Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так де той скандал то ?

Так де той скандал то ?

Так де той скандал то з Зе ?
Щось слабо ...
   
Re: Так де той скандал то ?

А запалало в шлюшого виблядка до нового висера темами B-)
   
Re: Так де той скандал то ?

А запалало в шлюшого виблядка до нового висера темами B-)

шкандаль тільки в головах прихильники певної політсили, не більше :-)
   
Re: Так де той скандал то ?

Ти ж сліпий недоношений випиздиш, скільки вже не помічаєш своєї теми з діамантовими? Отак і зі скандалом з Зеленським B-)
   
Re: Так де той скандал то ?

Ти ж сліпий недоношений випиздиш, скільки вже не помічаєш своєї теми з діамантовими? Отак і зі скандалом з Зеленським B-)

 :gigi:   і це весь скандал то ? ....
тююю .... :laugh:
   
Re: Так де той скандал то ?

і це весь скандал то ? ....
Ну от виходить, що і з діамантовими то не скандал, раз у тебе повилазили очі, що на свою тему, шо на фільм про твого вождя.

Але ж ти як надривало сраку з діамантовими.
   
Re: Так де той скандал то ?

Короче, Лукстенебірсу заважає бачити теми гівно на очах, теми що про діамантових, що про фільм з Зеленським, ось і з'ясували його відсутність в темі з діамантовими.
   
Re: Так де той скандал то ?

Ну от виходить, що і з діамантовими то не скандал, раз у тебе повилазили очі, що на свою тему, шо на фільм про твого вождя.

Але ж ти як надривало сраку з діамантовими.

так я ж кажу ото шкандалю ... 
виходьте на майдан, тягніть свою свиню потрошенку і бігом на майдан ...
   
Re: Так де той скандал то ?

Хуйловцы получили новую команду- отмазать Ермака. Наверно сильно много знает о Хуйло .
   
Re: Так де той скандал то ?

виходьте на майдан, тягніть свою свиню потрошенку і бігом на майдан ...
Ну ти ж проти діамантових не виходив, а зараз взагалі виявилось, що гівно замість очей.
   
Re: Так де той скандал то ?

Це не скандал. Це нарешті омріяна слава. Попасти на перші сторінки всесвітньо відомих газет не кожному дано. Меркель не змогла, Парашенко! не зміг, а Бубочка зміг.
   
Re: Так де той скандал то ?

Хуйловцы получили новую команду- отмазать Ермака. Наверно сильно много знает о Хуйло .
Шлюша виблядь Лукстенебріс не намагається нічого заперечити по фільму, одразу тактика, що воно сліпе, яке нічого не помічає включно із темою про діамантових, тепер апелює до майданів.

Але з діамантовими дуже легко жбурляти його гівно назад у пику.
   
Re: Так де той скандал то ?

Ну ти ж проти діамантових не виходив, а зараз взагалі виявилось, що гівно замість очей.

як це не виходив ?
Я доклав зусиль щоб мразота яка відмазала діамантових програла клоуну  (tu)
Тепер в мене питання не про діамантових , а коли сяде сучий потрох... а він сяде .. повірте ...  :laugh:
   
Re: Так де той скандал то ?

Шлюша виблядь Лукстенебріс не намагається нічого заперечити по фільму, одразу тактика, що воно сліпе, яке нічого не помічає включно із темою про діамантових, тепер апелює до майданів.

Але з діамантовими дуже легко жбурляти його гівно назад у пику.

так що там заперечувати то ? нема там нічого такого за що б варто було пісочити Зе.
   
Re: Так де той скандал то ?

як це не виходив ?
Я доклав зусиль щоб мразота яка відмазала діамантових програла клоуну  (tu)
Тепер в мене питання не про діамантових , а коли сяде сучий потрох... а він сяде .. повірте ...  :laugh:

Хто ж тобі брехливому виблядку повірить?
   
Re: Так де той скандал то ?

як це не виходив ?
Отак. Де ти виходив? Значить, або не вважав те скандалом, або твоя аргументація дебільна.
   
Re: Так де той скандал то ?

так що там заперечувати то ?
Ти сліпий дегенерат, я забув. Що ти зможеш заперечити.
   
Re: Так де той скандал то ?

Отак. Де ти виходив? Значить, або не вважав те скандалом, або твоя аргументація дебільна.

Діамантові була одна з причин чому я зробив все щоб Зе став президентом  (tu)  І не жалкую ні на мить про це  (tu)
   
Re: Так де той скандал то ?

а він сяде .. повірте ...
Як на смак третій рік говнєца "вєсна прідьот, сажать будєм"?

Клич уже підмогу, уйобіщє сліпе.
   
Re: Так де той скандал то ?

Ти сліпий дегенерат, я забув. Що ти зможеш заперечити.

Кажу ж скандал у вас в голові і не більше ...
   
Re: Так де той скандал то ?

Як на смак третій рік говнєца "вєсна прідьот, сажать будєм"?

Клич уже підмогу, уйобіщє сліпе.

ну окрім образ вже не здатен ні на що ... воно і не дивно у педруйок розуму що в канарейки
   
Re: Так де той скандал то ?

я зробив все
Створив темку на форумі, в яку тепер не заглядадєш B-)

Бля, який унилий уэбан :lol:
   
Re: Так де той скандал то ?

Кажу ж скандал у вас в голові і не більше ...

Скандал завжди в голові.
Скандал він не метеріальний
   
Re: Так де той скандал то ?

Кажу ж скандал у вас в голові і не більше ...
Як і з діамантовими, і свиначруками, і зі всім іншим. Тобі ж і на Гандзюк насрати було. Ти ж не був на майдані через це. Тому йдеш нахyй із апелюванням до майданів як до аргументації.
   
Re: Так де той скандал то ?

Як і з діамантовими, і свиначруками, і зі всім іншим. Тобі ж і на Гандзюк насрати було. Ти ж не був на майдані через це. Тому йдеш нахyй із апелюванням до майданів як до аргументації.

хрю-хрю-хрю ... шкандаль-шкандаль-зрада-зрада  :gigi:
   
Re: Так де той скандал то ?

Зараз доведеться запускати флуд-бота, аби втопити цю тему, до глузують над вибірковою сліпотою тупорилого уєбана.
   
Re: Так де той скандал то ?

Зараз доведеться запускати флуд-бота, аби втопити цю тему, до глузують над вибірковою сліпотою тупорилого уєбана.

та я горжусь прям вами, що ви не даєте втопити тему про діамантових  (tu)  :-B
   
Re: Так де той скандал то ?

хрю-хрю-хрю
О, ну от нарешті твій рівень, а то навіть слова із себе намагався вичавити. "Майдан", ще щось.
   
Re: Так де той скандал то ?

Зараз доведеться запускати флуд-бота, аби втопити цю тему, до глузують над вибірковою сліпотою тупорилого уєбана.

Щас Свєта докопає картоплю, розчеше собак, і розкаже про "Слов*янський базар" на "5 каналі".
   
Re: Так де той скандал то ?

Щас Свєта докопає картоплю, розчеше собак, і розкаже про "Слов*янський базар" на "5 каналі".
Тупорилий уєбан Лукстенебріс своїм "хрю-хрю-хрю" дав чудовий інструмент.

О, стрйенджвейса підтягнув.
   
Re: Так де той скандал то ?

Кажу ж скандал у вас в голові і не більше ...
Нє, ще як мінімум у головних редакторів деяких світових газет. Думаю ще скандальчиком зацікавилось ЕфБіАй, мова ж про долари + грошики Беніфіціарні. Ще прези нормальних країн поржали за ранковою кавою. Осьо ще на Свободах слова перемиють темку.
   
Re: Так де той скандал то ?

Нє, ще як мінімум у головних редакторів деяких світових газет. Думаю ще скандальчиком зацікавилось ЕфБіАй, мова ж про долари + грошики Беніфіціарні.

Спортлото точно зацікавиться  (tu)
   
Re: Так де той скандал то ?

"В моем понимании предмета для скандала и какой-нибудь зрады нет потому, что частный бизнесс. В Украине офшорные компани настолько распространенное явление, что, мне кажется, владельцы ларьков и владельцы мелкого бизнеса уже имеют офшорную компанию. Офшорную компанию можно создать, не выходя со своего киевского офиса", - заявил Лещенко.  (tu)

   
Re: Так де той скандал то ?

"В моем понимании предмета для скандала и какой-нибудь зрады нет потому, что частный бизнесс. В Украине офшорные компани настолько распространенное явление, что, мне кажется, владельцы ларьков и владельцы мелкого бизнеса уже имеют офшорную компанию. Офшорную компанию можно создать, не выходя со своего киевского офиса", - заявил Лещенко.  (tu)
І такова умнєйшего человека деякі падли хочуть вигнати з УЗ. Цьому чесному залізничнику з/п повишати треба.
   
Re: Так де той скандал то ?

шкандаль тільки в головах прихильники певної політсили, не більше :-)

Шо за шкандаль у тебя, прихильники певної політсили?  Снова кто то бляху честнонасосанную отбирает, рассказывай...  :-)o
   
Re: Так де той скандал то ?

   
Re: Так де той скандал то ?

   
Re: Так де той скандал то ?

   
Re: Так де той скандал то ?

як це не виходив ?
Я доклав зусиль щоб мразота яка відмазала діамантових програла клоуну  (tu)
Тепер в мене питання не про діамантових , а коли сяде сучий потрох... а він сяде .. повірте ...  :laugh:

Он воно що! Ти рзом з Мар'яном на Казбека працюєш? Здивував... Хоча все логічно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія