Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жопа...

Жопа...

Мир стал другим.. Любая недолугость на любом этапе в нем стала недопустима. Кто этого не понимает - обречен на страдания и убытки
   
Re: Жопа...

Вовчік, ну, яка ж це Жопа? Це Піська.
   
Re: Жопа...

Мир стал другим.. Любая недолугость на любом этапе в нем стала недопустима. Кто этого не понимает - обречен на страдания и убытки

Владимир, какой смысл каждую секунду разочаровываться в мире, если другого все равно нет и не будет.

Не лучше ли рвать этот мир на запчасти и стараться жить хорошо и вкусно?
   
Re: Жопа...

все зашло так далеко , что даже неправильный выбор крепления ( саморез с не такой шляпкой ) может привести к катастрофе
   
Re: Жопа...

Вовчік, ну, яка ж це Жопа? Це Піська.

Место сидения определяет точку зрения. (с)
   
Re: Жопа...

что даже неправильный выбор крепления ( саморез с не такой шляпкой ) может привести к катастрофе
Жопа и саморез?  В духе со временем однако :)
   
Re: Жопа...

все зашло так далеко , что даже неправильный выбор крепления ( саморез с не такой шляпкой ) может привести к катастрофе
ти даже не здьобний правильно підібрати саморєз? То який же ти вхуя мужик піся цього?
   
Re: Жопа...
Ser

Место сидения определяет точку зрения. (с)
тут друГОЕ - бытиЁ определяет сознание :laugh:
   
Re: Жопа...

Место сидения определяет точку зрения. (с)
сидить в жопі? То передай йому, нехай шукає тьотку, шоб убрала ту жопу, шо Вовчік нахєзав своєю пєною.
   
Re: Жопа...

ти даже не здьобний правильно підібрати саморєз? То який же ти вхуя мужик піся цього?
дура.. речь не обо мне, а об вокруг недолугих коим как раз это и по фуйю..
   
Re: Жопа...

дура.. речь не обо мне, а об вокруг недолугих коим как раз это и по фуйю..
ти вже оприділися: тобі пофую, шо другим пофую, чи не пофую, шо другим пофую. Якшо пофую, то нафуя ця тема. Якшо не пофую, то якого фуя мене дурою обізвав, якшо я хочу тібє памочь?
   
Re: Жопа...

все зашло так далеко , что даже неправильный выбор крепления ( саморез с не такой шляпкой ) может привести к катастрофе
эффект  бабочки
   
Re: Жопа...

ти вже оприділися: тобі пофую, шо другим пофую, чи не пофую, шо другим пофую. Якшо пофую, то нафуя ця тема. Якшо не пофую, то якого фуя мене дурою обізвав, якшо я хочу тібє памочь?
помочь ты мне хочешь?)) это чем же, недолугая, ты мне собралась помочь?
   
Re: Жопа...

Мир стал другим.. Любая недолугость на любом этапе в нем стала недопустима. Кто этого не понимает - обречен на страдания и убытки
Наоборот, допустима и яростно защищается недолугим обществом.
   
Re: Жопа...

Наоборот, допустима и яростно защищается недолугим обществом.
это приводит к убыткам .. сча любой отход от инструкции по сборке и пиз дец
   
Re: Жопа...

Вовчик, це ще не срака, і навіть не піська. Ось в сусідній гілці чувак рахував трупиків серед сусідів по палаті, і думав, чи не він часом буде наступним претендентом на таксі до моргу. В мене колега, 48 років, спортивний, підтягнутий, симпатичний, не зловживав, не курив…несподівано виявили злоякісну пухлину з множинними метастазами, в тому числі в хребті. Отримує променеву терапію, до туалету в хаті повзе, ключицю зламав…ось де жопа! Дитина в тебе здорова? Сам також, я думаю, нівроку. Так що все гаразд, життя продовжується
   
Re: Жопа...

   
Re: Жопа...

   
Re: Жопа...

Мир стал другим.. Любая недолугость на любом этапе в нем стала недопустима. Кто этого не понимает - обречен на страдания и убытки

що тобі не так кацап
   
Re: Жопа...

Мир стал другим.. Любая недолугость на любом этапе в нем стала недопустима. Кто этого не понимает - обречен на страдания и убытки

Це природний відбір.
   
Re: Жопа...

що тобі не так кацап
да вот замешал цемента.. хотел бетона сделать..
   
Re: Жопа...

 :rotate:
   
Re: Жопа...

Ти про ідею Лема про катар? 1976 рік написання роману катар. Прикольно.
   
Re: Жопа...

Цю тему переглядають:
Вовчик, DmytroVorobyov, TimmiApostolMS, Raut (+ 1 прихованих) і 14 гостей))

 гавнотема, панство.. поднята по ошибке)) или по приколу

тупенькую тему читаете))



 
   
Re: Жопа...

Ти про ідею Лема про катар? 1976 рік написання роману катар. Прикольно.
шо шо?))
   
Re: Жопа...

сподіваюсь це не бан.. 8-)
   
Re: Жопа...

Гості покиньте цю гілочку негайно)) тут Вовчік писав йухню))
   
Re: Жопа...

Цю тему переглядають:
Вовчик, Slah, Владимир Р, DmytroVorobyov (+ 2 прихован)их і 30 гостей

 :weep:

   
Re: Жопа...

все зашло так далеко , что даже неправильный выбор крепления ( саморез с не такой шляпкой ) может привести к катастрофе

Почитай Станіслав Лема твір 1976 року Катар.
   
Re: Жопа...

Почитай Станіслав Лема твір 1976 року Катар.
хм..   B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія