Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Скорость заражения не предотвращает мутации... Риск мутаций прямо пропорционален количеству заражённых... Пусть они все заболеют хоть в один день.

щоб виник новий штам потрібна певна кількість мутацій. Навіть 9 жінок не народять дитину за 1 місяць.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Опять начинается срач. Только защитники обязательной вакцинации забыли, как полтора года назад кричали и грозили , что без шприца и паспорта ты никто и тебя в лагерь надо. А с работы кышнуть так это просто так. А сейчас уже , мол ну у же не ничего не надо , все в порядке. Хотите колитесь, хотите нет ...
   
щоб виник новий штам потрібна певна кількість мутацій. Навіть 9 жінок не народять дитину за 1 місяць.

Мутации являются функцией не времени, а количества воспроизводимых вирусов...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Мутации являются функцией не времени, а количества воспроизводимых вирусов...

мутації виникають при реплікації, то потрібно накопичення мутацій щоб виник новий штам. Поцікавтесь як пояснюють виникнення Омікрона.
   
"Антиваксеры — опорная группа для президента хуйло."
Примітивна маніпуляція від ковідодрочерів.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Примітивна маніпуляція від ковідодрочерів.

Це заява самих кацапів.  :punish:

І факти це підтверджують. Взяти хоча б на цій сторінці всі активні антиваксери рвали дупи за прокацапську і антиукраїнську наволоч Трампа.
Совпадєніє? Не думаю. (С)
   
У меня три вакцины и как минимум два ковида за плечами... Мне больше не надо оно...

А у мене жодної вакцини і хз скільки ковідів за 3 роки. Бо я їх не відрізніяю від звичайної застуди, чи грипу. Живу звичайним життям увесь цей час, жалко тільки пересрані недоумками з українського уряду і істериченими переляканими ковідодрочерами 2х довоєнних років життя

Останнє редагування: 23 грудня 2022 22:58:24 від Citizen UA
   
.

Останнє редагування: 23 грудня 2022 22:58:05 від Citizen UA
   
.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А у мене жодної вакцини і хз скільки ковідів за 3 роки. Бо я їх не відрізніяю від звичайної застуди, чи грипу. Живу звичайним життям увесь цей час, жалко тільки пересрані недоумками з українського уряду і істериченими переляканими ковідодрочерами 2х довоєнних років життя

а кіко приблизно за 1 рік?
   
Це заява самих кацапів.

Кацапи також вважають, що Земля обертається навколо Сонця. Галілей - ватник і агент  хуйла?
   
а кіко приблизно за 1 рік?

Максимум двічі на рік. Восени і десь кінець лютого, початок березня. У квітні у мене кругла дата 60 років
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А у мене жодної вакцини і хз скільки ковідів за 3 роки. Бо я їх не відрізніяю від звичайної застуди, чи грипу. Живу звичайним життям увесь цей час, жалко тільки пересрані недоумками з українського уряду і істериченими переляканими ковідодрочерами 2х довоєнних років життя
І шо, ніхто зі старших родичів від нього не помер минулої осені? Те, що переноситься нами досить легко в 50+ років, вбиває їх у 75+... Практично в третині знайомих сімей, і в моїй теж помирали саме від ковід-19.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Кацапи також вважають, що Земля обертається навколо Сонця. Галілей - ватник і агент  хуйла?

Ти можеш переконувати себе в чому завгодно, але це не змінить того факту, що всі антиваксери працюють на хуйла, хто свідомо, а хто несвідомо, просто як корисний ідіот.
   
І шо, ніхто зі старших родичів від нього не помер минулої осені? Те, що переноситься нами досить легко в 50+ років, вбиває їх у 75+... Практично в третині знайомих сімей, і в моїй теж помирали саме від ковід-19.

Батькові 83, матері 80 років. Вакцин не робили жодної. Живуть звичайним життям, хворіли на застуду, теж десь пару разів на рік, але одужали вдома без ускладнень
   
Ти можеш переконувати себе в чому завгодно, але це не змінить того факту, що всі антиваксери працюють на хуйла, хто свідомо, а хто несвідомо, просто як корисний ідіот.

Нафіга мені себе у чомусь переконувати? Практика - критерій істини, а ковідодрочери нехай ідуть до біса із своїми вигадками і маніпуляціями.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Нафіга мені себе у чомусь переконувати? Практика - критерій істини.

Саме практика і підтверджує мою правоту - антиваксери працюють на хуйла.
   
Саме практика і підтверджує мою правоту - антиваксери працюють на хуйла.

Безпідставна маячня і маніпуляція ваксерів
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Батькові 83, матері 80 років. Вакцин не робили жодної. Живуть звичайним життям, хворіли на застуду, теж десь пару разів на рік, але одужали вдома без ускладнень
Чудово! В знайомого батько 90+ тоді був, і теж вичухався. Але й померло багато, мама однієї знайомої чудом вижила після ШВЛ і трьох тижнів лікування. Надлишкова смертність в кінці минулого року сильно зросла, я тоді говорив з зав. патантомічного відділення КМКЛ6, десь вдвічі -в 2,3 рази перевищення смертності. Тут нема чого говорити про істеричних ковідодрочерів, поки це тебе не зачепить особисто...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Безпідставна маячня і маніпуляція ваксерів

Це факти. Подивись на тих хто більше всіх пропихає антиваксерську маячню, всі також засвітилися на активній антиукраїнській та прокацапській пропаганді.


   
Чудово! В знайомого батько 90+ тоді був, і теж вичухався. Але й померло багато, мама однієї знайомої чудом вижила після ШВЛ і трьох тижнів лікування. Надлишкова смертність в кінці минулого року сильно зросла, я тоді говорив з зав. патантомічного відділення КМКЛ6, десь вдвічі -в 2,3 рази перевищення смертності. Тут нема чого говорити про істеричних ковідодрочерів, поки це тебе не зачепить особисто...

Справа не у Ковіді, як такому, а у тому, що переважна маса народу з повним похуїзмом ставиться до свого здоров'я. Звідси і наслідки. Не було би ковіду, то косив би грип, чи якась вірусна пневмонія. Бо імунітет убитий нах хаотичним прийомом самопризначених антибіотиків, нездоровим харчуванням і способом життя. Який відсоток некурящих у нас, наприклад? Отож
   
Це факти. Подивись на тих хто більше всіх пропихає антиваксерську маячню, всі також засвітилися на активній антиукраїнській та прокацапській пропаганді.

То кацапи вороги самі собі? Така пропаганда вдарить також і по них.  Бо ковід їх теж не минає. А може причина у іншому? Що хуйло не бачить сенсу, або не в змозі забезпечити тотальну вакцинацію свого населення? А може йому просто пох - баби єщьо нарожают. А на зекономлені бабки він краще зробить чергову вундервафлю, щоб лякати нею Захід

Останнє редагування: 23 грудня 2022 23:30:19 від Citizen UA
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Безпідставна маячня і маніпуляція ваксерів

Безпідставна????????
Australian anti-vaxxer groups are awash with conspiracy theories praising Russia’s invasion of Ukraine as an attack on the “deep state”, with some followers of the Covid-sceptic movement expressing admiration for Vladimir Putin.
https://www.theguardian.com/australia-news/2022/mar/02/australias-anti-vaccine-groups-switch-focus-to-putin-praise-and-ukraine-conspiracies

Anti-vax conspiracy groups lean into pro-Kremlin propaganda in Ukraine
https://www.politico.eu/article/antivax-conspiracy-lean-pro-kremlin-propaganda-ukraine/

Anti-vaccine groups everywhere began to rally in favor of Vladimir Putin’s side in this war, suddenly adopting age-old Kremlin disinformation tropes that the U.S. was developing bioweapons on Russian borders, or that Putin was defending Russian sovereign land.
https://www.codastory.com/newsletters/putin-anti-vaxxers/

Всі антивакси - за хуйло
Бо мразі і падли

   
Всі антивакси - за хуйло
Бо мразі і падли

Мені цікаво, куди поділися ті правильні підараси, які запроваджували тотальні карантини, порушення прав людини і решту беззаконня, яке творилося всі ці 2 з гаком роки ковідоістерії? Щось не чути їх і не видно, і Фаучі язик в дупу заховав, і Гейбрейхус різко затих. Останнє, що я від нього чув, так це що населення світу виробило імунітет до ковіду. Імунітет. До вірусу. Який постійно мутує. Мбугага!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

То кацапи вороги самі собі? Така пропаганда вдарить також і по них.  Бо ковід їх теж не минає. А може причина у іншому? Що хуйло не бачить сенсу, або не в змозі забезпечити тотальну вакцинацію свого населення? А може йому просто пох - баби єщьо нарожают. А на зекономлені бабки він краще зробить чергову вундервафлю, щоб лякати нею Захід

Кацапській пропаганді і хуйлу глибоко насрати на рядових кацапів.
Це видно по всіх їх діях, по їхній могилізації, по тому як вони кидають своїх чмобіків.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Безпідставна????????
Australian anti-vaxxer groups are awash with conspiracy theories praising Russia’s invasion of Ukraine as an attack on the “deep state”, with some followers of the Covid-sceptic movement expressing admiration for Vladimir Putin.
https://www.theguardian.com/australia-news/2022/mar/02/australias-anti-vaccine-groups-switch-focus-to-putin-praise-and-ukraine-conspiracies

Anti-vax conspiracy groups lean into pro-Kremlin propaganda in Ukraine
https://www.politico.eu/article/antivax-conspiracy-lean-pro-kremlin-propaganda-ukraine/

Anti-vaccine groups everywhere began to rally in favor of Vladimir Putin’s side in this war, suddenly adopting age-old Kremlin disinformation tropes that the U.S. was developing bioweapons on Russian borders, or that Putin was defending Russian sovereign land.
https://www.codastory.com/newsletters/putin-anti-vaxxers/

Всі антивакси - за хуйло
Бо мразі і падли

не читайте цитованих видань і попустить  B-)
   
Кацапській пропаганді і хуйлу глибоко насрати на рядових кацапів.
Це видно по всіх їх діях, по їхній могилізації, по тому як вони кидають своїх чмобіків.

Тобто, кацапи в особі хуйла таки вирішили здохнути від ковіду 2 роки назад, аби решта світу теж лапті зклеїла?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

У Калгарі у основному антиваксери це ватні 3.14 дараси, тому я вже тричі вакцинований...  :)  X( 
   
У Калгарі у основному антиваксери це ватні 3.14 дараси, тому я вже тричі вакцинований...  :)  X(

То вони досі не вимерли від ковіду? Дивно... Я навіть цілу країну знаю, населену "ватними підарасами" за цією ознакою. Швецією зоветься. І теж досі там хтось ще животіє....
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

То вони досі не вимерли від ковіду? Дивно... Я навіть цілу країну знаю, населену "ватними підарасами" за цією ознакою. Швецією зоветься. І теж досі там хтось ще животіє....

Це ті, що вже у НАТО...?! 

До речі, вимерти не вимерлі, але горя научались, а вижили ці суки, завдяки т.зв. колективному імунітету тобто завдяки масової вакцинації!!!
   
Це ті, що вже у НАТО...?! 

Ще ні, якщо не помиляюся, але у процесі :)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Мені цікаво, куди поділися ті правильні підараси, які запроваджували тотальні карантини, порушення прав людини і решту беззаконня, яке творилося всі ці 2 з гаком роки ковідоістерії? Щось не чути їх і не видно, і Фаучі язик в дупу заховав, і Гейбрейхус різко затих. Останнє, що я від нього чув, так це що населення світу виробило імунітет до ковіду. Імунітет. До вірусу. Який постійно мутує. Мбугага!

зараз світ виробляє імунитет до карантинної інфляції  :lol:
   
зараз світ виробляє імунитет до карантинної інфляції  :lol:

Жалко тільки, що жоден із можновладців і агентів впливу фарммафії не сів за свої викрутаси під час ковідоістерії.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Жалко тільки, що жоден із можновладців і агентів впливу фарммафії не сів за свої викрутаси під час ковідоістерії.

ЗСУ вже давно їх усіх знищують!!! Слава ЗСУ!!!
   
Це ті, що вже у НАТО...?! 

До речі, вимерти не вимерлі, але горя научались, а вижили ці суки, завдяки т.зв. колективному імунітету тобто завдяки масової вакцинації!!!

Там вакцинація суто добровільна. Як і все решта, щодо обмежень. Захворювання на ковід - теж своєрідна вакцинація. І набагато крутіша, аніж якийсь шмурдяк, зварений нашвидкоруч
   
ЗСУ вже давно їх усіх знищують!!! Слава ЗСУ!!!

Героям слава! Але, нажаль, ніт
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Там вакцинація суто добровільна. Як і все решта, щодо обмежень. Захворювання на ковід - теж своєрідна вакцинація. І набагато крутіша, аніж якийсь шмурдяк, зварений нашвидкоруч

Вибачте, але ви спочатку отримайте необхідний мінімум про те як працює імунна система, а вже потім щось радьте!
На кшталт шмурдяку..., то не треба юзати спутнік вакціну, це дійсно шмурдяк!!!   
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
DBA

Опять начинается срач. Только защитники обязательной вакцинации забыли, как полтора года назад кричали и грозили , что без шприца и паспорта ты никто и тебя в лагерь надо. А с работы кышнуть так это просто так. А сейчас уже , мол ну у же не ничего не надо , все в порядке. Хотите колитесь, хотите нет ...

Ты так нихера и не понял, хотя тебе неоднократно вдалбливали что обязательность зависит от перегруженности системы здравоохранения, а это зависит от количества заболевших И тяжести штамма. Если омикрон легче переносится плюс много недавно вакцинированных и переболевших, из-за чего тяжести на порядки меньше, то и ограничения не нужны. Будет авральная ситуация, все ограничения вернут, в независимости ковид это или любая другая инфекция/вирус. Причем эти ограничения в этих условиях зависят от страны так как в каждой стране разные резервы и ценность жизни. Это так сложно понять?

Все больше подтверждений, что антиваксеры - это не подхуйловцы… а просто тупые ограниченные люди, которыми пользуются все кому ни лень
   
Вибачте, але ви спочатку отримайте необхідний мінімум про те як працює імунна система, а вже потім щось радьте!
На кшталт шмурдяку..., то не треба юзати спутнік вакціну, це дійсно шмурдяк!!! 

Це загальновідомі речі, що організм одужує від вірусної хвороби, коли виробляє до неї імунітет.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
DBA

рівень освіти, точніше рівень знань в  сфері медичні науки - імунітет, та мікробіологія усюди низькій або зовсім відсутній бо це було неактуально принаймі для розвинутих країн. Тому для більшості гасло ВАКЦИНУЙСЯ І НЕ ЗАХВОРІЄШ пішло на ура... ну звідки їм зрозуміти що розробка вакцин займає багато років, і що вакцин для швидко мутуючих вірусів наука ще не винайшла?

Не 3.14ди, не было таких лозунгов. Везде говорили что вакцинация снижает риск передачи, заражения, снижает тяжесть в случае заражения и имеет более низкую смертность. Все как говорили так и было.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія