Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До сраці вакцини :super: В ізраєлі знову всплеск

Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосить наступного тижня, що уряд відмовляється від планів запровадження паспортів вакцинації для входу в нічні клуби, кінотеатри та спортивні майданчики.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише The Times.

У вівторок прем'єр оголосить про плани спробувати зберегти контроль над Covid-19 протягом зими. Він скаже, що відмовився від запропонованої схеми обов'язкової сертифікації, яка змушувала б закладу перевіряти статус вакцинації людей.

Джонсон відмовився від планів після того, як вчені заявили, що вакцинація стане ефективною першою лінією захисту від зимової хвилі пандемії.

 (tu) ще є здорові люди
https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/12/7306881/
слово вакцинація побачив?
   
В воскресенье, после окончания массового возвращения паломников из Умани, показатели заболеваемости в Израиле снова улучшились. С полуночи до 17:30 зарегистрировано 3,707 новых больных, доля положительных тестов упала до 4.8%.
 Только 169 из тех, кто получил сегодня положительный результат ПЦР-теста (4.5%), прошли тройную вакцинацию. 2,314 новых инфицированных (62%) не были вакцинированы вовсе. На сегодняшний день вакцинированы тремя дозами 2.84 миллиона израильтян, более 30% населения страны.
  Министр здравоохранения Ницан Горовиц заявил сегодня на заседании правительства, что эпидемия в Израиле «превратилась в дело невакцинированных»...
  Число тяжелых пациентов в коронавирусных отделениях больниц пока не сокращается, в воскресенье вечером их 697. Во время всех предыдущих волн эпидемии кривые тяжелой заболеваемости и смертности начинали идти на спад позже, чем кривая общей заболеваемости — в Израиле, как и во всем мире, лаг между этими показателями составляет примерно две недели.


читати тут
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Министр здравоохранения Ницан Горовиц заявил сегодня на заседании правительства, что эпидемия в Израиле «превратилась в дело невакцинированных»..
як і нещодавно в Данії, скоро в Ірландії, Британії і далі всюди
   
як і нещодавно в Данії, скоро в Ірландії, Британії і далі всюди

Так ты еще и кацапская мерзость пишущая через переводчик :facepalm:
   
я не про твої шизануті біологічні уявлення, процитуй мій текст

боженька сидить на хмарці та майстрячить все нові штами ковіду. Хех, десь так у порівнянні з "шизанутими" поглядами (а це компіляція з книжок найкращих вчених планети) виглядають твої погляди. Це виклик, Костя, спокійно спілкуватися з невігласом.
   
як і нещодавно в Данії, скоро в Ірландії, Британії і далі всюди

В Ирландии уже давно это проблема невакцинированных.. . Даже тесты уже отменяют... Только по направлению врача будут тестировать.  :D
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
Ser

Вчора померла сусідка вакцинована 14 днів тому пфазером, померла від ковіду в реанімації  :(
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

В Ирландии уже давно это проблема невакцинированных.. . Даже тесты уже отменяют... Только по направлению врача будут тестировать.  :D

Є тільки одна проблема: невакциновані займають місця в реанімації і через це вчасно можуть не надати допомогу іншим пацієнтам з іншими хворобами. Як я вже писав, у Відні 95% ковідних пацієнтів в реанімації невакциновані. І лежать по 30 днів. Оскільки ми християни, то відмовити їм в лікуванні ми не можемо. Але я думаю було б справедливо якщо б страховка покривала не 100%, а скажемо 50% для невакцинованих.
   
Є тільки одна проблема: невакциновані займають місця в реанімації і через це вчасно можуть не надати допомогу іншим пацієнтам з іншими хворобами. Як я вже писав, у Відні 95% ковідних пацієнтів в реанімації невакциновані. І лежать по 30 днів. Оскільки ми християни, то відмовити їм в лікуванні ми не можемо. Але я думаю було б справедливо якщо б страховка покривала не 100%, а скажемо 50% для невакцинованих.

У нас уровень полной вакцинации уже 93% по всем старше 12 лет и продолжает расти. 35% новых подтвержденных "заражений" - дети до 12 лет. Практически весь вал новых заражений бессимптомные.

В интенсивной терапии численность стабильная около 50 человек... Госпитализации тоже стабильные... Так шо пока все идет без проблем... Практически все уже открыто, остались мизерные ограничения.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

September, 8

Updates
1,537 new cases and 43 new deaths in Ireland [source]

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/ireland/
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Оскільки ми християни, то відмовити їм в лікуванні ми не можемо.

Не сунь сюди християнство. Держава соціалізувала медицину, тепер кожен це відповідальність держави. Легальне забов'язання.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Вчора померла сусідка вакцинована 14 днів тому пфазером, померла від ковіду в реанімації  :(

Ага, від ковіду. Причому так і запишуть. Ось так робицця ковідна статистика.
   
У нас уровень полной вакцинации уже 93% по всем старше 12 лет и продолжает расти. 35% новых подтвержденных "заражений" - дети до 12 лет. Практически весь вал новых заражений бессимптомные.


Бессимптомные штабелями падают прямо на дороге?
   
September, 8

Updates
1,537 new cases and 43 new deaths in Ireland [source]
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/ireland/

The Department of Health has been notified of 1,466 new cases of Covid-19.

The number of people in hospital with the virus stood at 311 earlier today – down 17 from yesterday, while the number of people in ICU with the virus has also fallen since yesterday, from 59 to 58.

https://www.rte.ie/news/2021/0911/1246016-coronavirus-ireland/

HSE Chief Executive Paul Reid said that 45% of Covid-19 tests carried out in the past week were among those aged between 0-18 years.

https://www.rte.ie/news/coronavirus/2021/0912/1246125-coronavirus/

Практически все умирающие и большинство в интенсивной терапии - невакцинированы...

В целом ситуация стабильная и никакой дополнительной нагрузки на систему здравохранения нет...
   
Бессимптомные штабелями падают прямо на дороге?

Никто ваще никуда не падает... ни штабелями, ни иначе...  :laugh:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Не сунь сюди християнство. Держава соціалізувала медицину, тепер кожен це відповідальність держави. Легальне забов'язання.

Ні. Люди скидаються своїми грошами, а далі з них виділяються гроші на лікування. В Австрії це більш виражено, бо є окрема організація, в яку ти платиш гроші із своїх доходів. Якщо ти заробляєш більше, то платиш більше, якщо менше, то менше. Студенти там щось мінімально платять. А коли вже попадаєш в лікарню, то за всіх та організація однаково платить по тарифах. Але наприклад якщо ти займався професійним спортом і отримав травму, то тобі можуть відмовити в відшкодуванні. Для того є інші страховки, які тим займаються. От думаю і антивакцинатори можуть мати свою страховку. Хай скидуються і платять. Зекономлять на оплаті вакцин.
   
Ні. Люди скидаються своїми грошами, а далі з них виділяються гроші на лікування. В Австрії це більш виражено, бо є окрема організація, в яку ти платиш гроші із своїх доходів. Якщо ти заробляєш більше, то платиш більше, якщо менше, то менше. Студенти там щось мінімально платять. А коли вже попадаєш в лікарню, то за всіх та організація однаково платить по тарифах. Але наприклад якщо ти займався професійним спортом і отримав травму, то тобі можуть відмовити в відшкодуванні. Для того є інші страховки, які тим займаються. От думаю і антивакцинатори можуть мати свою страховку. Хай скидуються і платять. Зекономлять на оплаті вакцин.

А вакцинованим, якщо вони потребують допомоги також всім відмовляти? Спеціальну страховку може?
   
Передбачалося, що зроблять щеплення і людина не заразиться. За це гроші плочені. Не сталося.

Чи відповідає за це продаван? Питаємо. І яка відповідь? Зміна парадигми. Зміна визначення вакцини. Коли третю бустерну. Вона дорожче попередніх.

Замість обіцяного результата нам міняють обіцяний результат на гірший та пропонують додатково башляти. Схоже, що регулярно.

І тут є такі що плескають в долоні - щепимося далі, все чудово, винні нещеплені. Капець у людей логіка.
   
Передбачалося, що зроблять щеплення і людина не заразиться. За це гроші плочені. Не сталося.


Где и когда такое предвиделось?

На каком этапе примерно и кто декларировал 100% непробиваемую эффективность вакцин?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
Ser

Ага, від ковіду. Причому так і запишуть. Ось так робицця ковідна статистика.
звісно записали від ішемічної хвороби серця......  :X суки
для чого їм псувати статиснику і відганяти оленів що хочуть встигнути штрикнутися
   
звісно записали від ішемічної хвороби серця......  :X суки
для чого їм псувати статиснику і відганяти оленів що хочуть встигнути штрикнутися

Вбили саме вакцинацією бо той спайк протеїн і знищує серцево-судинну систему. Сусідня гілка.
   
Где и когда такое предвиделось?

На каком этапе примерно и кто декларировал 100% непробиваемую эффективность вакцин?

ніхто не вимагав і не декларував. Не вигадуй херні. Мова абсолютно про інше.
   
ніхто не вимагав і не декларував. Не вигадуй херні. Мова абсолютно про інше.

"Передбачалося, що зроблять щеплення і людина не заразиться." - полная брехня...
   
От думаю і антивакцинатори можуть мати свою страховку. Хай скидуються і платять. Зекономлять на оплаті вакцин.

Люто плюсую. Я готов платить экстра деньги. Вот только у меня вопрос, ожиревшие, наркоманы, алкоголики и прочие граждане с болезнями вызванными от нездорового образа жизни будут платить экстра деньги за их лечение?

Неплохо было бы взимать деньги с родителей детей у которых появились болезни наследственного характера или например от того что мамаша бухала и кололась во время беременности.

Или например, я думаю что также целесообразно взимать платежи на страховку у вакцинированных, для оплаты затрат на лечение последствий вакцинации.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
Ser

Вбили саме вакцинацією бо той спайк протеїн і знищує серцево-судинну систему. Сусідня гілка.
саме так:

жила жіночка 65 років, захотілося вакцинуватися - вакцина через 7 діб реанімація - через 7 діб домовина :X

   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
Ser

Люто плюсую. Я готов платить экстра деньги. Вот только у меня вопрос, ожиревшие, наркоманы, алкоголики и прочие граждане с болезнями вызванными от нездорового образа жизни будут платить экстра деньги за их лечение?

Неплохо было бы взимать деньги с родителей детей у которых появились болезни наследственного характера или например от того что мамаша бухала и кололась во время беременности.

а можна заплатити щоб грьобані ваксери-маніяки відїЇЇбалися зі своїм шмурдяком :laugh:
   
а можна заплатити щоб грьобані ваксери-маніяки відїЇЇбалися зі своїм шмурдяком :laugh:

Куда платить? Я первый в очереди. Мои моральные принципы не позволяют мне этих вакцинаторов-маньяков-активистов-пропагандистов пиzдить, по причине их умственной отсталости, поэтому я готов платить.

   
а можна заплатити щоб грьобані ваксери-маніяки відїЇЇбалися зі своїм шмурдяком :laugh:

А кто тебе чего навязывает... Дело добровольное... Не хо - не на...
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Вже вкотре питаю т.з. ваксерів, якби вакцина проти віспи теж не запобігала зараженню та розповсюдженню
інфекції  , то що зараз було б з людством?

Головна мета вакцинації - припинення епідемії, а не її поширення.
   
Вже вкотре питаю т.з. ваксерів, якби вакцина проти віспи теж не запобігала зараженню та розповсюдженню
інфекції  , то що зараз було б з людством?

Головна мета вакцинації - припинення епідемії, а не її поширення.

Historically, the vaccine has been effective in preventing smallpox infection in 95% of those vaccinated. In addition, the vaccine was proven to prevent or substantially lessen infection when given within a few days after a person was exposed to the variola virus.

https://www.cdc.gov/smallpox/vaccine-basics/index.html
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
Ser

слово вакцинація побачив?
ти таки амеба чи прикидаєщся? :laugh:

мова йде про те що паспорти вакцинації ВПРОВАДЖУВАТИ НЕ БУДУТЬ
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
Ser

А кто тебе чего навязывает... Дело добровольное... Не хо - не на...
татиШО? серйозно? ;o
а що за хуйййня з паспортати сертифікатами тестами? туди пускають сюди не пускають, міжнародного зразка не міжнарождного зразка?

я теж не хочу знаходитися поруч з вакцинутими розносчиками вірусів, відбиватися від маніяків-лікарів, яких не цікавить ні стан здоровя, ні історія хвороби, ні наявністиь антитіл, ні наявність протипоказань ЇМ ПОХХУУУУЙ
аби кого зловити і штрикнути шмурдяком в якого термін сьогодні завтра закінчується
ГОЛОВНЕ ПЛАН і вказівка зеленої партії і уряду
   
"Передбачалося, що зроблять щеплення і людина не заразиться." - полная брехня...

одобрена медично вакцина має виробити у середньостатистично ї людини активну імунну відповідь. Ніхто не каже про 100%. Окрім тебе. Це твоя вигадка. Вигаданий ворог. Намагання заплутати просту ситуацію.

Ситуація проста. В когось буде побочка. В когось антитіла взагалі не з'являться. Але в середньому імунна відповідь у населення з'явиться. Це визначення вакцини. Утвориться стадний імунітет.

https://vk.ovg.ox.ac.uk/vk/herd-immunity

Тобі залили сечу віслюка в бензобак, а на твої претензії нахабно відповідають, що ніхто не обіцяв 100% чистого бензину.
   
я теж не хочу знаходитися поруч з вакцинутими розносчиками вірусів

Ну дык потому для твоей защиты от нас и ввели эти паспорта... Нас везде пущают, а тебя от нас везде защищают... не пущая в наши сбыговыська...  :lol:
   
Але в середньому імунна відповідь у населення з'явиться.

Имунный ответ и имеет место быть, но шоб имунная реакция состоялась, заражение необходимо даже после вакцинации... Бо ежли вируса нэма в организьме, имунной системе реагировать не на что...  :gigi:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
Ser

Ну дык потому для твоей защиты от нас и ввели эти паспорта... Нас везде пущают, а тебя от нас везде защищают... не пущая в наши сбыговыська...  :lol:

а чому говорять навпаки що вас захищають від невакцинованих :lol:  ВАС ТУПО НАЙЙЙЙОБУЮТЬ :facepalm:
   
Имунный ответ и имеет место быть, но шоб имунная реакция состоялась, заражение необходимо даже после вакцинации... Бо ежли вируса нэма в организьме, имунной системе реагировать не на что...  :gigi:

оперативної реакції немає. Частина імунної відповіді щепленого взагалі відключена.
Нещеплені вмирають від ковіду тому що лейкоцити утворюють війну в легенях. Двостороннє запалення легенів. А щеплений взагалі не воює. Це допомагає. Дивним чином. Але це не той захист який передбачався. При такому захисті йде інтенсивне зараження.
   
а чому говорять навпаки що вас захищають від невакцинованих :lol:  ВАС ТУПО НАЙЙЙЙОБУЮТЬ :facepalm:

Никто такого не говорит... однако... Защищаем именно невакцинированный от риска подхватить вирус, поэтому ради их блага в массовые тусовки им низзя...  :laugh:
   
оперативної реакції немає. Частина імунної відповіді щепленого взагалі відключена.
Нещеплені вмирають від ковіду тому що лейкоцити утворюють війну в легенях. Двостороннє запалення легенів. А щеплений взагалі не воює. Це допомагає. Дивним чином. Але це не той захист який передбачався. При такому захисті йде інтенсивне зараження.

"Смешались в кучу кони, люди.."

Не надо путать воспалительную реакцию цитокиновой бури с иммунной реакцией на вирус...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія