Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

RedBull офігіли :S

Re: RedBull офігіли :S

Да ладно. Украина вся овервейт и толерантна к весу. С такой то национальной кухней
Не всі.
Он "гетьман Канхфета" як схуднув, тобто якщо є "бажання" та трошки іспанських хірургів, схуднути може будь-яка свиноматка Альона :gigi:
   
Re: RedBull офігіли :S

:weep: от же ж прикоритна лизоблюдна свиня.

Ну так и УП уже более 2-х лет является по сути провластным изданием.
   
Re: RedBull офігіли :S

Показати зображення...
на тебя похожа?

Ты тоже свой вареник и сало под флагом любишь прятать.


   
Re: RedBull офігіли :S

не одноразово був співорганізатором різних змагань з автоперегонів
в т.ч. дрифт у центрі Львова
ЗАВЖДИ подається заява у відділ спорту в міськраді і на підпис меру
на основі цього мєнти забезпечують безпеку,
також задіюють медиків
я х.з як можна було провести в центрі столиці таке дійство без дозволу
варіант 1.
просто тупарі
варіант 2
зроблено спеціально для піару
   
Re: RedBull офігіли :S

"Тупорылое бычье" - вот мой вердикт на гонки в историческом центре перед могилой украинского патриарха.
Вне зависимости от того вымоют или не вымоют.
   
Re: RedBull офігіли :S

может боятся , шо жесткие щетки побьют кирпич ?

какие то белеёсые пятна на отмытых местах, как застираное стало

подібно що миє клінінгова компанія.
засобами дл  миття підлог з плитки. полотер щітковий  і спецхімія.
   
Re: RedBull офігіли :S

я все розумію і підтримую окрім єдиного -чому, плять, усі дописувачи хейтять і буллять, просто обзивають Альону жирдяйкою і іншими епітетами.
ви іпанулися?
її повнота якось стосується дрифту?

ви, плять, пещерні уєпани.
яке вам діло що вона товста?

ну йопвашумаць, ЩО з ВАМИ?
порохоботи, ви зовсім берега втратили.
Я не порохобот, але булліти жиробасів треба.
Бо це "нездорове відношення до свого тіла та свого здоров'я".
Якщо ти не можеш навести порядок з власною вагою, то куди ти лізеш ще чоловіками "командувати", га?
Я часто чую що жінки дорікають чоловіками про "невисокий зріст", який ніхто з чоловіків вже виправити не зможе, але бути "не свиноматкою" може кожна жінка якщо забажає. :X

Останнє редагування: 11 серпня 2021 12:46:28 від Michigan
   
Re: RedBull офігіли :S

"Тупорылое бычье" - вот мой вердикт на гонки в историческом центре перед могилой украинского патриарха.
Вне зависимости от того вымоют или не вымоют.
де в правилах ПДД заборона на перегони "перед могилой украинского патриарха"  :laugh:

порушено безліч вього, але із патріархами - за парєбрік.
   
Re: RedBull офігіли :S

де в правилах ПДД заборона на перегони "перед могилой украинского патриарха"  :laugh:
порушено безліч вього, але із патріархами - за парєбрік.
"Тупорылому бычью" сложно объяснить некоторые вещи. Именно поэтому оно и "тупорылое бычье".
   
Re: RedBull офігіли :S

Я не порохобот, але булліти жиробасів треба.
Бо це "нездорове відношення до свого тіла та свого здоров'я".
Якщо ти не можеш навести порядок з власною вагою, то куди ти лізеш ще чоловіками "командувати", га?
Я часто чую що жінки дорікають чоловіками про "невисокий зріст", який ніхто з чоловіків вже виправити не зможе, але бути "не свиноматкою" може кожна жінка якщо забажає. :X

ну хз, вона ще дуже молода і така, що п***а
напевно, проблеми зі здоров"ям
маю знайому, симпатична дівчина, але її за останні 5 років просто розперло
і вона не жере, багато працює
там щось гормональне
а може жерла багато протизаплідних чи ще щось..хз
   
Re: RedBull офігіли :S

Отримали б дозвіл, то їздили б.

Они его б никогда не получили.
   
Re: RedBull офігіли :S

ну хз, вона ще дуже молода і така, що п***а
напевно, проблеми зі здоров"ям
маю знайому, симпатична дівчина, але її за останні 5 років просто розперло
і вона не жере, багато працює
там щось гормональне
а може жерла багато протизаплідних чи ще щось..хз
гормональні збої лікуються.
грошей у цієї Альони є.
Це у неї такий імідж "жирна хамовата жиробаска" над яким вона старанно працює.
Щось я ніколи не чув нічого поганого про Руслану Писанку, бо вона завжди себе як леді поводила.
   
Re: RedBull офігіли :S

гормональні збої лікуються.
грошей у цієї Альони є.
Це у неї такий імідж "жирна хамовата жиробаска" над яким вона старанно працює.
Щось я ніколи не чув нічого поганого про Руслану Писанку, бо вона завжди себе як леді поводила.

не знаю як там альона, може їй то пох
а от моя знайома через то страждає і по лікарях тусується
бабло має
щось не допомагає
   
Re: RedBull офігіли :S

Толерантні проєвропейські порохоботи й прихильники певної політсили показали своє нутро. Жирная альона не має права показувати своє тєла... Хай би сиділа в селі в себе... Ач вилізла

Останнє редагування: 11 серпня 2021 13:18:33 від Serge_D
   
Re: RedBull офігіли :S

Любителям відповіді "какая разница" где ани дрифтовали-це дрифтування теж саме що зараз в Бабиному Яру зробити змагання з мотокросу під знаменами Червоного Бичка та Мертвої Голови
імхо підтримую думку,- що площу повинні мити "організатори" цього дрифтингу разом дрифтерами, без чієї небудь допомоги.
   
Re: RedBull офігіли :S

А ще є товстенька вокалістка Казка.. що сажете європейці ? ))
   
Re: RedBull офігіли :S

Любителям відповіді "какая разница" где ани дрифтовали-це дрифтування теж саме що зараз в Бабиному Яру зробити змагання з мотокросу під знаменами Червоного Бичка та Мертвої Голови
імхо підтримую думку,- що площу повинні мити "організатори" цього дрифтингу разом дрифтерами, без чієї небудь допомоги.

Може по тій площі й ходити не можна.. як можна топтати таку святу землю.. це гріх
   
Re: RedBull офігіли :S

А ще є товстенька вокалістка Казка.. що сажете європейці ? ))

Тільки то шо менти не люді, даже на пенсії   :D
   
Re: RedBull офігіли :S

Тільки то шо менти не люді, даже на пенсії   :D

Цілком згоден з арсен борисовичем...
Я не мент і до пенсії далеко далеко )))
   
Re: RedBull офігіли :S

да, я тут общаюсь с умственно-неполноценными, я знаю.
почему в Киеве нет особняков 18-го века, 17-го, 16-го?
они были, но их снесли.
для того чтобы построить те ваши особняки, в Киеве в 19-м веке сносили постройки 18-го века.
а в 18-м веке сносили постройки 17-го века.
а в 17-м веке сносили постройки 16-го века.
это не потому что киевляне были такие плохие, что не ценили "исторический облик".
это потому что старое всегда устапает место новому.
это везде так, во всём мире.
старое сносят, новое строят.
Все було не так, особняки 19-20 виросли на болотах, пустках і на непридатних для забудови ділянках завдяки цукру :) цукрозаводчики розживались і з ними місто багатіло.
А ви що пропонуєте? Знести будинок з химерами а на його місці поставити будівлю з новітньою архітектурою як у театру на Подолі?
   
Re: RedBull офігіли :S

И это пишет лицемерная ТП Элка, которая тут складки на пиджаке Порошенко простынями расписывала и его лишний вес, соревнуясь в черноротости со Свитланой.

Убюточно-зеленая лицемерная мерзость...

гніда, якщо я торкалась піджака як офіціальної персони президента країни - то факт. але його вага мене менш за усе цікавила.
ти ж скріни даш в студію, так?
   
Re: RedBull офігіли :S

Хтось ходить забороняв по тій площі? Є деякі речі які не вписуються в норми поведінки та етики.Може у вас вважається нормальним влаштовувати такі перфоманси.Мені це не подобається і виходить за рамки мого толерантного сприйняття.
 А каюсь грішний.Одного разу я їздив на цій площі велосипедом.
   
Re: RedBull офігіли :S

ну хз, вона ще дуже молода і така, що п***а
напевно, проблеми зі здоров"ям
маю знайому, симпатична дівчина, але її за останні 5 років просто розперло
і вона не жере, багато працює
там щось гормональне
а може жерла багато протизаплідних чи ще щось..хз

А к эндокринологу сходить? Полный гормональный тест в Киеве - копейки. У вперёд!



   
Re: RedBull офігіли :S

Любителям відповіді "какая разница" где ани дрифтовали-це дрифтування теж саме що зараз в Бабиному Яру зробити змагання з мотокросу під знаменами Червоного Бичка та Мертвої Голови
імхо підтримую думку,- що площу повинні мити "організатори" цього дрифтингу разом дрифтерами, без чієї небудь допомоги.
І жиропа Альона!!!
Хай би позганяла жири, попрацювала :)
   
Re: RedBull офігіли :S

Показати зображення...
на тебя похожа?

Ты тоже свой вареник и сало под флагом любишь прятать.
ні, не схожа. я худенька.

а ти ганьбіше гнідне ПНХ
   
Re: RedBull офігіли :S

Я не порохобот, але булліти жиробасів треба.
Бо це "нездорове відношення до свого тіла та свого здоров'я".
Якщо ти не можеш навести порядок з власною вагою, то куди ти лізеш ще чоловіками "командувати", га?
Я часто чую що жінки дорікають чоловіками про "невисокий зріст", який ніхто з чоловіків вже виправити не зможе, але бути "не свиноматкою" може кожна жінка якщо забажає. :X
як би так...потолерентніш е -це не ваша справа.
крапка.

чому це стає вашою проблємою раптом? чому ви ображаєте і буллите? чого вас це -її вага - торкає? де ви, і де вона.

але звідки таке непереборне бажання дати копняка, принизити, образити за її товщину?

може у вас щось не в порядку?

   
Re: RedBull офігіли :S

Red Bull- це гімно, яке треба було заборонити повністю.  2 власники фур померло, 18 хлопець отримав інфаркт.  Це тільки те що я знаю з перших рук. 
Нахера они эту гадость пьют?( Пили)
   
Re: RedBull офігіли :S

І жиропа Альона!!!
Хай би позганяла жири, попрацювала :)
щодо цього юного дарованія-колись перед виборами цей експонат була в перших рядах що підтримували голобородька.дівка пізнала смак грошей та слави і повертатись в те середовище звідки вона видерлась вже не збирається і буде всими силами уникати повернення.
ніякої симпатіїї до неї чи її творчості не маю,але втримаюсь від негативних коментів щодо її комплекції. головне було би бажання прибрати зайву вагу.
   
Re: RedBull офігіли :S

Нахера они эту гадость пьют?( Пили)
присадили молодь рекламою на це ще на початку нульових в Європі. в клабах/пабах найпопулярніший мікс водка&ред булл.
може щоб не відрубатися через перебор.
коли дуже втомлений, що аж очі злипаються, то ред бул на короткий час спалах бадьорості дає і мізки вмикає. але серце при цьому вискакує(від 2-3 пляшечок в мене).
   
Re: RedBull офігіли :S

ну хз, вона ще дуже молода і така, що п***а
напевно, проблеми зі здоров"ям
маю знайому, симпатична дівчина, але її за останні 5 років просто розперло
і вона не жере, багато працює
там щось гормональне
а може жерла багато протизаплідних чи ще щось..хз
п***а! Ты чё як те дитя :) ты понимаешь шо она  спецом держит вес эта Алена Алена , она в реп тусовке за рубежом уже известная Мадама которая пропагандирует типа образ жизни активный но типа сама полная и типа я не стесняюсь своей полноты, они с продюсером выбрали эту тему и в песнях и в жизни и окучивают эту тему ....теперь ее в Европе знают как успешную толстушку репершу которая типа не стесняется жить с таким телом и ведёт насыщенную жизнь , и вот по этому эту сраку полную и возили драфтеры  на софиевской...просто у Алёны и ее продюсера клёпки нехватило подумать, а шо оно может им принести после этих съёмок....никто ведь даже башкой не мог подумать сколько возмущений это действие принесет и как на их репутацию ударит.
   
Re: RedBull офігіли :S

Толерантні проєвропейські порохоботи й прихильники певної політсили показали своє нутро. Жирная альона не має права показувати своє тєла... Хай би сиділа в селі в себе... Ач вилізла


А що там твої мусарські пляді робили? Дихали пальоною гумою?
   
Re: RedBull офігіли :S

присадили молодь рекламою на це ще на початку нульових в Європі. в клабах/пабах найпопулярніший мікс водка&ред булл.
може щоб не відрубатися через перебор.
коли дуже втомлений, що аж очі злипаються, то ред бул на короткий час спалах бадьорості дає і мізки вмикає. але серце при цьому вискакує(від 2-3 пляшечок в мене).
Й заодно вбиває печінку\підшлункову.
   
Re: RedBull офігіли :S

А к эндокринологу сходить? Полный гормональный тест в Киеве - копейки. У вперёд!

та робила вона, як я зрозумів
далі не питав, то не моя справа
   
Re: RedBull офігіли :S

присадили молодь рекламою на це ще на початку нульових в Європі. в клабах/пабах найпопулярніший мікс водка&ред булл.
може щоб не відрубатися через перебор.
коли дуже втомлений, що аж очі злипаються, то ред бул на короткий час спалах бадьорості дає і мізки вмикає. але серце при цьому вискакує(від 2-3 пляшечок в мене).
Ну , Ред Булл реально проводил рекламные компании в ночных клубах..это да.. сам когда то сотрудничал с ними....всегда была богатая контора.
   
Re: RedBull офігіли :S

та робила вона, як я зрозумів
далі не питав, то не моя справа

Это щитовидка, возможно, одна из редких болезней.
   
Re: RedBull офігіли :S

п***а! Ты чё як те дитя :) ты понимаешь шо она  спецом держит вес эта Алена Алена , она в реп тусовке за рубежом уже известная Мадама которая пропагандирует типа образ жизни активный но типа сама полная и типа я не стесняюсь своей полноты, они с продюсером выбрали эту тему и в песнях и в жизни и окучивают эту тему ....теперь ее в Европе знают как успешную толстушку репершу которая типа не стесняется жить с таким телом и ведёт насыщенную жизнь , и вот по этому эту сраку полную и возили драфтеры  на софиевской...просто у Алёны и ее продюсера клёпки нехватило подумать, а шо оно может им принести после этих съёмок....никто ведь даже башкой не мог подумать сколько возмущений это действие принесет и как на их репутацию ударит.

зараз тренд такий
з"явилося купа моделей по 2 центнери
і модно їх захищати
але в 30 років бути такою копицею як вона шлях вже в 40 мати серйозні проблеми зі здоров"ям
але то її життя

   
Re: RedBull офігіли :S

никто ведь даже башкой не мог подумать сколько возмущений это действие принесет и как на их репутацию ударит.

Это потому, что этому жирному кировоградскому позорищу никто не объяснил, что голова не только для того, чтоб в неё жрать. :) ну и ещё как себя вести в приличных местах…
   
Re: RedBull офігіли :S

Посмотрим какая первая сеть супермаркетов в Киеве откажется от продажи редбула
думаю ни один...они обычно за заход платят бабло.
   
Re: RedBull офігіли :S

як би так...потолерентніш е -це не ваша справа.
крапка.

чому це стає вашою проблємою раптом? чому ви ображаєте і буллите? чого вас це -її вага - торкає? де ви, і де вона.

але звідки таке непереборне бажання дати копняка, принизити, образити за її товщину?

може у вас щось не в порядку?
бо це стало "лідером мнєній"
На неї дивиться молодь та вирішує що такий "спосіб життя" - це нормально.
Це вже виходить за рамки її власного відношення до свого тіла та "не твої справи - від'їбісь".
А взагалі ця свиноматка мене не цікавить - вона вже "зашкварювалася" не раз, з тією ж присутністю на політичному збіговиську порохастих.
Тут питання - чи може кожний пересічний влаштовувати в історичному центрі міста все що забажає - головне мусарам "занести"? Виходить що зможе.

Останнє редагування: 11 серпня 2021 14:16:38 від Michigan
   
Re: RedBull офігіли :S

жодна. Молодь то хрючить, як за себе кідає.
Им насрать...пьют или не пьют ...
Самое главное Проплачено место в марките
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія