Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

В мене дві. Запишіть, будь ласка, як дві відповіді.
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

у меня богатый жизненный опыт и такие рассказы на меня не действуют. Если ты трахаешь бабу один два раза и меняешь то конечно удобнее та баба которая мозги не ебет потому что шифруется и занята еще обслуживанием одного мужика стиркой и готовкой
Если ты заводишь постоянную любовницу то сам же первый хочешь эмоциональной привязанности. И всего того говна, которое из этого следует.
Сам же первый потом скажешь я тебе что блть секс машина?
це гарно, що є багатий досвід. Але мабуть у всіх по-різному. В мене було дві постійних заміжніх коханки в житті на три-чотири роки. І декілька інших на один-два рази. Незамужніх. Незаміжні чомусь якраз на один-два рази і виходило
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

Я когда-то давно писал тут на эту тему. Типа, кого лучше взять в Париш? Жену или коханку. С одной стороны лучше коханку. Она будет легко и весело трынькать бапки "этого кобеля" и по этому случаю всегда пребывать в радостном настроении. Которое будет передаваться тебе.
 А жена будет экономить НАШИ ОБЩИЕ денежки и портить отдых.
Но с другой стороны жена менее притязательна и по итогу такой отдых обойдется дешевле.

Чомусь добре пам'ятаю той пост - про Васю і смажених жаб .

Може тому, що моя жона веде себе і на аідпочинку, і дома наче коханка - нафіга мені ще одна морока на кишеню, на голову та інші частини тіла??  :D
   
Чомусь добре пам'ятаю той пост - про Васю і смажених жаб .

Може тому, що моя жона веде себе і на аідпочинку, і дома наче коханка - нафіга мені ще одна морока на кишеню, на голову та інші частини тіла??  :D

У вас замечательная жена.
   
та нічого канєшно. Для тебе.
Наприклад, цілуватися з бабіщей після того як вона мінєт мужу відстрочила.
Чуже лобкове волосся язик не щекотало, любовнічег? :D
Чужу сперму із сісєк не злизував? :D
Тьху.
С таким подходом лучше вообще к женщинам не приближаться.
Мало ли что...
   
Я когда-то давно писал тут на эту тему. Типа, кого лучше взять в Париш? Жену или коханку. С одной стороны лучше коханку. Она будет легко и весело трынькать бапки "этого кобеля" и по этому случаю всегда пребывать в радостном настроении. Которое будет передаваться тебе.
 А жена будет экономить НАШИ ОБЩИЕ денежки и портить отдых.
Но с другой стороны жена менее притязательна и по итогу такой отдых обойдется дешевле.

Я вот не понимаю, если жена такая нудная, зачем она вообще нужна?
Штоб была или есть каке-то еще объяснение?
Ну кого не почитаешь, жена нудная брюзга, которая всё портит, а вот любовница...
   
Я вот не понимаю, если жена такая нудная, зачем она вообще нужна?
Штоб была или есть каке-то еще объяснение?
Ну кого не почитаешь, жена нудная брюзга, которая всё портит, а вот любовница...
Ти що не розумієш, що шлюб- це категорія соціальна, майнова. А секс то настільки неважливе в шлюбі...
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

У мене питання до автора. Як що у вас с дружиною секс по 15 хвилин, чи не має вона коханця для 10 годинного сексуального марафону?
   
чи не має вона коханця для 10 годинного сексуального марафону?
10 годин з коханцем- це нереально.
Тут 3-4 потрібно за один раз.
   
У мене питання до автора. Як що у вас с дружиною секс по 15 хвилин, чи не має вона коханця для 10 годинного сексуального марафону?
В мене є теорія, пані Асті. 10 годин може лише такий супермен як ТС, тому дружині треба 10 коханців по годині. Знову ж таки і різноманіття і гроші в родину.
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

10 годин з коханцем- це нереально.
Тут 3-4 потрібно за один раз.
автор сказав реально
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

В мене є теорія, пані Асті. 10 годин може лише такий супермен як ТС, тому дружині треба 10 коханців по годині. Знову ж таки і різноманіття і гроші в родину.
ну автор десь пропадає на 10 годин з коханкою, значить дружина щось робить у ці 10 годин.
   
автор сказав реально
Всі ми можемо говорити.
   
Знову ж таки і різноманіття і гроші в родину.
(tu)
І відео можна продавати.
   
Ти що не розумієш, що шлюб- це категорія соціальна, майнова. А секс то настільки неважливе в шлюбі...
Ну я и говорю, придурки, брак у вас отдельно, а секс отдельно.
Меркантильные ханжи и циники. Фу таким быть, врать сразу двум женщинам.
   
В мене є теорія, пані Асті. 10 годин може лише такий супермен як ТС, тому дружині треба 10 коханців по годині. Знову ж таки і різноманіття і гроші в родину.
Ага, лучше сорок раз по разу чем один раз сорок раз :lol:
   
Ну я и говорю, придурки, брак у вас отдельно, а секс отдельно.
В тебе інакше?
   
В тебе інакше?
У меня и сейчас и раньше и жена и любовница всегда была в одном лице.
Что не машало иметь любовниц в придачу по ситуации.
Но первое условие совместимости выполнялось всегда.
С ее стороны всё было всегда точно так же.
А то уже слышу голоса что мол она у тебя в рабстве.
   
У меня и сейчас и раньше и жена и любовница всегда была в одном лице.
Что не машало иметь любовниц в придачу по ситуации.
Но первое условие совместимости выполнялось всегда.
С ее стороны всё было всегда точно так же.
А то уже слышу голоса что мол она у тебя в рабстве.
Так я не зрозумів, інакше, чи ні?
   
Так я не зрозумів, інакше, чи ні?
В порівнянні з ким чим інакше? Ніби не казахською писав :shuffle:
В мене шлюб і кохання 2 in 1, не має поділу на секс і майнові стосунки як ти написав
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

Які ж всі віддані. НЕ ВІРЮ.
Ну жінки теж ФУП читать  :D
   
В порівнянні з ким чим інакше? Ніби не казахською писав :shuffle:
В мене шлюб і кохання 2 in 1, не має поділу на секс і майнові стосунки як ти написав
Ну, почекай розлучення.
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

Сам же первый потом скажешь я тебе что блть секс машина?
Не скаже. Якщо замужній жінці не вистачає одного коханця, вона заведе двох.
   
Не скаже. Якщо замужній жінці не вистачає одного коханця, вона заведе двох.
потом таких в лес вывозят и щедро запенивают
   
вона заведе двох
МАє право, в нас демократія!
   
Коханка для чоловіка це щось старе і не сучасне.
Напевно погоджусь з Хомою.
Така стабільна схема для тих, хто не може втримувати сталу моногамію - жінка і коханка навпротязі довгого часу - це щось з поколінь до 80-х років.
Сьогодні, по спостереженням, вже на такий головняк мало людей йде, альтернатива сталій моногамії це або серійна моногамія, або touch and go,  відкриті відносини,  або взагалі свінгерство чи поліаморія/полігамія.
   
коли є чим зайнятись на всяких коханок чи коханців тупо нема часу.
такшо по результатам опитування 15 відсотків по життю просто хуї валяють.
   
Нетути... и не было уже лет 25... И не тянет...
   
коли є чим зайнятись на всяких коханок чи коханців тупо нема часу.

Отож...
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

Напевно погоджусь з Хомою.
Така стабільна схема для тих, хто не може втримувати сталу моногамію - жінка і коханка навпротязі довгого часу - це щось з поколінь до 80-х років.
Сьогодні, по спостереженням, вже на такий головняк мало людей йде, альтернатива сталій моногамії це або серійна моногамія, або touch and go,  відкриті відносини,  або взагалі свінгерство чи поліаморія/полігамія.
Схема - це коли плануєш. А в житті виходить все не за планом. Є звісно люди, які собі напланували і рухаються по визначеній траєкторії. Наприклад, кохання в 20-річному віці, а він/вона такі -"та нє, нафіг треба весілля та сім'я, ми сучасні люди, будемо по новій схемі". Але зазвичай не так. Женяться і наживають дітей, спільні друзі, родичі, міцні зв'язки і в родині і в бізнесах. А кохання не переросло в любов. Діти та побут його з'їли, нема гормонів і потягу до один одного. Тоді якщо жінка захоче піти, то піде. а якщо не захоче, то немає можливості її кинути і своїх дітей і родичів і бізнеси поділити. Заради чого? заради чергового етапу життя на 3-5 років, який можливо повторить ту ж історію? Тому так і живуть. І нічого поганого в цьому немає. аби всі щасливі були. Не подобається ? ну тоді розлучення. А якщо всіх все влаштовує, то все ОК
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

до речі, завжди заздрив людям, які в парі 20 років і в них досі є потяг і вогонь в очах один до одного. На жаль, в мене не так. Та і мало знаю таких взагалі.
   
Схема - це коли плануєш. А в житті виходить все не за планом. Є звісно люди, які собі напланували і рухаються по визначеній траєкторії. Наприклад, кохання в 20-річному віці, а він/вона такі -"та нє, нафіг треба весілля та сім'я, ми сучасні люди, будемо по новій схемі". Але зазвичай не так. Женяться і наживають дітей, спільні друзі, родичі, міцні зв'язки і в родині і в бізнесах. А кохання не переросло в любов. Діти та побут його з'їли, нема гормонів і потягу до один одного. Тоді якщо жінка захоче піти, то піде. а якщо не захоче, то немає можливості її кинути і своїх дітей і родичів і бізнеси поділити. Заради чого? заради чергового етапу життя на 3-5 років, який можливо повторить ту ж історію? Тому так і живуть. І нічого поганого в цьому немає. аби всі щасливі були. Не подобається ? ну тоді розлучення. А якщо всіх все влаштовує, то все ОК
Вибачаюсь, просто нагадало:

I've fallen in love
I've fallen in love for the first time
And this time I know it's for real
I've fallen in love, yeah
God knows, God knows I've fallen in love.

It's strange but it's true
I can't get over the way you love me like you do
But I have to be sure
When I walk out that door
Oh how I want to be free, Baby
Oh how I want to be free,
Oh how I want to break free.

But life still goes on
I can't get used to, living without, living without,
Living without you by my side
I don't want to live alone, hey
God knows, got to make it on my own
So baby can't you see
I've got to break free.

Схильний інтерпретувати цю пісню Джона Дикона у цьому ключі. Як внутрішні переживання людини, яка закохалася, створила сім'ю, а потім "магія" пройшла і вже хочеться "вирватися на свободу" з того, що раніше бажав, але вже не знає як жити поза цієї структури
   
Кохайтеся , чорнобриві , та не з москалями!
   
Кохайтеся , чорнобриві , та не з москалями!
Краще з негром, ніж з курсантом!
(С)
   
В мене дві. Запишіть, будь ласка, як дві відповіді.
Ліва рука та права рука?  :K

П.С. Гіппа, вєрніздь!
   
Ліва рука та права рука?  :K

Звідки ти дізнався?!!
   
Звідки ти дізнався?!!
Хтось вже на фупі таке казав раніше, ото й згадалось ))) Може гіпіус.
   
Хтось вже на фупі таке казав раніше, ото й згадалось ))) Може гіпіус.
Насправді, 36 і 46.
Отака цікава різниця у віці.
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

А тим часом, 10-годинне побачення з коханкою у автора гілки в самому розпалі :gigi:
   
Re: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?

С таким подходом лучше вообще к женщинам не приближаться.
Мало ли что...
найкраще це одна і не паритися.
Тіки таку ще попробуй найди
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія