Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора

Покажи мені штат чи розвинену краіну, де гроші платників податків йдуть на освіту окремоі дитини, і вона може вибрати на ці гроші школу в якій вона буде вчитись, приватну чи державну.
Бо звичайно всі гроші йдуть на державні школи, а де діти чи батьки хочуть приватну школу, то це за окремі гроші. Не те щоб я був задоволений такою системою фінансування освіти, але я не знаю де по іншому.

Перечитав декілька разів, ніфіга не зрозумів, що ти хотів сказати, чи запитати, але попробую щось відповісти.

Батьки, як платники податків, мають право знати, - хто і чOму навчає їхніх дітей у школах, крапка.
Але влада так не хоче, влада хоче за людські гроші навчати людських дітей тОму, що влада вважає потрібним.
Якби ж то вони навчали дітей шкільних предметів.
Але, так не є.


Ось кілька прикладів з державних американських шкіл:

Це вчитель і це його класна кімната:
"У мене є 180 днів, щоб перетворити [студентів] на революціонерів".



https://www.dailymail.co.uk/news/article-9952361/California-teacher-Antifa-flag-classroom-wall-fired-school-district.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Це вчителька і це її класна кімната:

Teacher instructs students to pledge allegiance to gay pride flag after she removed American flag from classroom because it made her ‘uncomfortable’
Учитель пропонує учням пообіцяти вірність прапору геїв -прайдів після того, як вона зняла американський прапор із класу, тому що це викликало у неї "незручність"

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9936963/School-district-investigates-teacher-video-encouraging-students-pledge-allegiance-gay-pride-flag.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Мати з Техасу виступила перед шкільною радою в середу, щоб поскаржитися на описи анального сексу,
що з’являються в книгах бібліотеки середньої школи, - провідні чиновники відрізали її мікрофон.



https://www.dailymail.co.uk/news/article-10007439/Texas-mom-complains-descriptions-anal-sex-appearing-school-library-books.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Я сердитий непередаваним словами. Мій 3 -річний онук, тато якого є високопоставленим військовим офіцером,
щойно розпочав дошкільну освіту за програмою, спонсорованою військовими.
Натисніть, щоб побачити расистську діаграму, яку вони склали в перший день.
Батьки, будь ласка, прокиньтесь і дійте, перш ніж наші діти та нація будуть знищені назавжди!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
Оце називає себе вчителем/вчителькою, чи хто його знає чим, але воно не вчить дітей шкільний предмет, - воно джаст кейм аут то стюдентс.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Клас середньої школи Лос -Анджелеса прикрашений прапорами Палестини,
BLM та Gay Pride та плакатами з написом "F ** k the police" та "F ** k America"





https://www.dailymail.co.uk/news/article-10003541/Los-Angeles-classroom-decorated-Palestinian-BLM-Gay-Pride-flags-posters.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Таких прикладів можна привести сотні, якщо не тисячі, по країні.
Питання риторичне: якого вчителя/вчительку хотіли б ви для своїх дітей?
Щоб дитина стала революціонером, марксистом, чи може лесбі/гейєм, чи може расистом, а може воно полюбить анальний секс, школа навчить, для цього це і є школа, правда ж? Це для того батьки посилають своїх дітей у школу?

Тому я й привів для прикладу гітлерівську пропаганду, савєтську пропаганду, - ті теж змалку дітям вбивали в голови "свії" цінності. А тепер в Америці комуняки-демократи вбивають "свої", а батьки хай тільки платять такси і мовчать в трубочку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія