Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А у нас в Германии)))

Re: А у нас в Германии)))

Если честно, то очень странный безлюдный.вид для коммунальной собственности. Впечатлнние, что это чей то частный спортклуб,, где спорт посторонних не приветствуется

И даже дети жрут днем пиво с сосисками??? )))

Насчет футбольного поля——
Скорее всего оно в коммунальной собственности.
Как и сам футбольный клуб, который там располагается.
Безлюдно там было на момент сьемок——часов в 9 утра.
А рядом в помещениях——там еще несколько площадок——баскетболл—волейболл и гимнастика вроде——— целый день занимались групки людей.
На футбольном поле никого не было——в принципе реально небольшое село——я так понял там по выходных основной движ——с сосисками и пивом))
Ну и на дорожках вокруг поля иногда заходили школьники .
Как то так.
   
Re: А у нас в Германии)))

О! Взбодрился петух гамбургский!(ц)
   
Re: А у нас в Германии)))

це не зелений крокі, це залупа шарудить у камишах!

Гарчить і бризкає слиною (с)

Останнє редагування: 29 вересня 2021 18:23:16 від kleynod
   
Re: А у нас в Германии)))

Кстаті да.

Кстати я не буду браться за ремонт сральника или еще чего—то похожего))
У меня тоже как раз есть человек, который "всегда делает то что я попрошу——потому что я плачу ему 20 евро в час")))
   
Re: А у нас в Германии)))

Стоила при покупке 250 килоевро.
На данны момент ее рыночная стоимость——350 килоевро.
Але під час продажу треба заплатити податок на прибуток в 100к. Десь 40к - в мінус.
   
Re: А у нас в Германии)))

Это ж надо быть таким идиотом, шо б раскидывать пальцы веером при абсолютных мизерах...
Любой труд полезен - даже труд Поца... Но совсем не обязательно лезть своим свиным рылом да в калашный ряд!
ФУП имеет разных людей, с разными достатками, и здесь людей не за бабло ценят, но только одному долбойопу возомнилось о себе куйзнаетшо...
   
Re: А у нас в Германии)))

О! Взбодрился петух гамбургский!(ц)

Шо тут?))
Бутылки пособирал?
Обьедки подоедал?
Есть время тявкнуть?——
Ну тявкай))
   
Re: А у нас в Германии)))

sergey1974007, cьогодні в 15:14
Стоила при покупке 250 килоевро.
На данны момент ее рыночная стоимость——350 килоевро.
У меня тоже как раз есть человек, который "всегда делает то что я попрошу——потому что я плачу ему 20 евро в час"

 :facepalm1:

Дед на приеме у сексопатолога:
— Доктор, больше 3-х раз в неделю с женой не получается.
— Дед, а лет тебе сколько?
— 85.
— Дед, ну это же превосходно!
— Да? А мой сосед говорит, что с женой ежедневно, а ему 95!
— Ну так и вы говорите!

   
Re: А у нас в Германии)))

Это ж надо быть таким идиотом, шо б раскидывать пальцы веером при абсолютных мизерах...
Любой труд полезен - даже труд Поца... Но совсем не обязательно лезть своим свиным рылом да в калашный ряд!
ФУП имеет разных людей, с разными достатками, и здесь людей не за бабло ценят, но только одному долбойопу возомнилось о себе куйзнаетшо...


залупа думає, що вона витягла білет з джектопом  -  "прорвалася" у дойчланд.

коли люди з нормальними заробками в Україні мають там не то шо  хати, а і бізнес.

   
Re: А у нас в Германии)))

На рахунок тих всіх " філософствувань" на тему роботки та друзів))——

В свій час був у мене невеличкий бізнес——носився я з ним і вдень і вночі((——
Щоб не відбувалося в житті——це якось мало відношення до того бізнесу((
І якось під кінець——наіхали на мене козли з податковоі і по бєспрєдєлу нарахували штраф розміром з вашу квартирку звичайну)))
Штраф я відбив—— бізнес закрив.
І насправді полегшенно зітхнув і навіть в поганому сні не сниться мені якийсь бізнес)))
Не хочу я більше жити для того щоб заробити бабло))
Зараз я заробляю бабло щоб жити))
І голова спокійна—спокійнісинька)))
І куй я клав на ваші бізнеси)))
Дуже добре я зараз себе почуваю)))
   
Re: А у нас в Германии)))

Стоила при покупке 250 килоевро.
На данны момент ее рыночная стоимость——350 килоевро.
Таке можливо але явно не за 1-2 роки  :weep:  Але нумерний він же МММщик, тому прибрехав.
   
Re: А у нас в Германии)))

sergey1974007, cьогодні в 15:14
Стоила при покупке 250 килоевро.
На данны момент ее рыночная стоимость——350 килоевро.
У меня тоже как раз есть человек, который "всегда делает то что я попрошу——потому что я плачу ему 20 евро в час"

 :facepalm1:

Дед на приеме у сексопатолога:
— Доктор, больше 3-х раз в неделю с женой не получается.
— Дед, а лет тебе сколько?
— 85.
— Дед, ну это же превосходно!
— Да? А мой сосед говорит, что с женой ежедневно, а ему 95!
— Ну так и вы говорите!

В чем вопрос?
Это по факту——

Когда мы ее купили——стоила она 250
На данный момент квартиры в нашем районе с похожим метражом стоят от 350 и вверх.
350—— это на глазок——более—менее минимум.
Я очень давно собираюсь записать видео про недвижку в Кёльне(((——
Возможно на этих выходных таки запишу((
Чтоб понятней было))
   
Re: А у нас в Германии)))

І голова спокійна—спокійнісинька)))  -  де там голова???

суцільна залупа!
   
Re: А у нас в Германии)))

Таке можливо але явно не за 1-2 роки  :weep:  Але нумерний він же МММщик, тому прибрехав.

Відео чекай))

пс. На данний момент в продажу тільки шрот і незручні райони—умовно "гетто"(
Нормальні квартири в нормальних районах метражом від 80 метрів починаються по цінах від 400—500 і вверх))
Дуже часто квартири продаються методом " бітерферфарен"))——
Тобто виставляється квартира за початкову ціну і запрошуються потенційні покупці запропонувати свою ціну——
Той хто запропонує найвищу——купить іі.
Це тіпа аукціону, але на приватному рівні.
пс. Аукціони в здебільшому развод лохів((—— там ціна майже завжди виростає до ринковоі.
Тай таке))
Докладніше——у відео згодом))
   
Re: А у нас в Германии)))

Шо тут?))
Бутылки пособирал?
Обьедки подоедал?
Есть время тявкнуть?——
Ну тявкай))

Ти диви, як зверхньо пише людина, чия дружина вимиває від гівна чужі унітази.
   
Re: А у нас в Германии)))

В чем вопрос?
Это по факту——

Когда мы ее купили——стоила она 250
На данный момент квартиры в нашем районе с похожим метражом стоят от 350 и вверх
.
350—— это на глазок——более—менее минимум.
Я очень давно собираюсь записать видео про недвижку в Кёльне(((——
Возможно на этих выходных таки запишу((
Чтоб понятней было))

Boligprisene er nå 9,4 prosent høyere enn for ett år siden.
Цены на жилье сейчас на 9,4% выше, чем год назад.


- Til tross for oppgangen i august så er den sterke veksten i boligprisene i kjølvannet av korona-pandemien og nullrentebeslutning en i mai 2020 avtagende. Vi venter prisutviklingen vil fortsette å avta utover høsten i takt med at Norges Bank trolig setter opp styringsrenten i september, sier han.
- Несмотря на рост в августе, сильный рост цен на жилье после пандемии короны и решения о нулевой процентной ставке в мае 2020 года снижается. «Мы ожидаем, что в течение осени динамика цен продолжится снижаться, поскольку Банк Норвегии, вероятно, повысит ключевую процентную ставку в сентябре», - говорит он.

https://eiendomnorge.no/boligprisstatistikk/
   
Re: А у нас в Германии)))

На рахунок тих всіх " філософствувань" на тему роботки та друзів))——

В свій час був у мене невеличкий бізнес——носився я з ним і вдень і вночі((——
Щоб не відбувалося в житті——це якось мало відношення до того бізнесу((
І якось під кінець——наіхали на мене козли з податковоі і по бєспрєдєлу нарахували штраф розміром з вашу квартирку звичайну)))
Штраф я відбив—— бізнес закрив.
І насправді полегшенно зітхнув і навіть в поганому сні не сниться мені якийсь бізнес)))
Не хочу я більше жити для того щоб заробити бабло))
Зараз я заробляю бабло щоб жити))
І голова спокійна—спокійнісинька)))
І куй я клав на ваші бізнеси)))
Дуже добре я зараз себе почуваю)))


Піздіш, Сірожа.
З тебе такий керівник, як з півня сокіл....
Ти по жизні - чмо і наймит..
Це не я кажу-це ти сам за себе кажеш своєю поведінкою на Форумі..
   
Re: А у нас в Германии)))

Скоріш за все Серьога усвідомлює, що не реалізувався, від того з розуму і сходить, намагається продемонструвати певні свої досягнення.

На рахунок "реалізаціі")))——
Я там вище написав))——
Був у мене бізнес невеличкий))
І не один був))
Я пробував себе у різних сферах))
В основному купи—продай правда))
Якби я тут написав що я в житті перепробував)))—— то тут знов почали б писати про "і ви кажіть")))
Тобто "реалізація" сама по собі мене не цікавить ))
Мене цікавить на данний момент мій банківський рахунок)))
А ці всі понти тіпа——" я начальніка"))—— я вже пройшов і забув)))
Це комусь тіпа того старпьора , що доідає за туристами цікаво про "реалізацію"))——
В нього найяскравіший спогад у житті——як клоун селом проіжджав і шашлик залишив недоідений)))

пс.І немає ніякого "сходить з розуму")))——
Ліниво відгавкуюсь від нападок уйопків)))——— мене часом смішать різні моменти)))

   
Re: А у нас в Германии)))

Ти диви, як зверхньо пише людина, чия дружина вимиває від гівна чужі унітази.

Насправді, спочатку я вважав, що Нумєрний просто наївний пацик, який не має опиту в  інтернетсрачах. Але чим далі, тим більше я приходжу до висновку, що ми маємо справу з не просто з клінічним, а з ідіотом на генному рівні.. Ну не може притомна людина так себе поводити при спілкуванні...... Мабуть мама з татом робили його в дуже глибокому запої-- інших висновків мені не приходить до моєї бєстолковки...
   
Re: А у нас в Германии)))

Boligprisene er nå 9,4 prosent høyere enn for ett år siden.
Цены на жилье сейчас на 9,4% выше, чем год назад.


- Til tross for oppgangen i august så er den sterke veksten i boligprisene i kjølvannet av korona-pandemien og nullrentebeslutning en i mai 2020 avtagende. Vi venter prisutviklingen vil fortsette å avta utover høsten i takt med at Norges Bank trolig setter opp styringsrenten i september, sier han.
- Несмотря на рост в августе, сильный рост цен на жилье после пандемии короны и решения о нулевой процентной ставке в мае 2020 года снижается. «Мы ожидаем, что в течение осени динамика цен продолжится снижаться, поскольку Банк Норвегии, вероятно, повысит ключевую процентную ставку в сентябре», - говорит он.

https://eiendomnorge.no/boligprisstatistikk/

Так я вам не про статистику пишу теоретическую——а именно про практический момент——цена отдельно взятой квартирки в Кёльне)
пс. Постараюсь на видео показать более—менее понятно))
   
Re: А у нас в Германии)))

Насправді, спочатку я вважав, що Нумєрний просто наївний пацик, який не має опиту в  інтернетсрачах. Але чим далі, тим більше я приходжу до висновку, що ми маємо справу з не просто з клінічним, а з ідіотом на генному рівні.. Ну не може притомна людина так себе поводити при спілкуванні...... Мабуть мама з татом робили його в дуже глибокому запої-- інших висновків мені не приходить до моєї бєстолковки...

Та якось пофіг на твою бєстолковку))
І на якісь твоі висновки))
Накаті стаканчик краще та насолоджуйся спогадами про те як шашлик доідав за клоуном))
   
Re: А у нас в Германии)))


Так я вам не про статистику пишу теоретическую——а именно про практический момент——цена отдельно взятой квартирки в Кёльне)
пс. Постараюсь на видео показать более—менее понятно))

   
Re: А у нас в Германии)))

Та якось пофіг на твою бєстолковку))
І на якісь твоі висновки))
Накаті стаканчик краще та насолоджуйся спогадами про те як шашлик доідав за клоуном))

Корону паперову зними з голови, Сергій!

Ти нічим не кращий ні Тороса, ні будь-кого з фупчеків, щоб писати будь-кому щось через губу.

І потім ти ще й дивуєшся, чому форумний нарід ганяє тебе ссяними ганчірками за твою пихатість та вічне зазнайство.

Останнє редагування: 29 вересня 2021 19:13:42 від шуша
   
Re: А у нас в Германии)))

Та якось пофіг на твою бєстолковку))
І на якісь твоі висновки))
Накаті стаканчик краще та насолоджуйся спогадами про те як шашлик доідав за клоуном))

Ой дураааак..(ц)
Ти, дєбіле, навіть не в стані щось придумати як принизити опонента- користуєшся  чужими темами та фразами... За чужі фотожоп просто промовчу...
Ну дєбіл ти, я розумію.... Фантазії та словарного запасу в тебе максимум- з висолопленим язиком в трусах біля йолки стрибнуть... Ну ще краба в конченій пєтушиній касці розкинути.. фсьо,. На цьому твій інтелект закінчився.
   
Re: А у нас в Германии)))

Показати зображення...

Ну так же ж нізя іздєвацца... Даже над Залупоглазим грєюнєвим крабом... Майте хоч краплю жалю.. ми ж не хфошисти якісь
   
Re: А у нас в Германии)))

Недолугая Украина не дала многим себя реализовать
на жаль це правда
   
Re: А у нас в Германии)))

Клоун, шо за бред ты несешь?)))
Вообще мозжечок пропил?)))
Смотри по пунктам———

1. Квартира в Германии.
Стоила при покупке 250 килоевро.
На данны момент ее рыночная стоимость——350 килоевро.
Ипотеки осталось выплачивать что—то около 150.
2. Шикарная Квартирка(с) в Черновцах.
С какого переляку ты придумал про 30 метров?)))
Там изначально было 80 с копейками.
После всех——согласованных, утвержденных и прошедших все инстанции)) перепланировок—— там получилось почти 240.
Стоимость сейчас на глазок——от 100 килобаксов.
3. Квартирка по мелочам.
4. Есть еще запас баблишка небольшой.

Вот где—то вот так это все вместе и набежит на пол ляма))

О! Слез с жердей и закукарекал уепище картавое  :laugh:
1. За пол года квагтигка набрала резко 100килоевро? Это ты дяде своему расскажи… приведи ссылки на подобные квагтигки.
2. Сам пистанул, что принес в банк первый платеж для получения ипотеки 50 килоевро (хотя не факт мог и спистеть)
Итого: 250 стоила, 50 принес, к выплате 200К, без учета % по ипотеке и различных фии …
Куда 100 килоевро проепал уже? Скажи еще что за пол года на петушарне и кукареканья на жердях 100К евро поднял?  :weep:
3. С какого переляку 30 квадратов? Так там и сейчас 30 квадратов по докам, остальное это твой пистешь примерно как ква-квагтигка за пол года рванула в цене на 100К  :weep:
Да и опять таки, это не твоя квагтигка  ;)
3. Какая квагтигка по мелочам? Ото гавно которое не больше 10К евро потянет халупа в которой ты жил летом?  :weep:
4. Какой в сраку запас у тебя? Голытьба ты тупая? У тебя долг кредитный, а не запас

Пол ляма
   
Re: А у нас в Германии)))

Але під час продажу треба заплатити податок на прибуток в 100к. Десь 40к - в мінус.

Та кули ты веришь этому пистуняре  :facepalm: за пол года на 30% недвига поднялась - мечта любого инвестора, подъем круче чем в лихие 90 - ые на столичной недвиге Киева и Москвы  :facepalm:
   
Re: А у нас в Германии)))

зазвичай найкраще сприймають тих, кому пох, як їх сприймають.
насправді все залежить від моральних якостей обох сторін.
якщо ці якості одного гатунку, то сприйняття позитивне.
   
Re: А у нас в Германии)))

На рахунок тих всіх " філософствувань" на тему роботки та друзів))——

В свій час був у мене невеличкий бізнес——носився я з ним і вдень і вночі((——
Щоб не відбувалося в житті——це якось мало відношення до того бізнесу((
І якось під кінець——наіхали на мене козли з податковоі і по бєспрєдєлу нарахували штраф розміром з вашу квартирку звичайну)))
Штраф я відбив—— бізнес закрив.
І насправді полегшенно зітхнув і навіть в поганому сні не сниться мені якийсь бізнес)))
Не хочу я більше жити для того щоб заробити бабло))
Зараз я заробляю бабло щоб жити))
І голова спокійна—спокійнісинька)))
І куй я клав на ваші бізнеси)))
Дуже добре я зараз себе почуваю)))

Да слышали мы эту «историю таксиста» уже 100раз. Просто ты тупой и нифуя не смог раскрутить… печеньем торговална лотке и налоговая на него наехала?

Бляяяя ну кто поверит в эту куйню?  :lol:

Налоговая дорогой мой лысый кретин, наезжает на тех у кого обороты на безналичных счетах…  а с тебя торговца на рынке как с козла - молока
   
Re: А у нас в Германии)))

Ок))
Вы такие прохаванные инвесторы и продаваны))——
А погуглите квартирки в Кельне от 80 квадратов?
Я на каждое ваше гугление найду минус))——
То район будет——гетто)), то аукцион, то еще какой—то подвох))
И придете вы опять же к ценам от 330—350 и вверх))
   
Re: А у нас в Германии)))

Да слышали мы эту «историю таксиста» уже 100раз. Просто ты тупой и нифуя не смог раскрутить… печеньем торговална лотке и налоговая на него наехала?

Бляяяя ну кто поверит в эту куйню?  :lol:

Налоговая дорогой мой лысый кретин, наезжает на тех у кого обороты на безналичных счетах…  а с тебя торговца на рынке как с козла - молока
це байки з серії вищої освіти))
   
Re: А у нас в Германии)))

зарано
поки що сидить в засаді
о, мої фанати зранку вже на низькому старті (tu)  :D
   
Re: А у нас в Германии)))

Да слышали мы эту «историю таксиста» уже 100раз. Просто ты тупой и нифуя не смог раскрутить… печеньем торговална лотке и налоговая на него наехала?

Бляяяя ну кто поверит в эту куйню?  :lol:

Налоговая дорогой мой лысый кретин, наезжает на тех у кого обороты на безналичных счетах…  а с тебя торговца на рынке как с козла - молока

))
Мне налоговая за "торговлю на рынке" насчитала штраф как у старпера—другана твоего шашлычного квартирка стоит примерно))
   
Re: А у нас в Германии)))

))
Мне налоговая за "торговлю на рынке" насчитала штраф как у старпера—другана твоего шашлычного квартирка стоит примерно))

Тебе - это кому?
   
Re: А у нас в Германии)))

Корону паперову зними з голови, Сергій!

Ти нічим не кращий ні Тороса, ні будь-кого з фупчеків, щоб писати будь-кому щось через губу.

І потім ти ще й дивуєшся, чому форумний нарід ганяє тебе ссяними ганчірками за твою пихатість та вічне зазнайство.

Шуша, "корона паперова"—— то до шмоньки ))—— здається вона й відписалася тут десь))
На рахунок того чи я кращий чи гірший за когось))——не писав я такого))
Аж допоки той старпьор не почав мені щось закидати))——
Ось і отримав відповідь у свою адресу))

Всі моі "наізди", мати, та весь цей бруд у сторону уйопків——це все вимушено насправді(((
Мені це не подобається, мені не подобається постити ті жаби у відповідь, матом я взагалі рідко спілкуюся(((
Але я вимушений відповідати уйопкам)))
Не буде закидів до мене——не буде тут цього всього бруду(((

А поки продовжується "тролінг"—— той не ображайтеся)))
З вовками жити як кажуть)))
   
Re: А у нас в Германии)))

Корону паперову зними з голови, Сергій!

Ти нічим не кращий ні Тороса, ні будь-кого з фупчеків, щоб писати будь-кому щось через губу.

І потім ти ще й дивуєшся, чому форумний нарід ганяє тебе ссяними ганчірками за твою пихатість та вічне зазнайство.
у нього все добре на голові сидить) Рівнесенко
   
Re: А у нас в Германии)))

це байки з серії вищої освіти))


Пистуняра знатный  :laugh:
   
Re: А у нас в Германии)))

у нього все добре на голові сидить) Рівнесенко

Оо))
Шмонька з маршрутки))
Там ще подружайка твоя десь не дійшла—— з недопрацьованим статевим життям))
   
Re: А у нас в Германии)))

Та якось пофіг на твою бєстолковку))
І на якісь твоі висновки))
Накаті стаканчик краще та насолоджуйся спогадами про те як шашлик доідав за клоуном))

Я так розумію що нащот того, що ти по пьяні зроблений в тебе зауваження немає? Ок! Так і запишемо..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 11 гостей
 
Повна версія