Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олімпіада. Розклад трансляцій

Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

або якщо так хочеться подивитись
подорожує власним коштом
без сумнівуу.ми не совок,що комусь забороняє на зароблені кудись поїхати.Але,це  знову,ФАНТАСТИКА поки у нас постсовок у ситемі....і в головах чиновника.а спортсмени тихо сидять бо залежні.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

ВВС склала альтернативну таблицю медалей Олімпіади.





Є також культурні та політичні чинники. За словами Форреста, країни, що раніше були частиною СРСР, зазвичай, мають перевагу через сильну спортивну інфраструктуру, створену комуністичними режимами.

Країни Британської Співдружності також, як правило, виступають краще, ніж очікують, з огляду на їхні розміри та рівень добробуту. Форрест вважає, що це пов'язано з тим, що Британія була піонером розвитку сучасного спорту та прищепила цей ентузіазм до спортивних змагань іншим країнам.

Яскравим прикладом цьому є Австралія, що часто входить у топ-10 за загальною кількістю медалей.

Не менш важливим є вид спорту, який країна обирає для участі у змаганнях.

В Індії, наприклад, дуже популярний крикет, але на Олімпійських іграх в нього не грають. Також індійські спортсмени, зазвичай, демонструють гарні результати у хокеї на траві. Це олімпійський вид спорту, але командний, тому дає максимум дві медалі - одну для чоловічої збірної та одну для жіночої.

А от гімнасти, плавці та легкоатлети виступають ще й в індивідуальній першості, тому один спортсмен може завоювати кілька медалей.

"У цьому сенсі командні види спорту не дають особливої користі", - пояснює Форрест.

Саймон Грів, керівник відділу спортивного аналізу у компанії Neilsen Gracenote, каже, що саме ці численні фактори ускладнюють прогнози підрахунку олімпійських медалей.

Якщо ви враховуєте лише такі змінні, як населення та ВВП на душу населення, ви недооцінюєте деякі з найкращих показників країни.

За його словами, минулі досягнення допомагають спрогнозувати, хто матиме успіх, але це лише приблизна оцінка.

"Ви не враховуєте ті країни, що швидко підкорюють олімпійські вершини, але й так само швидко втрачають їх, і я вважаю, що це найцікавіша частина аналізу", - розповів він BBC.

Щоб краще оцінити олімпійських переможців, Грів враховує не лише минулі спортивні результати, але й те, як кожна країна виступала на інших міжнародних спортивних змаганнях з часу останніх Олімпійських ігор.

З огляду на це, він спрогнозував, що цього року Індія покаже свій найкращий результат. Що вона і зробила, посівши 33-тє місце за кількістю виграних медалей та побивши свій попередній рекорд - 51-е місце у 2008 році.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Зірковий український боксер Іван Редкач прокоментував сенсаційну поразку співвітчизника Олександра Хижняка у фіналі Олімпійських ігор-2020 у Токіо у ваговій категорії до 75 кг.

«У мене немає слів. Саша, такий тупий і дурний бокс не можна було показувати. Бий-біжи. Ти вже був майже олімпійським чемпіоном, навіщо тобі потрібно було йти вперед?

Відновлюйся, набирайся сил, міняй тренера. Візьмеш реванш у профі, я впевнений у цьому", - написав Редкач в Instagram, опублікувавши відео поєдинку.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій
TC

в современном спорте спортсменов на любителей и профессионалов делят федерации, и определение в гугле до одного места.
 например в велоспорте для мужчин принята следующая градация
Men
1.1.036 Youth
This  category denotes  riders  aged  16  years  or  under  and  is  controlled  by  national federations, except as provided for BMX and Para-cycling in article 1.1.035
           Juniors (MJ: Men Juniors)This category shall comprise riders aged 17 and 18.
           Under 23 (MU: Men Under 23)This category shall comprise riders aged 19 to 22.
           Elite (ME: Men Elite)This category shall comprise riders aged 23 and above.Masters (MM: Men Masters)

формально в  велоспорте уже нет "аматоров" более 20ти лет.

Профессиомальных гребцов не существует в природе. Это любительский спорт.
ну существует и такое мнение насчет гребли http://tynerowingclub.org.uk/2018/11/09/can-you-make-a-lot-of-money-as-a-professional-rower/
возможно за три года профессиональные гребцы и закончились, но я в этом не уверен.

Как раз в шоссейном велоспорте дохера аматорских соревнований. Заплати взнос и участвуй.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій
TC

Вы неправильно понимаете слово профессионал.Вы путаете временную основную деятельность (гребля например) с участием в профи лигах.
Загуглите если нб понимаете о чем я говорю.
Профессиомальных гребцов не существует в природе. Это любительский спорт.

Любая деятельность - временная. А профессиональная лига у боксеров какая? А у профессиональных ветеринаров?
Загугли слово профессионал.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Український спорт
3 год  ·
Українська гімнастка розповіла, чому замість її тренера на Олімпіаду поїхала Іріша Блохіна
Українська гімнастка Христина Погранична заявила, що її тренера не пустили на Олімпіади-2020 перед самим вильотом в Токіо, причому квитки для фахівця вже були куплені. Замість наставниці спортсменку в Японії супроводжувала Іріша Блохіна.
"Перед підготовкою до Олімпіади в збірній дуже непроста і напружена ситуація. Реально це сильно заважало нашій підготовці. Зрештою, в останній тиждень Ірину Руду фактично усунули від поїздки в Токіо. Хоча квитки для неї вже були придбані. Для мене це був сильний стрес", - зізналася художня гімнастка.
У той же час вона подякувала Блохінiй за підтримку на Іграх. "Насправді я дякую за велику допомогу Ірішi Блохінiй. У всій цій ситуації вона дала мені важливу підтримку і опору. Я вважаю, що у нас з нею добрі стосунки. Як спортсмени ми з Вікою Онопрієнко максимально виконали покладені на нас обов'язки, ми двоє потрапили у фінал і Україна в черговий раз підтвердила статус сильної художньо-гімнастичної країни", - зазначила Погранична.
Вона додала, що поки не знає, чи буде виступати на Іграх-2024 в Парижі. "Мрії і бажання такі є. Але зараз ще рано говорити про конкретику. Я не знаю як у нас будуть складатися відносини з керівництвом Федерації. І в інтерв'ю, і в залі Ірина Іванівна (Дерюгіна) сказала нам дуже багато неприємних речей. Я хочу нормально і ефективно тренуватися. Я дуже люблю художню гімнастику і вважаю, що можу принести для України ще багато хороших перемог", - резюмувала Христина.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Український спорт
3 год  ·
Українська гімнастка розповіла, чому замість її тренера на Олімпіаду поїхала Іріша Блохіна
Українська гімнастка Христина Погранична заявила, що її тренера не пустили на Олімпіади-2020 перед самим вильотом в Токіо, причому квитки для фахівця вже були куплені. Замість наставниці спортсменку в Японії супроводжувала Іріша Блохіна.
"Перед підготовкою до Олімпіади в збірній дуже непроста і напружена ситуація. Реально це сильно заважало нашій підготовці. Зрештою, в останній тиждень Ірину Руду фактично усунули від поїздки в Токіо. Хоча квитки для неї вже були придбані. Для мене це був сильний стрес", - зізналася художня гімнастка.
У той же час вона подякувала Блохінiй за підтримку на Іграх. "Насправді я дякую за велику допомогу Ірішi Блохінiй. У всій цій ситуації вона дала мені важливу підтримку і опору. Я вважаю, що у нас з нею добрі стосунки. Як спортсмени ми з Вікою Онопрієнко максимально виконали покладені на нас обов'язки, ми двоє потрапили у фінал і Україна в черговий раз підтвердила статус сильної художньо-гімнастичної країни", - зазначила Погранична.
Вона додала, що поки не знає, чи буде виступати на Іграх-2024 в Парижі. "Мрії і бажання такі є. Але зараз ще рано говорити про конкретику. Я не знаю як у нас будуть складатися відносини з керівництвом Федерації. І в інтерв'ю, і в залі Ірина Іванівна (Дерюгіна) сказала нам дуже багато неприємних речей. Я хочу нормально і ефективно тренуватися. Я дуже люблю художню гімнастику і вважаю, що можу принести для України ще багато хороших перемог", - резюмувала Христина.


Дерюгіни випалили всю українську художню гімнастику. Після історії з Вітриченко їх потрібно було гнати нах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія