Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Секс заради задоволення з погляду жінок

Re: Секс заради задоволення з погляду жінок
Bmx

Результати вражають.. зовсім все по іншому з  експірієнсу з кобітами
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок
Bmx

Гордий за цей форум  (tu)
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

nik (a) спитайте він тут  відомий анальний.  Давній підписувач на гей форуми Канади. Хто-хто а він розповість. Воно,звичайно не жінка,але ж механіка процесу мабуть схожа,але тільки ззаду. B-)
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок
Bmx

nik (a) спитайте він тут  відомий анальний.  Давній підписувач на гей форуми Канади. Хто-хто а він розповість. Воно,звичайно не жінка,але ж механіка процесу мабуть схожа,але тільки ззаду. B-)
Механіка анального сексу хіба чимось відрізняється гендерно?  :laugh:
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок
TC

Ой,  спасибо!

Никогда не предполагал, что так можно))))

А 69 с фаллоиммитатором не пробывали в качестве затравки перед вагинальным сексом?

Рекомендую.

А фаллоимитатором кого именно и куда именно?
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

А вот об распространенности садо-мазо поподробнее, а то я чувствую что чего то не знаю

Особенно после того, как одна юная очаровашка после двух дней секс марафона попросила у меня галстуки. Для того, чтобы я ее покрепче связал.  На этом марафон закончился. Привязать ножки и ручки подружки к спинкам кровати, то понятное развлечение.

А вот чтобы крепко обвязать всю девку, обездвижить ее и превратить  ее в кокон для бабочки - это не для моей фантазии.

Напевно Ви маєте на увазі японське мистецтво еротичного зв"язування - кінбаку/шібарі. Яке, до речі, дуже складне.
Це не БДСМ у західному розумінні, там інша суть, має мало спільного з забавками прив"язування до ліжка.
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

Знову усю політику к фуям перевели  :(
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

переважно ні (навіть з дефрлацією)
тому що вагіна пристосована природою для сексу.
а анус - ні,
АС треба з увагою і акуратно
Теоретично і практично можна зубною щіткою чистити взуття, а щіткою для взуття -- чистити черевики, тому не приходиться дивуватися в тому, що дірку в дупі хтось застосовує для сексу. Були би в людини на тілі ще якісь дірки відповідних розмірів, то, глибоко переконаний, їх би також використовували для сексу. Тільки не треба мудрувати, що трощення в дупу приносить задоволення пасивному партнеру, якого трощать в дупу. Якби це було так, то тоді би була поширена мастурбація в дупу за допомогою вібраторів чи інших предметів, і на зонах чоловіки погоджувались би добровільно на секс в анал. Колись мені робив лікар масаж простати -- дуже неприємна річ. Якщо хтось від таких речей відчуває задоволення, то це скоріше всього є різновидом мазохізму, а не задоволенням як таким, який, наприклад, отримають від традиційного сексу.

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 15:36:09 від Slawv
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

.... Тільки не треба мудрувати, що трощення в дупу приносить задоволення пасивному партнеру, якого трощать в дупу. Якби це було так, то тоді би була поширена мастурбація в дупу за допомогою вібраторів чи інших предметів, .... Колись мені робив лікар масаж простати -- дуже неприємна річ. ....
тємнота і нєвєжєство

намішано в купу все що попало. з цим хаосом тобі до психолога.

п.с.
спробуй якось хай тобі масаж простати зробить красива дєвочка. яка "в темі" і знає що робить. Тоді розкажеш казки  :rotate:

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 16:00:30 від T.Blair.
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

тємнота і нєвєжєство

намішано в купу все що попало. з цим хаосом тобі до психолога.

п.с.
спробуй якось хай тобі масаж простати зробить красива дєвочка. яка "в темі" і знає що робить. Тоді розкажеш казки  :rotate:

гарний портет гомосєка вийде, якого красіва дєвачка масажує!

не знайшов жодних медичних підтверджень того, що масаж простати надає якесь шалене задоволення.
хтось каже, що йому "приємно", але ерогеною зоною і п'ятка може бути
и що це доводить?
   
Шось мало народу дуже проголосувало.
Й то не факт, що проголосували саме баби. :gigi: 
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

навіть не уявляв, що таке просте питання не матиме жодної відповіді
тут що, під жіночими ніками якісь роботи чи майори на завданні? ;)
ніколи не пробувала і навіть бажання не було в фантазіях. одночасно лояльно ставлюся до тих, хто практикує, і всіляких лгбт.
як то кажуть, ми за колхози, тіко не в нашому селі.
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

Знову усю політику к фуям перевели  :(
і жопам.
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

ніколи не пробувала і навіть бажання не було
Але пропозиції поступали?  :)
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

Але пропозиції поступали?  :)
звичайно були.
   
 :shuffle: а деякі жінки...ну дуже полюбляють дабл...Щоб одночасно. Перевірено.
   
 :) И вообще...Кто же так и на такую тему опрашивает....фупча нок.

Это не опрос....а какое-то ....очковтирательст во.
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

ніколи не пробувала і навіть бажання не було в фантазіях. одночасно лояльно ставлюся до тих, хто практикує, і всіляких лгбт.
як то кажуть, ми за колхози, тіко не в нашому селі.

Я також лояльно і толерантно ставлюся до таких речей до поки ніхто мені їх не нав'язує. Ну, наприклад, комусь захочеться вимаститися лайном в домашніх умовах, то, очевидно, це мене не може хвилювати і я до цього ставлюся толерантно. Інша справа, якщо ця вимащена лайном особа десь буде крутитись  біля мене так, що я буду помічати її запах. В такому випадку я до неї ставитися толерантно не буду. Можливо
педики разом зі своїми пед-парадами ще захочуть привселюдно лизати один одному ануси і щоб всі дивилися на цей процес, то я також до таких речей толерантно ставитись не буду.
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

тємнота і нєвєжєство

намішано в купу все що попало. з цим хаосом тобі до психолога.

п.с.
спробуй якось хай тобі масаж простати зробить красива дєвочка. яка "в темі" і знає що робить. Тоді розкажеш казки  :rotate:

Простіше обісрати опонента, коли нічим заперечити по суті.

У випадку "красивой девочки", яка "в темі" і знає що робить, то задоволення досягається від самої думки, що вона "красивая девочка" робить масаж тобі в такому інтимному місці. Тобі також буде приємно, якщо вона тебе візьме за руку. Коли б справді масаж простати приносило задоволення, як відповідний масаж члена приносить задоволення, то тоді би була поширена мастурбація за допомогою масажу простати відповідними вібраторами.

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 19:18:06 від Slawv
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

:shuffle: а деякі жінки...ну дуже полюбляють дабл...Щоб одночасно. Перевірено.
Дабл, тріпл, квартупл, кінтупл...
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

Коли б справді масаж простати приносило задоволення, як відповідний масаж члена приносить задоволення, то тоді би була поширена мастурбація за допомогою масажу простати відповідними вібраторами.
погугли
prostate orgasm
prostate massager
(чи укр. відповідники. я більше звик англ. мовою)

я що, твоєю сексуальною освітою маю займатися?
не мусиш таке практикувати якщо не хочеш, але ж не показуй свою темноту.

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 20:43:40 від T.Blair.
   
Дабл, тріпл, квартупл, кінтупл...
ні...дабл пенетрейшен для деяких жінок ( по моїм стат.данним десь біля 10%)...це просто безмежна насолода та оргазм...
   
ні...дабл пенетрейшен для деяких жінок ( по моїм стат.данним десь біля 10%)...це просто безмежна насолода та оргазм...
Здохнути можна від заздрощів! Чи не поділився б ти методами ведення такої статистики? :umnik2:
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

Здохнути можна від заздрощів! Чи не поділився б ти методами ведення такої статистики? :umnik2:
це ж просто.
переспав з 1000 жінок з них 100 любили DP ;)
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

ні...дабл пенетрейшен для деяких жінок ( по моїм стат.данним десь біля 10%)...це просто безмежна насолода та оргазм...
куди тебе життя закинуло? ;o
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

це ж просто.
переспав з 1000 жінок з них 100 любили DP ;)

і це лише за один вечір! ;)
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

погугли
prostate orgasm
prostate massager
(чи укр. відповідники. я більше звик англ. мовою)

я що, твоєю сексуальною освітою маю займатися?
не мусиш таке практикувати якщо не хочеш, але ж не показуй свою темноту.

наявність фактично нічого не говорить про "нормальність" процесу
наприклад, всілякі іграшки існують і для жінок, але в них - жодної простати нема

тобто, вся гра зводиться до самого факту можливості щось кудись встромити у надії, що хоч це розвеселить
такі дії свідчать лише про надмірність наявного часу на пошуки задоволеня та на відсутність реальної можливості для здорового повноцінного сексу
   
куди тебе життя закинуло? ;o
:shuffle:  це не обов'язково... Просто треба вміти...бачити, думати, аналізувати...Ну і ще дещо...
   
це ж просто.
переспав з 1000 жінок з них 100 любили DP ;)
Ще простіше-опитування продавців секс-шопів...А саме- який відсоток жінок купує здвоєний фалоімітатор.
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

Ще простіше-опитування продавців секс-шопів...А саме- який відсоток жінок купує здвоєний фалоімітатор.

чи означає це, що нормою для 10% жінок є два чи більше чоловіків?
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

наявність фактично нічого не говорить про "нормальність" процесу
наприклад, всілякі іграшки існують і для жінок, але в них - жодної простати нема

тобто, вся гра зводиться до самого факту можливості щось кудись встромити у надії, що хоч це розвеселить
такі дії свідчать лише про надмірність наявного часу на пошуки задоволеня та на відсутність реальної можливості для здорового повноцінного сексу
заздриш? не маєш часу на пошуки задоволення? ;)

і чому це, цікво, масаж простати(М)/ануса(Ж) не може бути частиною здорового повноцінного сексу??
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

чи означає це, що нормою для 10% жінок є два чи більше чоловіків?
це все зовсім різні речі.

- фалоімітатор для 2 отворів

- 2 чоловіки разок-другий для еесперименту і заодвоелня

- 2 чоловіки для пост. життя
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

заздриш? не маєш часу на пошуки задоволення? ;)

і чому це, цікво, масаж простати(М)/ануса(Ж) не може бути частиною здорового повноцінного сексу??

не заздрю
надмірний час на пошуки нових варіантів розваги ближче до розбещення
як це пов'язано з реальною нормою?

пс. частиною сексу може бути усе що завгодно
комусь для "нормального" сексу з дружиною необхідно сходити на ліво
чи стає це нормою?
типу як варіант сексуальної орієнтації?
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

не заздрю
надмірний час на пошуки нових варіантів розваги ближче до розбещення
як це пов'язано з реальною нормою?
в кожного своя норма.
декому і простий ОС (оральний секс) неприємний.
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

це все зовсім різні речі.

- фалоімітатор для 2 отворів

- 2 чоловіки разок-другий для еесперименту і заодвоелня

- 2 чоловіки для пост. життя

чому ж різні?
тут було чимало розмов про "норму" для ЛГБТ, яких стає все більше
варіант на одну жінку з двома чоловіками цілком тягне на варіант "норми", якщо розглядати сексуальну орієнтацію у такий спосіб
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

чому ж різні?
тут було чимало розмов про "норму" для ЛГБТ, яких стає все більше
мен взагаіл не цікавлять ЛГБТ і їхня "норма"
якщо це тебе болить то формулюй питання прямо, а не вуалюй під непонятні опитування невідомо про що.
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

в кожного своя норма.
декому і простий ОС (оральний секс) неприємний.

якщо в кожного своя, то чому узаконюють лише гомосексуальні стосунки, а не усі ті варіанти "норми"
сходив на ліво - варіант "норми"
зоофіл - "норма"
та т.п
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

якщо в кожного своя, то чому узаконюють лише гомосексуальні стосунки, а не усі ті варіанти "норми"
сходив на ліво - варіант "норми"
зоофіл - "норма"
та т.п
о, наршгеті з тебе вдалося витягнути сутиь питання ))
так би й зразу питав
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

мен взагаіл не цікавлять ЛГБТ і їхня "норма"
якщо це тебе болить то формулюй питання прямо, а не вуалюй під непонятні опитування невідомо про що.

так мене не їх дупа цікавить, а бажання усі відхилення визнати варіантами "норми" та отримати право своїми хворими головами виховувати дітей
   
Re: Секс заради задоволення з погляду жінок

Не знаю. Я не пингвин. Спросите у пингвинов. )))

Кстати, Часто вижу как кобели залазят друг на друга и иммитируют секс. Именно иммитируют, т.е. показывают кто альфа-самец.

Но никогда не видел среди домашних животных проявления анального или орального секса. Предполагаю, что это продукт человеческих извращений.



Останнє редагування: 15 жовтня 2021 21:36:03 від Kilkenny
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія