Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А у нас в Германии)))

Re: А у нас в Германии)))

А у новенькой - ни орденов, ни медалей. И значок у нее всего один - парашютик без цифры, число прыжков означающей. Так начинающие делают: отрывают висюльку, на которой количество прыжков выбито, вроде висюлька сама оторвалась-отвертелась-потерялась, чтобы никто не знал, два у них прыжка или только один. Правда, такие значки носят и самые лучшие мастера: просто парашютик с оторванной висюлькой. Мастера уже вышли из того возраста, когда важно помнить и каждому встречному, грудь распахнув, показывать, 600 у тебя прыжков или 700. Мастера считают себя просто парашютистами, знают - равных им все равно нет.(С) Суворов(Резун)

Профи никогда в тырнетах пальцы не выкидывает, и не рассказывает в сотню он входит, в десятку или самый неипаца лучший и выше только звезды )))

)))
Та ну))
Не один раз читал здесь как кто—то считает себя одним из лучших в своей сфере деятельности))
   
Re: А у нас в Германии)))

)))
Та ну))
Не один раз читал здесь как кто—то считает себя одним из лучших в своей сфере деятельности))
А в чем ты лучший,придурок,ты лучше всех леса загружаешь?
   
Re: А у нас в Германии)))

Турч, а тебя возят на работу на Порше?

   
Re: А у нас в Германии)))

Турч, а тебя возят на работу на Порше?

https://youtu.be/nDT2eNmzmZ0

То развозка))
   
Re: А у нас в Германии)))

«Не знаю, хто це, але водієм в нього Брежнев.» с анекдот
   
Re: А у нас в Германии)))

не вистачає ще однієї соломинки

я б сказав - не вистачає грєбня
   
Re: А у нас в Германии)))

Ти диви, як зверхньо пише людина, чия дружина вимиває від гівна чужі унітази.

ліквідувати вонь гамна - це теж почесна праця, шановна пані
   
Re: А у нас в Германии)))

Соотношение 30/80 говорит о полном пистеце что мы и видели на видосе это всякие ниши, загашники, нычки… там невозможно жить. Это куйня, а не квагтигка поэтому не может там метр оцениваться как в нормальной квартире ибо обычно жилая площадь превалирует над остальной

так в ничках сабачькі могут поджівать і пєрєгавківаться друг с дружкой
   
Re: А у нас в Германии)))

половина, якщо не бiльшисть украiнцiв молодого та середнього вiку, хотiлиб покинути Украiну i працювати/вчитись десь на заходi
дотогож,
деякi фупчеки якi тут довблять Серьожу, бажають щоб iх дiти вчились, працювали, жили на заходi
чому?
   
Re: А у нас в Германии)))

А не стыдно с таким ебалом такими зубами ездить в Порше? 
   
Re: А у нас в Германии)))

i що я бачу в цiй темi
Cерьожа вирвався, здiйснив свою мрiю як вiн це бачить
а форумнi лузери яким це не вдалось, чи важко сраку пiднять, чи з мовноi причини, чи ще щось
просто тупа обсирають того, хто вийшов за коло iхнього совкового, рабського розумiння
що, наприклад, не можна не зупинитись перед зеброй
не можна паркуватись на тротуарах
................
iтд
 :)
   
Re: А у нас в Германии)))

i що я бачу в цiй темi
Cерьожа вирвався, здiйснив свою мрiю як вiн це бачить
а форумнi лузери яким це не вдалось, чи важко сраку пiднять, чи з мовноi причини, чи ще щось
просто тупа обсирають того, хто вийшов за коло iхнього совкового, рабського розумiння
що, наприклад, не можна не зупинитись перед зеброй
не можна паркуватись на тротуарах
................
iтд
 :)
А ти ----))скільки --коштуєш  )))-  ?
 :laugh:
   
Re: А у нас в Германии)))

А ти ----))скільки --коштуєш  )))-  ?
 :laugh:

а скiльки коштують твоi дiти
якщовонивтебеє?
 :)
   
Re: А у нас в Германии)))

а скiльки коштують твоi дiти
якщовонивтебеє?
 :)
От бачиш, ти не зрозумів про що йдеться , ти цю тему не читав, але вже зробив поспішно висновки. :)
   
Re: А у нас в Германии)))

От бачиш, ти не зрозумів про що йдеться , ти цю тему не читав, але вже зробив поспішно висновки. :)

ятак зрозумiв що ти в темi
томуй питаєш скiльки я коштую
моя коштовнiсть в моiх дiтях
скiльки коштуєш ти ?


   
Re: А у нас в Германии)))

ятак зрозумiв що ти в темi
томуй питаєш скiльки я коштую
моя коштовнiсть в моiх дiтях
скiльки коштуєш ти ?
Ну так цє ти ж ,а не я нумерного підтримав, його запитай,  цє він оцінив в грошах, скільки коштує він та  його родина.
   
Re: А у нас в Германии)))

Ну так цє ти ж ,а не я нумерного підтримав, його запитай,  цє він оцінив в грошах, скільки коштує він та  його родина.
пiдтримав?
та менi той Серьожа пх
також як i ти
лише 2питання

половина, якщо не бiльшисть украiнцiв молодого та середнього вiку, хотiлиб покинути Украiну i працювати/вчитись десь на заходi - чому?
деякi фупчеки якi тут довблять Серьожу, бажають щоб iх дiти вчились, працювали, жили на заходi
чому?
вiдповiдь буде ?
 :shuffle:

   
Re: А у нас в Германии)))

i що я бачу в цiй темi
Cерьожа вирвався, здiйснив свою мрiю як вiн це бачить
а форумнi лузери яким це не вдалось, чи важко сраку пiднять, чи з мовноi причини, чи ще щось
просто тупа обсирають того, хто вийшов за коло iхнього совкового, рабського розумiння
що, наприклад, не можна не зупинитись перед зеброй
не можна паркуватись на тротуарах
................
iтд
 :)

Товстоватий тролінг
   
Re: А у нас в Германии)))

Товстоватий тролінг

звичайно тролiнг
я на вiть могу сказать чому Серьожа довбойоб
але моi питання залишились без вiдповiдi ....
 :shuffle:



   
Re: А у нас в Германии)))

Граф вiдправив свою кровинки за
кордон
зякогопереляку?
   
Re: А у нас в Германии)))

Граф вiдправив свою кровинки за
кордон
зякогопереляку?

Потому что нормального образования в Украине просто нет, есть пидлабузничество, взяточниство, покупка оценок и дипломов, научных званий
   
Re: А у нас в Германии)))

а Серьожини дiти начатюьбся в нiметчинi пiд наглядом родини

   
Re: А у нас в Германии)))

а Серьожини дiти начатюьбся в нiметчинi пiд наглядом родини

Ага «дитинка приблудилася» (с)
   
Re: А у нас в Германии)))

Потому что нормального образования в Украине просто нет, есть пидлабузничество, взяточниство, покупка оценок и дипломов, научных званий

це фуйня, булоб бажання
от науковцям дiйсно нема чого робить в Украiнi
нi реактивiв, нi технологгiй, нi ///
зовсiм нiчого, навiть зарплати  :)
медикам теж - але з iньших обставин
єдине що може надати позетив в iноземному навчаннi - це особистi звязки i спiлкування
але є i негатив - це травка/..../гриби i блядi ///
 :)

   
Re: А у нас в Германии)))

це фуйня, булоб бажання
от науковцям дiйсно нема чого робить в Украiнi
нi реактивiв, нi технологгiй, нi ///
зовсiм нiчого, навiть зарплати  :)
медикам теж - але з iньших обставин
єдине що може надати позетив в iноземному навчаннi - це особистi звязки i спiлкування
але є i негатив - це травка/..../гриби i блядi ///
 :)

Отсуствие реактивов то таке …
А вот когда студент всю жизнь проучился допустим на отлично, потом и кровью.
А потом каким- то боком появляется такой вот уепень Лысая Залупа с таким же дипломом который он допустим купил или нарисовал и приписывает себе такой же уровень образования или ученую степень нифуя для этого не сделав … то это уже приговор всей системе
Такая система образования ценится ровно столько, сколько стоит говнодиплом любого из укроВУЗов
   
Re: А у нас в Германии)))

то чому багато укр молодi бажають здриснуть за кордон?
грошi?
та якщоб Серьожа пiдносив своi стропила , чи ще якусь фуйню, вiн би заробляв тiж cамi гроiш, i будував 15 рокiв собi свою хатинку
при цьомуб дивився в вечорi тiж самi серiали якi вiн зараз дивиться
Серьожа - в чому твiй секрет ?

   
Re: А у нас в Германии)))

то чому багато укр молодi бажають здриснуть за кордон?
грошi?
та якщоб Серьожа пiдносив своi стропила , чи ще якусь фуйню, вiн би заробляв тiж cамi гроiш, i будував 15 рокiв собi свою хатинку
при цьомуб дивився в вечорi тiж самi серiали якi вiн зараз дивиться
Серьожа - в чому твiй секрет ?

Гроші звісно. Лисой залупі потрібні гроші
   
Re: А у нас в Германии)))

Отсуствие реактивов то таке …
А вот когда студент всю жизнь проучился допустим на отлично, потом и кровью.
А потом каким- то боком появляется такой вот уепень Лысая Залупа с таким же дипломом который он допустим купил или нарисовал и приписывает себе такой же уровень образования или ученую степень нифуя для этого не сделав … то это уже приговор всей системе
Такая система образования ценится ровно столько, сколько стоит говнодиплом любого из укроВУЗов


не-не-не
давайте пане граф конкретно
про те що ви кажете то окрема тема
а от Серьожа - вiн мабуть жодноi книжки не прочитав (прастi Cерьога це не дотебе це як екзампл )
i от вiн будує там десь Кельне якусь хрень
так вiн же туж саму хрень може в Киевi побудувать, чи в Чернiвцях за туж саму зарплату
от нафуя отi Серьожi пхнуться в Европу ?:

   
Re: А у нас в Германии)))

не-не-не
давайте пане граф конкретно
про те що ви кажете то окрема тема
а от Серьожа - вiн мабуть жодноi книжки не прочитав (прастi Cерьога це не дотебе це як екзампл )
i от вiн будує там десь Кельне якусь хрень
так вiн же туж саму хрень може в Киевi побудувать, чи в Чернiвцях за туж саму зарплату
от нафуя отi Серьожi пхнуться в Европу ?:

Яка та сама зарплата?
Ви про что?
Германия это один из центров прогресса, немцы великолепные ученые, механики, врачи.
Читал что экономика Германии производит годовой ВВП Украины за 72 часа
Поэтому немцы, как высшая каста занимаются наукой и творчеством, а петушить по лесам это удел неучей из Восточной Европы.
И это правильно! Так и должно быть. Немецкая нация думает о интеллекте свой нации, а интеллект холопа из Чевновцов им до сраки
   
Re: А у нас в Германии)))

Яка та сама зарплата?
Ви про что?
Германия это один из центров прогресса, немцы великолепные ученые, механики, врачи.
Читал что экономика Германии производит годовой ВВП Украины за 72 часа
Поэтому немцы, как высшая каста занимаются наукой и творчеством, а петушить по лесам это удел неучей из Восточной Европы.
И это правильно! Так и должно быть. Немецкая нация думает о интеллекте свой нации, а интеллект холопа из Чевновцов им до сраки

госпадi, яка маєчня, ви знову скатуетесь до врачей/науковцiв
повернемось до нашего барана
треба побудувать будинок, є Серьожа, cупер-пупер профiсiонал, якiтамнафуйтехнолог ii i науковi досягнення
вiн все зробить, вiн здоровий бугай i може покласти страпiла чи асфальт туди куди треба
чому це роблять кiтайцi (iндуси, туркмени, чи ...) чому не Серьога?
вiдповiдь буде ?

   
Re: А у нас в Германии)))

госпадi, яка маєчня, ви знову скатуетесь до врачей/науковцiв
повернемось до нашего барана
треба побудувать будинок, є Серьожа, cупер-пупер профiсiонал, якiтамнафуйтехнолог ii i науковi досягнення
вiн все зробить, вiн здоровий бугай i може покласти страпiла чи асфальт туди куди треба
чому це роблять кiтайцi (iндуси, туркмени, чи ...) чому не Серьога?
вiдповiдь буде ?

Яка маячня?
Який будинок? Что бы построить дом помимо рук надо еще иметь много денег, как бы не секрет.
   
Re: А у нас в Германии)))

Яка маячня?
Який будинок? Что бы построить дом помимо рук надо еще иметь много денег, как бы не секрет.

а що на велике крадiвництво отчекрижили недостатньо грошей для Серьожi ?

   
Re: А у нас в Германии)))

а що на велике крадiвництво отчекрижили недостатньо грошей для Серьожi ?

Для крадивництва потрібно бути у «схемі»
Щоб бути у схемі потрібно
- бути одним з чиновників

Але ж Сергій не може бо він немає вищої освіти

- бути наближеним до сімї чиновника або чкогось кланує
Але ж Сергій завжди був в прошарці люмпіноїдів і не мав ніяких сімейних стосунків з більш просунутими громадянами

- бути професіоналом будівництва (хтось має ж таки будувати)

Але Сергій не має освіти з будівництва. Тобто він тупий

Все що може Сергійко це стрибати, голосно кукарекатьь, танцювати з собакою і купляти футболочки Айсберг

З таким бєкграундом тількі на вторинні роботи - принеси подай, тягати важки речі, або стрибати по жердях.
В Україні така праця - копійки, бо дійсно тупих як Сергій дуже багато, дуже
В Німетчині такі тупарі потрібні, бо самі німці по універах та мануфактурах роблять набагато більш додадкової вартісті продукта ніж стрибати по стройках,
Але поатять за це набагато більш ніж в Україні.
Ось і весь вибор в нумерного, невелик як ми бачимо …
Якщо б нумерний добре заробляв в Україні, нікуди б він звідти не уїхав. Але тут він занадто сірий та тупий
   
Re: А у нас в Германии)))

Для крадивництва потрібно бути у «схемі»
Щоб бути у схемі потрібно
- бути одним з чиновників

Але ж Сергій не може бо він немає вищої освіти

Так, конфлікт "Сірьога-Турч" (+Со до кожного) легко пояснюється класовим конфліктом "шляхта проти люмпена", накладеним на "совкові цінності проти Західних".
До мене щойно це дійшло.  :this:

Останнє редагування: 30 вересня 2021 09:57:31 від GizmoGremlin
   
Re: А у нас в Германии)))

а вiдповiдь проста як табуретка
в нiметЧЧинi дiє закон
Серьожа хоче жити за законом
i щоб нiякападла не паркувалась бiля його пiдiзду
i щоб нiякападла не ставила своє авто на тротуарi
чому я нiколи не куплю авто в Украiнi а буду користуватись найманим водiєм чи таксi
бо для мене то стрес, так як iздять в Украiнi - та ну його нх
   
Re: А у нас в Германии)))

Для крадивництва потрібно бути у «схемі»
Щоб бути у схемі потрібно
- бути одним з чиновників

Але ж Сергій не може бо він немає вищої освіти

- бути наближеним до сімї чиновника або чкогось кланує
Але ж Сергій завжди був в прошарці люмпіноїдів і не мав ніяких сімейних стосунків з більш просунутими громадянами

- бути професіоналом будівництва (хтось має ж таки будувати)

Але Сергій не має освіти з будівництва. Тобто він тупий

Все що може Сергійко це стрибати, голосно кукарекатьь, танцювати з собакою і купляти футболочки Айсберг

З таким бєкграундом тількі на вторинні роботи - принеси подай, тягати важки речі, або стрибати по жердях.
В Україні така праця - копійки, бо дійсно тупих як Сергій дуже багато, дуже
В Німетчині такі тупарі потрібні, бо самі німці по універах та мануфактурах роблять набагато більш додадкової вартісті продукта ніж стрибати по стройках,
Але поатять за це набагато більш ніж в Україні.
Ось і весь вибор в нумерного, невелик як ми бачимо …
Якщо б нумерний добре заробляв в Україні, нікуди б він звідти не уїхав. Але тут він занадто сірий та тупий

все що ти написав - то в десятку
погоджуюсь, але
не не але, а головне
я на стропiлах вйобую, то може дiти ....(ну про це хай Серьожа сам скаже)
це лише моє IMHO
   
Re: А у нас в Германии)))

Серьожа хоче жити за законом
Саме тому нелегалить на чужих доках  :weep:

Мммщик хоче жити за законом. Сміявсі.
   
Re: А у нас в Германии)))

i що я бачу в цiй темi
Cерьожа вирвався, здiйснив свою мрiю як вiн це бачить
а форумнi лузери яким це не вдалось
ви бачите суттєво урізано
хто хотів - виїхав, і тут таких купа
але далеко не всі приходять на форум, щоб публічно-показово виміряти вартість купленої у ньюЙоркері футболочки в кількості середньоукраїнських зарплат
розумієте, для багатьох і форумчан, і читачів форуму українська зарплата - це реальність, це їхнє життя і життя їхніх родин
і очевидно що ось такі вимірювання приречені на негативне сприйняття
але справа навіть не в цьому
скільки разів тільки я писала тут Сергію, щоб утримався від нескінченного завалювання-засмічування форуму своїми однотипними фото з козою-розпальцьовкою ?
Сергій відверто сказав, що його численні роліки переслідують одну-єдину мету : показати його, такого красівого, у різних позах, з різних ракурсів, і з наданням форуму сумнівної насолоди звуковим рядом.
Форум сказав..Ну, зрозуміло, що сказав форум. Сергій як наче не чув і вперто продовжив. То чим ви зараз докоряєте форуму?
   
Re: А у нас в Германии)))

Саме тому нелегалить на чужих доках  :weep:

Мммщик хоче жити за законом. Сміявсі.

незрозумiв, вiн що нелегал?
якщо це так, то
цiкаво булоб послухати про
працевлаштування?
мед страховку?
соц забезпечення - тiпа пенсiйний фонд?
i таке iньше
ауу, Серьога є питання ...
якi не вiдносяться до спорт майданчику ..
   
Re: А у нас в Германии)))

скільки разів тільки я писала тут Сергію, щоб утримався від нескінченного завалювання-засмічування форуму своїми однотипними фото з козою-розпальцьовкою ?

та тут шановані  фпчики вже в 100500 разів перевершили ті дописи та фоточки за 26 сторінок  :facepalm1:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія