Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

RedBull офігіли :S

Re: RedBull офігіли :S

Як ви, Аеліте,  в черговий раз ідете назавджди, тут легко дихаеться, недоноску, до як не повернетеся.
   
Re: RedBull офігіли :S

Як ви, Аеліте,  в черговий раз ідете назавджди, тут легко дихаеться, недоноску, до як не повернетеся.

на супі немає аеліта. там суцільний колективний безмежний укрпатріотизм і одобрямс українення- корумпанства імітаційності і самохвальства

рекомендую  [ua]
слава вам.
там ви , дмитре - н ебудете самотні )
   
Re: RedBull офігіли :S

Киевлянам плюнули в лицо. Киев должен объявить бойкот редбулу, не покупать, убрать с полок магазинов. Ну шо посмотрим на киевское общество
   
Re: RedBull офігіли :S

А разговоры про сокральность - это стиль северного соседа. Это там такое любят.
Опять таки на хулиганство это никак не тянет. Возместить ущерб и забыть.
Та невже тільки кацапів? А ну спробуйте подріфтити на пішохідній зоні у Вашингтоні? Чи перед палацом королеви у Лондоні?

Доречі, а чому ПП мовчить про заїзд на пішоходній зоні? Права в чемпіонів України та світу вже вилучили? Чи це їх не стосується?

І які заходи дисциплінарного впливу на начальника всіх тих копів, які В РОБОЧИЙ ЧАС байдикували споглядаючи то дійство? Якщо не було погодження керівництва - то це прогул, якщо було і вони організовували зону безпеки - то хто віддав наказ?
   
Re: RedBull офігіли :S

Думаю по 4 годика обоим водилам и организатору не помешало бы.

Щоб трохи обламать їм "криииила".
   
Re: RedBull офігіли :S

Киевлянам плюнула в лицо. Киев должен объявить бойкот редбулу, не покупать, убрать с полок магазинов. Ну шо посмотрим на киевское общество

 :laugh:

кієв на 8 рік війни благає агерсора не кидать пердолити газ в українську труба, їздить на агресивних нафтогазопродуктах - і навіть продавав агресорам український щебінь - 100% - на побудову мосту в завойований окупантами - промамчурений - крим.

честь має. кієв)))

а тут - побдіфтили дебіли - дріфтінг таки дебільство але має свого глядача - у мене знайомий - дріфтер - біля квартири мудачука - біля памятника запроданцю україни хмельницького - і тут - аскарблєніє чувств патріотав кієва


це - прекрансо
   
Re: RedBull офігіли :S

на супі немає аеліта. там суцільний колективний безмежний укрпатріотизм і одобрямс українення- корумпанства імітаційності і самохвальства

рекомендую  [ua]
слава вам.
там ви , дмитре - н ебудете самотні )
мене вчили бути фактично самотнім. Я зареген на супі, та то не моє. Сходить туди ви, Вікторе. Вас виібуть та висушать.
   
Re: RedBull офігіли :S

   
Re: RedBull офігіли :S

Які штрафи та дойка Red Bull GmbH за той дрифт? Це адміністративне та кримінальне правопорушення, яке можуть скоїти тільки фізичні особи.
Крім репутаційних втрат нічого більшого на що потрібно вважати.

Там новий топ в редбуллуа.
Марк епаната на старті його карєри з хедофісу намалюють.
   
Re: RedBull офігіли :S

RedBull нормальные люди и все делали хорошо и правильно. Но по дороге облажался менеджер, который отвечал за согласование.
Весь фактический вред - замазанная резиной плитка.
А разговоры про сокральность - это стиль северного соседа. Это там такое любят.
Опять таки на хулиганство это никак не тянет. Возместить ущерб и забыть.

 :facepalm1:
т.е. срать на голову можно и нужно, так?

ЗЫ попробуй в пешеходной зоне в Штатах подрифтовать.
1. тебя остановит полиция
2. если не остановишься по требованию копов - уедешь в труповозке.
   
Re: RedBull офігіли :S

мене вчили бути фактично самотнім. Я зареген на супі, та то не моє. Сходить туди ви. Вас виібуть та висушать.

 :gigi:


там такі ж як і ви - колективно благали модера забанити аеліта - бо не витримували дискусії - президент фупу в екзилі - гео - навіть в знако протесту вішав суп завантажуючи дестяки фоток вагою в кілька мегабайт)))
це щодо "виібуть та висушать."
)))
   
Re: RedBull офігіли :S

Посмотрим какая первая сеть супермаркетов в Киеве откажется от продажи редбула
   
Re: RedBull офігіли :S

:gigi:


там такі ж як і ви - колективно благали модера забанити аеліта - бо не витримували дискусії - президент фупу в екзилі - гео - навіть в знако протесту вішав суп завантажуючи дестяки фоток вагою в кілька мегабайт)))
це щодо "виібуть та висушать."
)))
а ви сходіть самі. Здорові та злі люди там є. Потім розповісте.

Останнє редагування: 10 серпня 2021 23:23:46 від beggy
   
Re: RedBull офігіли :S

   
Re: RedBull офігіли :S

Посмотрим какая первая сеть супермаркетов в Киеве откажется от продажи редбула
жодна. Молодь то хрючить, як за себе кідає.
   
Re: RedBull офігіли :S

а ви сходіть самі. Здорові та злі люди там є. Потім розвісте.

))) там збулась ваша мрія - мене там забанили)) бо обісрались в дискусії))) президент фупу в екзилі - в істериці дригав нозями "забаньте його" вішаючи форум важкими фотками)))

це у вас з ним прояв славнозвісної форумної найбоєздатності . без військових рішень))
   
Re: RedBull офігіли :S

напевно завтра під офісами редбула має бути майдан аскарбльонних кієвлянь))
   
Re: RedBull офігіли :S

))) там збулась ваша мрія - мене там забанили)) бо обісрались в дискусії))) президент фупу в екзилі - в істериці дригав нозями "забаньте його" вішаючи форум важкими фотками)))

це у вас з ним прояв славнозвісної форумної найбоєздатності . без військових рішень))
воін інтернетов, вам вже неодноразово пропонували довести вашу мніму свірепість в реалі. Не думаю, що в вас такі гарні штані з мішком, що вішали за конями, щоб вместилися ваши какашки.
   
Re: RedBull офігіли :S

Крім репутаційних втрат нічого більшого на що потрібно вважати.
Редбулу нічого там не грозить. Всю побочку добровільно взяла на себе ТП єлизавета, в чому і розписалася. Редбул просто би купив змонтований відеоролик в стб для чергової реклами. Тепер навряд чи купить (якщо просто передплатив - то не пустить в ефір).
   
Re: RedBull офігіли :S

Крім репутаційних втрат нічого більшого на що потрібно вважати.
Замінять штат Ред Булл UA, в якому, підозрюю, не більше 5 людей (гендир, бухгалтер, маркетолог / продажник / бренд-менеджер) та дадуть якийсь ніштяк Києву.
   
Re: RedBull офігіли :S

воін інтернетов, вам вже неодноразово пропонували довести вашу мніму свірепість в реалі. Не думаю, що в вас такі гарні штані з мішком, що вішали за конями, щоб вместилися ваши какашки.

 :gigi:

це якось  вплине на факт наявності відсутності військових рішень? чи ультракорумпованост і  українців?))))
це ж лиш доводить - що то є таки так . )))
   
Re: RedBull офігіли :S

:gigi:

це якось  вплине на факт наявності відсутності військових рішень? чи ультракорумпованост і  українців?))))
це ж лиш доводить - що то є таки так . )))
прійдете ви і все військово вирішите. Но, пане, уйобку, тут взагалі, тема не про це. Чому ви весь час говняете все навколо себе?
   
Re: RedBull офігіли :S

до речі ця гілка теж є рекламою редбулу .
   
Re: RedBull офігіли :S

?s=21
   
Re: RedBull офігіли :S

прійдете ви і все військово вирішите. Но, пане, уйобку, тут взагалі, тема не про це. Чому ви весь час говняете все навколо себе?

матюки видають у вас москаля)))

те що ви сприймаєте опис української реальнсоті саме так - і так болісно - - то лиш ваші особисті прічуди васпріятія ) .
   
Re: RedBull офігіли :S

Беггі, ну ж просили - не цитувати мамчура...
За тобою і так гріх - ти свого часу вписався за його розбанення. Заігнор того долбойоба, інакше заігнорять і тебе до компанії
   
Re: RedBull офігіли :S

Беггі, ну ж просили - не цитувати мамчура...
За тобою і так гріх - ти свого часу вписався за його розбанення. Заігнор того долбойоба, інакше заігнорять і тебе до компанії
як з мамчуром за компанію, то плакати не стану. Я винен, визнаю. Я за бан довічний обох ідіотів.

Останнє редагування: 10 серпня 2021 23:37:35 від beggy
   
Re: RedBull офігіли :S

як з мамчуром за компанію, то плакати не стану. Я винен, визнаю.

бог простить )
   
Re: RedBull офігіли :S

жодна. Молодь то хрючить, як за себе кідає.

ну вот и посмотрим, это как лакмусовая бумажка всё проявит, была гиднисть у киевлян или им можно срать в лицо.
Я считаю, что это не просто глупость редбула, а это приветик от хуйла был за ответ зеленского на фоне Софии.

Такие вещи за считаные дни до Дня Незалежности просто так не делаются
   
Re: RedBull офігіли :S

це буде епічно .
   
Re: RedBull офігіли :S

послушайте, площадь портили намеренно!!!  когда профессионалы снимают дрифтовые ролики даже обычный асфальт поливают шампунеобразной жидкостью, дающей скользкую плёночку .
Никогда не поверю, что эти люди не понимали , что светло желто кирпичной площади будет трындец
   
Re: RedBull офігіли :S

послушайте, площадь портили намеренно!!!
Баканов з СБУ розбереться (вони відповідальні за диверсійну діяльність ворога та колаборантів на території України).
   
Re: RedBull офігіли :S

це буде епічно.
   
Re: RedBull офігіли :S

Баканов з СБУ розбереться (вони відповідальні за диверсійну діяльність ворога та колаборантів на території України).

сомневаюсь в СБУ.  Хотя уверен Зе понял , шо это ему черную метку нарисовали за тот видисик, где он размазал хуйла.
Меня сейчас больше интересует позиция как говорят громадянського суспильства Киева.
   
Re: RedBull офігіли :S

Меня сейчас больше интересует позиция как говорят громадянського суспильства Киева.
А чо тільки киян має хвилювати хуйлівська провокація? Україна закінчується на ККАД?
   
Re: RedBull офігіли :S

якщо уважно придивитись до слідів дріфтінга біля підніжжя квартири мудачука - то там можна побачити що дріфтери своїм дріфтом намагались написати слава україні
   
Re: RedBull офігіли :S

героям слава.
   
Re: RedBull офігіли :S

Та скільки гівна в цьому мачурі військові орішення зробився уєбан в нелегку голдини засирати форум.
   
Re: RedBull офігіли :S

А чо тільки киян має хвилювати хуйлівська провокація? Україна закінчується на ККАД?

с киевлян больше спрос, это конкретно им плюнули в лицо.
   
Re: RedBull офігіли :S

с киевлян больше спрос, это конкретно им плюнули в лицо.
Ну це як тим селянам розслідувати підрив складів, бо найближче до них.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія