Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Windows 11

Re: Windows 11

Win11 норм
Не хочу назад
   
Re: Windows 11

я тільки кнопку Start повернув на звичне місце
ще б мати можливість прибрати ці заокруглені кути вікон...
   
Re: Windows 11

Вот тут есть все свежее, включая все свежие 11 окна.

Доступ к торентам свободный

Ссылка
   
Re: Windows 11

Норм, ставить?
   
Re: Windows 11

ні

це сайт який качає сборки з сайту Майкрософт

просто там сборки знаходятся в прихованному виді

сайт знає як їх доставати

так що будьте впевнені, ніяких вірусів ви собі не скачаєте

Пля… Убив…

 :lol:
   
Re: Windows 11

 Гарна вінда іде через одну.
 10(9), 7, хр, 98, 3.11
   
Re: Windows 11

Win11 норм
Не хочу назад

Та і Десятка була/є нормуль.

Якщо Одинадцятка і ще краща, то взагалі чудово.

Почекаю коли система сама запропонує апгрейдитись. Звісно, із серверів Майкрософта.

А для правильних пасанів все ті ж торенти… за звичкою…   :facepalm:
   
Re: Windows 11

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows11

там асистант апгрейду
нема сенсу чекати
   
Re: Windows 11

Та і Десятка була/є нормуль.

Якщо Одинадцятка і ще краща, то взагалі чудово.

Почекаю коли система сама запропонує апгрейдитись. Звісно, із серверів Майкрософта.

А для правильних пасанів все ті ж торенти… за звичкою…   :facepalm:

Ну не відразу звик але потім звик :)
   
Re: Windows 11

Звісно, із серверів Майкрософта.

Со вчерашнего дня там лежит. Официальный релиз:

Download Windows 11
   
Re: Windows 11

Со вчерашнего дня там лежит. Официальный релиз:

Download Windows 11

Та кажу ж, що я форсити не буду. Коли система сама запропонує, тоді і апгрейдну. Коли натовпи на серверах MS зникнуть.

А поки що Десятка влаштовує на всі 100%. Не мав жодних проблем з нею. Більше того, поставив на старі лептопи заради сміху - все літає. Дуже легка система. А Сімка на них тупила.

Якщо Одинадцятка і ще краща, то  (tu).
   
Re: Windows 11

Апгрейжусь зараз
   
Re: Windows 11

Апгрейжусь зараз
А я зачекаю першого сервіс пака. мене поки і 10-ка не тисне  :D
   
Re: Windows 11

В кого для здачі звітності встановлено Сонату або ЗвітОК можете не ставити в 11 вінді не працює
   
Re: Windows 11
PAL

В кого для здачі звітності встановлено Сонату або ЗвітОК можете не ставити в 11 вінді не працює

ой-ой-ой, ну як жеж так!
Це ж найбільший аргумент любителів вінди був, що на ній все працює!
Сподіваюся, хоча б фотошоп запускається? А то куди ж без фотошопа!
   
Re: Windows 11

ой-ой-ой, ну як жеж так!
Це ж найбільший аргумент любителів вінди був, що на ній все працює!
Це проблема вінди, чи розробників софту, котрі вчасно не алаптували свій продукт до оновленої осі?
   
Re: Windows 11

Win11 норм
Не хочу назад
:gigi:
   
Re: Windows 11

я тільки кнопку Start повернув на звичне місце
ще б мати можливість прибрати ці заокруглені кути вікон...
кастомізація інтерфейсу на вінді- комусь сльози, а комусь сміх...  B-)
   
Re: Windows 11

Поставив 11, політ чудовий!

На десятку можна не повертатись

   
Re: Windows 11

Це проблема вінди, чи розробників софту, котрі вчасно не алаптували свій продукт до оновленої осі?

Кінцевому користувачу пох чиї це проблеми тим більш зараз квартальна звітність. А враховуючи те з якою оперативністю соната реагує на зміни. Чекати доведеться довго.
Катаклізм якийсь летсенкріпт кончився, фейсбук ліг, ще й як звітність не запрацює то бугалтеру чи єдинщику взагалі труба
   
Re: Windows 11

і все оновлюєтся і працює

Б-г-г - гумористи , а надодачу , ще й "маги та чарівники" , з вокористання слів .

Оновлюєцця , що , у свіжайшій версії ОС ..?

Тобто - виробили дуршляка , назвали каструлькою і одразу узялись дірки запаювати ..?

Чі оте хто слово оновлюєцця , вважає будь якого уявного читача недоумком не розуміючим сутності того свістьожу про якісь ото "оновлення" ..?

А чі працює ОС ..?

А чого б тій ОС або - з чого б тій ОС не працювати , якшо якогось гіпотетичного експлойта чі як там шпигунські додатки звуцця , "вживляють" не заради ОС паламати , а заради - контролювати , таємно користати , шпигувати , тощо .

"я зкачав , я зкачав" , гумористи , бл . ))

Та хай , хто хоче теє й качає , але бажано - най межі придатності використання не забуває .
   
Re: Windows 11

кастомізація інтерфейсу на вінді- комусь сльози, а комусь сміх...
принізь їх 41-м гномом...  :K
п.с. цікаво, а може 11-та на 5.16?...
   
Re: Windows 11

принізь їх 41-м гномом...  :K
п.с. цікаво, а може 11-та на 5.16?...
ні. гномом я принижувати не збираюсь, але матом ту вінду було б незле покрити, або хоча б в кеди взути  B-)
у мене вже 12 років незмінний інтерфейс
   
Re: Windows 11

Теж давно перейшов би на дебіан, але мушу на вінді заради єдиної проги редактора Гугл адс. Його вдалося лише запустити під вайном, але не вдалося заставити працювати. А ставити віртуалку  заради нього не хочеться. Тим більш дивно що гугл випустивщи редакцію під мак і вінду ніяе не зробить під нікс
   
Re: Windows 11

Теж давно перейшов би на дебіан, але мушу на вінді заради єдиної проги редактора Гугл адс. Його вдалося лише запустити під вайном, але не вдалося заставити працювати. А ставити віртуалку  заради нього не хочеться. Тим більш дивно що гугл випустивщи редакцію під мак і вінду ніяе не зробить під нікс
та працює той гугл адс, нема проблем
   
Re: Windows 11

А ставити віртуалку  заради нього не хочеться.
вбокс рулить вже як стаціонарний...
   
Re: Windows 11

вбокс рулить вже як стаціонарний...
уже скурвився, той вбокс
   
Re: Windows 11

та працює той гугл адс, нема проблем
На жаль вдалося лише запустити ні не аутентифікується, ні не закачує компанії. Тобто працювати не вдалося. Запрошував вирішити більш досвідченого спеца в ніксі сказав лише ставити віртуалку
   
Re: Windows 11

На жаль вдалося лише запустити ні не аутентифікується, ні не закачує компанії. Тобто працювати не вдалося. Запрошував вирішити більш досвідченого спеца в ніксі сказав лише ставити віртуалку
:-o
   
Re: Windows 11

поки драйвери nvidia криві під 11 з 10 інсталяцій 9 крешів ситеми
   
Re: Windows 11

уже скурвився
тануна....
   
Re: Windows 11

уже скурвився, той вбокс

хз в мене кілька стоїть box/vm/parallels для різних задач - наприклад емулювати певний девайс під vm майже нереально краще бокс, багатоступеневий захист краще будувати під вм а паралелс значно швидше працює
   
Re: Windows 11
PAL

хз в мене кілька стоїть box/vm/parallels для різних задач - наприклад емулювати певний девайс під vm майже нереально краще бокс, багатоступеневий захист краще будувати під вм а паралелс значно швидше працює
паралелс коштує грошей зі здивуванням виявив, що дало скачати безкоштовно  ;o
Щось у лісі здохло - воно ж коштувало скільки там, вже не пам'ятаю, але не копійки

   
Re: Windows 11

Підскажіть хто знає.На макбуку стоіть паралелс з 10 віндою.З незрозумілих причин на вінді розширився масштаб дисплею а курсором керувати на віртуалці  не дає..
   
Re: Windows 11
PAL

А, нє, то я дуже гарно про apple подумав  :laugh:
   
Re: Windows 11

тануна....
правду кажу!
   
Re: Windows 11

Вже з‘явились офіційні запрошення від системи апгрейдити до Одинадцятки. Але там же попередження, що деякі додатки які працюють в Десятці можуть не працювати або не повноцінно працюватимуть в Одинадцятці. Виробники тих додатків не встигли підігнати свої додатки до нової стстеми.

Можна вже встановлювати.
   
Re: Windows 11

Вже з‘явились офіційні запрошення від системи апгрейдити до Одинадцятки. Але там же попередження, що деякі додатки які працюють в Десятці можуть не працювати або не повноцінно працюватимуть в Одинадцятці. Виробники тих додатків не встигли підігнати свої додатки до нової стстеми.

Можна вже встановлювати.
а може це індуси не заморочились із забезпеченням сумісності?  B-)
   
Re: Windows 11
Agh

Проц і7 7Gen  не поддерживается Windows 11 ;o Отказалась ставиться :D
   
Re: Windows 11

Обновил недавно macOS Big Sur - и не жужжу. Никаких проблем ни с производительностью, ни с функциональностью.
Гляжу сейчас на возню виндузников, как на какое-то копошение мазохистов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія