Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Там где улица Бандеры - пусто, все уехали стоять раком на польских грядках и мыть итальянские унитазы
 :lol:

Велесова, ты знаешь, что ты кондом?
Для меня кондомы определяются такими фразами, как у тебя. Пренебрежительное отношение к людям труда. При том что сам то ты не из графьёв. Но истинные аристократы тем и отличаются от быдла вроде тебя, что не цураются любого труда. А такое как ты и от шахтеров нос воротит, но стесняется об этом сказать вслух.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

та ти щось перегрівся, мабуть нервуєш   :laugh:
із яких моїх слів арештували Стецька?

Перегрівся від підгорання якраз ти, якщо не пам'ятаєш що ти постив сьогодні.

А Бандеру просто покарали персонально за той експес із проголошенням акту незалежності. При цьому і Шевченко із Стецьком, і вся вертикаль ОУНб продовжувала служити німцям поки Бандера сидів.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

за ідеї Бандери в Україні голосує 2-3% на виборах.

хоча власних ідей у Бандери не було, є сенс говорити про ідеї Донцова.
ніяким ідеологом Бандера ніколи не був.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

нам - в реальной

В реальній Україні Бандера - герой, що Тобі і намагаються сказати. Змирися з цим.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Перегрівся від підгорання якраз ти, якщо не пам'ятаєш що ти постив сьогодні.



ну і?

арештували Бандеру а ти пишеш арештували Стецька.  це різні люди, вони навіть не були одружені  :kez_04:
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Или почему не считаете?

поясните мне ,пожалуйста,если вам не лень

Бандера - батька, конечно. И делают его таковым прежде всего вопросы таких как ты говнюков, увы.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

нам - в реальной.
Кому - вам?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

за ідеї Бандери в Україні

Україна - то і є ідея Бандери.
Далі не читав.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

за ідеї Бандери в Україні голосує 2-3% на виборах.
Та тільки красножопі пенси проти незалежної від Москви України.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

за ідеї Бандери в Україні голосує 2-3% на виборах.

хоча власних ідей у Бандери не було, є сенс говорити про ідеї Донцова.
ніяким ідеологом Бандера ніколи не був.

Ти підміняєш поняття. Маніпулюєш. "Свобода" або якісь інші партії, що навісили собі Бандеру на знамено такі самі бандерівці, як зюганов комуніст, або Зеленський лібертаніанець
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

В реальній Україні Бандера - герой, що Тобі і намагаються сказати. Змирися з цим.

В реальной Украине для меня большие герои те люди, которые погибли защищая Украину на Майдане, в Крыму и Донбассе.

Курсанты, которые пели гимн Украины в Крыму. Вот они герои.

А Бандера - это скорее политик.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Україна - то і є ідея Бандери.
Далі не читав.

 (tu)
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Кому - вам?

Украинцам, гражданам Украины.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Для мене Бандера символ боротьби за незалежність України.
І в цьму значені він зробив більше, ніж міг би фізично зробити будь-який батько.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ти підміняєш поняття. Маніпулюєш. "Свобода" або якісь інші партії, що навісили собі Бандеру на знамено такі самі бандерівці, як зюганов комуніст, або Зеленський лібертаніанець


а хто справжній бандерівець?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

В реальной Украине для меня большие герои те люди, которые погибли защищая Украину на Майдане, в Крыму и Донбассе.

Курсанты, которые пели гимн Украины в Крыму. Вот они герои.

Ось їх бандерівцями і називають.
І не даремно.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Украинцам, гражданам Украины.
Тобі хтось надавав повноваження говорити від імені українців, громадян України?
Чи не краще висловлювати свою персональну думку?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Для мене Бандера символ боротьби за незалежність України.
І в цьму значені він зробив більше, ніж міг би фізично зробити будь-який батько.
Приєднуюсь.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

В реальной Украине для меня большие герои те люди, которые погибли защищая Украину на Майдане, в Крыму и Донбассе.

Курсанты, которые пели гимн Украины в Крыму. Вот они герои.

А Бандера - это скорее политик.

Батько не зобов'язаний бути героєм. Україна реальна завдяки їм, героям, і завдяки Бандері також. Сперечатися щодо реального внеску кожного немає сенсу. Бандера став символом боротьби, він частина державотворчого міфу і з цим ти не зробиш нічого.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

як символ певного роду боротьби, цілком можливо

боротьба за незалежність на службі у окупанта.... так, цілком можливо, що у такому розумінні дійсно символ

   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

а хто справжній бандерівець?

Люди ідеї. Тобі не зрозуміти.  B-)
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

як символ певного роду боротьби, цілком можливо

боротьба за незалежність на службі у окупанта.... так, цілком можливо, що у такому розумінні дійсно символ

Фізичні вади не можуть завадити символу.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Плющит вату. Спор бессмыслен. Лучше всего такие вещи решаются где-нить на поле боя. Что на сегодня весьма не исключено.

 Что же касается идей Бандеры: до Бандеры, по сути, идея национальной Независимости Украины не воспринималась даже как концепт. Центральная Рада, даже получив по Брест-Литовску Независимость Украины, так и не поняла  ЧТО ПОЛУЧИЛА. Левацкие блеяния, идеи "вечной дружбы с Рашкой", " какой-то автономии" и прочего гавна были и у Грушевского, которого я презираю, и у Винниченко, которого презираю не меньше.
 Та что там!!! В 1991-1992, вырвав у Совка Независимость, половина вполне национальной интеллигенции обосралась дать власть Черноволу. " У нас же нет опыта!"- кричали. Даже сам Черновол (он писал об этом), отчасти соглашался, что еще не время. Черновол еще чехов вспоминал, которые не побоялись поставить драматурга Гавела. И ничё... вышло ж.

 Бандера сформировал своими публикациями саму идею украинской государственности и некую программу пусть долгой, но борьбы за неё.

 

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 09:36:06 від Wolter
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Люди ідеї. Тобі не зрозуміти.  B-)


вам гагарам нє понять  :laugh:

ну можливо
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

ну і?

арештували Бандеру а ти пишеш арештували Стецька.  це різні люди, вони навіть не були одружені  :kez_04:
Крутишся як вуж на пательні, тільки б не признати, що історик з тебе ніякий.
То як стецько продовжував служити німцям після арешту Бандери а саме головне де?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Національний герой та ідеолог української Незалежності. Кацапи недарма саме його ненавидили. Доречі, сама ідея Незалежності- це не так вже й просто. Навіть наскрізь лівацька та безхребетна Центральна Рада на чолі з цим Грушевським та Вінниченком,які витанцьовували перед Мацьквою і навіть згодні були на якусь автономію дурну, маючи на той час Незалежну Державу, так і не зрозуміла що просрала.

  Та що там казати- навіть зараз он Велесов та інша холопська бидлота, відсотків з 20% мріє про САВЕЦКІЙ САЮС та Моргенштерна. :facepalm:

 А Бандера втілював у свідомість самі принципи Незалежності.

і діяв за принципом мета виправдовує засоби.  а принцип сам людожерський
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Крутишся як вуж на пательні, тільки б не признати, що історик з тебе ніякий.
То як стецько продовжував служити німцям після арешту Бандери а саме головне де?


та мені байдуже як ти (видатний авторитетт. і експерт) мене оцінюєш, ти що довести хочеш, що ОУНб не була на службі у німців і перебувала у підпіллі?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

===============================================
 А чиї ідеї вижили? Твого терориста та тирана Ульянова,чи Бандери? Ідеї Бандери тільки но розквітають. Не всі їх навіть усвідомили. Наприклад ти. Та ти їх і не знаєш.

бідна україна....
я то думаю що за запах скрізь а то ідеї бандери смердять
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Я погоджуюсь з тою думкою, що символом боротьби за незалежність Бандеру більше зробили не німці, які відносини з ними у Степана не були б, а совєти.
Совєти всупереч своїм бажанням
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Человеку, который пиарит фсбшника Кадырова Онищенко - батько агент НКВД Кузнецов.

Что тебе объяснять?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Україна - то і є ідея Бандери.
Далі не читав.

україна---ідея не тільки бандери.
в бандери україна була вождистська недемократична і навіть певною мірою солідаристсько фашистська...
ти за таку україну?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

я бачу тут на грунті прогалин у історичній освіті утворився міф, що Мельник служив нацистам а Бандера гордо відмовився?  :laugh:

це звичайно ж не так.

ОУНб і ОУНм однаково були на службі у Гітлера. А Бандеру просто покарали персонально за той експес із проголошенням акту незалежності. При цьому і Шевченко із Стецьком, і вся вертикаль ОУНб продовжувала служити німцям поки Бандера сидів.
Ты немного путаешься в истории

Но это не удивительно. Узбекистаааан узбекистаааан

На службе Гитлера были советские войска. Именно они расчленили Польшу, проводили парады. Они обменивались эшелонами продуктов. Именно о
советы воспитывали немецких летчиков и танкистов, когда мир запрещал Германии развиваться в военной сфере.


   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Я погоджуюсь з тою думкою, що символом боротьби за незалежність Бандеру більше зробили не німці, які відносини з ними у Степана не були б, а совєти.
Совєти всупереч своїм бажанням


та ні, схоже що цілком свідомо
обрали найбільш одіозну і компрометовану фігуру
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ты немного путаешься в истории

Но это не удивительно. Узбекистаааан узбекистаааан

На службе Гитлера были советские войска. Именно они расчленили Польшу, проводили парады


ти готовий відновити цілісність Польщі повернувши їм Галичину?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

бідна україна....
я то думаю що за запах скрізь а то ідеї бандери смердять
===========================
То смердят твои портянки,ольгинец. :fuck:
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Тобі хтось надавав повноваження говорити від імені українців, громадян України?
Чи не краще висловлювати свою персональну думку?

У меня никто не забирал возможность говорить как украинец и гражланин Украины. Мне не нужны чьи-либо разрешения.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

та ні, схоже що цілком свідомо
обрали найбільш одіозну і компрометовану фігуру

Ну як би не було, а на зараз совєтів нема, а про Бандеру пісні співають :)
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Это тролинг рашки не более
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

батькой? а що це? :lol:

Ну як....батькой, матькой...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія