Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЕС вычеркнул несколько стран из перечня разрешенных для въезда в пандемию

Гуськов - это кто?

муж Гуськовой.
   
Никаких ограничений для вакцинированных граждан США на поездки в страны ЕС нет.
И на поездки в Украину нет :)

Та у нас вообще проходной двор. Шастают все кому не лень.

А мы давно уже вымерли все. От ковида. Ибо не вакцинированы. За нас боты пишут.
   
Во-первых, это чисто рекомендательный список и каждая страна ЕС устанавливает свои правила.

Во-вторых, ограничения распространяются только на невакцинированных полностью лиц. Не хошь вакцинироваццо - не надо... Приезжай с тестом и сиди на карантине за свой счет...
Нет.
 Вакцинированая файзером родственница с сертификатом, более того с отрицательным тестом, позавчера заехала в Чехию. Так все это им до сраки. Сегодня заставили тест свой делать.
   
Дякуйте тому божеству, у яке вірите, зо ви не в Азії з їхніми йіппучими карантинами.

А мруть дійсно не вакциновані. У Сингапурі за серпень померло 18, з них лише один вакцинований (і то йому було вже багато років).

Коїм того, тут підрахували, що без вакцинації ймовірність важкого перебігу хвороби (пацієнт потребує кисню або гірше) майже 10 відсотків. З вакцинацією - 1.3 відсотки.
   
Нет.
 Вакцинированая файзером родственница с сертификатом, более того с отрицательным тестом, позавчера заехала в Чехию. Так все это им до сраки. Сегодня заставили тест свой делать.

Откель заехала?
   
Так хворіють і помирають невакциновані довбойоби-трампанзі зараз, от через них і йде зростання кількості захворювань.

Саме тому Трамп призивав в Алабамі своїх послідовників-довбойобів вакцинуватись, бо так до наступних виборів у нього не залишиться прихильників, всі перемруть від ковіду.  :fuck:

Даже его "друзья" из гейропы - с особым цинизмом дырявому говнобидону поджопник зарядили. Но гавнусь жутко изобретателен в отмазках. Потому как сам идиот
   
Во-первых, это чисто рекомендательный список и каждая страна ЕС устанавливает свои правила.

Во-вторых, ограничения распространяются только на невакцинированных полностью лиц. Не хошь вакцинироваццо - не надо... Приезжай с тестом и сиди на карантине за свой счет...

Якби так, але Ірландія недорахувалася моїх туристичних грошей на час осінніх канікул. В минулу суботу ввечері купили квитки в Дублін, в неділю, майже вже вийшли з хати, на смартфоні повідомлення від WSJ що ЄС вводить обмеження, поки не пройшло 24 години, дружина дзвонить в Kayak через який купили квитки, та відміняємо. Жалко, але грати в ігри з правилами в’їзду, які можуть змінитись декілька разів не хотілось. В мене на LH домі декілька тисяч долларів в формі кредиту висять, додавати до списку BA не хотів.
   
Якби так, але Ірландія недорахувалася моїх туристичних грошей на час осінніх канікул. В минулу суботу ввечері купили квитки в Дублін, в неділю, майже вже вийшли з хати, на смартфоні повідомлення від WSJ що ЄС вводить обмеження, поки не пройшло 24 години, дружина дзвонить в Kayak через який купили квитки, та відміняємо. Жалко, але грати в ігри з правилами в’їзду, які можуть змінитись декілька разів не хотілось. В мене на LH домі декілька тисяч долларів в формі кредиту висять, додавати до списку BA не хотів.

Зря отменил... НЕТ ограничений на въезд в Ирландию из США для вакцинированных...

И не сатри на "ЕС"... Ирландия то в ЕС, но не в шенгене и потому прямым текстом исключена из правил ЕС...
   
Європа відгородилася на вересень від хастидів. Інші країни у списку - просто статисти.
   
Откель заехала?
Из Украины
   
Из Украины

А! Ну вашим сертификатам доверия особо нет...
   
В смысле за что? Просто потому что могут. Кому как не украинцам это дело понимать. Вас ипут а с кацапами заигрывают. Почему? :)

Пані Ольго, нє нас , а вас. Я хлопчик. Вибирайте,   будь-ласка, лексикон. Я розумію вагітність додає вам агресії, але треба ж мати якусь межу.
   
Зря отменил

Я думаю що зараз ціни на квитки не будуть рости. Також виникає ризик відміни рейсів, які AA, DL, UA, BA, LH, KL і далі по списку не будуть виконувати пустими. Зараз і так, ціна на квиток до DUB $30 долларів, все інше $470 податки та збори.
   
А! Ну вашим сертификатам доверия особо нет...
А каким доверяют?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія