Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

У том і справа, що не корелює, а корелює з початком ковіду. Цю надлишкову смертність вже давно проаналізували по кожній хворобі і з’ясували як ковід впливає на ці хвороби.

От довбні, пісець :facepalm1:

З початком вакцінаціїї кореляція.. а не хвороби..
   
З початком вакцінаціїї кореляція.. а не хвороби..

Ні, ріст пішов зразу після негативної надлишкової смертності, у середині 2020, вакцин тоді не було. Негативна була тому що люди були менш активні і тому від деяких причин (повʼязаних з активністю) було менше смертей. Таке ж саме було в Австралії, я це розбирав в деталях тут, перечитай замість тупої брехні
   
Ні, ріст пішов зразу після негативної надлишкової смертності, у середині 2020, вакцин тоді не було. Негативна була тому що люди були менш активні і тому від деяких причин (повʼязаних з активністю) було менше смертей. Таке ж саме було в Австралії, я це розбирав в деталях тут, перечитай замість тупої брехні
"я не всруся, я не всруся, я не всруся, я не всрався..."
   
Доречі про конспірологію

Новина минулого року:

High-ranking Fauci adviser used personal email to avoid FOIA requests, discuss COVID origin

A top adviser to Dr. Anthony Fauci at the National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID) has admitted to using his personal email account to skirt Freedom of Information Act requests and went so far as to delete some emails during the pandemic, according to records obtained by House lawmakers investigating the origin of the coronavirus pandemic.

The emails were revealed Thursday by the House Select Subcommittee on the Coronavirus Pandemic, which claimed Dr. David Morens, whose tenure with the NIAID spans roughly 25 years, may have broken the law.

In an email exchange between Morens and Bloomberg reporter Jason Gale, Morens made clear that he had to receive approval from the White House and the Department of Health and Human Services to talk about the "origins" of COVID-19.

https://www.foxnews.com/politics/high-ranking-fauci-adviser-used-personal-email-avoid-foia-requests-discuss-covid-origin

Нащо якомусь раднику був дозвіл від Білого Дому щоб розмовляти про походження ковід?
   
А ось недавня новина з цього приводу:

Ex-Fauci top adviser offers apologies and excuses after COVID email revelations

Ось цитата звідти:

In one of the newly released emails to Daszak, Morens said he "learned from our FOIA lady here how to make emails disappear after I am FOIA’d, but before the search starts. So I think we are all safe. Plus I deleted most of those earlier emails after sending them to Gmail."

https://www.foxnews.com/politics/ex-fauci-top-advisor-offers-apologies-excuses-after-covid-email-revelations

Корочє ми дуже вибачаємось, але це все був жарт. Ми тут нє прі чом, іграємся мячьом.
   
ФоксНьюз  :weep:
Ти б ще СПІД-Інфо притягнув. :punish:
ФоксНьюз - це тупо трампанзівська пропаганда, вони брешуть і знають що брешуть.
Це підтверджено судом, коли їх примусили заплатити 780 мільйонів за свідому брехню.
   
Всі довбойоби та кацапські пропагандончики-трампазі продовжують надрочувати на антиваксерську маячню. :facepalm1:
   
"я не всруся, я не всруся, я не всруся, я не всрався..."

Ти вже давно всрався, та я це довів не раз.

Просте логічне запитання на яке у антиваксів немає відповіді (denial): чи скорочує ковід життя тяжко хворої людини?

Варіанти:
- якщо «ні», антивакси довбойоби, адже багато вже є досліджень. Наприклад у онкохворих при ковіді пухлина росте швидше так як імунна система подавлена при ковіді (як і у випадках інших інфекційних та вірусних захворювань)

- якщо «так», то ви тим самим довели, що така людина помре раніше ніж передбачалося, та ці смерті автоматично будуть враховані у «надлишкової смертності»

Отже як би антивакс тут не відповів, він буде довбойобом

І це ми тут навіть не обговорюємо проблеми з нехваткою обладнання та медперсоналу в часи ковіду, що не могло ніяк покращити життя хворих. Ну от наприклад апарати для CT/MRT мали довшу чергу при хвилях ковіду (я це на власному досвіді перевірив), тобто частка пацієнтів отримала негативний діагноз якоїсь хвороби too late, і звісно померла раніше.
   
ФоксНьюз  :weep:
Ти б ще СПІД-Інфо притягнув. :punish:
ФоксНьюз - це тупо трампанзівська пропаганда, вони брешуть і знають що брешуть.
Це підтверджено судом, коли їх примусили заплатити 780 мільйонів за свідому брехню.

Не читал, но осуждаю (с)

Там є посилання на оригінал якщо що:

https://oversight.house.gov/wp-content/uploads/2023/06/2023.06.29-BRW-Letter-to-DM-Re.-Origins_Redacted_Final.pdf
   
Ти вже давно всрався, та я це довів не раз.
Отже як би антивакс тут не відповів, він буде довбойобом

1. Ти довів тільки те, що брешеш.
2. Я ніяк не всрався, бо отримав імунітет через безсимптомний ковід, без побочок.
3. А тебе розвели, як Буратіно, на добровільно штрикнути підозрілого препарата з купою ризиків та ускладнень.
4. Ще й перетворили на фашистикуватого члена секти вакцини швидкого приготування. Готового нищити "антиваксерів", що, на відміну, не лоханулись.

Зверни увагу, що кожен з 4-х пунктів - факт.
Схоже, довбойоб, насправді, ти сам. B-)

   
1. Ти довів тільки те, що брешеш.
2. Я ніяк не всрався, бо отримав імунітет через безсимптомний ковід, без побочок.
3. А тебе розвели, як Буратіно, на добровільно штрикнути підозрілого препарата з купою ризиків та ускладнень.
4. Ще й перетворили на фашистикуватого члена секти вакцини швидкого приготування. Готового нищити "антиваксерів", що, на відміну, не лоханулись.

Зверни увагу, що кожен з 4-х пунктів - факт.
Схоже, довбойоб, насправді, ти сам. B-)

Ну так шо довбойобе, буде відповідь на просте запитання, чи тільки гавкати вмієш? Чи скорочує ковід життя деяких тяжко хворих? Що ти як обосанне бігаєш туди сюди, просто дай відповідь - так чи ні.
   
Тобто внаслідок антиковідних міроприємств помирає більше ніж від ковіду,?
Nice
   
Тобто внаслідок антиковідних міроприємств помирає більше ніж від ковіду,?
Nice

ні, навпаки. і це теж довели і навіть тут обговорили.  навіщо маніпулюєш?
і якщо ти це написав на "проблеми з нехваткою обладнання та медперсоналу в часи ковіду", то це не антиковідна дія, а тому що:
- була нестача персоналу, так як сам персонал хворів
- було дуже багато людей, кому треба було робити CT/PET/MRI/US - так само як на дорогах в робочку або коли якась аварія traffic jams

ну не розраховані медичні заклади на те, щоб обслуговувати багато тисяч пацієнтів одночасно. тому при кожній емідемії чогось, завжди страждають інші хворі, та помирають передчасно
   
Так вакцина животворяща викликає серцеві хвороби і тромбози чи ні і якщо викликає то який механізм?
   
Так вакцина животворяща викликає серцеві хвороби і тромбози чи ні і якщо викликає то який механізм?

намагаєшся заговорити поставлене запитання? в тебе теж не має відповіді на "Чи скорочує ковід життя деяких тяжко хворих?"
прошу зауважити, що на твоє запитання о "серцевих хворобах" вже відповідь була з пруфами і неодноразово.  але ви завжди ухиляєтесь від простих запитань, накидуючи говна на вентилятор старими запитаннями, які вже обговорювали.
а потім коли після цього кола "вакси" покидають гілку, ви задаєте питання - "а де вони і чого побігли з гілки?".  Ви вже визначитесь, чи ви хочете самі друг з другом спілкуватися брєднями антинауковими, або вам потрібні наукові роз'яснення
   
Ну так шо довбойобе, буде відповідь на просте запитання, чи тільки гавкати вмієш? Чи скорочує ковід життя деяких тяжко хворих? Що ти як обосанне бігаєш туди сюди, просто дай відповідь - так чи ні.
Нє, не дам. Ти ж бидло. :D
   
Нє, не дам. Ти ж бидло. :D

Ніт, ти просто як у усі антивакси - довбойоб, тому вам легше бути у фазі невизначеності. Якби, не помітив запитання. Тому що як тільки ти відповів, ти автоматично підтвердив своє довбойобство. А так в тебе є ще шанс сказати що ти помилявся
   
Ніт, ти просто як у усі антивакси - довбойоб, тому вам легше бути у фазі невизначеності. Якби, не помітив запитання. Тому що як тільки ти відповів, ти автоматично підтвердив своє довбойобство. А так в тебе є ще шанс сказати що ти помилявся
навчися розмовляти, як людина, а не бидло.
потім будеш розповідати про невизначеність та завдавати питання.
зрозумів, бидло, чи ще ні?
   
   
Ніт, ти просто як у усі антивакси - довбойоб, тому вам легше бути у фазі невизначеності. Якби, не помітив запитання. Тому що як тільки ти відповів, ти автоматично підтвердив своє довбойобство. А так в тебе є ще шанс сказати що ти помилявся
---
Чому ви всі такі однотипні та ненависні до людей???
Хіба тільки з-за того,що розумієте,що вас найїпали та використали??
Агресивні  піддослідні хомячки.
   
---
Чому ви всі такі однотипні та ненависні до людей???
Хіба тільки з-за того,що розумієте,що вас найїпали та використали??
Агресивні  піддослідні хомячки.

Антивакси не люди, а фашисти.
У тебе теж відповіді нема? Що ж таке…
   
Антивакси не люди, а фашисти.
У тебе теж відповіді нема? Що ж таке…
=======================
 :S
У мене,звісно,нема відповіді, бо відповідь дають на якесь ПИТАННЯ, тобто,ну, щоб ти зрозумів,
це коли речення закінчуєцця ось таким  знаком- "?"

Але не у мене, а у покійного Г.Москаля до тебе є питання. Коротке.



"У тебе теж відповіді нема? Що ж таке…"(ц)

Не їж прострочену кенгурятину, краще завітай на черговий бустер! :weep:

   
=======================
 :S
У мене,звісно,нема відповіді, бо відповідь дають на якесь ПИТАННЯ, тобто,ну, щоб ти зрозумів,
це коли речення закінчуєцця ось таким  знаком- "?"

Але не у мене, а у покійного Г.Москаля до тебе є питання. Коротке.

https://www.youtube.com/watch?v=U0XMjDU7nZU&ab_channel=VladyslavKrylasov
"У тебе теж відповіді нема? Що ж таке…"(ц)

Не їж прострочену кенгурятину, краще завітай на черговий бустер! :weep:

Довбойобська чукча-свиня, ти хоча б сторінку одну прочитав. Я запитання задав антиваксам, а вони голову в жопу. Є тут хтось з ізвілінами? Повторюю - «чи скорочує ковід життя деяких тяжко хворих людей чи ні?»
   
Довбойобська чукча-свиня, ти хоча б сторінку одну прочитав. Я запитання задав антиваксам, а вони голову в жопу. Є тут хтось з ізвілінами? Повторюю - «чи скорочує ковід життя деяких тяжко хворих людей чи ні?»
Дам відповідь - так.
А тепер відповідай ти, чи скорочує життя деяких тяжко хворих людей вакцинація?
А не тяжко хворих? І скільки людей реально захворіли ковідом, а скільки було вакциновано?
   
Дам відповідь - так.
А тепер відповідай ти, чи скорочує життя деяких тяжко хворих людей вакцинація?
А не тяжко хворих? І скільки людей реально захворіли ковідом, а скільки було вакциновано?

Ну от ти і довів, що ковід впливає на надлишкову смертність, бравісімо (tu) - хоч хтось

А тепер моя відповідь - так вакцини впливають на надлишкову смертність двома шляхами:
- вона може визвати деякі хвороби, від яких можна померти раніше
- вона може знизити ризик тяжкої хвороби від ковіду, тобто знижує надлишкову смертність, яка б була від ковіду без вакцини

А тепер - ТАДАААМ - усе все вже порахували і довели, що з вакциною надлишкова смертність у багато разів менша ніж без вакцин. А от навіщо антивакси всі ці компоненти формули  надлишкової смертності ігнорують і концентруються тільки на негативних ефектах - це нікому з моском не зрозуміло  :eyes:
   
Ну от ти і довів, що ковід впливає на надлишкову смертність, бравісімо (tu) - хоч хтось

А тепер моя відповідь - так вакцини впливають на надлишкову смертність двома шляхами:
- вона може визвати деякі хвороби, від яких можна померти раніше
- вона може знизити ризик тяжкої хвороби від ковіду, тобто знижує надлишкову смертність, яка б була від ковіду без вакцини

А тепер - ТАДАААМ - усе все вже порахували і довели, що з вакциною надлишкова смертність у багато разів менша ніж без вакцин. А от навіщо антивакси всі ці компоненти формули  надлишкової смертності ігнорують і концентруються тільки на негативних ефектах - це нікому з моском не зрозуміло  :eyes:
Ага впливає. Скільки там тих важкохворих з ковідом порівняно з всіма важкохворими? В розмірі статистичної похибки?
Ковід як типовий вірус швидко змутував до нелетального варіанту. Ковід зачепив на порядки менше людей ніж було вакциновано. До речі вакцинація не зменшувала поширення ковіду, а навпаки вакциновані переносники ковіду вільно пересувались світом. Так що надлишкова смертність є наслідком саме вакцинації та ковідоістерії.
   
Довбойобська чукча-свиня, ти хоча б сторінку одну прочитав. Я запитання задав антиваксам, а вони голову в жопу. Є тут хтось з ізвілінами? Повторюю - «чи скорочує ковід життя деяких тяжко хворих людей чи ні?»

Та залиш ти їх в спокої.
Невже не видно, що то секта, там розумні аргументи не діють і відсутні мізки, щоб критично оцінювати інформацію.
Всі факти, які не вкладаються в їхню систему, вони тупо ігнорують.
У антиваксерів све побудовано виключно на пропаганді з твіттера.
   
Ага впливає. Скільки там тих важкохворих з ковідом порівняно з всіма важкохворими? В розмірі статистичної похибки?
Ковід як типовий вірус швидко змутував до нелетального варіанту. Ковід зачепив на порядки менше людей ніж було вакциновано. До речі вакцинація не зменшувала поширення ковіду, а навпаки вакциновані переносники ковіду вільно пересувались світом. Так що надлишкова смертність є наслідком саме вакцинації та ковідоістерії.

Дурень, не тільки важкохворих з ковідом, а важкохворих ПІСЛЯ ковіду. Ковідом перехворіло більше ярду людей, звісно дуже великий % важкохворих теж хворіли, і скоротили себе життя. Хтось вже помер раніше, а хтось помре раніше. Кожен рік діагностують 20 лямов нових кейсів онко. Якщо онкохворий захворіє ковідом, то він має велику ймовірність померти при ковіді, або деякий час після, так як при ковіді пухлини ростуть швидше, тобто його хвороба прискорюється. Як можна цього не знати? :facepalm:  а є ще багато інших хвороб, на які ковід суттєво впливає.

Це так само як не міняти мастило у авто, довго таке авто не проїде.

І ковід це не щось специфічне. Люба епідемія будь якого вірусу збільшить надлишкову смертність, це було вже 100500 разів доведено в багатьох країнах. До чого ви тут привʼязуєте її до вакцин, а не до наслідків вірусу?  :fool:
   
Та залиш ти їх в спокої.
Невже не видно, що то секта, там розумні аргументи не діють і відсутні мізки, щоб критично оцінювати інформацію.
Всі факти, які не вкладаються в їхню систему, вони тупо ігнорують.
У антиваксерів све побудовано виключно на пропаганді з твіттера.

Так вже залишав не один раз… а вони все кличуть і кличуть - мабуть десь у підсвідомості унутрішній голос говорить їм попросити когось розʼяснити незрозумілі речі. Бачить антиваксовську новину, чують що подʼйобка десь, але ніяк не можуть проаналізувати. Шукати інфу теж не можуть. От і кличуть час від часу на допомогу. А як я можу пройти мимо коли довбойоб криче криком і хоче знань?

Причому що вражає, це те що нормальна людина може бути спецом в одній темі, але помилятися в іншій. А от антиваксів глянь як ігор або валік - довбні в усіх темах. Як так? Конспірологія - це мабуть якесь загальне захворювання голови. Так воно ще передається і потім прогресує якщо людина латентний конспіролог. Дивно…
   
Дурень, не тільки важкохворих з ковідом, а важкохворих ПІСЛЯ ковіду. Ковідом перехворіло більше ярду людей, звісно дуже великий % важкохворих теж хворіли, і скоротили себе життя. Хтось вже помер раніше, а хтось помре раніше. Кожен рік діагностують 20 лямов нових кейсів онко. Якщо онкохворий захворіє ковідом, то він має велику ймовірність померти при ковіді, або деякий час після, так як при ковіді пухлини ростуть швидше, тобто його хвороба прискорюється. Як можна цього не знати? :facepalm:  а є ще багато інших хвороб, на які ковід суттєво впливає.

Це так само як не міняти мастило у авто, довго таке авто не проїде.

І ковід це не щось специфічне. Люба епідемія будь якого вірусу збільшить надлишкову смертність, це було вже 100500 разів доведено в багатьох країнах. До чого ви тут привʼязуєте її до вакцин, а не до наслідків вірусу?  :fool:
Казковий ти довбень. Важкохворих після ковіду мізер. Як власне і важкохворих, яких ковід не зачепив. Не можуть вони вплинути на загальну картину.
Ковідом по світу захворіли мільйони, вакциновано було мільярди. Мільярд з ковідом то брехня.
З чого ти взяв, що ковід прискорює розвиток пухлин?
Так ковід викликав надлишкову смертність, аєоа зафіксована надлишкова смертність значно більша. І вона залишається, хоча ковіду вже нема.
   
Причому що вражає, це те що нормальна людина може бути спецом в одній темі, але помилятися в іншій. А от антиваксів глянь як ігор або валік - довбні в усіх темах. Як так? Конспірологія - це мабуть якесь загальне захворювання голови. Так воно ще передається і потім прогресує якщо людина латентний конспіролог. Дивно…

Якраз тут нічого дивного.
Конспірологія діє саме на ідіотів.
   


Ти верзеш всяку дичину, а що тобі говорять зовсім не чуєш. Тобі треба помовчати та перечитати цю гілку уважно по кожній з тем що ти намагається обговорювати.
-ще раз. Тільки оригінальна альфа ковіду була системним захворюванням з тяжкими наслідками. І там ще треба поставити рисочку чи зірочку біля того твердження. Чому? Тому що більшість смертності не було прямим наслідком власне ковіду. Там була ціла жменя причин:
-в смерті від ковіду записували всіх хто помер від будь чого, але протестувався +
-ефективне попереджуюче лікування заборонили
-помилково лікували вторинні інфекції вбиваючими, а не стерелізуючими антибіотиками, що викликало токсичне отруєння та цитокіновий шторм
-підключення до вентиляторів, що виявилися неефективними
Все вищенаведене є фактами і це все робилося тільки і виключно для того, щоб налякати людей і викликати паніку перед «винаходом» вакцин які і так розроблялися паралельно з самим вірусом і звісно тими самими «науковцями» по проекту «покращення функцій вірусів».
Від того оригінального вірусу померли ті, що і так повинні були померти від своїх інших наявних хвороб та віку. Якщо що, то такий вірус повинен значно _зменшити_ надлишкову смертність у наступні роки. Зменшити. Розумієш?
Дельта була значно слабшою, а про омікрон навіть смішно говорити - обидва варіанти вже не були системними захворюваннями, а локалізувалися імунною системою у носоглотці (як грип і орз). Ніяких довготривалих наслідків від несистемних захворювань немає і навіть теоретично не може бути.
Звідки ж надлишкові смерті, що не повʼязані з ковадлом? Ну давайте не помічати слона у кімнаті і вірити у казки про довгий ковід у пациентів що не мали ніяких ознак ураження органів коли інфекція була активною. А слон у кімнаті - це впровадження склепаних на колінці вакцин, що ніколи не застосовувалися, не тестувалися на людях, викликали масові смерті у тварин коли на них тестували і використовувалися тільки як експерементальні ліки на хворих на останній стадії раку. 
І всі без виключення «теорії змови» виявилися правдою в тих дослідженнях, що проводили після массового отруєння населення цивілізованих країн.
Чи ви думаєте в нас така коротка памʼять? Вакцина йде до всіх органів, а не залишається у місті уколу, концентрується у репродуктивних органах та судинах, серці і мозку, не «вивітрюється» за два тижні, а виробляє с-білок вічно, мрна змінює ДНК (і можливо передається нащадкам), завдяки помилкам в мрнк проектуванні виклика виробництво зовсім довільних білків, не тільки с-білку, виклика IgG4 відгук тобто толеруваннч вірусів у тілі, а не знищення. І цей перелік йде далі в далі.
Нагадую, що файзер за рішенням суду повинен був оприлюднити результати по ускладненням після початку впровадження вакцин. Вони сказали, що опублікують через 50 років. Ви такі тупі і не здогадуєтесь чому? Ну хочаб зробіть інтелектуальне зусилля! Потім їх вимусили опублікувати і надіслати всі файли електронно. Ви хочаб подивились чи що. У перші три місяці масованого використання 10000+ ускладнень і це тільки те, про що стало відомо. Це треба згідно досліджень множити як мінімум на 100х, бо тільки приблизно 1% людей / лікарів дають собі клопот то сумлінно робити. 1200 смертей. Виліз файзер і прокоментував що то просто спів падіння. І всі лемінги такі «Співрадіння! Співпадіння!» А ви не хотіли зайти у ті документи та подивитися статистику? Бо я зайшов і подивився. 90% смертей наступило у перші 48 годин після першої чи другої дози вакцини (здебільшого другої). Це ніяке не співпадіння з точки зору теорії ймовірностей - це брутальний та 100% наслідок. І там ще є що цікаве почитати.



Останнє редагування: 29 травня 2024 21:45:51 від German
   
Підсумовуючи, оригінальний ковід давно скінчився, інші варіанти не мали навіть близько наслідків що їм намагаються приписати заднім числом, померли здебільшого ті хто повинен був померти у наступні роки і це повинно показувати негативну смертність у наступні роки і смертність повинна була б концентруватися у старших поколіннях, але вона значно помолодшала до 25-45 річних і здебільшого чоловіків і нам відомо, що саме ці категорії найбільше потерпають від негативних дій так званих «вакцин», і ми знаємо що доказані наслідки дії вакцин вже самі по собі викликають питання як вони діють на весь організм (інфаркти, інсульти, білі пластикові тромби, аутоімунні захворювання, рак, викиди у вагітних які ніколи не хворіли на ковід, але отримали «вакцини») вже не кажучи, що ковідом хворіли мільйони, а примусово вакцинували (через острах, підкуп та беззаконні дії у суспільстві та на роботі) мільярди людей, то ж ковід ніколи б не зміг досягнути таких результатів сам по собі та охопити таку кількість людей.

Останнє редагування: 29 травня 2024 21:49:30 від German
   
German,якщо він визнає твою правоту то значить він був лохом якого розвели,тому буде заперечення до кінця
   
German,якщо він визнає твою правоту то значить він був лохом якого розвели,тому буде заперечення до кінця

Як можна визнати «правоту» German, коли він піз дить?

https://www.cancertherapyadvisor.com/news/cancer-patients-more-likely-to-die-from-omicron-variants-of-sars-cov-2/

Cancer patients were more likely to die from the BA.1 and BA.2 omicron variants of SARS-CoV-2 than from wild-type SARS-CoV-2, according to research published in JAMA Oncology.1,2

The study showed that, among US cancer patients, COVID-19 deaths were more likely during the initial omicron wave when the BA.1 and BA.2 variants were in circulation (December 2021 to February 2022) than when wild-type SARS-CoV-2 was circulating (December 2020 to February 2021).

https://jamanetwork.com/journals/jamaoncology/fullarticle/2809037

Мало? Ну от ще одно дослідження о «нешкідливим омікроні»

«those with cancer and COVID-19 were 2.5 times more likely to die than COVID-19 patients without cancer»

https://einsteinmed.edu/research-briefs/2747/how-omicron-affects-cancer-patients/



   
Як можна визнати «правоту» German, коли він піз дить?

https://www.cancertherapyadvisor.com/news/cancer-patients-more-likely-to-die-from-omicron-variants-of-sars-cov-2/

Cancer patients were more likely to die from the BA.1 and BA.2 omicron variants of SARS-CoV-2 than from wild-type SARS-CoV-2, according to research published in JAMA Oncology.1,2

The study showed that, among US cancer patients, COVID-19 deaths were more likely during the initial omicron wave when the BA.1 and BA.2 variants were in circulation (December 2021 to February 2022) than when wild-type SARS-CoV-2 was circulating (December 2020 to February 2021).

https://jamanetwork.com/journals/jamaoncology/fullarticle/2809037

Мало? Ну от ще одно дослідження о «нешкідливим омікроні»

«those with cancer and COVID-19 were 2.5 times more likely to die than COVID-19 patients without cancer»

https://einsteinmed.edu/research-briefs/2747/how-omicron-affects-cancer-patients/

Та зрозуміло, що вони від штамів омікрона почали більше вмирати ТА НАВІТЬ від будь якого чиху, бо вони вже отримали 5 вакцин і бустерів і їх імунна система була повністю зруйнована. Ото це якраз підтверджує нашу правоту, а не твою.
А останне то зовсім смішне дослідження - будь хто з раком буде набагато частіше вмирати з будь яким супутнім захворюванням чим від того самого захворювання але без раку. Бо вирішальний фактор це рак, а ніяк не супутнє захворювання. Це якось навіть капітану повинно були очевидно.
Я впевнений що люди з високим тиском І раком вмирать значно частіше ніж люди просто з високим тиском.  До чого там ковід наприклад зовсім не зрозуміло. Мабуть що за ковід в назві дослідження все ще дають гроші і гранти. :)
   
Та зрозуміло, що вони від штамів омікрона почали більше вмирати ТА НАВІТЬ від будь якого чиху, бо вони вже отримали 5 вакцин і бустерів і їх імунна система була повністю зруйнована. Ото це якраз підтверджує нашу правоту, а не твою.
А останне то зовсім смішне дослідження - будь хто з раком буде набагато частіше вмирати з будь яким супутнім захворюванням чим від того самого захворювання але без раку. Бо вирішальний фактор це рак, а ніяк не супутнє захворювання. Це якось навіть капітану повинно були очевидно.
Я впевнений що люди з високим тиском І раком вмирать значно частіше ніж люди просто з високим тиском.  До чого там ковід наприклад зовсім не зрозуміло. Мабуть що за ковід в назві дослідження все ще дають гроші і гранти. :)

 :facepalm1:

Ти пробував колись не піз дити?

An amount of 800 deaths occurred among 6583 patients; the risk of death was more than three times higher among unvaccinated compared to vaccinated ones

The study results indicate that vaccination against SARS-CoV-2 infection is a necessary tool to be included in the complex of oncological therapies aimed at reducing the risk of death.

І до чого тут що було вирішальним, ковід чи рак? Сенс у тому що ковід дає надлишкову смертність, як пряму (помер від ковіду), так непряму (погіршення стану здоровʼя тяжкохворих та рання смерть)

І ти повторив те ж саме що і я казав - будь яка епідемія вірусу збільшує надлишкову смертність. А антивакси довбойоби притягнули за вуха цю смертність до вакцин  :facepalm1:
   
:facepalm1:

Ти пробував колись не піз дити?

An amount of 800 deaths occurred among 6583 patients; the risk of death was more than three times higher among unvaccinated compared to vaccinated ones

The study results indicate that vaccination against SARS-CoV-2 infection is a necessary tool to be included in the complex of oncological therapies aimed at reducing the risk of death.


Брехня чи одне проплачене дослідження. Тобі вже сто разів сказали як та вакцина працює - послаблює імунну систему, викликає ураження органів і працює весь час поки у один спосіб чи інший не добʼє пацієнта.
Ці покидьки підтасовували будь які дані щоб тільки налякати і якось викрутити, що «вакцини» мають якийсь позитивний ефект чи то на хворих на рак, чи то на вагітних, чи ще щось, але зараз стихли і сидять тихенько як миші.
   
Брехня чи одне проплачене дослідження. Тобі вже сто разів сказали як та вакцина працює - послаблює імунну систему, викликає ураження органів і працює весь час поки у один спосіб чи інший не добʼє пацієнта.
Ці покидьки підтасовували будь які дані щоб тільки налякати і якось викрутити, що «вакцини» мають якийсь позитивний ефект чи то на хворих на рак, чи то на вагітних, чи ще щось, але зараз стихли і сидять тихенько як миші.

тобто усі онкологи брешуть?

https://www.cancer.gov/about-cancer/coronavirus/covid-19-vaccines-people-with-cancer

>>There is no evidence that COVID-19 vaccines cause cancer, lead to recurrence, or lead to disease progression. Furthermore, COVID-19 vaccines do not change your DNA (i.e., your genetic code).

>>Data show that people with cancer and others with weakened immune systems are at high risk for severe complications from COVID-19. Vaccines have been shown to decrease the risk of hospitalization and death from COVID-19, even among people with cancer.

>>There is no evidence that any vaccines, including COVID-19 vaccines, make cancer therapy less effective

те ж саме у інших країнах (і це країни з кращим рівнем науки і медицини!)

https://www.canceraustralia.gov.au/affected-cancer/covid-19-and-cancer/covid-19-vaccines-and-cancer/FAQs

https://bloodcancer.org.uk/support-for-you/coronavirus-covid-19/covid-vaccine-blood-cancer/covid-vaccine-efficacy-blood-cancer/
https://www.macmillan.org.uk/coronavirus/vaccine


в тебе вже ознаки шизофренії... тотальна змова та зрада  :zrada:
   

Цю тему переглядають:

andry і 5 гостей
 
Повна версія