Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прикольно тролити полуумних ваксерів

Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

У Вас теж, підозрюю, такого диплома немає.
Але Ви маєте думку про вакцинацію, а от іншим мати свою думку забороняєте?
І чому відразу агресивні випади - у психушку, нема інтелекту, в біореактор?
Після такої агресії антивакси ще більше упевнюються, що вакциновані злі, обмежені, з ними діалог неможливий.
насрати, в чому впевнюються дебіли
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

У Вас теж, підозрюю, такого диплома немає.

Тому я й не закликаю до суперечок про вірус чи вакцину. Цим мають займатися ті, хто в тому знається.
Далі не читав.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Був такий фільм продажні проти продажних французький.

Шизіки проти шизіків.  [ua]

Кстаті ті хто був антиваксером за СССР ними і залишився зараз проти ковід. Тому вони відверто брешуть що за вакцини але проти ковід вакцини, вони просто через шизу завжди проти вакцин і є антиваксерами по природі.

І ваксери є такі самі упороті...

Кількість шизіків у увсіх слоаях населення однакова.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Я правильно понимаю, что только коронавирус может вызвать поевмонию?:-)))

вирусную?  которая проходит сама по себе без антибиотиков?   не только.... но круг резко ограничен. и вероятность что она была вызвана короной в данном случае где то 99.99 процентов
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Тому я й не закликаю до суперечок про вірус чи вакцину. Цим мають займатися ті, хто в тому знається.
Далі не читав.
Це гарна порада - покладатися на думку тих, хто знається, тобто на вірусологів з дипломом.
Але є нюанс : навіть вірусологи не завжди мають одностайну думку, або міняють свою думку в світлі нових даних , особливо коли вірус новий!
Ті, хто сумнівається і ставить незручні чи навіть тупі ( нехай і так!)  питання, допомагають краще розібратися, тому що є всілякі винятки і не завжди зрозумілі навіть лікарям випадки...
На початку пандемії говорили одне, тепер інше..
Хоча б про вакцини : сподівались на колективний імунітет, так?
Ну, я від Вас особисто відповіді не чекаю, бо Ви людина " Далінечитав". Ну й сидіть собі на троні мудреця, аби Вам зручно.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Кількість шизіків у увсіх слоаях населення однакова.

Так, тільки ті з них, хто бояться померти від ВІРУСУ, а не від ВАКЦИНИ, вакцинуються першими в черзі.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Це гарна порада - покладатися на думку тих, хто знається, тобто на вірусологів з дипломом.
Але є нюанс : навіть вірусологи не завжди мають одностайну думку, або міняють свою думку в світлі нових даних , особливо коли вірус новий!

Не вірю, що Ви слідкуєте за думками вірусологів, що мають ім'я, або навіть чули про них інакше, як з постів Фейсбуку.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

На початку пандемії говорили одне, тепер інше
ще одне тю-тю
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

дальше... семья.... у одного симптомов никаких.... есть даже не кашель... а как будто пылью человек надышался.... тест- отрицательный.... ренген капец ( двухстороннее )... анализы показывают что организм почти поборол заразу.

тест на на антитела... говорит корона была, корона прошла.  Жена... абсолютно никаких симптомов... ну никаких. Но ведь можно проверить болел ли человек короной? можно.... тест на антитела: болела.

ребята... сейчас куча возможностей выяснить была ли у тебя корона.... элементарно берут кровь и в течении дня тебе скажут. но мы ведь блин жалеем те 300 гривен. или там уж не знаю свои вены, а кто то принципиально не хочет.

так что рассказы про то что один болел, второй нет желательно подтверждать тестами.  вот в принципе и все. это кстати полезно .. и важно.

и таких случаев можно рассказывать до бесконечности.   Наверное случаи когда близкие люди не заразили друг друга есть... но среди рассказов про это ... думаю процентов 80 просто не проверенная информация. при проверке может выяснится что болели оба
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

дальше... семья.... у одного симптомов никаких.... есть даже не кашель... а как будто пылью человек надышался.... тест- отрицательный.... ренген капец ( двухстороннее )... анализы показывают что организм почти поборол заразу.

тест на на антитела... говорит корона была, корона прошла.  Жена... абсолютно никаких симптомов... ну никаких. Но ведь можно проверить болел ли человек короной? можно.... тест на антитела: болела.

ребята... сейчас куча возможностей выяснить была ли у тебя корона.... элементарно берут кровь и в течении дня тебе скажут. но мы ведь блин жалеем те 300 гривен. или там уж не знаю свои вены, а кто то принципиально не хочет.

так что рассказы про то что один болел, второй нет желательно подтверждать тестами.  вот в принципе и все. это кстати полезно .. и важно.

и таких случаев можно рассказывать до бесконечности.   Наверное случаи когда близкие люди не заразили друг друга есть... но среди рассказов про это ... думаю процентов 80 просто не проверенная информация. при проверке может выяснится что болели оба

Ну так бурная фантазия есть. Чего бы не рассказать.:-)
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Ну так бурная фантазия есть. Чего бы не рассказать.:-)

вот смотри.... я веду с тобой нормальный разговор... не рассказываю ничего про бурную фантазию, никаким образом не реагирую нервно на твои посты и рассказы и рассказываю лишь то что знаю лично.
ты....  и почему то позволяешь себе сомневаться в моих словах и типа юморист.

почему? воспитание разное? жизненный круг общения? если есть время поясни.... вот такую разницу в том что мы тут на этой страничке делаем...
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

вирусную?  которая проходит сама по себе без антибиотиков?   не только.... но круг резко ограничен. и вероятность что она была вызвана короной в данном случае где то 99.99 процентов

Какие основания считать, что пневмониятименно вирусная и именно от короны? Вы ж тут, вроде, все за доказанные факты,не?
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

На початку пандемії говорили одне, тепер інше

Яке "інше"?  ;o

Що: то вже й не вірус? чи вже й не помирають від нього? Чи вже й вакцини не треба?

Яке "інше" і В ЧОМУ людина зі здоровою головою може вишукувати?    ;o
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Какие основания считать, что пневмониятименно вирусная и именно от короны? Вы ж тут, вроде, все за доказанные факты,не?

гут.... тоесть один болеет короной, второй живет с ним в одном доме.... имеет вирусную пневмонию, но  не от короны.  От чего? вероятность от чего то еще минимален. ну просто крайне минимален. по идее человек мог сдать тест на  иммуноглобулин джи. возможно и сдавал, но я на эту тему с ним не общался после...

и еще одно.... скорее всего в дом вирус корону принес именно этот человек. безсимптомно болея... заразил мужа.... на момент его более сложной болезни  он сделал тест и он был положительным... она сделала тест он был отрицательным.... так как человек уже переболел. Но осложнение на воспаление показал ренген. соответстенно такая пневмания в принципе не лечится... организм сам справляется  в большинстве случаев ( главно чтобы не было бактериального осложнения)
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

вот смотри.... я веду с тобой нормальный разговор... не рассказываю ничего про бурную фантазию, никаким образом не реагирую нервно на твои посты и рассказы и рассказываю лишь то что знаю лично.
ты....  и почему то позволяешь себе сомневаться в моих словах и типа юморист.

почему? воспитание разное? жизненный круг общения? если есть время поясни.... вот такую разницу в том что мы тут на этой страничке делаем...

Я подобные истории тоже слышал.
Только вот те, кто кинулся в бой невнимательно прочли мой стартовый пост в конце, где я четко написал: может, сначала надо проверить человека на наличие антител, а потом уже вакцинировать?
прихильники певної політсили- смоктяшка тоже это не прочел. Сразу написал, что после короны антитела могутне обнаруживаться. Тогда встресный вопрос: а вакцина тогда дает 100% выработку антител?
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Яке "інше"?  ;o

Що: то вже й не вірус? чи вже й не помирають від нього? Чи вже й вакцини не треба?

Яке "інше" і В ЧОМУ людина зі здоровою головою може вишукувати?    ;o
1. Вірус.
2. Помирають.
3. Треба.
І найцікавіше - деталі : кому треба, усім чи ні. Якщо перехворіла людина, треба чи ні?
Якщо є різні вакцини, якою саме і чому?
Якщо вакцинуватись , то чи треба вже аж тричі, чи витримає імунка такі навантаження?
Я маю право на ці запитання чи повинна просто виконувати все, що вирішить ВООЗ, МОЗ ?
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Я подобные истории тоже слышал.
Только вот те, кто кинулся в бой невнимательно прочли мой стартовый пост в конце, где я четко написал: может, сначала надо проверить человека на наличие антител, а потом уже вакцинировать?
Зе- смоктяшка тоже это не прочел. Сразу написал, что после короны антитела могутне обнаруживаться. Тогда встресный вопрос: а вакцина тогда дает 100% выработку антител?
:facepalm1:

Ну ти де-Був))))

таку фігню несеш... Просто жесть...
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

1. Вірус.
2. Помирають.
3. Треба.
І найцікавіше - деталі : кому треба, усім чи ні. Якщо перехворіла людина, треба чи ні?
Якщо є різні вакцини, якою саме і чому?
Якщо вакцинуватись , то чи треба вже аж тричі, чи витримає імунка такі навантаження?
Я маю право на ці запитання чи повинна просто виконувати все, що вирішить ВООЗ, МОЗ ?

Купляти справки про вакцинацію і про перехворів треба чи ні?

За таку продаж і купівлю саджати треба чи ні ?
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

> я четко написал: может, сначала надо проверить человека на наличие антител, а потом уже вакцинировать?

А ти ЧІТКО розумієш, що не кожна країна може фінансово потягнути навіть одну лише "вакцинувати" частину? Зокрема - і особливо! - Україна?
Звідки і хто їй ще дасть бабла на "провірити кожного на антитіла"? Ти собі уявляєш кошт такого?  ;o   Навіть США, Канада і найбагатші країни Європи не змогли собі такого дозволити!
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

1. Вірус.
2. Помирають.
3. Треба.

Дякую.
Далі не читав.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Я подобные истории тоже слышал.
Только вот те, кто кинулся в бой невнимательно прочли мой стартовый пост в конце, где я четко написал: может, сначала надо проверить человека на наличие антител, а потом уже вакцинировать?
Зе- смоктяшка тоже это не прочел. Сразу написал, что после короны антитела могутне обнаруживаться. Тогда встресный вопрос: а вакцина тогда дает 100% выработку антител?

смотри.... 1) крайне много людей не знали что болели короной и шли на вакцинирование....  с ними ничего не случилось, они живы и здоровы. тоесть антитела после болезни не проблема для антител после вакцины.
2) министерство и воз такую ситуацию преполагают и говорят... даже если вы переболели.... все равно делайте вакцину.  Ну... можно считать их идиотами и людьми с бурной фантазией.... но это те организации которые дают рекомендации на основании  имеющихся у них данных. 3)  по большому счету я лично недопонимаю... почему тестирование на антитела в принципе мало используется не только в украине, но мне кажется во всем мире.  при этом как со стороны государства, так и со стороны простых людей.  Люди... вам не интересно переболели ли вы или нет? 5 минуток и вы будете это знать ( ну если конечно не делали по каким то причинам вакцинирование). Может быть жалко 300 гривен? ну так мы в пиво вкладываем больше.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Усіх антиваксеров у ЛЕПРОЗОРІЙ!

 На щастя, до того й йде. (tu)  Йопнуті расповсюджують заразу на нас та на наших дітей. Плодять мутації. Усіх в конц...тю,в карантинні санаторії! B-)

   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

> я четко написал: может, сначала надо проверить человека на наличие антител, а потом уже вакцинировать?

А ти ЧІТКО розумієш, що не кожна країна може фінансово потягнути навіть одну лише "вакцинувати" частину? Зокрема - і особливо! - Україна?
Звідки і хто їй ще дасть бабла на "провірити кожного на антитіла"? Ти собі уявляєш кошт такого?  ;o   Навіть США, Канада і найбагатші країни Європи не змогли собі такого дозволити!
Це мало право коли не хватало вакцин... Зараз вакцин хватає і вони вроді дишешве виходять.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Це мало право коли не хватало вакцин... Зараз вакцин хватає і вони вроді дишешве виходять.

І який це зв'язок має з коштом тестування на індивідуальне виявлення антитіл?  ;o
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Ти переконаний, що свідомий стану національних бюджетів країн та витрат, потібних на індивідуальне виявлення антитіл?  ;o

тут вопрос мне кажется в другом.... рекомендации воз ( мы их члены и в принципе должны следовать)... что все равно болел ты или нет... нужно вакцинироваться однозначно. поэтому никакие другие варианты в общем то не рассматриваются. никто никакие бюджеты  именно из за этого  не калькулировал.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

> я четко написал: может, сначала надо проверить человека на наличие антител, а потом уже вакцинировать?

А ти ЧІТКО розумієш, що не кожна країна може фінансово потягнути навіть одну лише "вакцинувати" частину? Зокрема - і особливо! - Україна?
Звідки і хто їй ще дасть бабла на "провірити кожного на антитіла"? Ти собі уявляєш кошт такого?  ;o   Навіть США, Канада і найбагатші країни Європи не змогли собі такого дозволити!
На періодичну постійну вакцинацію двічі кожному щопівроку чи року вистачить. Можливо ще й з бустером. А на разову перевірку за 300 гривень ні. Навіть коли вибірково кожного десятого, щоб по 30 гривень виходило ні? Стакан кави в Макдональдсі? Чи безкоштовний ріжок морозива за очікування Макдональдс осилює, а держава не осилить?
Досить закликати людей до того , щоб виміряти таким чином свій імунітет і офіційно визнати ті довідки з рівнем антитіл джі для визначення потреби в подальшій вакцинації,як найдеться достатня кількість добровольців. За свої кошти.Просто чомусь це вважається невигідим.

Останнє редагування: 12 жовтня 2021 09:07:52 від Cталкер
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Чи безкоштовний ріжок морозива за очікування Макдональдс осилює, а держава не осилить?

Держава - не МакДоналдс, а ціна "людським довідкам" в Україні чудово відома.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

все равно болел ты или нет... нужно вакцинироваться однозначно. поэтому никакие другие варианты в общем то не рассматриваются.

Так і має бути.
Бо альтернативою вакцині є лише КОВІД, з його відсотком смертності.

P.S. Як на мене - хай би хворіли й здихали, якщо СВІДОМО вирішили це вибрати. Але ж, сцуки, розносять заразу серед інших тим часом...
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Держава - не МакДоналдс, а ціна "людським довідкам" в Україні чудово відома.

поддержу Сталкера.... это принципиально не предлагается и не рассматривается. это ощущается.... НО оно это касается не только Украины. Задача ( опять же по моему мнению) не отвлекать людей от вакцинации.  Задача вакцинировать ближе к 70- 80 процентам... что должно полностью обезопасить и не положить систему медицины.... ну а дальше можно эксперементировать как угодно.
 Есть страны где тесты такие проводятся массово... но и там вопрос не стоит ... переболел- не колись. Как раз наоборот- колись. Но это позволяет им просто понимать статистику и анализировать ситуацию.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

психотерапевт не підвищить інтелект
Ты так хвастаешь своим интеллектом, что его наличие начинает вызывать сомнения  B-)
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Так і має бути.
Бо альтернативою вакцині є лише КОВІД, з його відсотком смертності.

P.S. Як на мене - хай би хворіли й здихали, якщо СВІДОМО вирішили це вибрати. Але ж, сцуки, розносять заразу серед інших тим часом...

поддержу.... тесты тестами, вакцины вакцинами.  вот только как наших людей любящих махновщину по жизни .... вакцинировать. думаю скоро будет какая то система кнута и пряника. кнут мы видим... потихоньку начинают внедрять. пряник.... чем то будут стараться привлекать....возмо жно деньгами или уж не знаю... скидкой на коммунальные  :lol:

в качестве кнута..... можно было бы влупить полный локдаун ( куча денег правда нужна на пиар его черный.... мол все плохо ( а все реально выглядит плохо) вариант или вакцинация.... или полнейший, жесточайший локдаун. Да для экономики это крайне плохо, для каждого украинца крайне плохо... но другого варианта мы не видим для сохранения жизни.  Но вот если вы  попросите своих соседей вакцинироваться ( мягко или может быть подвезете на своем бмв их до пункта)...... то есть шанс избежать его.   может быть какой то процентик еще добавился вакцинированных.

в качестве пряника ... деньги после второй дозы? может быть и стоило бы.... просто положить систему  будет дороже.

Останнє редагування: 12 жовтня 2021 09:21:21 від olegan
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Держава - не МакДоналдс, а ціна "людським довідкам" в Україні чудово відома.
Тобто знову поділ на кошерні та некошерні довідки. Про вакцинацію всі два на півроку чи рік робитимуться в присутності двох свідків та нотаріуса. А разові на рівень антитіл обов'язково у всіх будуть липові. І навіть коли частина з них була б сумнівною ,то сталося б щось непоправиме. Файзер не отримав би очікуваних доходів. Вас це надто переймає?
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Дякую.
Далі не читав.
Та ну ясно!
Там до п.3 купа різних АЛЕ..
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Тобто знову поділ на кошерні та некошерні довідки. Про вакцинацію всі два на півроку чи рік робитимуться в присутності двох свідків та нотаріуса. А разові на рівень антитіл обов'язково у всіх будуть липові. І навіть коли частина з них була б сумнівною ,то сталося б щось непоправиме. Файзер не отримав би очікуваних доходів. Вас це надто переймає?

Не зрозумів. Ви хотіли мені заперечити про "ціну" довідок в Україні?
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

гут.... тоесть один болеет короной, второй живет с ним в одном доме.... имеет вирусную пневмонию, но  не от короны.  От чего? вероятность от чего то еще минимален. ну просто крайне минимален. по идее человек мог сдать тест на  иммуноглобулин джи. возможно и сдавал, но я на эту тему с ним не общался после...

и еще одно.... скорее всего в дом вирус корону принес именно этот человек. безсимптомно болея... заразил мужа.... на момент его более сложной болезни  он сделал тест и он был положительным... она сделала тест он был отрицательным.... так как человек уже переболел. Но осложнение на воспаление показал ренген. соответстенно такая пневмания в принципе не лечится... организм сам справляется  в большинстве случаев ( главно чтобы не было бактериального осложнения)
  :S  А зачем тогда принудительная вакцинация? Если в большинстве случаев организм справляется сам?
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

поддержу Сталкера.... это принципиально не предлагается и не рассматривается. это ощущается.... НО оно это касается не только Украины. Задача ( опять же по моему мнению) не отвлекать людей от вакцинации.  Задача вакцинировать ближе к 70- 80 процентам... что должно полностью обезопасить и не положить систему медицины.... ну а дальше можно эксперементировать как угодно.
 Есть страны где тесты такие проводятся массово... но и там вопрос не стоит ... переболел- не колись. Как раз наоборот- колись. Но это позволяет им просто понимать статистику и анализировать ситуацию.
Це можна пояснити тим що розробники вакцин хочуть штучно підняти показники ефективності. Тому що вакцинований з раніше набутим природнім імунітетом має надійніший захист. А цей захист після вакцинації приписуватимуть останній.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Там до п.3 купа різних АЛЕ..

Я до "але" не дійшов. Бути "умовно"-вакцинованому не можна, як і "частково"-вагітній.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

поддержу.... тесты тестами, вакцины вакцинами.  вот только как наших людей любящих махновщину по жизни .... вакцинировать. думаю скоро будет какая то система кнута и пряника. кнут мы видим... потихоньку начинают внедрять. пряник.... чем то будут стараться привлекать....возмо жно деньгами или уж не знаю... скидкой на коммунальные  :lol:
Самый лучший пряник, чтобы ваксеры кололись ежемесячно, ходили в масках и касках, ничего не трогали руками и оставили нормальных людей в покое.
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Одні апріорі не довіряють вакцинам, інші - так само апріорі довіряють. Не варто ненавидіти кожну групу.
Є ще третя - ті, хто в усьому сумніваються, і хочуть знати усі можливі ризики. Вони не відкидають категорично можливість вакцинації. Але й не біжать сліпо в перших рядах . Мало там що - може, прийдеться бігти в протилежний бік? ;)
   
Re: Прикольно тролити полуумних ваксерів

Не зрозумів. Ви хотіли мені заперечити про "ціну" довідок в Україні?
Це я не зрозумів вашої аргументації. Чому ви не запитуєте про ціну довідки про вакцинацію? І чому вона повинна приймтись до уваги державними органами, а та що я пропоную ні?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія