Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

У тебе є відповідні технічні знання в даній області, відповідну кваліфікацію, досвід роботи? Ти маєш доступ до статистичних данних?

На чому основана твоя заява? На анекдотах від бабок на лавочці під під'їздом?
А в тебе є?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

У тебе є відповідні технічні знання в даній області, відповідну кваліфікацію, досвід роботи? Ти маєш доступ до статистичних данних?

На чому основана твоя заява? На анекдотах від бабок на лавочці під під'їздом?

А у вас?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Особисто я вважаю вакцинацію після хвороби зайвою.

Не тільки ви. Провідні інфекціоністи вважають це зайвим.

Голубовська пояснила, чому не підтримує масову вакцинацію перехворілих на COVID-19



 Але хто їх слухає? Зараз за гроші найняті пропагандисти і лобісти вакцинації.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

А в тебе є?

Отже немає.
Але при цьому ти, як класичний Шаріков, робиш висновки "космічного масштабу і космічної ж глупоти". :punish:

Не читай антиваксерської маячні, антиваксери - це ідіоти та проплачені пропагандони.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Особисто я вважаю вакцинацію після хвороби зайвою.

Чому? В окремих випадках, чи взагалі зайвою?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Повір,що навіть серед медиків існує два діаметральних табори стосовно вакцинації
Я знаю. Сімейні лікарі нам з дружиною не рекомендували вакцинуватись півроку після хвороби. Інші знайомі й більше. Неофіційно.
   
Не тільки ви. Провідні інфекціоністи вважають це зайвим.

Голубовська пояснила, чому не підтримує масову вакцинацію перехворілих на COVID-19

Але хто їх слухає? Зараз за гроші найняті пропагандисти і лобісти вакцинації.

Любиш ти перекручувати слова.якщо це так,то чому люди повторно захворівають через півроку-рік?
   
Ну а в мене 5 вакціонваних знайомих які не хворіли до вакцінації.
по-моему вы подпизжываете. и не первый раз
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Ви ж розумієте, що цей шмурдяк тоді не вакцина.

Котрий саме?
   
Я знаю. Сімейні лікарі нам з дружиною не рекомендували вакцинуватись півроку після хвороби. Інші знайомі й більше. Неофіційно.

А хіба зараз вакцинують тих,хто хворів менше півроку тому?
Думаю, що потрібно титр дивитись,щоб щось радити в такому випадку
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

По перше не маю досвіду в медичній галузі.

 :facepalm1:

То які можна робити висновки, не петраючи у предметі?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Любиш ти перекручувати слова.якщо це так,то чому люди повторно захворівають через півроку-рік?

Бо вірус мутує.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"


То які можна робити висновки, не петраючи у предметі?

Голубовська пояснила, чому не підтримує масову вакцинацію перехворілих на COVID-19

Але хто їх слухає? Зараз за гроші найняті пропагандисти і лобісти вакцинації.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Бо вірус мутує.

Усі віруси мутують. При кожному поділі. І що?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Людина ковід чи сезонний грип? :facepalm1:

Ага. (tu)
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Усі віруси мутують. При кожному поділі. І що?

Вакцини проти інших вірусів - діють а проти ковіда чомусь ні.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Вакцини проти інших вірусів - діють а проти ковіда чомусь ні.

Маячня.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Отже немає.
Але при цьому ти, як класичний Шаріков, робиш висновки "космічного масштабу і космічної ж глупоти". :punish:

Не читай антиваксерської маячні, антиваксери - це ідіоти та проплачені пропагандони.
Я був би радий щоб пересічний фупівець міг перекладати витяжки з The Lancet. Не кажучи вже про Шарикова. По меншій мірі термінів "маячня", "глупота" "ідіоти"я там не помітив. Можливо хіба що люди з обмеженими розумовими властивостями. А от в оточенні Поліграфа Поліграфовича щось таке було. Бо сам міг називати інших гнидами, а у відповідь вимагав, нєпрілічнимі словамі нє виражаться.

Останнє редагування: 10 жовтня 2021 16:08:23 від Cталкер
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Маячня.

То його робота  - нести маячню.
Цей "сергій" - це проплачений антиваксерський пропагандон, якого витягли із загашника та розконсервували, саме для розповсюдження маячні та антиваксерської пропаганди.
   
Маячня.

+1.людина намагається розмірковувати про те, в чому взагалі не розуміється
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

А хіба зараз вакцинують тих,хто хворів менше півроку тому?
Думаю, що потрібно титр дивитись,щоб щось радити в такому випадку
В мене якраз пройшло більше півроку. Зробив аналіз на антитіла. Зашкалюють. Чому після вакцинації дають рік. Без перевірки на антитіла і цього достатньо?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

:facepalm1:

То які можна робити висновки, не петраючи у предметі?
В тебе є? Може в The Lancet щось опублікував. Дай посилання, почитаю.
   
В мене якраз пройшло більше півроку. Зробив аналіз на антитіла. Зашкалюють. Чому після вакцинації дають рік. Без перевірки на антитіла і цього достатньо?

Такі питання мають врегульовуватись медиками і на найвищому рівні.з відповідною доказовою базою і т.д.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Маячня.

якщо маячня, тоі назвіть ліки проти ковіду бо приховування цієї інформації - злочин проти людства.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Я був би радий щоб пересічний фупівець міг перекладати витяжки з The Lancet.

Перекладати і розуміти - це різні речі. Для перекладання потрібно лише знати мову, для розуміння треба мати відповідну освіту та кваліфікацію.
Ще в  кінці 19-го століття Джером К. Джером описав це в "Троє в човні, не рахуючи собаки", коли середній манюпас читає медичну інформацію без відповідної освіти і кваліфікації, і робить абсолютно неправильні висновки з того.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Захворіла колега.
Разом вакцінувались 2 місяці тому. І це не поодинокий випадок.
Я розумію, що тут на форумі є своя секта, що просовує шмурдякізацію. Але дуже швидко накопичиться критична маса актів і аферу викриють.

она тест сдавала?
ходит что-то с кашлем типа гриппа, но не ковид точно.
знакомые болели, и тесты на дому у них брали оч тщательно.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

В тебе є? Може в The Lancet щось опублікував. Дай посилання, почитаю.

В Лансет не публікував, бо то медичний журнал, але у мене є статті в JACS та Angewandte Chemie.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Перекладати і розуміти - це різні речі. Для перекладання потрібно лише знати мову, для розуміння треба мати відповідну освіту та кваліфікацію.
Ще в  кінці 19-го століття Джером К. Джером описав це в "Троє в човні, не рахуючи собаки", коли середній манюпас читає медичну інформацію без відповідної освіти і кваліфікації, і робить абсолютно неправильні висновки з того.
Можливо й так. То перш за все на свою кваліфікацію й посилайся. Але я не знаю чим твоя аргументація вагоміша? Словами ідіоти і маячня?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Можливо й так. То перш за все на свою кваліфікацію й посилайся. Але я не знаю чим твоя аргументація вагоміша? Словами ідіоти і маячня?

Слухай спеціалістів, а всі спеціалісти кажуть, що вакцинуватись треба.
   
Цитувати
в реанимацию с коронавирусом попал российский актер Валерий Гаркалин. Летом он привился двумя компонентами препарата "Спутник V", а до этого он вакцинировался "КовиВаком", однако после этого препарата у него не выработались антитела.
И опять будут говорить, что рашавакцина - хорошая вакцина. А Серов вакцинировался или нет?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Такі питання мають врегульовуватись медиками і на найвищому рівні.з відповідною доказовою базою і т.д.
Згідний. Але поки вони не мають єдиної думки приходиться розбиратись в різних трактуваннях. Вибирати хоча б те де є загальноприйнятна думка. Твоя аргументація як медика для мене в цілому переконлива. Хоча ти по моєму дока в стоматології. На відміну від тих хто тут заангажований чи пише на замовлення. Не важливо з якого боку.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Слухай спеціалістів, а всі спеціалісти кажуть, що вакцинуватись треба.
Де я писав що не треба? Я про себе і сім'ю тих що перехворіли, слухатиму спеціалістів. Тільки дозволь сам вирішуватиму кого.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Де я писав що не треба? Я про себе, того що перехворів, слухатиму спеціалістів. Тільки дозволь сам вирішуватиму кого.

Антиваксери - це не спеціалісти.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Маячня.

у вас все маячня. В існування коронавірусу вірите. Чи теж маячня?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Антиваксери - це не спеціалісти.

Голубовська пояснила, чому не підтримує масову вакцинацію перехворілих на COVID-19

Але хто їх слухає? Зараз за гроші найняті пропагандисти і лобісти вакцинації.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Антиваксери - це не спеціалісти.
В Tte Lancet терміну "антиваксери" я не знаходив. Мабуть нема їх і в JACS чи Angewandte Chemie?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

В Tte Lancet терміну "антиваксери" я не знаходив. Мабуть нема їх і в JACS чи Angewandte Chemie?

Як давно ти читаєш Лансет? І яка в тебе кваліфікація, щоб розуміти написане в ньому?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Ну добре відлучаюсь по справах на деякий час. Ввечері, буде можливість. подискутуєм.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Як давно ти читаєш Лансет? І яка в тебе кваліфікація, щоб розуміти написане в ньому?
Взагалі не читав раніше. Ходив за посиланням звідси.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Як давно ти читаєш Лансет? І яка в тебе кваліфікація, щоб розуміти написане в ньому?
Взагалі не читав раніше. Ходив за посиланням звідси. Кваліфікація загальноосвітня. Рівень можеш здогадатись по постах тут. Якщо можна то прошу представлятись взаємно. Всіх кому цікава моя кваліфікація
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія