Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Одужуйте усі.
Що у вас там на Закарпатті з Дельтою? Повідомляли про 2 випадки.

було два випадки, одужали
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

Одужуйте усі.
Що у вас там на Закарпатті з Дельтою? Повідомляли про 2 випадки.
А откуда он знает? В Украине что, есть тесты на Дельту?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

було два випадки, одужали
Станные вы люди .. Тестов на Дельту нет - но вы уже знаете кто заболел и выздоровел :((
   
Станные вы люди .. Тестов на Дельту нет - но вы уже знаете кто заболел и выздоровел :((

відпоавляли закордон зразки на аналіз , оскільки дивні випадки були, хворіли  дві жінки, приїхали з москаляндії...



Останнє редагування: 18 липня 2021 21:37:28 від Luxetenebris
   
на вечір знову 37.1 :-(

правда на 4 поверх пішки без задишки вискакую...
може таки проскочу .... без наслідків
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

на вечір знову 37.1 :-(

правда на 4 поверх пішки без задишки вискакую...
може таки проскочу .... без наслідків

при легкому перебігу температура може вертатись ще до 21 дня, коли вже цілком думаєш що все позаду..
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

на вечір знову 37.1 :-(

правда на 4 поверх пішки без задишки вискакую...
може таки проскочу .... без наслідків
А сатурация какая? Если измерять лежа на спине
   
ТС ти живий?
Давай одужуй, бо інакше людство втратить віру в масонство. B-)
   
А сатурация какая? Если измерять лежа на спине

97-98 %
   
8 день від початку симптомів.

температура 36.8 , кашлю нема.
чуть чуть відчуваю запахи і смак. сніданок звичайна яєшня з сосискою була божественна на смак. не думав що воно може таке смачне бути :-)

синуля норм.

дружину ще штормить, слабкість, апатія, кашель. і дочка кашляє.

здали сьогодні аналіз крові, очікуєм результати десь в обід


   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

8 день від початку симптомів.

температура 36.8 , кашлю нема.
чуть чуть відчуваю запахи і смак. сніданок звичайна яєшня з сосискою була божественна на смак. не думав що воно може таке смачне бути :-)

синуля норм.

дружину ще штормить, слабкість, апатія, кашель. і дочка кашляє.

здали сьогодні аналіз крові, очікуєм результати десь в обід
ну все.. ты уже почти здоров
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Ну то шо я говорил, через два дня будет видно. Думаю, отскочил ты.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

От і добре, що одужуєте. Десь з 9-го дня починається зцілення. Але слідкуйте за собою. Кажуть, 18 день критичний. Можуть проявитися побічні явища. Але, схоже, що все йде добре. Швидкого одужання всій родині!!!
   
От і добре, що одужуєте. Десь з 9-го дня починається зцілення. Але слідкуйте за собою. Кажуть, 18 день критичний. Можуть проявитися побічні явища. Але, схоже, що все йде добре. Швидкого одужання всій родині!!!

дякую.
результати аналізу очікую . там буде видно реальну картину
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

ну все.. ты уже почти здоров

з чим і вітаю

яка там температура максимальна була?
   
Вот этот пакет анализов немедленно чтоб был. По нему понятен уровень пушного зверя.
1. Коагулограмма
2. Прокальцитонин (он показывает есть ли бактериальное воспаление)
3. Д-димер
4. С-рективный белок
5. Общий развернутый анализ крови

И от меня совет - не выйопываццо - ехать ложиться в больницу под кислород. Биомусор ,который не сталкивался с болезнью не слушать.
Доктора лечат,лекарства есть,неоднократно говорил. Я лечился фавопиравиром российским(арепливир).У нас появился его дженерик - ковифлу. Есть в аптеках.
Также я получил и четыре таблетки ивермектина.2 шт + 2 шт через 12 часов.Был очень тяжелым.Субтотально е поражение легких.Но поступал в больницу еще при сатурации выше 90 с дичайшими болями во всем теле и позвоночнике..кроме легких ковид выедает все,до чего дотянется. Были и случаи паралича (( Из примеров,когда заезжали в легкой форме муж-жена,теща-зять,сын-отец - прокалывали стандартным протоколом левофлоксацин,цефтриаксон+дексаметазон  и антивирь именно фавопиравир - уезжали домой не подходя к кислороду. Было и наоборот- на домашнем лечении сатурация 95-97 несколько дней,потом херак - падает до 78-80..И очень тяжело выходят по 30-40 дней на кислороде и куча всяких разных хумир и ремдесиверов..
Так что только в больницу.Не балуйся.

Power, а ти був від грипу вакцинований останні пару років?
   
А сатурация какая? Если измерять лежа на спине
а як залежить від  лежачи чи стоячи?
   
в мене норм аналізи,

в дружини високий реактивний білок, сое, нехороший якийсь феротонін чи як його...
і гемоглобін був 80 і ще далі впав до 78

   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

97-98 %
Если еще 2-3 дня такая продержиться - значит проскочил (что касается легких). Хотя мозги или, например, почки - не факт. Но для легких - это основной показатель
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

в мене норм аналізи,

в дружини високий реактивний білок, сое, нехороший якийсь феротонін чи як його...
і гемоглобін був 80 і ще далі впав до 78
Сколько белок? сколько феритин?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

а як залежить від  лежачи чи стоячи?
Самым непосредственным образом! Максимальная - лежа на животе, минимальная - лежа на спине. Сидя или стоя -выше, чем лежа на спине. Разница - 2-3 единицы. Из-за этого многие грешат на приборы. Я только через месяц успокоился насчет разных показаний с интервалом в час, когда проанализировал внимательно.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

в мене норм аналізи,

в дружини високий реактивний білок, сое, нехороший якийсь феротонін чи як його...
і гемоглобін був 80 і ще далі впав до 78
Думаю,  что жена плохо кушает, но еще не критично. сейчас главное уйти от симптомов, а потом жене печенку и препараты железа, запивая кислым соком
   
Сколько белок? сколько феритин?

с реактивний білок 35.5
феритин 4.7
гемоглобін 77
   
У дружини різко температура піднялась до 38.3 :-(
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Думаю,  что жена плохо кушает, но еще не критично. сейчас главное уйти от симптомов, а потом жене печенку и препараты железа, запивая кислым соком

доля живої істоти яку забили щоб вчи жерли їх печінку  - вас не турбує. гавно ви а не форма життя
   
У дружини різко температура піднялась до 38.3 :-(
У меня такая же фигня была, после приема первого антибиотика температура упала, а потом резко поднялась. Стали колоть цефтриаксон. позвони врачу, пока не очень поздно по времени.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

У дружини різко температура піднялась до 38.3 :-(

Дружину негайно до лікаря.
Яка в неї сатурація?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

хфуп також хфуп, лечение по фото, от гемора до эболы.. :-)o 

Если после 4-5 дня температура 38+, плохой с реактивный, плохое СОЭ и кашель есть, то высокая вероятность присоединения бактериалки, пневмонии,  нужно слушать лёгкие, рентген и антибиотики по назначению врача, много не лежать, ходить, не спать на спине
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Дружині мабуть пора зробити мінімум рентген.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

хфуп також хфуп, лечение по фото, от гемора до эболы.. :-)o 

Если после 4-5 дня температура 38+, плохой с реактивный, плохое СОЭ и кашель есть, то высокая вероятность присоединения бактериалки, пневмонии,  нужно слушать лёгкие, рентген и антибиотики по назначению врача, много не лежать, ходить, не спать на спине
да.

Люкс, делайте пранаяму. Я в Микриной теме давала.

к жене ковидная ж.опа подбирается.
   
носив маску.
прищепитись мав на цьому тижні. якраз позвонили, черга в дії підійшла
треба було через helsi.me. я вирішила не чекати черги у дії
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

У дружини різко температура піднялась до 38.3 :-(
:(  если предложит врач больничку соглашайтесь немедленно
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Щось навіяло з одного фільму нібито  - "Готель Будапешт" його назва.
Ось, там є такий епізод коли у головного героя запитують -   а де твоя дружина зара? Він відповідає - померла від грипу, це зара від нього лікують десь за 10-ть діб, а тоді це був майже смертний вирок! Щось у мене асоціація з цім..., тільки замість грипу ковід! Але вже, як два роки майже це все триває, сподіваюся, що людство наближається до більш коротших термінів за яки медицина вже навчилася виліковувати від цієї зарази  + щеплення! 
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Щось навіяло з одного фільму нібито  - "Готель Будапешт" його назва.
Ось, там є такий епізод коли у головного героя запитують -   а де твоя дружина зара? Він відповідає - померла від грипу, це зара від нього лікують десь за 10-ть діб, а тоді це був майже смертний вирок! Щось у мене асоціація з цім..., тільки замість грипу ковід! Але вже, як два роки майже це все триває, сподіваюся, що людство наближається до більш коротших термінів за яки медицина вже навчилася виліковувати від цієї зарази  + щеплення! 
Про грипп что то странное вы написали. Что раньше, что сейчас от гриппа ничем не лечат. И смертность от него вполне сопоставимая. Испанка - отдельный случай
   
були у лікаря, зробили рнтген,

у дружини підозра на правосторонню вірусну пневмонію ...
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

були у лікаря, зробили рнтген,

у дружини підозра на правосторонню вірусну пневмонію ...
только подозрение? а врач молодой?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

анализы стетоскоп и даже рентген!
что то долго врач раздумывает
   
Точне заключення у дружини :-(

полісегментарна двобічна пневмонія
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Точне заключення у дружини :-(

полісегментарна двобічна пневмонія
&*ля-я :( . буде лягати в лікарню? намагайтеся, щоб в інфекційну. там якщо що найпрофесійніше діяти будуть. (ну це я по своєму місту знаю).
   
&*ля-я :( . буде лягати в лікарню? намагайтеся, щоб в інфекційну. там якщо що найпрофесійніше діяти будуть. (ну це я по своєму місту знаю).

поки ні, сатурація в нормі 97% - 98%, задишки нема, температуру збиваєм самі ...
Тримаю на контролі її стан. Як тільки щось гірше, то звичайно в лікарню
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія