Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Так, зробила одне щеплення від кору, щоб відчепилася. Це єдина обов'язкова вакцина для дітей в Німеччині.
З масками взагалі смішно, і справа навіть не у штрафі, вони тут просто фанатично законослухняні, якщо без маски зайдеш, то чи прийде контролер, хтозна, а самі ж пасажири задовбуть, що треба одягти, та ще й правильно. Ордунг у них.

Ну що ти викручуєшся? Зробила вакцинацію, бо інакше дитину до школи не пустили би. І маску носиш, бо штраф. Ось так "антивакцинаторів" і виховують копійкою, бо інших способів йолопам щось доводити ще не придумали.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Ну що ти викручуєшся? Зробила вакцинацію, бо інакше дитину до школи не пустили би. І маску носиш, бо штраф. Ось так "антивакцинаторів" і виховують копійкою, бо інших способів йолопам щось доводити ще не придумали.
В Китаї двері заварюють. Можна взагалі людство вистріляти, ковіду тоді точно не стане.
Мета не виправдовує засоби.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Заманала.
То я з того світу з тобою спілкуюся?!
Що таке, вижив після корони? Ну прямо герой, мля!
Я також вижила. І після різних грипів разів 50 виживала, щороку є ОРВІ.
Тільки не треба парити мізки "лікуванням". Хто сильний, той виживає, хто слабкий, той помирає. Щорічна перевірка людства вірусами. І нема на те ради.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

В Китаї двері заварюють. Можна взагалі людство вистріляти, ковіду тоді точно не стане.
Мета не виправдовує засоби.

Китайці просто їбануті, бо за завітами партії створили свою вакцину, яка не працює. Ось і отримали результат, що мільярд людей практично без контакту з КОВІД.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Ось побачите: якщо в Німеччині знову оголосять обов'язкову вакцинацію від КОВІД, Війка перша побіжить вакцинуватися, а нам буде розповідати, що зробила це виключно під примусом  :weep:
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Китайці просто їбануті, бо за завітами партії створили свою вакцину, яка не працює. Ось і отримали результат, що мільярд людей практично без контакту з КОВІД.
Те саме зробили всі країни світу, не тільки китайці їпануті, це світовий тренд.
Ніякі вакцини не працюють, бо вірус мутує швидше, чим створять вакцину. Говорено про це тисячу разів.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Китайці просто їбануті, бо за завітами партії створили свою вакцину, яка не працює. Ось і отримали результат, що мільярд людей практично без контакту з КОВІД.
зачекай, то винувата вакцина чи те що не було контакту?
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Ось побачите: якщо в Німеччині знову оголосять обов'язкову вакцинацію від КОВІД, Війка перша побіжить вакцинуватися, а нам буде розповідати, що зробила це виключно під примусом  :weep:
Не побіжу. Колоти гидоту собі і дитині не буду, дорогу додому знаю, поїдемо назад під ракети і шахіди.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Чому в інших місцях нема епідемії шо капець?

тому шо Pfizer-BioNTech & Moderna mRNA
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

тому шо Pfizer-BioNTech & Moderna mRNA
:lol:
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

тому шо Pfizer-BioNTech & Moderna mRNA
а 102 млн. кейсів в США звідки?
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

давно Біла Гейтса не згадували
є якісь новини зі світу чіпування невинних немовлят?
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Те саме зробили всі країни світу, не тільки китайці їпануті, це світовий тренд.
Ніякі вакцини не працюють, бо вірус мутує швидше, чим створять вакцину. Говорено про це тисячу разів.

Ну що ти верзеш, уже все обговорили в профільній гілці: ізоляція має йти разом з дієвою вакцинацією. Європа вакцинувался провідними вакцинами, тому груповий імунітет утворився паралельно з захистом найбільш вразливих груп населення (літні люди та люди з певними патологіями). Китай пішов своїм особливим шляхом і зараз стикнувся з проблемами.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Війка сама вакцинувалася, дітей вакцинувала (типу під примусом), і тепер може спокійно хом'ячкам куйню втирати  :gigi:
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Не побіжу. Колоти гидоту собі і дитині не буду, дорогу додому знаю, поїдемо назад під ракети і шахіди.

Ну так на хера ж ти зробила вакцину від кору?  :weep: Ненька тебе вже чекає.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Цитувати

вже лягла, там все дуже погано було ще з листопада
зараз жопа
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Війка сама вакцинувалася, дітей вакцинувала (типу під примусом), і тепер може спокійно хом'ячкам куйню втирати  :gigi:

І в масці ходить, а нам втирає, що не треба  :weep:
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

а 102 млн. кейсів в США звідки?

спитай в трампа
а ще подумай скіки займе часу вакцинувати 300 млн населення
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Ну що ти верзеш, уже все обговорили в профільній гілці: ізоляція має йти разом з дієвою вакцинацією. Європа вакцинувался провідними вакцинами, тому груповий імунітет утворився паралельно з захистом найбільш вразливих груп населення (літні люди та люди з певними патологіями). Китай пішов своїм особливим шляхом і зараз стикнувся з проблемами.
Ніякий груповий імунітет не утворився, тому перелякані німці носять маски і постійно хворіють всю осінь. Шведи плюнули і нічого не роблять.
О, ще родина мого брата показова - і вакцинації, і ізоляція, в гості до них всю осінь не ходила, і толку - всі по черзі похворіли все одно.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

зачекай, то винувата вакцина чи те що не було контакту?

У Китаї все разом
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Ніякий груповий імунітет не утворився, тому перелякані німці носять маски і постійно хворіють всю осінь. Шведи плюнули і нічого не роблять.
О, ще родина мого брата показова - і вакцинації, і ізоляція, в гості до них всю осінь не ходила, і толку - всі по черзі похворіли все одно.

Так сенс не в тому, щоб не хворіти, але уникнути важкого перебігу для вразливих груп населення.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

В Італії про маски забули. Вакцинація дала свій ефект. Я вдруге вкололася модерною. В перший раз то був коронавак, але він не спрацював
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

У мене однокласник помер років п'ять тому, від інфаркту.
Ви вакцинуєтеся, щоб стати безсмертними?
Завжди люди помирали, вічно ніхто не жив.
Від чого саме померти - вам дуже принципово?
Віруси забирають ослаблених. Як вовки у лісі.
Як зробити слабкий імунітет сильним, людство не знає.
Згідно спостережень, експериментальні вакцини ще більше ослаблюють.
Експериментуйте далі, ми ж вам не заважаємо.

Десь я таке вже чув  :umnik2:
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Ну так на хера ж ти зробила вакцину від кору?  :weep: Ненька тебе вже чекає.
Бо не хочу, щоб парили мізки дитині. Після вакцини дитина перехворіла кором, тепер вчителям типо морально легше "В школі епідемії кору не буде". Хер з ними, кір від грипу не сильно відрізняється, пару днів температури і 10 років дитя вчитися буде спокійно.
Ненька чекає після команди від чоловіка, він керує, коли нам повертатися.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

China's Covid Tsunami Could Spark a Dangerous New Variant That Infects the World
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-12-21/china-s-covid-wave-spurs-new-variant-worry-as-sequencing-falls?leadSource=uverify%20wall

викладіть текст статті блка
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Десь я таке вже чув  :umnik2:
Угу, я ж нечюткая. А ви заколете немовлят шмурдяками, а далі, хоч трава не рости, хтось да й виживе, це "турбота", мля.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Бо не хочу, щоб парили мізки дитині. Після вакцини дитина перехворіла кором, тепер вчителям типо морально легше "В школі епідемії кору не буде". Хер з ними, кір від грипу не сильно відрізняється, пару днів температури і 10 років дитя вчитися буде спокійно.
Ненька чекає після команди від чоловіка, він керує, коли нам повертатися.

Давай уже визначимося: якщо чоловік тобі скаже, що треба колоти шмурдяк від коронавірусу, то хочеш не хочеш, все вколеш і залишишся в Німеччині, шахєди почекають.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Так сенс не в тому, щоб не хворіти, але уникнути важкого перебігу для вразливих груп населення.
А саме так і є - щоб подовжити життя 80-річних бабусь, всім немовлятам треба вбити імунітет шмурдяками.
А що буде потім з тими дітьми, всім насрати.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

А саме так і є - щоб подовжити життя 80-річних бабусь, всім немовлятам треба вбити імунітет шмурдяками.
А що буде потім з тими дітьми, всім насрати.

Короче, ніхто з тобою сперечатися не буде: орднунг скаже, що треба вакцинуватися та носити маски, нічого не вдієш, все зробиш.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Давай уже визначимося: якщо чоловік тобі скаже, що треба колоти шмурдяк від коронавірусу, то хочеш не хочеш, все вколеш і залишишся в Німеччині, шахєди почекають.
Не скаже, він такий самий лютий антиваксер, як і я.
Та й сама Німеччина таки правова держава, ну в якісь кінотеатри невакцинованих не пускатимуть знову, але до депортації справа не дійде. Хоча й це мене не переймає, нам зібратися - аж підперезатися.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

спитай в трампа
а ще подумай скіки займе часу вакцинувати 300 млн населення
дуже багато хворіли омікроном в США і Європі вже після Трампа і провакциновані декілька раз. Тепер те саме в Китаї, звідки ви взяли що там більша жопа?
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Короче, ніхто з тобою сперечатися не буде: орднунг скаже, що треба вакцинуватися та носити маски, нічого не вдієш, все зробиш.
Не зроблю, я не самовбивця і дитину калічити не дам.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Десь я таке вже чув  :umnik2:

таки важливо бо вірус таки з лабораторії і саме в цьому проблема

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1073976.2120
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

А що буде потім з тими дітьми, всім насрати.


Кому это "всем"? Их родителям?

Де это младенцев вакцинируют?
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Усі почитали, як Вія на сраку падає та кричить, що не буде вакцинуватися, хоча сама дитину вакцинувала?  :lol:
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Не зроблю, я не самовбивця і дитину калічити не дам.

Думаю, чоловік тебе вибачить, бо щеплення від кору якось стерпів...
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Чому в інших місцях нема епідемії шо капець?


підозрюю, що там трохи менше населення)
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Думаю, чоловік тебе вибачить, бо щеплення від кору якось стерпів...
Мені ж його вибачення не треба, я сама знаю, що робити, але ми з ним і однодумці, це запорука міцного шлюбу :)
А щодо кору - то ще й від вітрянки щеплення роблять  чи від папілом, чи й не жахливі хвороби, їх переляк мені не зрозуміти, чи й не жахливі хвороби, чесне слово. Хернею страждають.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...
Via

Усі почитали, як Вія на сраку падає та кричить, що не буде вакцинуватися, хоча сама дитину вакцинувала?  :lol:
Ти ж наче про корону голосиш? Ні сама, ні дітей.
Те, що мою дитину заразили, щоб захворів на кір, бо це ж "люто небезпечна хвороба" - сучасний дебільний тренд в медицині.
До речі, не здивуюся, якщо дебіли щеплення від ковіду зроблять обов'язковими щорічними на сто літ вперед, і насрати, що той ковід давно щезне.
   
Re: Шо з Китаєм та ковідом...

Ти ж наче про корону голосиш? Ні сама, ні дітей.
Те, що мою дитину заразили, щоб захворів на кір, бо це ж "люто небезпечна хвороба" - сучасний дебільний тренд в медицині.
До речі, не здивуюся, якщо дебіли щеплення від ковіду зроблять обов'язковими щорічними на сто літ вперед, і насрати, що той ковід давно щезне.

Вакцинация от ковида никогда не была обязательной и не является таковой...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія