Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водії вакциновані або з тестом: МОЗ посилило правила пасажирських перевезень :gigi:

Швидко Вію карма антивакцинаторська наздогнала...
шо, захворіла нарешті?
   
Можна покласти в больнічку. Профілактично. Але рішать треба.
Можна. Гроші є. Поки що в роздумах, слухаю ваші поради.
   
А при чому тут антивакцинаторство? Вакцини безтолкові, повторюся всоте.

Продовжуй страждати за ідею, дівчинко. І в жодному разу не міняй точку зору, якщо не пощастить захворіти важко тобі чи тітці.
   
шо, захворіла нарешті?

Один із загітованих уже помер...
   
Продовжуй страждати за ідею, дівчинко. І в жодному разу не міняй точку зору, якщо не пощастить захворіти важко тобі чи тітці.
При чому тут шмурдяк Пфайзера до відсутності місць в лікарнях Павлограда?
   
Один із загітованих уже помер...
тіпа ширнувшиєся не мруть.
теж мені
   
Можна. Гроші є. Поки що в роздумах, слухаю ваші поради.
от на тому все антивакцинаторство і завершується, в больнічку на кіслородік
   
При чому тут шмурдяк Пфайзера до відсутності місць в лікарнях Павлограда?
так шо там в павлограді? ким ліжка зайняті ? там шось бахнуло ? масове отруєння майонезом ? шо сі стало
   
тіпа ширнувшиєся не мруть.
теж мені

мруть, десь 2-3%
   
При чому тут шмурдяк Пфайзера до відсутності місць в лікарнях Павлограда?

А як так сталося, що забракло місць? Невже хитрозроблені вакциновані масово похворіли та зайняли всі ліжка?
   
так шо там в павлограді? ким ліжка зайняті ? там шось бахнуло ? масове отруєння майонезом ? шо сі стало
Це ти у мене питаєш???? Швидка допомога розвернулася і поїхала "бо в лікарнях Павлограда нема місць". Що де жахнуло , я не в курсі, я на похороні сьогодні день була, тітку втішала, свічки роздавала, пиріжки розкладала, ще тищу справ робила.
   
А як так сталося, що забракло місць? Невже хитрозроблені вакциновані масово похворіли та зайняли всі ліжка?
Мене те саме цікавить.
   
мруть, десь 2-3%
ну дик і неширнувшиєся, які молодше 50-ти, теж мруть у цих межах.
А може і менше.
Нафуя тоді ширятися?
   
З цього місця докладніше, про правильне лікування вірусної пневмонії.
Сатурація поки що в нормі, є прибор. Аналіз крові ніхто не призначав.

вия... я не врач. поэтому лучше консультируйся с врачем.  так будет лучше.  просто для общей информации:
Вирусная пневмония — это пневмония, при которой причиной нарушения газообмена на уровне лёгочных альвеол является воспалительный процесс, вызываемый вирусом или являющийся следствием иммунной реакции организма на вирус[3]. Чаще всего вызывается вирусами гриппа, респираторно-синцитиальным вирусом и человеческим метапневмовирусом[4]. К вирусным пневмониям более предрасположены маленькие дети и пожилые люди[5].

Вирусная пневмония представляет из себя инфекцию альвеол, из-за которой альвеолярное пространство закупоривается жидкостью, состоящей из экссудата, поражённых клеток и активированных макрофагов, что приводит к снижению газообмена, в частности, всасывание кислорода понижается, а углекислый газ начинает удерживаться в организме[6].

Лечение обычно поддерживающее, может включать в себя кислородную терапию, жидкостную терапию в случае необходимости, отдых для снижения потребления кислорода, а также лечение сопутствующих заболеваний и бактериальных осложнений[3]. Бактериальные осложнения обычно вызываются золотистым стафилококком (Staphylococcus aureus), пневмококком (Streptococcus pneumoniae) и гемофильной палочкой (Haemophilus influenzae). Против отдельных вирусных инфекций существуют противовирусные средства, которые могут применяться для лечения и профилактики в группах риска[4].

В большинстве же случаев вирусная пневмония проходит в лёгкой форме, а улучшение наступает через 1—3 недели без какого-либо лечения[5]. Однако бывают тяжёлые случаи, требующие госпитализации и механической вентиляции лёгких[7]. К тяжёлым случаям предрасположены люди с ослабленной иммунной системой
   
тіпа ширнувшиєся не мруть.
теж мені

Він був із групи ризику. Який сенс було вестися на антивакцинаторську х.й.ю?
   
ну дик і неширнувшиєся, які молодше 50-ти, теж мруть у цих межах.
А може і менше.
Нафуя тоді ширятися?

Ні, там відсоток менше, причому суттєво. Сенс колотися в тому, бо тоді коефіцієнт передачі зменшується.
   
Він був із групи ризику. Який сенс було вестися на антивакцинаторську х.й.ю?
ну ширнувся б.
І попав би у ті ж самі 2-3% шо мруть. І?
   
кіко років тітки? як лікувати дельту вдома начебто відомо...
   
Це ти у мене питаєш???? Швидка допомога розвернулася і поїхала "бо в лікарнях Павлограда нема місць". Що де жахнуло , я не в курсі, я на похороні сьогодні день була, тітку втішала, свічки роздавала, пиріжки розкладала, ще тищу справ робила.

позвони на гарячу лінію, і спитай шо за хня в регіоні твориться, чому  швидка не бере людей і каже шо все забито

може брешуть
   
Мене те саме цікавить.

Час бігти на прес-конференцію, Вія. Щось немає в тебе антивакцинаторськог о ентузіазму, як тиждень тому. А ми тобі казали, що від дельти вище летальність, а ти нам про соплі розповідала...
   
от на тому все антивакцинаторство і завершується, в больнічку на кіслородік

так Вія ж казала, що антивакцинатори на лікарні не претендують. була тут така феєрична гілочка.
   
ну ширнувся б.
І попав би у ті ж самі 2-3% шо мруть. І?

Ні, він би вже потрапив у 0,5%, якщо б не пощастило. Математика проста.
   
кіко років тітки? як лікувати дельту вдома начебто відомо...
Тітці 71 рік, купа різноманітної хроніки.
І як же лікують Дельту вдома?
   
Вія, тільки не подумай, що ми зловтішаємося. Просто життя буває іронічне...
   
Тітці 71 рік, купа різноманітної хроніки.
І як же лікують Дельту вдома?

Симптоматично та моляться. Якщо падає сатурація, тоді на кисень і продовжувати підтримку.

Вона в групі ризику, колоти вакцину вже пізно.
   
Час бігти на прес-конференцію, Вія. Щось немає в тебе антивакцинаторськог о ентузіазму, як тиждень тому. А ми тобі казали, що від дельти вище летальність, а ти нам про соплі розповідала...
Так я ж ще не бачила діагноз в довідці про смерть, сьогодні не до того було, похорон був.
Прес-конференція буде.
Поки що я мимоволі вивчаю стан медичної допомоги в селі. Ділюся з вами спостереженнями.
   
Так я ж ще не бачила діагноз в довідці про смерть, сьогодні не до того було, похорон був.
Прес-конференція буде.
Поки що я мимоволі вивчаю стан медичної допомоги в селі. Ділюся з вами спостереженнями.

Що там вивчати, ми в бідній країні живемо. Срака там.
   
Можна. Гроші є. Поки що в роздумах, слухаю ваші поради.
Ну, які тут поради. Я так з батьком робив у березні цього року. Він діабетик, на інсуліні, 71 рік. Тест показав корону. Температура днів 6 37,5-38, коли сатурація впала до 92, я викликав швидку. Приїхала хороша дівчинка, толкова, всьо переміряла каже: нє, не берем, рано, не проходить по показникам, недостатньо всьо погано. Ну то я взяв і поклав. Через днів 10 забрав. І не жалію. Покололи його всякою фігньою дуже плотно, фленокси антибіотіки і т.д.
   
Симптоматично та моляться. Якщо падає сатурація, тоді на кисень і продовжувати підтримку.

Вона в групі ризику, колоти вакцину вже пізно.
Отож. Я саме про це.
Може це купити кисневий апарат?
Вакцини від Дельти нема.
   
Тітці 71 рік, купа різноманітної хроніки.
І як же лікують Дельту вдома?

так ти шо не вкурсі? ти тоді якось так впевнено писала

А Дельта слабенька, тільки соплі.
   
Вія, тільки не подумай, що ми зловтішаємося. Просто життя буває іронічне...
Життя йде своїм чередом, слабкі і старі помирають від вірусних захворювань у всі часи.
Аж тут раптом короно-істерія трапилася. Тітка опинилася в ізоляції, її всі бояться, вона хвора сама в будинку, лікарі не їдуть. Мене відмовляли їхати на похорон і зараз я тут типо камікадзе-смертник, рятую тітку своєю присутністю хіба що, водички подати.
Якесь скотське ставлення суспільства і медицини до хворих, вам не здається?
   
Вы там это, не вздумайте. Жизнь таки такая горькоироничная, ппц.
   
Ну, які тут поради. Я так з батьком робив у березні цього року. Він діабетик, на інсуліні, 71 рік. Тест показав корону. Температура днів 6 37,5-38, коли сатурація впала до 92, я викликав швидку. Приїхала хороша дівчинка, толкова, всьо переміряла каже: нє, не берем, рано, не проходить по показникам, недостатньо всьо погано. Ну то я взяв і поклав. Через днів 10 забрав. І не жалію. Покололи його всякою фігньою дуже плотно, фленокси антибіотіки і т.д.

положить для самоуспокоения идеальный вариант... просто не всегда выполнимый в  нашей реальности. Там будет и уход нужный и нужные ренгены и анализы и все в одном месте.  будет возможность класть в больницу... нужно пользоваться ( мое мнение). при тяжелой болезни это может не выручить, при легкой.... будет легче всем...
   
Життя йде своїм чередом, слабкі і старі помирають від вірусних захворювань у всі часи.
Аж тут раптом короно-істерія трапилася. Тітка опинилася в ізоляції, її всі бояться, вона хвора сама в будинку, лікарі не їдуть. Мене відмовляли їхати на похорон і зараз я тут типо камікадзе-смертник, рятую тітку своєю присутністю хіба що, водички подати.
Якесь скотське ставлення суспільства і медицини до хворих, вам не здається?

Та чого тобі боятися, ти ж не віриш у коронавірус, бо від нього тільки соплі.
   
так ти шо не вкурсі? ти тоді якось так впевнено писала

Не відволікайся, то як лікують Дельту вдома?
Дельта слабенька, дядько слабенький, вжарили дексаметазону - помер, тітка наче кріпкіша, що порадиш?
А, і не факт, що Дельта.
   
Життя йде своїм чередом, слабкі і старі помирають від вірусних захворювань у всі часи.
Аж тут раптом короно-істерія трапилася. Тітка опинилася в ізоляції, її всі бояться, вона хвора сама в будинку, лікарі не їдуть. Мене відмовляли їхати на похорон і зараз я тут типо камікадзе-смертник, рятую тітку своєю присутністю хіба що, водички подати.
Якесь скотське ставлення суспільства і медицини до хворих, вам не здається?
ну от ти на медика вивчилась і не пішла, а так би стала медиком десь в селі, а той на 3-4 села догляда  б стариків не по скотські і їздила на виклики
   
Та чого тобі боятися, ти ж не віриш у коронавірус, бо від нього тільки соплі.
Я нічого не боюся. Я сумно стібуся з Протоколу номер 4, який навели вище.
   
Не відволікайся, то як лікують Дельту вдома?
Дельта слабенька, дядько слабенький, вжарили дексаметазону - помер, тітка наче кріпкіша, що порадиш?
А, і не факт, що Дельта.

то він від дексаметазону ? нічо сі

а соплі вони такі
лікує їх  - 7 днів
не лікуєш -  тиждень
   
Отож. Я саме про це.
Може це купити кисневий апарат?
Вакцини від Дельти нема.

Якщо є можливість і буде важкий перебіг, це не завадить.

Сьогодні свіже дослідження у Франції опублікували, вибірка 11 млн людей: вакцина проти дельти теж допомагає ефективно, так що твої відомості застаріли.
   
Якесь скотське ставлення суспільства і медицини до хворих, вам не здається?

а вчасно не вакцинуватись, то не скотске ставлення до оточуючих?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія