Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ікота.

Re: Ікота.

українець (tu)

а коли драпав з котла  - уявляв що наступаєш на москву?)
в той час мене вчіли вбивати пiдaрасів.
   
Re: Ікота.

в той час мене вчіли вбивати пiдaрасів.

- ))) так у вас же вроджена відсутність військових рішень :lol:
   
Re: Ікота.

- ))) так у вас же вроджена відсутність військових рішень :lol:
думайте що хочете. Тут не ісповідальня.
   
Re: Ікота.

Краще, Вікторе, діевий засіб позбавитися від  гікавки порадили.
   
Re: Ікота.

Бегги. У тебя явно шото не то и мой метод может не подойти. Но может на потом пригодится провереный десятилетиями способ, всегда срабатывающий у меня с первого раза. Минералки залпом сильногазированной, гдето со стакан из горла. Жадно глотая. Дождаться отрыжки, улыбнуться и забыть про икоту.

П.с. налитое в стакан и потом выпитое срабатывает с осечками, хз почему.

Останнє редагування: 15 червня 2021 23:51:20 від Kren
   
Re: Ікота.

Бегги. У тебя явно шото не то и мой метод может не подойти. Но может на потом пригодится провереный десятилетиями способ, всегда срабатывающий у меня с первого раза. Минералки залпом сильногазированной, гдето со стакан из горла. Дождаться отрыжки, улыбнуться и забыть про икоту.
вже ніч в нас. Іньшого засіба нема? Ну не купулю я зараз мінералкі.

Останнє редагування: 15 червня 2021 23:56:04 від beggy
   
Re: Ікота.

Багато методів боротьби з гикавкою понаписували, а злякати не було  :acute:  , а воду пити ще можна навхрест не повертаючи склянку і теж прогнувши спину, мені здається тут працює, що людина зосереджується на процессі випивання води, випити і не пролити, здається це не Ваш випадок. Згодна з дописувачами, що потрібно до лікаря, колись давно читала в газеті, що людина дуже довго гикала (роками?), не баріться
   
Re: Ікота.

До лікаря йди, це дуже хєровий синдром
   
Re: Ікота.

До лікаря йди, це дуже хєровий синдром
не піду. Помру, то херня. Мучатися не буду?
   
Re: Ікота.

не піду. Помру, то херня. Мучатися не буду?

Треба з’ясувати причину. Їх декілька і є неприємні. Так щоб не до інсульту йшло, краще сходи. Може і серцево судина бути причиною, або травма діафрагми
   
Re: Ікота.

Треба з’ясувати причину. Їх декілька і є неприємні. Так щоб не до інсульту йшло, краще сходи. Може і серцево судина бути причиною, або травма діафрагми
не піду. Я відработан майже. Скількі часу буде, стількі і буде. В мене є, чім скоротити час страждань.
   
Re: Ікота.

А я имею редкое качество, мыслью её прекращаю, к сожаление не могу как люди поикать  B-)

Я тоже, икаю только один раз.

и кстати, 6летнюю дочь научил выключать икоту
   
Re: Ікота.

не піду. Я відработан майже. Скількі часу буде, стількі і буде. В мене є, чім скоротити час страждань.

синька чмо)
   
Re: Ікота.

Краще, Вікторе, діевий засіб позбавитися від  гікавки порадили.

сенс щось радити. ви ж не геть дебіл і розумієте що хронічна гикавка то є симптом значного збою в організмі і вам лиш до лікарів . але не йдете . то ж сенс щось радити. тіки стьоб  :)
   
Re: Ікота.

Я знаю людину, що старше мене на десять років. Я його двох онуків на руках тримав. Волиняка. З Рівного. Його на моеі памьяти поранили. Він живий. То, мабуть, найлітніша людина, що зустрічав в війську. Малину вирощує, та волоській горіх.
   
Re: Ікота.

сенс щось радити. ви ж не геть дебіл і розумієте що хронічна гикавка то є симптом значного збою в організмі і вам лиш до лікарів . але не йдете . то ж сенс щось радити. тіки стьоб  :)
я радий, Вікторе, що мое здоровье вас турбує. Правда.  Та, якось розберуся.
   
Re: Ікота.

Довбаний стид, теплу воду в наклоні пив. Знову спати окремо.
   
Re: Ікота.

я радий, Вікторе, що мое здоровье вас турбує. Правда.  Та, якось розберуся.

дмитре. щиро. свіжість води в мисці моєї кішки мені незрівнянно  важливіша за ваше здоров.я , чи здоров.я навіть цілого людства  :)
   
Re: Ікота.

дмитре. щиро. свіжість води в мисці моєї кішки мені незрівнянно  важливіша за ваше здоров.я , чи здоров.я навіть цілого людства  :)
вікторе, повірте. Як здохнете, я вашу кішку заберу до себе.  Вона буде щаслива.
   
Re: Ікота.

Буде чіста вода, та свіжа іжа.
   
Re: Ікота.

вікторе, повірте. Як здохнете, я вашу кішку заберу до себе.  Вона буде щаслива.

 :lol:

ви палите цигарки. ви їй не сподобаєтесь :)
   
Re: Ікота.

   
Re: Ікота.

Моя колега та друзяка померла, забрав іі собаку. То не прості дні були. По ітогу ми іі прілаштували.
   
Re: Ікота.

Моя колега та друзяка померла, забрав іі собаку. То не прості дні були. По ітогу ми іі прілаштували.
а що у колеги не було родичів щоб всиновити собаку? собака це ж член родини .
   
Re: Ікота.

   
Re: Ікота.

:lol:

ви палите цигарки. ви їй не сподобаєтесь :)
ій ніхто не сподобаеться, крім вас. В мене трі кици та собака. Та, якось звикне.
   
Re: Ікота.

ій ніхто не сподобаеться, крім вас. В мене трі кици та собака. Та, якось звикне.

ні. не звикне) на такий випадок у мене є родичі які потурбуються і про мою кицьку ) - на двір чи чужакам - як родичі вашої колєги - не викинуть ;)
   
Re: Ікота.

а що у колеги не було родичів щоб всиновити собаку? собака це ж член родини .
то була окрема собака, метіс сетера та чогось ще, схоже лабрадора. Ебанутий на всю башку. Воне не квартирне. Ну донька попросила. Я міг відмовити?
   
Re: Ікота.

От і все. Гикавка пройшла. Двох годин не стало.
   
Re: Ікота.

:lol:

ви палите цигарки. ви їй не сподобаєтесь :)
я ебашу людей за для розвагі і теж отримуваю від них. Я ій сподобаюся. Моі коти люблять мене більше ніж моіх жинок.

Останнє редагування: 16 червня 2021 00:45:13 від beggy
   
Re: Ікота.

Тут не раз постив фото своіх котів, вони виглядають щасливими. На скількі то для кіцок можливо. Тож, можете здихати спокійно.
   
Re: Ікота.

Багато методів боротьби з гикавкою понаписували, а злякати не було 
і я таке чула, навіть користувались, помагало
   
Re: Ікота.

До лікаря йди, це дуже хєровий синдром
якби ще в Україні були толкові лікарі...
   
Re: Ікота.

.

Останнє редагування: 16 червня 2021 01:09:24 від beggy
   
Re: Ікота.

синька чмо)
он совсем идиот
   
Re: Ікота.

он совсем идиот
безумен однозначно. Та не опасний.
   
Re: Ікота.

Найтлі, хочете подратися, то я готовий. Я залюбки бьюся з жинками. Здебільшо, вони мене бьють. Тож на "ідіот", маю відповісти, що ви ідіотка.
   
Re: Ікота.

якби ще в Україні були толкові лікарі...
є. Хірургі в усякому разі. Ви би бачіли, з чого мені коліно зібрали. То зайчегі та солнишкі, хірургі. Велика пошана.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія