Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок :(

да да
Не забыл вставить ебанутую країну. Думаю недолго ему осталось фестивалить


Шо такоє?    ;o

Країн таких багато є, але мене болить моя, шо неясно?

Намьокі якісь загадково-втаємничені. Страшно аж жуть!
   

 Самокатіки купують бідніші уйопки, а самольотікі - багатші


Ты не дурак но держи себя в руках. Такие фразы выдают в тебе абырвалга


Дякую на доброму слові.    :shuffle:
   
тих, що знають, що таке авіація. Я того не знаю.


Ось у цієї жінки можна поцікавитися, вона вже знає:


   
Все может пройти отлично, возможно вы сломает ногу, возможно погибните... Но самое страшное если станете овощем на всю жизнь. Всего этого я насмотрелся(((

Та не завирайся. Что переломов насмотрелся еще могу поверить, -  сам видел не раз.
А "овощей" или гибели среди перворазников - может один бывает в год на всю страну, и то при чрезвычайных обстоятельствах. Профессионалы-спортсмены убиваются чаще.

Останнє редагування: 30 липня 2021 21:01:43 від hornet
   
Та не завирайся. Что переломов насмотрелся еще могу поверить, -  сам видел не раз.
А "овощей" или гибели среди перворазников - может один бывает в год на всю страну, и то при чрезвычайных обстоятельствах. Профессионалы-спортсмены убиваются чаще.
Спортсмени вбиваються частіше тому, що стрибають частіше.
А про загибель першоразників розповідати не треба. Знаємо що це таке. Ситуація, яка для досвідченого парашутиста не стала б фатальною, призвела до загибелі першоразника. Елементарна ненавченість. Вранці інструктаж - в другій половині дня стрибок.

Останнє редагування: 30 липня 2021 21:23:56 від Влад
   
Ось у цієї жінки можна поцікавитися, вона вже знає:


https://www.youtube.com/watch?v=rapSgEbcNT8
Що до розслідування... Мене дивує те, що до цього часу уламки літака валяються біля будинку. В тому числі такі критично важливі, як двигун. Хіба вони не повинні бути зібрані в перші години після катастрофи з детальним фіксуванням їх розташування ? А так все валяється під відкритим небом. Ходять люди... Піди потім доведи які ушкодження були завдані під час катастрофи, в які вже з'явились потім.
   
Я би зачекав деякого дайджесту від Трекеру, Владу, та, можливо, Піну2. Я лох в тому, більшесть з нас теж. Послухаемо з часом практиків
кто лох - тот просто молчит, Бегги.. Найтли права и делает крайне уместные замечания Вам ..
   
То якась іронія долі. Жінка 6 років працювала в Ізраїлі, і як тільки збудували хату, все вилизали - в хату врізалися хасиди з неба.  ;o  :facepalm:
   
ничо они не получат, бо дом не застрахован
   
Первая реакция всех моих знакомых была - бедные жители дома
Первая реакция на фупе -как жалко летчика
Это так интересно. Никак не могу это проанализировать

Для меня это как собака укусила прохожего а все пожалели бы собаковода
   
Та не завирайся. Что переломов насмотрелся еще могу поверить, -  сам видел не раз.
А "овощей" или гибели среди перворазников - может один бывает в год на всю страну, и то при чрезвычайных обстоятельствах. Профессионалы-спортсмены убиваются чаще.


Мда,

тепер тут пісня довга буде про „професіоналів“ і „асів“, „распрєкрасних людєй“, їхню „легендарну“ жисть, „благородні“ геройства і подібне.

Про вбитих пасажирів, знищений будинок і чудом врятованих ні в чому не винних жінки з двома дітьми буде мовчок,

„з етичних міркувань“.

А ще ж адвокати загиблих американців будуть.... 


 :facepalm1:
   
Первая реакция всех моих знакомых была - бедные жители дома
Первая реакция на фупе -как жалко летчика
Это так интересно. Никак не могу это проанализировать

Для меня это как собака укусила прохожего а все пожалели бы собаковода



Главноє, шоп чілавєк харошій бил.  ©   
   
Первая реакция всех моих знакомых была - бедные жители дома
Первая реакция на фупе -как жалко летчика
Это так интересно. Никак не могу это проанализировать

Для меня это как собака укусила прохожего а все пожалели бы собаковода

Жители дома спокойно отсудят ремонт. Пилот весьма небедный был.
Так что дом починят.
А вот жизни 4 людям не вернуть
   
Жители дома спокойно отсудят ремонт. Пилот весьма небедный был.
Так что дом починят.
А вот жизни 4 людям не вернуть
Совершенно верно. Одни остались живы, другие погибли.
С фупчиками все норм.
   
Жители дома спокойно отсудят ремонт. Пилот весьма небедный был.
Так что дом починят.
А вот жизни 4 людям не вернуть

ничесе спокойно. без жилья, мыкаться по съемным хатам, очень спокойно.
в проишествии их вины 0, поэтому они естесственно пострадавшие.
   
Що до розслідування... Мене дивує те, що до цього часу уламки літака валяються біля будинку. В тому числі такі критично важливі, як двигун. Хіба вони не повинні бути зібрані в перші години після катастрофи з детальним фіксуванням їх розташування ? А так все валяється під відкритим небом. Ходять люди... Піди потім доведи які ушкодження були завдані під час катастрофи, в які вже з'явились потім.


А какая разніца? ©

Тобто, що тут розслідувати якщо й так все ясно?

„Чорного ящичка“ ж нема, я так розумію?  Всі дозволи були, пілот - професіанал. Значить, - винні хасиди, втрутилися в керування літачком і погубили пілота-професіанала.   Ще й будинків набудували мешканці Коломиї, ніде й пролетіть, бочки покрутить.
А в тієї жінки є свідоцтво про реєстрацію будинку? Будівництво не було з порушеннями проведене? А газ? Був офіційно підключений чи лівак?  Боргів за газ і електрику часом не було? А за земельну ділянку?
Вопрісів багато у слідства може буть.
   
Жители дома спокойно отсудят ремонт. Пилот весьма небедный был.


Цікаво у які суми оцінюються життя хасидів в Гамериці?

Вистачить небідному оплатити?
   
Жители дома спокойно отсудят ремонт. Пилот весьма небедный был.
Так что дом починят.
А вот жизни 4 людям не вернуть
Вони тільки завершили зведення будинку, який будували роками своїми силами. Гарний, до речі, вийшов. Господар має смак.
І от тепер усе коту під хвіст, бо хтось захотів пофраєритися.
Ще раз пишу - жінка 6 років працювала в Ізраїлі, щоб збудувати хату. 6 років не бачила дітей. Хто їй якісь гроші дасть? Їх вже нема. Сховано.
   
А какая разніца? ©

Тобто, що тут розслідувати якщо й так все ясно?

„Чорного ящичка“ ж нема, я так розумію?  Всі дозволи були, пілот - професіанал. Значить, - винні хасиди, втрутилися в керування літачком і погубили пілота-професіанала.   Ще й будинків набудували мешканці Коломиї, ніде й пролетіть, бочки покрутить.
А в тієї жінки є свідоцтво про реєстрацію будинку? Будівництво не було з порушеннями проведене? А газ? Був офіційно підключений чи лівак?  Боргів за газ і електрику часом не було? А за земельну ділянку?
Вопрісів багато у слідства може буть.
Слідством доведено, що було втручання в керування ? Як версія це, звичайно, повинно розрглядатись. Але будь-яка версія повинна бути доведена.
Пілоти-професіонали теж помиляються. А інколи, навіть, йдуть на невиправданий або навіть злочинний ризик.
Ось найідіотичніша катастрофа. Ту-134 в Куйбишеві в 1986 році.


   
кто лох - тот просто молчит, Бегги.. Найтли права и делает крайне уместные замечания Вам ..
ну то і мовчить. Ви теж в тому лох, я не правий? Схуяліви тут когось ви з найтлі повчаете?
   
Людина запропонувала зачекати думкі спеців, хулі вам не так, чого ви з найтлі вишкірилися?
   
Ваша, Володя, крайне "уместная" думка, підтверджує, що ви завжди знаходите собі піздючье, навіть там, де його і бути не мало би. Це унікальний дар.

Останнє редагування: 30 липня 2021 23:34:49 від beggy
   
ну то і мовчить. Ви теж в тому лох, я не правий? Схуяліви тут когось ви з найтлі повчаете?
потому что ваш высер был бессмысленен .. со стороны можно было предположить, что кто то оч сильно у Вас шось хотел узнать про литачок этот, а вы оправдывались, что в этом лох и краще подождать специалистов.. но есть один ньюанс)) Вас то ведь никто не спрашивал ... реально выглядит смешно
   
Людина запропонувала зачекати думкі спеців, хулі вам не так, чого ви з найтлі вишкірилися?
мона спросить?? кто запропонував?? Вы??
   
Жінка 6 років працювала в Ізраїлі, і як тільки збудували хату, все вилизали - в хату врізалися хасиди з неба.
Цікаво, це дитина в жінки на румуна схожа?



Жители дома спокойно отсудят ремонт.
"Спокійно відсудять", бугага! :facepalm1:

   
вот представьте вы ( химик ) зашли в аудиторию где обсуждают физику ( а Вы, допустим, в ней мало шарите ) присели, посидели пять минут .. взяли слово и заявили, что нихера в этом не понимаете)))
   
мона спросить?? кто запропонував?? Вы??
я.
   
Слідством доведено, що було втручання в керування ? Як версія це, звичайно, повинно розрглядатись. Але будь-яка версія повинна бути доведена.
Пілоти-професіонали теж помиляються. А інколи, навіть, йдуть на невиправданий або навіть злочинний ризик.
Ось найідіотичніша катастрофа. Ту-134 в Куйбишеві в 1986 році.
https://www.youtube.com/watch?v=jKKgHtXduoQ


1. Про „втручання“ це був сарказм, невже не зрозуміло?

2. Той пілот в Коломиї, як свідчить не одна людина, був якраз таким - невиправдано злочинно ризиковним, тобто - неадекватним. Це ясно як божий день і практично нема що обговорювати. Хіба що - „моральний облік“ і адекватність багатьох хвупівців, що відписали в цій темі. Ось де - дно. А вони навіть це не усвідомлюють. „Приміряють на себе“ ситуацію? Звідси - „солідарність“ з винуватцем трагедії, а не з жертвами.   :facepalm1:
Як можна „вищий пілотаж“ крутити в умовах „прогулянкового“ польоту на непристосованому літаку з непідготованим „екіпажем“ в недозволеному місці?
Нормальній людині таке в голову не вкладається, а цим - „всьо равно“.   :facepalm1:
   
я.
ну на том треба було и остановиться.. Дальше доказывать всем тут, что Вы в этом лох было не обязательно .. никто от Вас ответа не требовал)) понимаете??
   
ну на том треба було и остановиться.. Дальше доказывать всем тут, что Вы в этом лох было не обязательно .. никто от Вас ответа не требовал)) понимаете??
хто вас зараз вимушує то мені пояснювати?
   
Проіхали, то проіхали.
   
хто вас зараз вимушує то мені пояснювати?
нихто) просто сил терпеть спокойно нема)) сорри
   
вот представьте вы ( химик ) зашли в аудиторию где обсуждают физику ( а Вы, допустим, в ней мало шарите ) присели, посидели пять минут .. взяли слово и заявили, что нихера в этом не понимаете)))


Гірше, він заявив, що нєфіг тут фізику сантехніку апсуждать, бо вони в прокладках не „розбираються“,

а ось прийде зараз його корєфан з ЖЕКу, який „розбирається“, і всім їм растолкує чому кран тече.    :facepalm1:
   
Гірше, він заявив, що нєфіг тут фізику сантехніку апсуждать, бо вони в прокладках не „розбираються“,

а ось прийде зараз його корєфан з ЖЕКу, який „розбирається“, і всім їм растолкує чому кран тече.    :facepalm1:
  хмм.. а може и так ..
   
Гірше, він заявив, що нєфіг тут фізику сантехніку апсуждать, бо вони в прокладках не „розбираються“,

а ось прийде зараз його корєфан з ЖЕКу, який „розбирається“, і всім їм растолкує чому кран тече.    :facepalm1:
я не правий? Може ви хімію з токсікологіею будете обсуждати не почекавши і не послухавши думки Миши? Ну, ви ідіот.
А корешей я тут не маю.
   
Тут чортова гора освічених людей. Як кому не знаю, а першу і головну думку я люблю слухати від саме спеців. Як до зброі, то СержаА, як до авіаціі, то Трекера, як до токсікологіі, то Гражданіна. Да сотні іх, спеців.
   
со мной мона посоветоваться по правильному переходу в миттельшпиль в сицилианской защите с устойчивым преимуществом у черных)))
   
со мной мона посоветоваться по правильному переходу в миттельшпиль в сицилианской защите с устойчивым преимуществом у черных)))
я знаю, Володя. А ще ви піздатий ключнік.
   
я знаю, Володя. А ще ви піздатий ключнік.
да .. я спец по многим вопросам .. Кто читал *Незнайку на Луне* тот жизнь прохавал
   
да .. я спец по многим вопросам .. Кто читал *Незнайку на Луне* тот жизнь прохавал
днями вам подзвоню. На роботу лічінку нову треба до замка, щоб підходила. Може щось в вас є, куплю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія