Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ален Делон не пьет одеколон

Re: Ален Делон не пьет одеколон

Значить це неправильний шлях? Чи як?

Що росте на полі яке залишене само на себе і не обробляється? Пшениця? Соя? Картопля?

Ні. Бур'яни.
хто знає? мені подобається як зараз. а письменники-фантасти сTрашать антиутопіями, коли за всєобщу високу мораль суспільства береться влада.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Значно менше.

Показати зображення...
Все що  менше 70 по графіку - дебіли.
================================
Дебіли то зрозуміло,є ще дурні Данінг-Крюгери.... :facepalm:
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

хто знає? мені подобається як зараз. а письменники-фантасти сTрашать антиутопіями, коли за всєобщу високу мораль суспільства береться влада.

Справа в тому що "зараз" -  нестабільно і швидко змінюється. Є сенс говорити про напрямок цих змін і які це буде мати наслідки. Хоча якщо жити сьогоднішнім днем за гаслом "Після нас - хоч потоп", то може і подобатися.

 Без моралі - напрямок один. Гниття і деградація.  ІМХО.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Я може вам відкрию таємницю але умовні 20-25 літні зараз почуваються себе дуже нещасними.
Вони постійно порівнюють себе з картинками інстаграма програють в програші і депресують.

Звідси ескапізм у віртуал і новий виток
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Я може вам відкрию таємницю але умовні 20-25 літні зараз почуваються себе дуже нещасними.
Вони постійно порівнюють себе
з картинками інстаграма програють в програші і депресують.

Звідси ескапізм у віртуал і новий виток

Ну це не нове. Порівняння себе з успішнішим у чомусь сусідом, водієм крутішої машини чи рекламним образом теж щастя не додає.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Я може вам відкрию таємницю але умовні 20-25 літні зараз почуваються себе дуже нещасними.
Вони постійно порівнюють себе з картинками інстаграма програють в програші і депресують.

Звідси ескапізм у віртуал і новий виток
в цьому плані вже почався еволюційний відбір. будуть успішнішими ті, хто зможе відфільтровувати піну.
нам, 20-25 літнім 90-их було набагато важче, коли всі ці реклами, глянцеві журнали, життя топмоделів і спортсменів звалилося лавиною на зовсім непідготовлені мізки.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну це не нове. Порівняння себе з успішнішим у чомусь сусідом, водієм крутішої машини чи рекламним образом теж щастя не додає.
це ще древні в Біблії описували. а було з часів появи організмів з мозком.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

це ще древні в Біблії описували. а було з часів появи організмів з мозком.

Тут є нюанс.
Різниця в тому шо ви порівнювали себе з підлітками беверлі хілз і типу зірками. Тобто було як два світи - той красивий і той в якому живуть всі.

А зараз навпаки. Соцмережі створили іллюзію шо в красивлму світі де у всіх все добре живуть всі.
А тільки ти один такиц хєровий.

Це фундаментальна різниця.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну вот і еволюція замкнулася.
В древньому світі добре жив тільки цар а всі погано.

А зараз всі живуть добре тільки ти погано.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

в цьому плані вже почався еволюційний відбір. будуть успішнішими ті, хто зможе відфільтровувати піну.
нам, 20-25 літнім 90-их було набагато важче, коли всі ці реклами, глянцеві журнали, життя топмоделів і спортсменів звалилося лавиною на зовсім непідготовлені мізки.

Ну не знаю що там складного, я одразу зрозумів що це піна... І Скрудж Макдак з баксами в очах в мене викликав неприємні асоціації... От зараз все так переплетене що фільтрувати реально складніше.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Тут є нюанс.
Різниця в тому шо ви порівнювали себе з підлітками беверлі хілз і типу зірками. Тобто було як два світи - той красивий і той в якому живуть всі.

А зараз навпаки. Соцмережі створили іллюзію шо в красивлму світі де у всіх все добре живуть всі.
А тільки ти один такиц хєровий.

Це фундаментальна різниця.

Це як в тому анекдоті - "і ви кажіть"  :D
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

А зараз навпаки. Соцмережі створили іллюзію шо в красивлму світі де у всіх все добре живуть всі.
А тільки ти один такиц хєровий.

Це фундаментальна різниця.
як завжди еволюційний відбір і це перемеле. в кого вистачить критичного і аналітичного мислення, здатності відокремити ілюзію від реальності, переможуть в еволюційному відборі.

а в глобальному сенсі нічого не відбувається, чого раніше не відбувался - окремо взятий біологічний вид переходить на трохи інший рівень існування, і приймає виклик. це може вилитися, як в деградацію так і якісний прогрес.
в інших видів паралельно відбувається більший виклик виживанню - черговий виток зміни клімату з таненням льоду і збільшення пустель, вирубкою споконвічних лісів.

///
СМИ: Муж бьюти-блогера из Екатеринбурга сознался в ее ...
Перекласти цю сторінку
7 трав. 2021 р. — Супруг уральской блогерши Кристины Журавлевой, найденной мертвой 5 апреля, дал признательные показания, согласно информации источников СМИ в ...



ця блохерша створювала для оточуючих ілюзію багатства, великого кохання і красивого життя. після смерті зясувался, що там були злидні і великі проблеми в відносинах.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну не знаю що там складного, я одразу зрозумів що це піна... І Скрудж Макдак з баксами в очах в мене викликав неприємні асоціації... От зараз все так переплетене що фільтрувати реально складніше.
а я страждала. але перемолола.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Це як в тому анекдоті - "і ви кажіть"  :D

Ну так всі і кажуть підливаючи вогонь в це віртуальне шапіто але самим казатєлям легше од того не стає
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

як завжди еволюційний відбір і це перемеле. в кого вистачить критичного і аналітичного мислення, здатності відокремити ілюзію від реальності, переможуть в еволюційному відборі.

а в глобальному сенсі нічого не відбувається, чого раніше не відбувался - окремо взятий біологічний вид переходить на трохи інший рівень існування, і приймає виклик. це може вилитися, як в деградацію так і якісний прогрес.
в інших видів паралельно відбувається більший виклик виживанню - черговий виток зміни клімату з таненням льоду і збільшення пустель, вирубкою споконвічних лісів.

///
СМИ: Муж бьюти-блогера из Екатеринбурга сознался в ее ...
Перекласти цю сторінку
7 трав. 2021 р. — Супруг уральской блогерши Кристины Журавлевой, найденной мертвой 5 апреля, дал признательные показания, согласно информации источников СМИ в ...

ця блохерша створювала для оточуючих ілюзію багатства, великого кохання і красивого життя. після смерті зясувался, що там були злидні і великі проблеми в відносинах.

Згоден. Це шось типу як у жабів пересихає озеро
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Згоден. Це шось типу як у жабів пересихає озеро
:-B
i "не всі антилопи подолають перехід через Замбезі в сезон посухи".
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

:-B
i "не всі антилопи подолають перехід через Замбезі в сезон посухи".

Звідки цитата?
   
Re:  :D Re: Ален Делон не пьет одеколон

Це вже дописи новітніх часів.
Є роздуми і більш дорослих  :D

К несчастью, мир сейчас не таков, каким был раньше. Дети перестали слушаться своих родителей, каждый хочет написать книгу. Конец света уже близок.
(Папирус Присса, примерно 3350 лет до н.э.)

Эта молодёжь растлена до глубины души. Молодые люди злокозненны и нерадивы. Никогда они не будут походить на молодёжь былых времен. Младое поколение сегодняшнего дня не сумеет сохранить нашу культуру.
(Надпись на горшке, найденном в Месопотамии, около 3000 лет до н.э.)


Фейк
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Звідки цитата?
з фільмів ББС і НГ про природу.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну так всі і кажуть підливаючи вогонь в це віртуальне шапіто але самим казатєлям легше од того не стає

Сприймають казання інших за чисту монету?  :D
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Перехід подолають ті хто вирішив раніше основноі маси ім ресурса в дорозі хватить
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Сприймають казання інших за чисту монету?  :D

Ну да це ж нада так нормально рочків прожити шоб зрозуміти шо всі брешуть
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Перехід подолають ті хто вирішив раніше основноі маси ім ресурса в дорозі хватить
цих прорідять крокодили. 100% шанси в тих, хто буде в воді не по краям стада.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

Злодійня і рекетня це вже посткомуняцький час в основному.

А я про який час говорив?
Як на рахунок визнати власну помилку і вибачитися?


Почитайте про блекаут в Нью-Йорку в 1977. Там теж комуняки насвинили?
 
Як думаєте, що буде якщо на кілька тижнів вивести з ладу, скажімо, всі комп'ютерні мережі?

Що за маячня?
Мова була про Україну, історію 30-ти останніх років, а не про комп’ютерні мережі.
Тобі скільки років, дописувачу, ти вже середню школу закінчив?
Щось підозріло виляєш і зіскакуєш з теми.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

Я комуняк не відбілюю, як вам здалося. Це я про них написав, що вони по-звірячому впроваджували свої правила.
А от про пост-комуняк, до яких В'ячеслав Чорновіл ніяк не належить, ви жодного поганого слова не сказали.
Що, так все гарно й за 30 років вони виростили високоморальне суспільство?

Твій другий нік часом не WASQ ?
Бо щось однаково багатослівні і безсенсовні претензії і з’їжджання з теми у вас обох.
І до чого ти приплів тут Чорновола, якого давно нема???

Школота якась?   ;o
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

вони нічого не ростили і не намагалися навіть. пустили мізки манюпасів в вільне плавання з багажом совкового трешу в головах.

Це про яких загадкових „вонів“ ви тут в унісон бідкаєтеся?    8-)
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

Схоже чергову школоту треба в ігнор відправити.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

А я про який час говорив?
Як на рахунок визнати власну помилку і вибачитися?


Що за маячня?
Мова була про Україну, історію 30-ти останніх років, а не про комп’ютерні мережі.
Тобі скільки років, дописувачу, ти вже середню школу закінчив?
Щось підозріло виляєш і зіскакуєш з теми.

30 років тому рівно був 1991 рік, крах ГКЧП, всі були сповнені надій і сподівань  і тваринного страху не було.  Були агітки як Україна весь  союз  годувала і як чудово буде без цих дармоїдів. При чому ностальгія за колючим дротом?  Де той дріт тоді був?

Всі ці човники по Польщах і штурми 75 поїзда на Перемишль у Львові були пізніше. І рекетня також.

До речі, про рекетню - звідки вона взялася? Чи не з культу грошей який почав рости і міцніти?

Далі не коментую, бо якщо ти не зрозумів до чого блекаут і комп'ютерні мережі, то пояснювати не бачу сенсу  :D
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

До циганів ви, комісари, їздили, а не граф’я.
Если б!  :D 
Не было в моем роду комиссаров  и даже коммунистов
Все в земле копались :weep:
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

30 років тому рівно був 1991 рік, крах ГКЧП

То чого ти пишеш про 80-ті, а не про 90-ті???


всі були сповнені надій і сподівань  і тваринного страху не було.  Були агітки як Україна весь  союз  годувала і як чудово буде без цих дармоїдів. При чому ностальгія за колючим дротом?  Де той дріт тоді був?

Про ностальгію я не тобі писав, а стеолу. Чи це твій нік також?
І до чого тут „агітки“?   8-)



Всі ці човники по Польщах і штурми 75 поїзда на Перемишль у Львові були пізніше. І рекетня також.

До речі, про рекетню - звідки вона взялася? Чи не з культу грошей який почав рости і міцніти?

Яке пізніше???  Бандитизм і рекетня почалися одночасно з Пєрєстройкою і „кооперацією“, ще з кінця 80-х.
Які „штурми поїзда“, що за маячня? Основна маса до польщів їхала автобусами, поїздом - меншість, як і зараз.


Далі не коментую, бо якщо ти не зрозумів до чого блекаут і комп'ютерні мережі, то пояснювати не бачу сенсу  :D

Ого, який мудрий, пояснювати не буде, бач.   В тебе з голівонькою все в порядку чи куку-на-муню?
І чого ти вліз взагалі до розмови?
То визнавати власні помилки це не твоє значить?
Один ти мудрий, а решта - дурники?
 :facepalm1:
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Схоже чергову школоту треба в ігнор відправити.
нет, я вас в игнор не отправлю
культурологический интерес в молодежи надо
заохочувати :)
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

Если б!  :D 
Не было в моем роду комиссаров  и даже коммунистов
Все в земле копались :weep:

Ну, то які „граф’я до циган їздили“ в 1921-му році?
Теж, як WASQ, не визнавати власної помилки, по-графінячому будеш?    B-)
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

нет, я вас в игнор не отправлю
культурологический интерес в молодежи надо
заохочувати :)

А шкода.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

До речі, про рекетню - звідки вона взялася? Чи не з культу грошей який почав рости і міцніти?
Про это кучу научных работ написано.
Люди диссертаций гору поназащищали
И на Западе гораздо раньше, чем в Украине
Рэкет ведь не на постсовке изобрели, правда?

Может, проще почитать об этом, чем велосипед изобретать?
Хотя, не буду вам мешать :)

   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну, то які „граф’я до циган їздили“ в 1921-му році?
Я ж не знала, что 100 лет назад, в контексте Вивальди и Шопена, для вас реально 1921 год
И вы чистосердечно думаете, что во время гражданской войны люди бегали на дискотеки с классической музыкой
Не бегали, поверьте
Теж, як WASQ, не визнавати власної помилки, по-графінячому будеш?
Ошиблась, признаю :laugh:

 
А шкода.
не ищите легких путей :)
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

неприятно, но оснований для обоснованных возражений почти нет.
Ну так а чому заперечувати, він жеж про свій власний емоційний стан розповідає.
А так - буде жопа, звичайно. Це такий жарт життя, що все жопою закінчується.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

 
Які „штурми поїзда“, що за маячня?

Я цим поїздом їздив тоді і бачив все на власні очі.

А ти судячи з манер спілкування ще попід стіл ходив. Або ще десь тільки планувався.  :weep:

Все, з мене досить.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

І до чого ти приплів тут Чорновола, якого давно нема???

Я приплів?
Якщо не про ЧорновІла, то тоді про кого ти мову вів?
Тому вівці всіх мастей 30 років тому й голосували за Першого Секретаря КПУ а не за дисидента на президентських виборах

   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Твій другий нік часом не WASQ ?
Бо щось однаково багатослівні і безсенсовні претензії і з’їжджання з теми у вас обох.
І до чого ти приплів тут Чорновола, якого давно нема???

Школота якась?   ;o
Щось ти без року неділя забагато звиздиш.
Цікаво котрий за рахунком нік в тебе цей.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

Я цим поїздом їздив тоді і бачив все на власні очі.

А ти судячи з манер спілкування ще попід стіл ходив. Або ще десь тільки планувався.  :weep:

Все, з мене досить.

Скільки разів ти їздив, манерний?
І інших шляхів сполучення крім залізниці не знав?
Я старший від тебе, довбню.
Чого ти вліз в розмову, знову запитую? Ностальгію за дебільним Сересером маєш чи скабєєвих надивився/наслухався?
З тебе досить? А з мене знаєш скільки вже досить вас, тупих „западенців“, що на Мацкву працюють, самі того не усвідомлюючи?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія