Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Експерти в галузі охорони здоров’я кажуть
Ця маячня чарує більш за все. :D

Наразі немає експертів з ковіду .
Його активно вивчають, і ще не знати скільки будуть вивчати, поки більш менш зрозуміють та зможуть щось прогнозувати та стверджувати.
Яким треба бути віруном, аби так тупо вестися.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

:D

Колись, щоб іти в ногу з часом, іпанати дітей називали Революція.
Пізніше на хвилі ентузіазму іпанати називали дітей Перестройка.

Ну, а зараз - новий вітер дує, можливо це просто жарт, а можливо і ні.
Іпанатів зараз більше, ніж будь коли в історії.


Ми не могли визначитися між іменами Колін і Девід, тому назвали нашу дитину Кoвід.

Показати зображення...

Ещё не Даздраперма но уже близко.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Більшість із 43 випадків варіанту Omicron, виявлених у США, діагностували у повністю вакцинованих осіб, а третина з них отримала бустерну дозу.
Це нежданчик.
Проте, нмд, лише вершина айсбергу.
Існує вірогідність, що хвороба краща за ліки... :(
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Трохи оф-топ, але, насправді, в тему і більше:



Про цьоцю інфа є у вікі: Catherine Austin Fitts
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

 :D

Таваріщі лєтайтє самальотамі аерафлота!


Рейс WestJet повернувся до Калгарі після того, як пілот отримав невідкладну медичну допомогу
WestJet відмовився надати подробиці про хворобу або поточний стан пілота, посилаючись на проблеми конфіденційності.

Літак, який летів з Калгарі в Атланту в понеділок вдень, був змушений розвернутися через невідкладну медичну допомогу пілоту.

Рейс 1590 WestJet благополучно приземлився в міжнародному аеропорту Калгарі о 13:12.
Згідно з загальнодоступними журналами польотів, у понеділок, менше ніж через годину після зльоту.
Літак Boeing 737 MAX 8 літав над південно-східною Альбертою, коли повернув назад у напрямку Калгарі.

«На всіх рейсах WestJet є два пілоти, щоб у разі виникнення будь-якої хвороби в кабіні польоту був додатковий пілот на борту,
щоб забезпечити безпеку подальшої експлуатації літака та безпеку наших гостей та нашого екіпажу».

«Бортпровідниця запитала, чи є в літаку лікар, медсестра чи працівник швидкої медичної допомоги, і, на щастя, був один лікар і дві медсестри».

Пілота вивели з кабіни і посадили, поки медичні волонтери надавали йому допомогу. Невдовзі пілот, здавалося, впав.

«Їм вдалося знову змусити його говорити після того, як поклали його на підлогу, але вони працювали над ним досить гарячково».



п.с.

Усі пілоти компанії WestJet повністю вакциновані. (могли б і по три пілоти на рейс давати, ... cause you never know  :weep:)

https://www.westjet.com/en-ca/news/2021/the-westjet-group-responds-to-mandatory-vaccination-requirement-0


   
«З січня у нас було близько 289 смертей; 75% — нещеплені люди», — сказав він.

Він сказав, що з дуже небагатьох вакцинованих людей, які померли, всім пройшло більше ніж шість місяців після щеплення першою дозою.
Другими словами с января умерло 216 не вакцинированных и 73 вакцинированных. А сколько в январе было вакцинированных?
Может быть все невакцинированные умерли в феврале , когда и вакцинированных не было.
   
В 100 раз НЕЗАМЕТНО выросла смертность среди пилотов изза вакцинации?
Вы там реально ипанутые ?

А що були сумніви? Тут один такий персонаж притягнув статтю з Бразилії,повністю перекрутивши її зміст
То саме і з пілотами.Ідіоти-антивакси не особливо заморочуються з доказовою базою.головне-це зробити заяву погучніше  :facepalm1:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

CDC повідомляє, що 34 особи із 43 із підтвердженим варіантом Omicron були повністю вакциновані.

Крім того, 14 з них отримали бустерну дозу вакцини.


 :lol:  :weep:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Більшість із 43 випадків варіанту Omicron, виявлених у США, діагностували у повністю вакцинованих осіб, а третина з них отримала бустерну дозу.
Це нежданчик.
Проте, нмд, лише вершина айсбергу.
Існує вірогідність, що хвороба краща за ліки... :(


Чому....дуже навіть жданчік для тіх хто півтора року вже пручається.

Наступне виявиться що вакцини до ковіду не мають відношення, але вакциновані не можуть мати дітей. Гейтс скаже про прикру помилку
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Антивакси мруть як мухи

Переважна більшість пацієнтів медсестри Даніель Вільямс не вакциновані і навіть не підозрювали, що їх може так сильно вразити вірус, сказала вона CNN.
«Перш ніж вони зайшли до нас, у них було нормальне життя.
Вони були здоровими людьми.
Вони святкували День подяки», – сказала вона.
«А тепер вони тут, з маскою на обличчі, заплаканими очима, дивляться на мене і питають, чи будуть вони жити, чи ні».

За даними Мічиганської асоціації охорони здоров’я та лікарень, цього тижня в штаті Мічиган було госпіталізовано більше пацієнтів з Covid-19, ніж будь-коли, оскільки кількість госпіталізацій зросла на 88% за останній місяць.

«Ми бачимо, що все більше людей помирає з такою швидкістю, якої ніколи не було», – сказав Джим Довер, президент і генеральний директор Sparrow Health System.
«З січня у нас було близько 289 смертей; 75% — нещеплені люди», — сказав він.

Він сказав, що з дуже небагатьох вакцинованих людей, які померли, всім пройшло більше ніж шість місяців після щеплення першою дозою.
«Таким чином, у нас не було жодної людини, якій була проведенo повторнe щеплення, яка померла від Covid».

Експерти в галузі охорони здоров’я кажуть, що найкращий захист від Covid-19 – це вакцинація та бустер.
Станом на 09 грудня лише близько 64,3% американців були повністю вакциновані, i менше третини тих, хто має право на бустер, отримали його
https://edition.cnn.com/2021/12/10/us/lansing-michigan-hospital-covid-surge/index.html
Нормальные люди лечатся у врачей. И только ваксонутые у мед.сестер. Ждем интервью санитарки Маруси про массовую гибель ее пациентов  :lol:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А що були сумніви? Тут один такий персонаж притягнув статтю з Бразилії,повністю перекрутивши її зміст
То саме і з пілотами.Ідіоти-антивакси не особливо заморочуються з доказовою базою.головне-це зробити заяву погучніше  :facepalm1:
Противники ширяния постоянно выкладывают статьи со ссылками на источник
И только вакцинутые постоянно чем-то не довольны. Ответных аргументов нет?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Нормальные люди лечатся у врачей. И только ваксонутые у мед.сестер. Ждем интервью санитарки Маруси про массовую гибель ее пациентов :lol:
================================
Зразу звернув на це увагу! :gigi:
Пан-уважний! (tu)
"Пацієнти медсестри"(ц)- це нереально круто!  :pleasantr:

Наступний етап це пацієнти технічки-прибиральниці на поверсі, я так думаю.

Останнє редагування: 11 грудня 2021 09:56:45 від Blokh
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Вонмем, ковідобєси! Свіжа ілюстраця до вашої мантри  "вшмурдячені не помирають" © Відсортовано по колонці weekly death change. Цкаво, що ви заспіваєте. коли німці по смертності на 1 лям наздоженуть Україну?  :laugh:

https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/#weekly_table

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ireland +47%. Данко-Шнур-Вимєнязнаєтє напружився, напнув ще одну маску поверх захисного екрану, і побіг за черговим бустером  :gigi:



   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ireland +47%. Данко-Шнур-Вимєнязнаєтє напружився, напнув ще одну маску поверх захисного екрану, і побіг за черговим бустером  :gigi:

Показати зображення...

V achko!   :dirol:
   
А що були сумніви? Тут один такий персонаж притягнув статтю з Бразилії,повністю перекрутивши її зміст
То саме і з пілотами.Ідіоти-антивакси не особливо заморочуються з доказовою базою.головне-це зробити заяву погучніше  :facepalm1:

Якось не схожи ви на дохтора більш на бота..
Бо це вже 3,4,5 раз читаю Ваш комент про цю бразильску статтю .. ви хоч слова переставте місцями..
   
Антивакси мруть як мухи

Переважна більшість пацієнтів медсестри Даніель Вільямс не вакциновані і навіть не підозрювали, що їх може так сильно вразити вірус, сказала вона CNN.
«Перш ніж вони зайшли до нас, у них було нормальне життя.
Вони були здоровими людьми.
Вони святкували День подяки», – сказала вона.
«А тепер вони тут, з маскою на обличчі, заплаканими очима, дивляться на мене і питають, чи будуть вони жити, чи ні».

За даними Мічиганської асоціації охорони здоров’я та лікарень, цього тижня в штаті Мічиган було госпіталізовано більше пацієнтів з Covid-19, ніж будь-коли, оскільки кількість госпіталізацій зросла на 88% за останній місяць.

«Ми бачимо, що все більше людей помирає з такою швидкістю, якої ніколи не було», – сказав Джим Довер, президент і генеральний директор Sparrow Health System.
«З січня у нас було близько 289 смертей; 75% — нещеплені люди», — сказав він.

Він сказав, що з дуже небагатьох вакцинованих людей, які померли, всім пройшло більше ніж шість місяців після щеплення першою дозою.
«Таким чином, у нас не було жодної людини, якій була проведенo повторнe щеплення, яка померла від Covid».

Експерти в галузі охорони здоров’я кажуть, що найкращий захист від Covid-19 – це вакцинація та бустер.
Станом на 09 грудня лише близько 64,3% американців були повністю вакциновані, i менше третини тих, хто має право на бустер, отримали його
https://edition.cnn.com/2021/12/10/us/lansing-michigan-hospital-covid-surge/index.html

це що з газети Правда  8-:
пан кєнґура навіть всі актуальні місця заболдив  (tu)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Захворів :(

Вакцинований.

Поки не вакцинувавався - не хворів.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Захворів :(

Вакцинований.

Поки не вакцинувавався - не хворів.

и через сколько времени после укола?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В Японии власти добавили предупреждение о тяжелых осложнениях в инструкцию о применении "вакцины" и требуют письменное согласие от пациента на её применение.

Если согласия нет то запрещают дискриминировать человека из-за отсутствия "вакцинации" Также усиливают обязательство отчетности о всех осложениях после применения этих вакцин.

Вот пример как должна нация относится к здоровью своих граждан и бороться с вирусными заболеваниями.



   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

и через сколько времени после укола?

Останній був 1 місяць тому.
   
В Японии власти добавили предупреждение о тяжелых осложнениях в инструкцию о применении "вакцины" и требуют письменное согласие от пациента на её применение.

Если согласия нет то запрещают дискриминировать человека из-за отсутствия "вакцинации" Также усиливают обязательство отчетности о всех осложениях после применения этих вакцин.

Вот пример как должна нация относится к здоровью своих граждан и бороться с вирусными заболеваниями.

Показати зображення...
Это потомучто японцы тупые а мы умные.
   


https://www.theatlantic.com/health/archive/2021/12/fully-vaccinated-omicron-infections/620953/

so it begins почалосі

мейнстрим ЗМІ почали готувати хомячків до жорстокої реальності...поки ще не розказують шо вони хворіють та вмирають на різні автоімунні захворювання, тому і придумали штамп омікрон moronic...ну це зрозуміло так різко зривати зі сплячки як мінімум не гуманно...але процес пішов   :love:
   
Захворів :(

Вакцинований.

Поки не вакцинувавався - не хворів.

ви в широкій компанії
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В Японии власти добавили предупреждение о тяжелых осложнениях в инструкцию о применении "вакцины" и требуют письменное согласие от пациента на её применение.

Если согласия нет то запрещают дискриминировать человека из-за отсутствия "вакцинации" Также усиливают обязательство отчетности о всех осложениях после применения этих вакцин.

Вот пример как должна нация относится к здоровью своих граждан и бороться с вирусными заболеваниями.

Показати зображення...

В Україні теж підписуєш згоду і знімаєш відповідальність з усіх, крім себе.   :pooh_lol:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Мабуть, скоро нас чекає час цікавих новин...
Ну, і черговий привіт ваксерам і тим, хто не спить вночі, очікуючи пришестя "страшного омікрону"...
Знову цікаві новини, тепер з Данії.
Взято в фб, посилання в тексті.


Свежий отчёт про омикрохнутых из Дании:

- всего 14% (177 из 1280) инфицированных - непрuвuтые

- ужасно страшный новый штамм требует госпитализации аж у 1,4% заболевших.

(PDF) https://files.ssi.dk/covid19/omikron/statusrapport/rapport-omikronvarianten-10122021-ek56-version2
   
Захворів :(

Вакцинований.

Поки не вакцинувавався - не хворів.
Бажаю і вірю що справишся.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В Японии власти добавили предупреждение о тяжелых осложнениях в инструкцию о применении "вакцины" и требуют письменное согласие от пациента на её применение.

Если согласия нет то запрещают дискриминировать человека из-за отсутствия "вакцинации" Также усиливают обязательство отчетности о всех осложениях после применения этих вакцин.

Вот пример как должна нация относится к здоровью своих граждан и бороться с вирусными заболеваниями.

Японія зберігла державну суб"єктність, то її громадяни мають превілей не хворіти і вмирати заради надприбутків американської фарми.
Пам"ятаєте що в Америці бронь на вакцинацію мають чиновники законодавчої і судової гілок влади, і поштарі?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Марку, то що, здамо по сто баксів комусь, кому віримо, на сберігання? непомерший забере обидва стольніка.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Марку, то що, здамо по сто баксів комусь, кому время, на сберігання? непомерший забере обидва стольніка.
Мені здавайте  :laugh:
А ти що, віриш, що вакцина тебе зробила безсмертним?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Мені здавайте  :laugh:
А ти що, віриш, що вакцина тебе зробила безсмертним?
Вія, ви дуже странна людина, та на сберігання я би вам гроши здав. Ви ебанута, та чесна в усякому разі, як мені здаеться, ваш ебанатізм чесний. Тож, як пан Марк не проти, то здамо вам. Що до питання. Вакцініція не робить людину безсмертною. Просто шансів в мене вижити трохі більше.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Просто шансів в мене вижити трохі більше

Скільки вакцин вже зробив?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Вія, ви дуже странна людина, та на сберігання я би вам гроши здав. Ви ебанута, та чесна в усякому разі, як мені здаеться, ваш ебанатізм чесний. Тож, як пан Марк не проти, то здамо вам. Що до питання. Вакцініція не робить людину безсмертною. Просто шансів в мене вижити трохі більше.
Не поділяю вашого оптимізму, але людський організм - загадкова штука, багато чого залежить від індивідуальної реакції і стану здоров'я.
То скільки років чи десятиліть я маю ваші гроші зберігати?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Великий брат піклується про вас, ковідобєси. На бустери баблєца підкинув. Будуть і надалі парити свої шмурдяки :gigi:

Цитувати
Світовий банк виділив Україні $150 млн на боротьбу із COVID-19: гроші підуть на вакцинацію

"Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила додаткове фінансування у розмірі $150 млн для проекту "Екстренне реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні". Ці кошти допоможуть запобігати, виявляти та реагувати на загрози, спричинені пандемією COVID-19, а також зміцнити національну систему охорони здоров'я України", – йдеться у повідомленні.

$120 млн допоможуть уряду України закупити 16,5 млн доз вакцин, яких достатньо для вакцинації близько 20% населення.

Закупівля також дасть можливість 10 млн осіб з пріоритетних груп населення отримати повну вакцинацію проти COVID-19.

Інші $30 млн будуть спрямовані на фінансування інших аспектів розгортання компанії з вакцинації: інформаційні технології, комунікація з громадськістю, посилення спроможності, а також закупівля обладнання для забезпечення холодового ланцюга та управління відходами.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Великий брат піклується про вас, ковідобєси. На бустери баблєца підкинув. Будуть і надалі парити свої шмурдяки :gigi:


на дурну справу навіть Світовий банк грошей дасть - ще один доказ що світ здурів  :( 
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А еще у футболистов пик смертности после вакцинации.
Понятно, что "после" не равнозначно "вследствие". Но тогда должна быть другая причина. Какая?
Летчики, футболисты - молодые и здоровые, постоянно проходят мед. осмотры. Но как только укололись, начался падеж.
с лётчиками вообще непонятно, ту ВЛК хрен купишь, а на самой комиссии чуть-ли не с фонариком в жопу залезут...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Не поділяю вашого оптимізму, але людський організм - загадкова штука, багато чого залежить від індивідуальної реакції і стану здоров'я.
То скільки років чи десятиліть я маю ваші гроші зберігати?
ви кудись поспішаете? Мені склалося враження, що ви молодша за мене. Ну полежать гроши, вас вони обтяжувати не будуть.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

ви кудись поспішаете? Мені склалося враження, що ви молодша за мене. Ну полежать гроши, вас вони обтяжувати не будуть.
Та да, мені вже шостий десяток пішов. Хай полежать подовше, жалко вас, вколотих. Це ж треба себе так не любити.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Скільки вакцин вже зробив?
та, ебуче блядсьтво, був нормально ковішилднутий, раніше за вас всіх, довелося поверх пфайзеруватися. 2х2, якійсь дебільний повнопрівідний велік тепер.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Та да, мені вже шостий десяток пішов. Хай полежать подовше, жалко вас, вколотих. Це ж треба себе так не любити.
і вам здоровья, пані. Кожен своїм шляхом суне.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія