Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

уряд міг би попросити післати офісний планктон на удальонку... невже ще незрозуміло яка форма праці еффективніша?
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

уряд міг би попросити післати офісний планктон на удальонку... невже ще незрозуміло яка форма праці еффективніша?

Тут і так більшість на удальонці. У мене дружина в офісі буває раз на місяць.
Я вже півтора роки з дому працюю. Щоправда, нарешті поїду в Ірландію в жовтні на два тижні. На Пфайзер  :lol:
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Криза, що стискає Великобританію, складається з трьох основних проблем, і дві з них абсолютно не мають відношення до кліматичної політики.
Пусті полки в  супермаркетах та черги на автозаправочних станціях - просто не хватає водіїв вантажівок. Без них товари не можуть потрапити до магазинів, а паливо не доставляється до АЗС. Панічні закупки умовними Хома тільки погіршила ситуацію.

Асоціація автомобільних перевезень вважає, що у Великобританії бракує близько 100 000 водіїв. Тисячі іноземних водіїв поїхали додому через Brexit і ще більше через коронавірус.
Пандемія також спричинила величезні відставання у тестуванні водіїв, а дефіцит посилився все більшою кількістю водіїв, які виходять на пенсію.

Протягом найближчих тижнів транспортна криза, ймовірно, пом'якшиться, але більш серйозна проблема пов'язана з різким зростанням цін на природний газ.
На відміну від Австралії, де газ становить частку від загальної кількості енергії, у Великобританії він становить майже 40 відсотків. Близько 85% будинків використовують центральне газове опалення.
Промислова група "Oil and Gas UK" каже, що оптові ціни зросли на 250% з січня, і на 70% лише з серпня.

Зростання світового попиту, спричинене відновленням після lockdowns, зменшенням поставок газу з Росії, жорстка конкуренція на зріджений газ з боку Азії та холодна зима в Європі 2020-21 років чинило реальний тиск на запаси та пропозиції. А ще "допомогла" пожежа на ключовім підводним кабелен, який подавав електроенергію з Франції. І десь пропав вітер в Північному морі i тисячі вітрових турбін сумно затихли

І тільки хуйло ощерився від сміху над ЮК
   
Близько 85% будинків використовують центральне газове опалення.
:facepalm: не пиши такого більше.
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

:facepalm: не пиши такого більше.

Нє, у нас тоже є хлопці з дівчатами, які отоплюють свої кімнати каміном на дровах (і це мені дуже подобається - в мене камін на газі... імітація а не камін)
Але абсолютна більшість населення в штаті Вікторія - отоплення - це природний газ
Знаю по своїй праці, не з газет
Завжди - Dial Before You Dig - щоб не пошкодити нічого людям - ні газ, ні електрику, ні воду, ні каналізацію, ні storm water
Бо все знаходиться під землею

А вас якось не так?
Поділись і похвались, якщо не важко
Дякую
   
А вас якось не так?
Поділись і похвались, якщо не важко
Дякую
опалення не центральне а індивідуальне
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Я зараз мало катаю, погода пагана, мінімум на місяць бака вистачить.
===========================

"Та й з їжею теж- не так вже багато я їм..."(ц) (tu)

"Нам так точно не жити!"(ц) :cray:

Гроші є,а купити нема чого. :gigi:
Хтось ще з совка сміявся та розказував про "руку ринку,яка все розставить по своїх місцях" :facepalm1:
   
опалення не центральне а індивідуальне
так ти шо дровами топиш чи угльом?
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

опалення не центральне а індивідуальне
=============
Дровами чи газом? :shuffle:
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

так ти шо дровами топиш чи угльом?
==============
Тупонув Хома. ;)
   
так ти шо дровами топиш чи угльом?
Аналітиками  :laugh:
   
Аналітиками  :laugh:
Ти не зливайся, а відповідай.
   
Ти не зливайся, а відповідай.
Кондиціонером опалюю, а блоки поставив у підвал.
   
Кондиціонером опалюю, а блоки поставив у підвал.
Знову зливаєшся, не йорзай, відповідай.
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

опалення не центральне а індивідуальне
Most larger new-homes schemes this spring will have one gas-fired combined heat and power hub, known as CHP, that will heat the whole neighbourhood. It’s known as district heating and is used in dense urban areas such as London.
https://www.standard.co.uk/homesandproperty/buying-mortgages/new-build-homes-london-central-heating-a136606.html
Так само в Мельбурні чи Сіднеї в висотних домах

   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Знову зливаєшся, не йорзай, відповідай.
===================
 :weep:
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Central heating у Британії - це система, яка опалює все приміщення: будинок чи квартиру. Воно і опалює і воду гріє. Як правило, це газовий бойлер з подвійним контуром плюс термос на скількось там літрів. Можна виставити тепло в автоматичному режимі - вмикається, коли спрацьовує термостат у приміщенні, або в ручному, коли вмикаєш за потреби.
Тут пишуть, що газ подорожчав з минулого року на 250%. Так що багато народу, позамикає зайві кімнати, а в решті триматиме температуру на межі комфорту - 16-18 градусів.
   
Знову зливаєшся, не йорзай, відповідай.
Ти вже стільки разів обісрався, що сидів би тихенько
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Central heating у Британії - це система, яка опалює все приміщення: будинок чи квартиру. Воно і опалює і воду гріє. Як правило, це газовий бойлер з подвійним контуром плюс термос на скількось там літрів. Можна виставити тепло в автоматичному режимі - вмикається, коли спрацьовує термостат у приміщенні, або в ручному, коли вмикаєш за потреби.
Тут пишуть, що газ подорожчав з минулого року на 250%. Так що багато народу, позамикає зайві кімнати, а в решті триматиме температуру на межі комфорту - 16-18 градусів.

Шановний пан Радник - не згоден
Є опалення газом індивідуального дому - house heating
Є опалення газом висотного багатоквартирного дому - це central heating
Є опалення і забезпечення електрикою декількох висотних багатоквартирних будинків - це district heating
https://www.standard.co.uk/homesandproperty/buying-mortgages/new-build-homes-london-central-heating-a136606.html

Є опалення зкрапленим газом LPG, для якого треба мати свої цистерни для храненія - це дорожче, але більш незалежне
У нас зараз в газ добавляють водень, який виробляють електролізом за рахyнoк ізбиточного елекtрічества вночі
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Бора борєй
Північний бох вітру.
...

“We have built huge forests from wind turbines in the North Sea between Britain and the Netherlands. We produce so much energy thanks to the wind that I even thought to change my name in honor of the god of the north wind and become Boreas Johnson,” said the prime minister.
..

Схоже то надовго))
Керміт йопт
ізі плежа

“When Kermit the frog sang that being green is not easy, – I will say that he was wrong. It’s easy, and pleasant, and right,” Johnson said.
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Шановний пан Радник - не згоден
Є опалення газом індивідуального дому - house heating
Є опалення газом висотного багатоквартирного дому - це central heating
Є опалення і забезпечення електрикою декількох висотних багатоквартирних будинків - це district heating
https://www.standard.co.uk/homesandproperty/buying-mortgages/new-build-homes-london-central-heating-a136606.html

Є опалення зкрапленим газом LPG, для якого треба мати свої цистерни для храненія - це дорожче, але більш незалежне
У нас зараз в газ добавляють водень, який виробляють електролізом за рахyнoк ізбиточного елекtрічества вночі

Ви можете бути не згодні, але практично в усіх багатоквартирних будинках в кожній квартирі стоїть своє індивідуальне опалення, яке називається central heating, бо воно опалює не кожну кімнату окремо, а живиться від одного центрального бойлера.
Наберіть в гуглі central heating boilers uk і подивіться, які системи продаються для центрального опалення.
   
Ти вже стільки разів обісрався, що сидів би тихенько
Іди підмийся, обісратий, за тебе вже Радник відповідає.
   
Іди підмийся, обісратий, за тебе вже Радник відповідає.
Обісрався тут лише ти.  "Центрального" опалення до якого звикли в Україні в ЮК майже нема. Кожен контролює так як хоче.
   
Обісрався тут лише ти.  "Центрального" опалення до якого звикли в Україні в ЮК майже нема. Кожен контролює так як хоче.
Як перекладається central heating, обісратий?
Просто термін переклали дослівно, ото і все.
І як це відміняє те, що все воно працює на газу?
   
Як перекладається central heating, обісратий?
Обісратий, ти свою пельку затули з перекладом. Те, що українці мають на увазі під центральним опаленням до ЮК жодного відношення не має.  Опалення завжди - індивідуальне.
   
Фома, кацы радуются и пишут дескать это они подкосили Британию высокими ценами на газ.
Я же думаю, дисбаланс в ЮК начался после выхода страны из ЕС. Нехватка рабочих рук и забаствки как раз свидетельство того что Британия себя отрезала от рынка дешевого труда.
Получили гранту.
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Коли я приїхав в ЮК, тут кацапським газом навіть не пахло. Британія не імпортувала газ від слова взагалі.
Але навіть зараз Британія імпортує дуже мало газу з рашастану.
Торік це було 12 000 метричних тон нафтового еквіваленту, або  13 300 000 кубів.

https://www.statista.com/statistics/381963/crude-oil-and-natural-gas-import-origin-countries-to-united-kingdom-uk/
   
Фома, кацы радуются и пишут дескать это они подкосили Британию высокими ценами на газ.
Абсолютно пох. В мене хата 116 квадратів. За місяць електрика + опаленння в середньому я плачу £84 не економлю від слова взагалі. Навіть якщо я буду платити 200 (а це не реально) для мене нічого не зміниться від слова взагалі.
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Коли я приїхав в ЮК, тут кацапським газом навіть не пахло. Британія не імпортувала газ від слова взагалі.
Але навіть зараз Британія імпортує дуже мало газу з рашастану.
Торік це було 12 000 метричних тон нафтового еквіваленту, або  13 300 000 кубів.

https://www.statista.com/statistics/381963/crude-oil-and-natural-gas-import-origin-countries-to-united-kingdom-uk/

Британия сидит на своем газе добываемом в северном море + новежский
   
Фома, кацы радуются и пишут дескать это они подкосили Британию высокими ценами на газ.
Я же думаю, дисбаланс в ЮК начался после выхода страны из ЕС. Нехватка рабочих рук и забаствки как раз свидетельство того что Британия себя отрезала от рынка дешевого труда.
Получили гранту.
А, ведь не зря Фома был против брексита , и говорил шо за брексит голосовали недалекая вата английская.
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

А, ведь не зря Фома был против брексита , и говорил шо за брексит голосовали недалекая вата английская.

Та йопт, страны наоборот пытаются получить доступ к рынкам других, к дешевой рабочей силе, к ресурсам, к усилению оборота торговли. А тут тупари взяли и закрылись от всех. Вот и пошли первые «бенефиты»
   
Конечно Брекзит, то Радник головку тримае.
Началось с забастовки водителей… захотели больше паундов получать.
В ЕС бы эта ситуация решилась элементарно - пару объявлений в рамках ЕС и тысячи поляков, литовцев, словаков моментом бы приступили к работе
И это только начало. Скоро у них вся сфера обслуживания на острове в залупу полезет … а лезут в залупу ибо знают, что альтернативы им на острове тупо нет
Быдло вата и голосовала шоб выйти из ЕС ..теперь стало здорово...:)
   
Та йопт, страны наоборот пытаются получить доступ к рынкам других, к дешевой рабочей силе, к ресурсам, к усилению оборота торговли. А тут тупари взяли и закрылись от всех. Вот и пошли первые «бенефиты»
Вата английская же кричала , мы своим гражданам сможем поднять з/п и налоги на граждан пойдут , а не на поддержания штанов пересиленцев их других стран.
   
Вата английская же кричала , мы своим гражданам сможем поднять з/п и налоги на граждан пойдут , а не на поддержания штанов пересиленцев их других стран.
Так по факту в гарну погоду щодня припливає 1000 з Франції. Всім їм дають житло, бабло, хавку. А місцева вата голоснула за Брекзит  :lol:
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Кондиціонером опалюю, а блоки поставив у підвал.
(tu)  :lol: зачотно тролиш гостровухого
   
Шо там, сьогодня хома конячить за хлібом, ніколи на фупі писати. :gigi:
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Я чесно - переживаю за Британію
Вона наш союзник світла проти союзу Тьми - кремлінов
То і ви не злословте.
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

В чеських справах пишуть ,що в Англії не можуть знайти людей на поля,врожай немає кому збирати .
Наприклад за збирання броколі пропонують 30 фунтів на годину.
 
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/velka-britanie-potraviny-brokolice-zelenina-pole-brigadnici-mzdy.A211005_154436_zahranicni_kha

Цікаво скільки буде коштувати головка броколі в британському маркеті ?
В чеському 20 грн зараз .
Головне що від поляків здихалися,  які їм зарплату портили.  :laugh:
   
В чеських справах пишуть ,що в Англії не можуть знайти людей на поля,врожай немає кому збирати .
Наприклад за збирання броколі пропонують 30 фунтів на годину.
 
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/velka-britanie-potraviny-brokolice-zelenina-pole-brigadnici-mzdy.A211005_154436_zahranicni_kha

Цікаво скільки буде коштувати головка броколі в британському маркеті ?
В чеському 20 грн зараз .
Головне що від поляків здихалися,  які їм зарплату портили.  :laugh:
Набирають українців. Хто хоче працювати за £6.5 на годину - маякуйте.
   
Re: Британська ковбаса для водіїв (час пакуватись)

Набирають українців. Хто хоче працювати за £6.5 на годину - маякуйте.
Хто ж туди поїде за такі гроші ?
Чехи наприклад принципово не хочуть, за будь що, принаймні так кажуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія