Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Офіцер все мені чоколядку приносив

Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Манкурты вроде тебя ржут с такого


А японцы уважают таких людей


 В Токио в возрасте 91 года скончался бывший младший лейтенант императорской армии Японии Хироо Онода. Он прославился тем, что отказался поверить в окончание Второй мировой войны и, верный присяге, еще 29 лет скрывался в джунглях на филиппинском острове Лубанг.

Лишь в 1974 году бывший командир Оноды, который специально прилетел для этого на Филиппины, убедил стойкого солдата сложить оружие.

На родине его встретили как настоящего героя.

тоисть ты разницу в кейсах не заметил?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я от виріс у селі то пригадую і шоколадки, і сільські клуби в кожному селі. Стадіон, мотобольна команда. Нова школа, медпункт, три магазини, пошта, тваринницькі комплекси. Вода і газ. Купа гуртків у школі для дітей. турніри по волейболу кожного вечора для сільської молоді. Шахматні турніри. Величезна сільська бібліотека де більшість книжок до речі українською, якісні переклади світової класики.
МОя мати з села. В дитинстві про шоколад лише слово чула, але як він виглядає - не знала. І це вже часи пізнього Хрущова - раннього Брєжнєва
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

З розетки, капіталістична Україна без опанування целіни може забезпечити всю мою електроніку.
в нас в селі в 60-их тільки зявилося електрика. а незалежності повністю окультурили село і всю інфраструктуру провели. в цьому році зробили класну дорогу. думала держава - ні. герега - ні. кажуть другий бізнесмен з села, що далі нашого. а все моє життя там не дорога пипець був - в автобусі порохи стовбом, а машина, як з хамсіну після поїздки в село.

в 2014 зявилися біженці з Донбасу з хорошим баблом. засадили поля фундуком, основательно все зробили, став викопали, техніку закупили, побудували польовий стан для неї. весною декілька гектарів тюльпанами засадили.
 зараз старий яблучний сад хтось викорчував, видно новий закладуть.


Останнє редагування: 19 жовтня 2021 12:32:53 від myshka naruzhka
   
Круто
Спасибо за рассказ

Да, про такое можно и фильм снять. Без пафоса, про то как жили обычные люди

Ну або це якийсь фарт  в певній місцевості Тернопілля. Або чувачок літературно гіперболізує.
Бо я знав двох "ветеранів", які лише майже при смерті зізналися, що вони робили в тих місцях з місцевими й як "мотивували" на колгоспи.
А там прям шара така, шо до 51 року  вся фуйня, й ніякий радянський  загін мусорів не приліз й не зробив "сегрегацію", кого на заслання, а кого залишити в колгоспниках.  :-o
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Влаштуємо опит, щоб розвіяти сумніви?  B-)


в смсл дослід, експеримент?
чергову голосувалку для порохоботів мабуть  :laugh:
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

МОя мати з села. В дитинстві про шоколад лише слово чула, але як він виглядає - не знала. І це вже часи пізнього Хрущова - раннього Брєжнєва
І так, рідне село моєї матері знаходиться не десь по глухих кутах, а досить близько до такого мегаполісу як Дніпро. Але ви надрочуйте на совок, надрочуйте...
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

це вже часи пізнього Хрущова - раннього Брєжнєва

Полтавський "історик" зараз скаже, що то всьо - здобутки совєцької влади, разом з гематогеном, кісільом в пачках і бонбами!  :pooh_lol:



Останнє редагування: 19 жовтня 2021 12:36:09 від GizmoGremlin
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

в смсл дослід, експеримент?
чергову голосувалку для порохоботів мабуть  :laugh:

Опит - це коли опитують думку, як правило - шляхом голосування. Питання буде про "хто в темі про відбудову Львова виглядає більшим йолопом: GizmoGremlin чи OldBoy"
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

І так, рідне село моєї матері знаходиться не десь по глухих кутах, а досить близько до такого мегаполісу як Дніпро. Але ви надрочуйте на совок, надрочуйте...
ПРичому вперше про шоколад вона почула від розповідей старших про німецьку окупацію і про те як німці пригощали тим шоколадом (так-так! по темі!). От і намагалася уявити, як той шоколад виглядає.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

МОя мати з села. В дитинстві про шоколад лише слово чула, але як він виглядає - не знала. І це вже часи пізнього Хрущова - раннього Брєжнєва



ну а як мало бути?
країна була в руїнах, відбудовувалась.

вам прикро що батьки не жили як американці?   так може це тому, що вони не американці.

за 30 років незалежності не настало проясніння в головах іще що друга Франція може виникнути тільки працею других французів?

знаходяться унікуми і досі на совок кивають
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

дивно
я от виріс у селі то пригадую і шоколадки, і сільські клуби в кожному селі. Стадіон, мотобольна команда. Нова школа, медпункт, три магазини, пошта, тваринницькі комплекси. Вода і газ. Купа гуртків у школі для дітей. турніри по волейболу кожного вечора для сільської молоді. Шахматні турніри. Величезна сільська бібліотека де більшість книжок до речі українською, якісні переклади світової класики.

правда зараз усього того вже нема і школу закрили. Стадіон буряном заріс

мабуть я не у тому селі ріс, без кацапської саранчі.
Газу не було природнього. В балонах. Води в водоводах не було. В хаті нівкого не було води, душу, туалету. Мобільного зв'язку не було. Магазинів тепер більше, комплексів нема, а м'ясо є, пошта і зв'язок кращий, банки кращі, замість шахмат дота, турніри.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Припиняємо рагуляцтво, читаємо справжню історію.

Великая Отечественная война 1941-1945 годов. В 12 томах. — М.: Военное издательство (Воениздат), 2011.
почему война у вас началась только в 1941 году?
а в 1940-м, например, войны не было? с Финляндией разве не воевали?
сколько страниц в этом монументальном труде посвящено погибшим за свою Родину финнам?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

У СРСР було не через розетки?

понимаешь, чтобы электричество появилось у тебя в розетке миллионы советских людей проделали титанический труд на протяжении десятков лет, во многом себе отказывая в потреблении.
Нашли руду, построили ГОКи, построили металлургические заводы, построили машиностроительные заводы, на которых сделали оборудование, турбины, построили тэс и аэс , протянули тысячи километров лэп, сделали трансформаторы. И всё это для того чтобы у тебя в розетке было 220 вольт 50 герц.

Но ты не переживай , это наследие совка не вечное . Не так долго тебе осталось мучатся с розеткой.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Опит - це коли опитують думку, як правило - шляхом голосування. Питання буде про "хто в темі про відбудову Львова виглядає більшим йолопом: GizmoGremlin чи OldBoy"


то називається опитування  :facepalm1:

можеш почухати ЧСВ на форумі де у всіх голосувалках Порошенко найкращий президент  :laugh:
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Мобільного зв'язку не було.


от оце як згадаю, просто аж трясе мене так совок ненавиджу  :X
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

ну а як мало бути?
країна була в руїнах, відбудовувалась.

Не зрозумів. В час ВІЙНИ, в СОЛДАТІВ шоколад був, а в час ВІДБУДОВИ, в КРАЇНИ-ПЕРЕМОЖЦЯ був кисіль в брикетах? Чому ви той шоколад в німців не забрали, як ракети?  ;o
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

ну а як мало бути?
країна була в руїнах, відбудовувалась.

вам прикро що батьки не жили як американці?   так може це тому, що вони не американці.

за 30 років незалежності не настало проясніння в головах іще що друга Франція може виникнути тільки працею других французів?

знаходяться унікуми і досі на совок кивають
І найголовніше. Хрущов і Брєжнєв, почали те все будувати, підвищувати життєвий рівень. І воно через те наєбнулося, почалися частнособственіческ іє настроєнія и мелкобуржуазная анархія. А Кім як скеля стоїть і ще 1000 років буде таким, як ти, на завість стояти.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

можеш почухати ЧСВ на форумі де у всіх голосувалках Порошенко найкращий президент  :laugh:

Ну от, благо, ти відповідь і знаєш! :D
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ну або це якийсь фарт  в певній місцевості Тернопілля. Або чувачок літературно гіперболізує.
Бо я знав двох "ветеранів", які лише майже при смерті зізналися, що вони робили в тих місцях з місцевими й як "мотивували" на колгоспи.
А там прям шара така, шо до 51 року  вся фуйня, й ніякий радянський  загін мусорів не приліз й не зробив "сегрегацію", кого на заслання, а кого залишити в колгоспниках.  :-o

чувачок любить ммм .... гіперболізувати ...
   
Полтавський "історик" зараз скаже, що то всьо - здобутки совєцької влади, разом з гематогеном, кісільом в пачках і бонбами!  :pooh_lol:

Показати зображення...
А я ще полюбляла нашатирно- анісові краплі. )
Ну і сгущонку  без дозволу відкривала.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

понимаешь, чтобы электричество появилось у тебя в розетке миллионы советских людей проделали титанический труд на протяжении десятков лет, во многом себе отказывая в потреблении.
Нашли руду, построили ГОКи, построили металлургические заводы, построили машиностроительные заводы, на которых сделали оборудование, турбины, построили тэс и аэс , протянули тысячи километров лэп, сделали трансформаторы. И всё это для того чтобы у тебя в розетке было 220 вольт 50 герц.

Но ты не переживай , это наследие совка не вечное . Не так долго тебе осталось мучатся с розеткой.
а почему в нормальных странах электричество в розетках появилось гораздо раньше, и миллионы людей проделали тот же труд, но ни в чём себе не отказывали в потреблении?
наверно были другие, более адекватные способы обеспечить розетки электричеством, без ГУЛАГов и без Голодоморов?
   
Полтавський "історик" зараз скаже,

Те понтове село, шо біля мого, таке саме як розповідав узбек, почало стрімко розвиватись саме за пізнього Брежнева
Побудували клуб/магазини/дитсадок/двоповерхова школа міського типу/будинок побуту (так, будинок побуту, де ремонтували техніку селянам, Карл!!)

Універмаг, магазини, пекарню, кафе  будувала укоопспілка коштом пайовиків, вона рішала корупційно з партійцями за "фонди".
Ще за пізнього Хрущова-раннього Брежнева такі рішалова були кримінально-небезпечні.

Клуб, школу, водогін, асфальтування в 80-ті роки вже повибивав голова колгоспу, неїпаццо "герой війни", який мешкав в старовинному кам'яному будинку, що раніше належав управляючому хазяйством графа Потоцького.

Тобто реально розквіт села прийшовся на ті роки, коли совдепія почала сунутись в напрямку розвалу.
Й в принципі, давайте вже чесно скажемо, якби совдеп не поліз санкційно в Афган й світові  ціни на енергоносії не впали до піздецю, то бабла б вистачило й надалі  фінансувати дотаційно 100500 таких сіл.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

1. понимаешь, чтобы электричество появилось у тебя в розетке миллионы советских людей проделали титанический труд на протяжении десятков лет, во многом себе отказывая в потреблении.
Нашли руду, построили ГОКи, построили металлургические заводы, построили машиностроительные заводы, на которых сделали оборудование, турбины, построили тэс и аэс , протянули тысячи километров лэп, сделали трансформаторы. И всё это для того чтобы у тебя в розетке было 220 вольт 50 герц.

Но ты не переживай , это наследие совка не вечное . Не так долго тебе осталось мучатся с розеткой.
1. а іншим електрика з неба впала? як вони примудрилися її отримати без такого надриву і лішеній?

2.  :weep:
На Хмельницькій АЕС енергоблок №4 планують побудувати за допомогою американців Його вирішили будувати з нуля, а не використовувати незавершену споруду. Американо-японська компанія «Вестінгауз Електрик» (Westinghouse Electric) має долучитися до будівництва п'яти нових енергоблоків атомних електростанцій України.10 вер. 2021 р.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

А я ще полюбляла нашатирно- анісові краплі. )

Так он воно звідки у вас!
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Не зрозумів. В час ВІЙНИ, в СОЛДАТІВ шоколад був, а в час ВІДБУДОВИ, в КРАЇНИ-ПЕРЕМОЖЦЯ був кисіль в брикетах? Чому ви той шоколад в німців не забрали, як ракети?  ;o


та все ти зрозумів

вистачило тобі хитрожопості щоб зрозуміти, що ніколи із українцями ти не матимеш такого жиру в ковбасці, як приймаком у канадців.

і предки твої це зрозуміли коли із Австрійської імперії з голою сракою тікали в Канаду, хоча у цісаря не було ні комуняк, ні совка, ні москалів, ніхто на заважав галичанам будувати щастя і жирувати.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

от оце як згадаю, просто аж трясе мене так совок ненавиджу  :X
А Україну за що ненавидиш?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Й в принципі, давайте вже чесно скажено, якби совдеп не поліз санкційно в Афган й світові  ціни на енергоносії не впали до піздецю, то бабла б вистачило й надалі  фінансувати дотаційно 100500 таких сіл.

Якби шоколадки, а не бонби, були в країні пріоритетом - то так, можливо, й сталося б.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

1. а іншим електрика з неба впала? як вони примудрилися її отримати без такого надриву і лішеній?

2.  :weep:
На Хмельницькій АЕС енергоблок №4 планують побудувати за допомогою американців Його вирішили будувати з нуля, а не використовувати незавершену споруду. Американо-японська компанія «Вестінгауз Електрик» (Westinghouse Electric) має долучитися до будівництва п'яти нових енергоблоків атомних електростанцій України.10 вер. 2021 р.


кому им ? шо тебе до их? Ты за 30ть лет ни одного энергоблока не ввела в строй .
У кацапов научилась новости из будушего постить?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

та все ти зрозумів

вистачило тобі хитрожопості щоб зрозуміти, що ніколи із українцями ти не матимеш такого жиру в ковбасці, як приймаком у канадців.

і предки твої це зрозуміли коли із Австрійської імперії з голою сракою тікали в Канаду, хоча у цісаря не було ні комуняк, ні совіка, ні москалів, ніхто на заважав галичанам будувати щастя і жирувати.
В США і Америку пів-Європи тікало. У тебе вже психічна проблема щодо галичан.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

та все ти зрозумів

вистачило тобі хитрожопості щоб зрозуміти, що ніколи із українцями ти не матимеш такого жиру в ковбасці, як приймаком у канадців.

і предки твої це зрозуміли коли із Австрійської імперії з голою сракою тікали в Канаду, хоча у цісаря не було ні комуняк, ні совіка, ні москалів, ніхто на заважав галичанам будувати щастя і жирувати.

Дякую за мегазлив, з художнім випердом!
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

А Україну за що ненавидиш?


хто тобі сказав
люблю, добра бажаю

а ти за що ненавидиш?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я общался с людьми, которые реально пережили оккупацию, и никто, ни один из них плохого слова о немцах не сказал.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

В США і Америку пів-Європи тікало. У тебе вже психічна проблема щодо галичан.



Галичина - найбідніший регіон австро-угорської імперії.

факт?

поясни чому так сталось  і заспокой мене  8-)
   
І про німці. Мама чоловіка розповідала, під час захоплення міста уламок снаряду поранив її матері ногу. З часом почалося запалення місця ураження тому довелося звернутися до німецького лікаря. Мала дитина тягала на санчатах мати  на перев'язку через пів міста. А на новий рік добрий доктор подарував якусь консерву відважній дитині.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

люблю, добра бажаю
В Союзі Радянськім ти щастя знайшла :pooh_lol:
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я общался с людьми, которые реально пережили оккупацию, и никто, ни один из них плохого слова о немцах не сказал.

Понимаешь , а те кто не пережил ничего уже сказать не могут. Так шо твой опрос нерепрезентативен.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Понимаешь , а те кто не пережил ничего уже сказать не могут. Так шо твой опрос нерепрезентативен.

А хто пережив совітів і не може нічого доброго про них сказати - це репрезентативно, чи ні?  :-)o
   
Якби шоколадки, а не бонби, були в країні пріоритетом - то так, можливо, й сталося б.
Але є одне але (с)
От дивись, село колгоспом фуярило переважно цукровий буряк.
А зараз кому  він потрібен? - дуже в обмеженій кількості.
Зараз на тих полях їпашать рапс, сою, зернові культури й вже  кілька "тракторів" виконують функціонал, який колись фуячили кілька сотень колгоспників.
Совдепія все одно прийшла б до етапу "скорочення" сіл, як не крути.
 
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

В Союзі Радянськім ти щастя знайшла :pooh_lol:


абсолютно ні
совок розпався абсолютно закономірно

якщо я розказую правду і заперечую брехню про совок, то це не означає, що я хотів би його відновлення
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

кому им ? шо тебе до их? Ты за 30ть лет ни одного энергоблока не ввела в строй .
У кацапов научилась новости из будушего постить?
:beach:

У 1981 почато будівництво. У кінці 1987 введений перший енергоблок. Підготовлені майданчики ще для трьох блоків. Другий енергоблок почали будувати в 1983, пуск планувався в кінці 1991.
У 1990 Верховна Рада України оголосила мораторій на будівництво нових АЕС.

Споруду Хмельницького-2 відновили в 1993, проте через недостатнє фінансування будівельні роботи йшли повільно, з середини 2002 вони були значно прискорені.

У липні 2004 відбувся фізичний, а 8 серпня — енергетичний пуск 2-го енергоблоку ХАЕС.

7 вересня 2005 Державна приймальна комісія підписала акт про введення другого блоку ХАЕС в промислову експлуатацію.
За 2007 Хмельницькою АЕС вперше вироблено 14 785,3 млн кВт • год електроенергії.


У 2007 експерти місії OSART МАГАТЕ, що на запрошення Уряду України провели перевірку стану дотримання безпеки і культури виробництва, дали високу оцінку Хмельницькій АЕС.

Добудова енергоблоків
У вересні 2012 Верховна Рада України ухвалила в цілому закон України «Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції»[5], який передбачає схвалення будівництва 3-го та 4-го енергоблоків АЕС. Вартість проекту оцінюється в 40 млрд грн., з яких 80 % буде залучено за рахунок кредиту Російської Федерації, а 20 % — за рахунок надбавки на тариф електроенергії.[6]
26 липня 2014 Президент Енергоатому Юрій Недашковський повідомив,[7] що Україна відмовляється від послуг російської компанії Росатом у добудові 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС через відсутність із боку Росії будь-яких зрушень у реалізації цього проекту. Наразі ведуться переговори з міжнародними виробниками обладнання для атомної промисловості.

На двох енергоблоках передбачається встановлення турбіни виробництва компанії «Турбоатом», а генератора — від «Електроважмашу» (обидва підприємства — Харків).

Електрична потужність двох енергоблоків становитиме 2200 МВт, а річне виробництво електроенергії двох енергоблоків — 16,226 млрд кВт-год.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія