Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у пана Лещенко нова :peremoga:

Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

УП все ще вперто ігнорує новину
Навіть тсн і ті запостили

Про те, як напівліва діджейка безпосередньо качає у каців по 3000 баксів за сет, в той час як усякі патриотичні вилупки кума хуйла з вишиванкою на грудях заливають в бюджет хуйла міліони? Один з таких не соромився навіть під час введеного їм ВС. Показово, що теми про подібні вливання зовсім не викликають інтерес у гумових патріотів. :shuffle:

До речі, для Бені Лешенко став таким же ворогом як і для татарина та бозі-вилупка з його наставником.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Про те, як напівліва діджейка безпосередньо качає у каців по 3000 баксів за сет, в той час як усякі патриотичні вилупки кума хуйла з вишиванкою на грудях заливають в бюджет хуйла міліони? Один з таких не соромився навіть під час введеного їм ВС. Показово, що теми про подібні вливання зовсім не викликають інтерес у гумових патріотів. :shuffle:

До речі, для Бені Лешенко став таким же ворогом як і для татарина та бозі-вилупка з його наставником.

После 2016 г. Лещенко по мановению обрезанной палочки прекратил критиковать Коломойского,  что только подчеркивает продажность и двуличность этой мрази.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

ет же ж клоун, ніби він купляє шоколад на амазоні?

Селюк, я не знаю де саме Лещенко купує шоколад. Але спеціально для такого забитого як ти поясню: я взяв перше посилання, яку видав гугл на запит про ціну на еквадорський шоколад. Ціни привів на підтвердження свого твердження
Шоколад від шоколаду часто сильно відрізняється. Для когось і рошенообразне лайно на пальмовій олії та інших трансжирах теж називається "шоколадом"...

Якщо в твоїй далекій окрузі думають що амазон - це якийсь крутий ресторан або сайт для супер крутеликів, то я тебе розчарую.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

:facepalm1:

Cірожа Semen, а як її кацапи в кутузку кинуть і твого Сірожу на обмін запросять? хоча.. може він ще й подякує.

і шо ж ви тоді так конали тут, що хтось возить торти і солодощі Рошен на продаж до Москви з українських фабрик. це ж була зрада зрадна..

і ще. то шо, тепер це благолєпна справа, нашим селебрітям чьоси по раші робити?

Особисто мені тe, що зроблять каци з тієї діджейкою якось до того місця, до якого бозє-вилупку Україна. Якби я Cірожа був би президент, то тоді звичайно ж був би зовсім інший розклад ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

После 2016 г. Лещенко по мановению обрезанной палочки прекратил критиковать Коломойского,  что только подчеркивает продажность и двуличность этой мрази.

Це брехня.
Він і сьогодні його критикує на рівні ахметова і петра...
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Черговий пєйсатель?  :S
Дядьку, простіше будьте. Немає що сказати, то так і скажіть. Вже писали, що "чоловік бляді, то далеко не син Бога"...
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Про те, як напівліва діджейка безпосередньо качає у каців по 3000 баксів за сет, в той час як усякі патриотичні вилупки кума хуйла з вишиванкою на грудях заливають в бюджет хуйла міліони? Один з таких не соромився навіть під час введеного їм ВС. Показово, що теми про подібні вливання зовсім не викликають інтерес у гумових патріотів. :shuffle:

До речі, для Бені Лешенко став таким же ворогом як і для татарина та бозі-вилупка з його наставником.
Такий страшний ворог Ахмєтки, що латексний патрійот Сірожа навіть ім'я Шмигаля боїться згадувати  :laugh:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

:facepalm1:

Cірожа Semen, а як її кацапи в кутузку кинуть і твого Сірожу на обмін запросять? хоча.. може він ще й подякує.

і шо ж ви тоді так конали тут, що хтось возить торти і солодощі Рошен на продаж до Москви з українських фабрик. це ж була зрада зрадна..

і ще. то шо, тепер це благолєпна справа, нашим селебрітям чьоси по раші робити?

Особисто мені тe, що зроблять каци з тієї діджейкою якось до того місця, до якого бозє-вилупку Україна. Якби я Cірожа був би президент, то тоді звичайно ж був би зовсім інший розклад ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

ААААА-АААААА-АААААА-ААААААААААААААААААААА

https://www.youtube.com/watch?v=hvutg6GiJ2c

И это все в сухомятку? На чистую?

"Как ты так без литра можешь"
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Такий страшний ворог Ахмєтки, що латексний патрійот Сірожа навіть ім'я Шмигаля боїться згадувати  :laugh:

І тому татарин від леща та політики влади зараз починає пісяти окропом? :S
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Дядьку, простіше будьте. Немає що сказати, то так і скажіть. Вже писали, що "чоловік бляді, то далеко не син Бога"...

Вибачте, не хотів зачепити ніжні фібри вашої сектантської душонки  :shuffle:
 
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

После 2016 г. Лещенко по мановению обрезанной палочки прекратил критиковать Коломойского,  что только подчеркивает продажность и двуличность этой мрази.

 :facepalm1:  :weep:

Це таке на свинофермі сказали?  :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

навіть тут найшовся єдиний на форум зі.біл для захисту сірожи "ваша-жінка-кацапка"
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

не, я все таки не удержусь, спрошу - _Semen, а ты в курсе, как твой ник переводится с английского? почему столь странный выбор?

У тебе з цим хворобливі асоціації?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Вибачте, не хотів зачепити ніжні фібри вашої сектантської душонки  :shuffle:
Таки чоловік бляді це не професія, це поклик душі...
--------'>
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

навіть тут найшовся єдиний на форум зі.біл для захисту сірожи "ваша-жінка-кацапка"

Петик (в поганому цього слова), а у бозі-вилупка дружина хто?  :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Таки чоловік бляді це не професія, це поклик душі...
--------'>

Якщо для бляді (нехай і політичної, інакше важко назвати сектантів медведчуківських холуїв) хтось виглядає блядю, то це можна сприймати  iнодi як і комплемент  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

І тому татарин від леща та політики влади зараз починає пісяти окропом? :S
Скоріше пісяє на Сірожу, але ж той в латексі! Щодо влади: то що, Ахмєтка вже не підігріває зекоманду щомісячними $2000000 кешу?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

_Сперма нюхнул и ринулся в бой.

Молодец, держит тему в топе.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

та там зашкварів з кацапами вагон

Треба ж! А я вчора і не помітив цього тернопільського ватника, який все чекає своїх з червоним прапором
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Якщо для бляді (нехай і політичної, інакше важко назвати сектантів медведчуківських холуїв) хтось виглядає блядю, то це можна сприймати  iнодi як і комплемент  ;)
Звісно, для латексної сімейки навіть "6лядь" як комплімент.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Треба ж! А я вчора і не помітив цього тернопільського ватника, який все чекає своїх з червоним прапором
Той кого ти, гівно криворагульне, назвав тернопільским ватником підтримав  ФУП у найважчі часи.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

_Сперма нюхнул и ринулся в бой.

Молодец, держит тему в топе.

Свинобот, знову добавки не видали?  :( То тобі прямо тут влити чи відійдемо за кут? :shuffle:

 Тебе не хочуть навчити писати українськoю через економію вливань чи з інших причин?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Ага , прикольно, таки вычислили кто представляет лещенко на форуме.
ага, ще раніше ввиявило себе. але це не Cірожа, а прилипала, що столується бризками з сірожиного корита.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Той кого ти, гівно криворагульне, назвав тернопільским ватником підтримав  ФУП у найважчі часи.

 :facepalm1:

Я назвав ватником того, хто захоплювався політикою хуйла, стверджував, що Крим не буде українським і чекав своїх з червоним прапором. У вашій секті кожен другий такий синяк. І це дивно, якщо згадати хто такий ваш бозя.

А взагалі, медведчуківська ботяра, пішла нах.  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Якщо для бляді (нехай і політичної, інакше важко назвати сектантів медведчуківських холуїв) хтось виглядає блядю, то це можна сприймати  iнодi як і комплемент  ;)
Виглядаєте убого, на рівні "відбрехатись від усього села". Подумай(те) над цим ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

ага, ще раніше ввиявило себе. але це не Cірожа, а прилипала, що столується бризками з сірожиного корита.

Зайвохромосомне, не суди інших по собі  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Виглядаєте убого, на рівні "відбрехатись від усього села". Подумай(те) над цим ;)

Головне не бути бляд'ю сектантом  (P) Тим більше медведчуківського холуя  :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Головне не бути бляд'ю сектантом  (P)
То не будь(те)  :facepalm1:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Зайвохромосомне, не суди інших по собі  ;)
ай не пи3ди, прикоритна гнидo. я пам'ятаю, як ти тут до президентських виборів напористо переконувало проти пороха голосувати, типу такий безпристрастний, а тільки за справедливість. а зараз ще гірші і ЛЮБІ зашквари нової влади, і показавшого себе у всій "красі" Сірожи, істерично виправдовуєш, агресивно плюючись лайном в опонентів.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Зря вы на Сирожу гоните.

Сирожа подкаблучник и куколд. Его задача кормить и сидеть с детьми. А Настя будет кататься когда и куда захочет, на "секс-позитивные" движухи, нюхать че захочется и €баться с кем захочет. Сирожа на это совершенно не влияет. Поэтому Сирожа вас и банит, что ему сказать?
Сирожа настолько ботан,что он впервые в жизни в ночной клуб сходил и наркотики порпробовал в 35 лет.

Как только Лещенко выгонят из УЗ, то Настя его выгонит из дому.Кстати, Настя то по-преженму Топольская (девичья фамилия вроде Черных),а не Лещенко.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

ай не пи3ди, прикоритна гнидo. я пам'ятаю, як ти тут до президентських виборів напористо переконувало проти пороха голосувати, типу такий безпристрастний, а тільки за справедливість. а зараз ще гірші і ЛЮБІ зашквари нової влади, і показавшого себе у всій "красі" Сірожи, істерично виправдовуєш, агресивно плюючись лайном в опонентів.

Зайвохромосомне сектанске творіння, ти українську погано розумієш?  :S
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

То не будь(те)  :facepalm1:

А я їм і не є на відміну від тих, хто, не дивлячись ні нащо, молиться на медведчуківських холуїв  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

У тебе з цим хворобливі асоціації?

просто пытаюсь понять, почему человек выходит на форум, взяв себе ник Сперма. поэтому твой вопросом на вопрос выглядит несколько по дебильному.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Зайвохромосомне сектанске творіння, ти українську погано розумієш?  :S
ти диви, обісрався по повній, сказати вже нема що, але головку тримає :weep:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

ти диви, обісрався по повній, сказати вже нема що, але головку тримає :weep:

 :facepalm1:

Зайвохромосомне, не суди інших по собі  :punish:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

просто пытаюсь понять, почему человек выходит на форум, взяв себе ник Сперма. поэтому твой вопросом на вопрос выглядит несколько по дебильному.

Щоб плядей подібно тобі годувати  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Уйобок хуйла Семен заверещав падло  :laugh:  Ах ти сучечка. Да всім насрати на твою діджейку, але жжжж подвійні стандарти, вони знаєш іноді випливають..
Коли верещиш про ліпецьку фабрику як свиня недорізана - будь готовий що тобі згадають діджейку шо на підсосі у кацапні.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Щоб плядей подібно тобі годувати  ;)

ответ в виде того, что ты просто не знал перевода и решил латиницей написать Семен, меня бы устроил. но ты предпочел шквариться дальше :facepalm1: а б***ь в москве накормили от души, сироже нравится.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Уйобок хуйла Семен заверещав падло  :laugh:  Ах ти сучечка. Да всім насрати на твою діджейку, але жжжж подвійні стандарти, вони знаєш іноді випливають..
Коли верещиш про ліпецьку фабрику як свиня недорізана - будь готовий що тобі згадають діджейку шо на підсосі у кацапні.

 :weep:

Ще одне свиноботське творіння прилізло.  :bueee: Ботяро, а може ти порадуєш силочкою, якщо не своєю то хоч когось іншого із ПЕСячої секти, на обурення як вилупок кума хуйла вливав і продовжує вливати міліони в бюджет ворога? А ті теми рідко коли кілька сторінок набирають. А чому, як вважаєш? :shuffle:

P.S. Зауваж я вже не питаю про те, як вилупок свого куратора штовхав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія