Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже легке та просте схуднення

Re: Дуже легке та просте схуднення

Колись писав, що треба б схуднути мені, бо важко... Роки 3 тому, здається...

З того часу багато чого сталось, але певні результати є... :) Деталі колись після війни, то все складно. Графік приблизно такий...

08.2003 - 80 кг
08.2013 - 125 кг
08.2020 - 131 кг
08.2021 - 124 кг
08.2022 - 120 кг
08.2023 - 94 кг

Останній рік крім базової активності обов"язково шоденно 5 км пішкі, не бігом. Дуже допомагає.

Десь так. Позитиву стосовно самопочуття повно. Тиск став набагато ближчий до норми, кризи з 210+ припинились взагалі... Ну, скажимо, на четвертий поверх зривало дихалку, треба було відпочивати. Тепер на 8й із торбою з маркета і не відчуваю взагалі що кудись дряпався... 3км бігом з викладкою перестало бути проблемою, ще півроку тому таки було дуже важко... А рік тому - неможливо... Тут медик каже, ще 4-5 кг і досить, далі буде шкідливо...

(55 років, зріст - 190см)

Дуже гарний результат. Здоров’я вам.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

   
Re: Дуже легке та просте схуднення

https://youtube.com/shorts/z377go3JPb8?feature=share

Метаболізм треба розганяти.
Їсти кожні 3 години по 200 грамів Гарнір- м'ясо-овочі.

 :-)o
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Чим більша перерва в споживанні їжі - тим краще. Найбільша - з вечора до ранку. Це і є інтервальне голодування. І той час можна додатково збільшити.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Чим більша перерва в споживанні їжі - тим краще. Найбільша - з вечора до ранку. Це і є інтервальне голодування. І той час можна додатково збільшити.
А для органов наоборот.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Чим більша перерва в споживанні їжі - тим краще. Найбільша - з вечора до ранку. Це і є інтервальне голодування. І той час можна додатково збільшити.

Організм буде вважати, що зараз голод і треба жирку накопичити. І піде все в жир.

Будеш їсти кожні 3 години, навпаки.  :-)o
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ти вночі теж їси?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

https://youtube.com/shorts/z377go3JPb8?feature=share
Короче, если после 30 ты все ещё жирный, или жирная, все нормально. Дальше будет только хуже. (с)  :D
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ти вночі теж їси?

Останній раз за 2 години до сну.

Відео я вище давав.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

   
Re: Дуже легке та просте схуднення

У меня все просто: достаточно не ужинать. И все. В среднем минус 1 кг в месяц.
Ни физ.нагрузок, ни диет, ничего не надо.
Просто есть не 3 раза, а 2 раза в день.
Прошел таким образом уже несколько циклов, т.е. худел на 15 кг, потом набирал вес опять (потому что начинал ужинать, к тому же всякую фигню, типа бутерброды с сыром и маслом и чай с лимоном, жуткая вещь, самый быстрый набор веса).
Потом опять переставал ужинать. 2-3 месяца вес на месте стоит, организм как бы привыкает к новому тренду - вес вниз.
И все, дальше по 1 кг в месяц стабильно.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

У меня все просто: достаточно не ужинать. И все. В среднем минус 1 кг в месяц.
Ни физ.нагрузок, ни диет, ничего не надо.
Просто есть не 3 раза, а 2 раза в день.
Прошел таким образом уже несколько циклов, т.е. худел на 15 кг, потом набирал вес опять (потому что начинал ужинать, к тому же всякую фигню, типа бутерброды с сыром и маслом и чай с лимоном, жуткая вещь, самый быстрый набор веса).
Потом опять переставал ужинать. 2-3 месяца вес на месте стоит, организм как бы привыкает к новому тренду - вес вниз.
И все, дальше по 1 кг в месяц стабильно.

Кожних 3 години потроху і ніяких бутерів...

Якщо рідше, виробляється гормон, який не дає худіти...

Волкова розказує, дивись.  :-)o

З її групи 20 людей тільки 2 не схудли, бо їли рідше ніж 3 години.

Одна жінка за місяць мінус 20 кг.   :-)o
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

А якщо їсти без перерв, то ж можна ще більше схуднути?

Гормон, який не дає худнути - то інсулін. Плюс стресові гормони.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Після початку ковідної істерії через карантини і зниження активності (а робота часто була на ногах) доволі сильно набрав вагу, при 184см вага була десь 108 кг.
Десь місяці тому вирішив, що потрібно щось з цим робити, бо задишка, пітливість, та й вигляд не дуже...
Значно обмежив кількість їжі, прибрав все мучне, вуглеводне, мінімум цукру. З фізкультури - кардіо по ютубу вранці та ввечері 15 хвилин, вибрав кілька роликів для різноманітності. Ввечері після кардіо і 5 хв відпочинку десь 20 хв вправи з гантелями 12 кг.
Їм вранці і ввечері. Вранці салат стандартний (огірки, помідори, капуста і тп в різних комбінаціях), грам 100 мясного (сам почав робити шинки, ковбаси і тд, виявилось що це нескладно і всім подобається), трохи сиру з несолодким чаєм. Ввечері зазвичай кисломолочне, сир 100-200 грамів з сметаною і чайною ложкою варення. Ну і рідини багато, вода, чай. Обмежено лимонад саморобний, на 2 літри лимон, м'ята, півтори-дві столові ложки меду, при такій жарі як зараз все ж хочеться освіжитися..
Звичайно все це варіюється, але порядок десь такий.
Результат - за місяць і тиждень мінус 12 кг приблизно, зараз біля 95 кг, самопочуття чудове, з'явилась забута легкість, пройшла сонливість, вимальовується рельєф м'язів.
Поки продовжую в тому ж напрямку.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

А якщо їсти без перерв, то ж можна ще більше схуднути?

Гормон, який не дає худнути - то інсулін. Плюс стресові гормони.

Кожний раз, коли їсиш (багато чи мало) відбуваецця виброс в кров інсуліну.
Тому, якшо часто їсти:
а) для тих, хто не мае діабету - провокація, небезпека появи діабету.
б) ті, хто мае діабет чи підвищений інсулін - не схуднуть а навпаки потовстішають.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Зараз це в мене пздець проблема.
Як почати, з чого стартонути - не знаю.

Кинув палити у 2012-му, вагу мав десь 77 при зрості 187. Худий був, як шкілєт. Зараз 117. Пузо. Важкість в рухах. Який там в дупу спорт, коли навіть невелика фізична активність призводить до одишки. Треба спочатку скинути хоча б кілограмів з 10, а тоді вже бігати там десь. А як розпочати, хз. Варене м'ясо? Дрібне харчування? Відмова від солодкого та випічки? Все це можна, але чи буде ефект і скільки на нього чекати?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Спробуй таблетки метформін 500 мг. 1 раз ввечері, якщо в цей день немає інтенсивних фіз. навантажень. І поступово більше ходити. І головний компонент - клітковина. Тобто їсти починати з салату чи огірка, помідора.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Спробуй таблетки метформін 500 мг. 1 раз ввечері, якщо в цей день немає інтенсивних фіз. навантажень. І поступово більше ходити. І головний компонент - клітковина. Тобто їсти починати з салату чи огірка, помідора.

Протидіабетичні? Так, у мене десь близько 6 цукор був пару років тому, зараз не знаю, скільки.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Так, протидіабетичні. Допомагають схуднути тим, кому важко рухатись, щоб рухатись легше та швидше.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Мабуть, спробую. Дякую.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Зараз це в мене пздець проблема.
Як почати, з чого стартонути - не знаю.

Кинув палити у 2012-му, вагу мав десь 77 при зрості 187. Худий був, як шкілєт. Зараз 117. Пузо. Важкість в рухах. Який там в дупу спорт, коли навіть невелика фізична активність призводить до одишки. Треба спочатку скинути хоча б кілограмів з 10, а тоді вже бігати там десь. А як розпочати, хз. Варене м'ясо? Дрібне харчування? Відмова від солодкого та випічки? Все це можна, але чи буде ефект і скільки на нього чекати?

Я дав відео. Дивись.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Я дав відео. Дивись.

 :-B
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Зараз це в мене пздець проблема.
Як почати, з чого стартонути - не знаю.

Кинув палити у 2012-му, вагу мав десь 77 при зрості 187. Худий був, як шкілєт. Зараз 117. Пузо. Важкість в рухах. Який там в дупу спорт, коли навіть невелика фізична активність призводить до одишки. Треба спочатку скинути хоча б кілограмів з 10, а тоді вже бігати там десь. А як розпочати, хз. Варене м'ясо? Дрібне харчування? Відмова від солодкого та випічки? Все це можна, але чи буде ефект і скільки на нього чекати?
Знаю людей, які схудли на 20 кг за десь півроку на Орлістаті (Ксенікал). Без особливих обмежень в дієті, і без особливих побочок
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ксенікалу не дуже є в аптеках. І ціна в 10 раз вища за метформін.
За 24 таблетки 700-800 гривень?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Цілком можна схуднути й без таблеток. Вони лише надають впевненості та прискорення.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Зараз це в мене пздець проблема.
Як почати, з чого стартонути - не знаю.

Кинув палити у 2012-му, вагу мав десь 77 при зрості 187. Худий був, як шкілєт. Зараз 117. Пузо. Важкість в рухах. Який там в дупу спорт, коли навіть невелика фізична активність призводить до одишки. Треба спочатку скинути хоча б кілограмів з 10, а тоді вже бігати там десь. А як розпочати, хз. Варене м'ясо? Дрібне харчування? Відмова від солодкого та випічки? Все це можна, але чи буде ефект і скільки на нього чекати?
О, десь приблизно такі і мої вхідні дані були до потовстіння, вага тільки 85 і не палю. Вище написав як почав діяти, вага злітає швидко, але думаю ближче до норми буде вже повільніше спадати. Головне тримати себе від спокуси обжертись смачненьким. Так, забув написати, тортики зовсім потрошки, алкоголь вживаю, соточку коньяку з лимоном ввечері. До речі, навіть є думка, що допомагає схуднути. Чемпіонка світу рекомендує. ;o
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Коньяк? Я 5 місяців як відмовився від алкоголю.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

А якщо їсти без перерв, то ж можна ще більше схуднути?

Гормон, який не дає худнути - то інсулін. Плюс стресові гормони.
А як жити без інсуліну?  :S
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Кожних 3 години потроху і ніяких бутерів...

Якщо рідше, виробляється гормон, який не дає худіти...

Волкова розказує, дивись.  :-)o

З її групи 20 людей тільки 2 не схудли, бо їли рідше ніж 3 години.

Одна жінка за місяць мінус 20 кг.   :-)o
Мне не требуется 20кг за месяц. Меня устраивает медленно, 1 кг в месяц. Ничего не вырабатывается, как я вижу. Мне больше 50-и лет, и похудение идет, как я описал, просто и легко.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Мне не требуется 20кг за месяц. Меня устраивает медленно, 1 кг в месяц. Ничего не вырабатывается, как я вижу. Мне больше 50-и лет, и похудение идет, как я описал, просто и легко.


Це одна жінка і схудла тільки тому, що вчасно їла.
Їй треба було схуднути до випускного доньки.
Відео подивись, нарешті.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Дідусь, а ти на скільки вже схуд?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Мабуть, спробую. Дякую.
Не треба. Тобі ті 500 мг будуть до лампочки. З них починають, щоби потім перейти до норм дози у 1000 мг. Але це ж ліки. Почитай відгуки в інтернеті, потім думай варто чи ні.
Ну, і щоб худнути, на першому місці перегляд харчування, це ж через нього ти набрав вагу, отже треба його коригувати.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

В мене сусідка ділить 500 мг навпіл і приймає 3 рази в день. Але їй метформін лікар приписав. А я порадив трохи збільшити дозу. Добову. В неї важка форма діабету.

Меншу дозу легше збільшити при необхідності. А починають також з меншої.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

500 мг - це зовсім не важка форма ЦД. Чи вона на інсуліні?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

500 мг - це розмір таблетки, а не діабету.
А таблетку можна прийняти половину, цілу, півтори, дві.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Я читав інструкцію - там вказано, що 2-3 таблетки на добу. Це багато?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Забагато. Починають з однієї на добу, подивитись на реакцію. Далі буде видно.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Забагато. Починають з однієї на добу, подивитись на реакцію. Далі буде видно.

А що вважати за реакцію?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Зазвичай реакції не буває. Це типу побічні дії, описані в інструкції, при великих дозах до маси тіла.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія