трикімнатну і навіть на двокімантну. Але, як прописати ще пару-тройку родичів з села, то і на чотирикімнатну замахнутися можна було, за наявності ресурсів... :rotate:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

В готельці від НАНУ, де ми жили до 90 року, була сім'я - дід з бабою, батько, мама і двоє дітей. Жили в готельці загальної площі 30 м, чекали на держквартиру. Дочекались 4-кімнатної на Трої, і навіть цю готельку старшій дитині лишили (на той час старшій дитині було вже 18).
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

а шо в них нкзвичайного ? А ну роскажи ?

один мой дружбан детства подрабатывал в таксопарке мойщиком машин. Я спросил у него - чего он забыл в этом таксопарке? А он говорит, что каждый день имеет... Сколько-то там рублей кроме своей маленькой зарплатки. Потому, что у ребят-таксистов денег много и они щедрые. Поощряли его за тщательную мойку и уборку в их авто.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

До речі, там ще й магазин молочний з тарою та всією супутньою хєрнею.
Я ж питаю, ти був у тому дворі, чи тільки гугльмапою бавишся?

Ти маєш намір до мене доїбатись ?
Так, я був в тому дворі, вдруге вже кажу. Великий крутий двір, як для Прорізної.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

один мой дружбан детства подрабатывал в таксопарке мойщиком машин. Я спросил у него - чего он забыл в этом таксопарке? А он говорит, что каждый день имеет... Сколько-то там рублей кроме своей маленькой зарплатки. Потому, что у ребят-таксистов денег много и они щедрые. Поощряли его за тщательную мойку и уборку в их авто.

У моего знакомого отец был водителем самосвала при совке, вот там баблища было столько, что он покупал все что видел - золото, антиквариат, нацистские трофеи, особо не разбираясь и не понимая что покупал,
ну и в 91-м сгорел и чемодан кэша и вклады на 10 сберкнижках.
То что таксисты имели прям большое бабло, то такого не слышал реально, не приходилось.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ганс, ты так и не ответил, какая льгота у тебя по коммуналке как инвалида Чернобыля?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ти маєш намір до мене доїбатись ?
Так, я був в тому дворі, вдруге вже кажу. Великий крутий двір, як для Прорізної.
1. Ні, не маю наміру.
2.Якщо був, то з якого боку там ментура була?
3. Двір великий, але жодним чином не крутий, бо:
школа, ментура, магазин.

Так зрозуміло?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Та да. Этж не простой инженер. Это таксист! Круче были только мясники.

Були й покручє за м'ясників- вантажник в меблевому магазині :super:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

У мене був знайомий вантажник у меблевому магазині на Лісовому.
100 рублів за зміну в середньому.
Таксисти мали 25-50 рублів на день.
Плюс горілкою приторговували, повій підвозили.
Так що точно не бідували.
 
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

А армійський товариш був директором гастроному на Русанівці. На початку 90-х крутіше роботи не було.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

1. Ні, не маю наміру.
2.Якщо був, то з якого боку там ментура була?
3. Двір великий, але жодним чином не крутий, бо:
школа, ментура, магазин.

Так зрозуміло?

1, не схоже
2. з правого якщо прорізна за спиною
3. ментура це +, а не мінус, якщо ти не кримінальник
двір тим і крутий, що великий
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

У моего знакомого отец был водителем самосвала при совке, вот там баблища было столько, что он покупал все что видел - золото, антиквариат, нацистские трофеи, особо не разбираясь и не понимая что покупал,
Знайомий водієм працював у ритуалці на автобусі катафалк, золотий час був для нього  ,каже , а диспетчера iхнього автопарку як царьки були .
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

А армійський товариш був директором гастроному на Русанівці. На початку 90-х крутіше роботи не було.

У мене знайомий був директором печерськхарчоснаб за совка, всі кавомашини міксери для коктейлів і т.п. через нього йшли
приїжджає якійсь грузин з Сочі, дає дипломат кеша - пишеться акт що двоє вантажників несли кавомашину і не втримали
тепер цей знайомий помічником головного равіна служить.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Знайомий водієм працював у ритуалці на автобусі катафалк, золотий час був для нього  ,каже , а диспетчера iхнього автопарку як царьки були .

У них і тепер такі часи. Білогородка в полі зробила кладовище, типу сільське, киян хоронять за 1 000 долл. білогородців безкоштовно. За 1,5 роки могил стало в 10 разів більше.
Безкоштовне київське кладовище зараз десь за Броварами, Кажуть шо 60 км.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

це як ?
палили свої приватні будинки  ?
шиза похлєще сметаниної
Ти б жив у Києві в 1980р. без води і без туалета? Щоб дах протікав, а стіни тріскалися?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Були й покручє за м'ясників- вантажник в меблевому магазині :super:
НЕ факт. Я б на м'ясника поставив.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Але, як прописати ще пару-тройку родичів з села
А як ти пропишеш, якщо санітарна норма?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Вот сколько хороших профессий было в СССР! А вы говорите - морячки. Или того смешнее - районы, приравненные к Крайнему Северу.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

1, не схоже
2. з правого якщо прорізна за спиною
3. ментура це +, а не мінус, якщо ти не кримінальник
двір тим і крутий, що великий
1. Вибач.
2. Бачу, що був.
3. Не згоден. :)
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

У нас на весь курс (250 человек) был один не комсомолец. Позже выяснили что был баптистом.
Сдавал и историю КПСС и политэкономии и НК.
После выпуска (1978 год) пошёл работать на Квант и за два года получил квартиру. В Голосеево.
Не он один, все троечники, кто пошли туда, получили.
А я дурак хотел наукой заниматься, пошел в аспирантуру и построил кооператив в 1991 году ;o

  на баптистів у совкових вишах чекав курс "атеїзму", якщо на заліку не казав що не віруючий то відчисляли...
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

:facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Він йопнутий :) шось таке верзе....скоро Смєтану дожене в маренні  :pooh_lol:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Тільки додай, що ці будинки були з туалетом надворі.
І могли бути без води з колонкою надворі.

 8-:
Шо ти верзеш  :weep:
Туалет і ванна була в квартирі. Опалювання газом - були великі в стелю голландки вкриті кахлями. І на кухні - колонка.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

 на Електронмаші в 92 му можна було отримати тільки кооперативну квартиру та ще й з боротьбою в профкомі...

  для безкоштовної квартири треба було йти від 1-2 відділів...

  на початку 90-х цей завод взагалі ліквідували - зараз там магазин,

  а його рештків працює бувше СКТБ - виробляє пожежну сигналізацію...

  до речі, досить успішно - частину продукції продають на експорт.

 
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ганс, ты так и не ответил, какая льгота у тебя по коммуналке как инвалида Чернобыля?

Шошо ?? мародер еще и герой Чернобыля ?? Может еще и афганец ?  :weep:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

8-:
Шо ти верзеш  :weep:
Туалет і ванна була в квартирі. Опалювання газом - були великі в стелю голландки вкриті кахлями. І на кухні - колонка.
Так квартира, чи будинок?
 І де саме?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Почти десять лет работал в одной из киевских структур АН УССР.

На 360 человек выделялась одна квартира ... 2-3 года.

Вот и жили кандидаты физмат. наук с женой и детьми в малосемейных общагах в академгородке.

Это значит, что жили в комнате, а кухня была общая на этаже.

Большего унижения для умных и порядочных людей сложно назвать.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Почти десять лет работал в одной из киевских структур АН УССР.

На 360 человек выделялась одна квартира ... 2-3 года.

Вот и жили кандидаты физмат. наук с женой и детьми в малосемейных общагах в академгородке.

Это значит, что жили в комнате, а кухня была общая на этаже.

Большего унижения для умных и порядочных людей сложно назвать.

Ну сейчас то все наладилось, не?  Сейчас кандидаты физмата живут в конче заспе в коттеджах,  да ?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Большего унижения для умных и порядочных людей сложно назвать.
Одночасно знаю приклад як підриємство з 150 працівників збудувало будино 9 поверхів на 2 під'їзда.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Одночасно знаю приклад як підриємство з 150 працівників збудувало будино 9 поверхів на 2 під'їзда.
В структурі Госплану.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ти б жив у Києві в 1980р. без води і без туалета? Щоб дах протікав, а стіни тріскалися?

Кстати. До 1972 года на Шоаковичной стояли двухэтажные бараки с колонкой и сортирами во дворе. Сейчас на их месте стоит бывший цековский дом, где жил Кравчук.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

В структурі Госплану.

Поподробнее о чудесах можно?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Сейчас кандидаты физмата живут в конче заспе в коттеджах
Хто не дурний, той в котеджах МІТ живе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія