Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у пана Лещенко нова :peremoga:

Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

https://t.me/volodymyrboyko/3089

Куколд со своей разведенкой совсем ахуели. ;o
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Куколд со своей разведенкой совсем ахуели. ;o

Сын бога
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

а зовсім «неупереджений» spin продовжує спроби перевести тему з  зашквара Лещенко на Порошенко  :facepalm1:  Нічого нового.

Татарська дешевка, ти випадково нічого неперепутала? Хто такий Лещенко і в чому його зашквар? У тому, що він твого кривавого повелителя уздовж і поперяк..., а той в свою чергу ботві як ти вставляє?  :S
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

_Сперма приперся свою самку защищать

Убегайте все из ветки, сейчас начнётся обстрел.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

якщо це він під ніком Semen дописує, то це ппц канєшна. тупе як корок, чорнороте. аргументи на рівні "сам дурак". як його хтось  може серйозно сприймати? і виходить, що нормально описані його розслідування писав не він, а йому вже готові тексти давали для зливу.

ну і по сьогодняшній сінeкурі в УЗ - зашибісь таке корито, ненапряжне. якщо є час блохерствувати, записувати відосики для ютюб каналу, і ще встигати перегавкуватися з численими коментаторами.

 :facepalm1:

Ось скажи мені: які ще аргументи потрібні для рашенят (або рошинят, хз як правильно і яка між вами зайвохромосомними панамськими "патріотами" різниця)?  :S  Ви ж іншої мови за визначенням не розумієте.  :( Дай мені хоч одне посилання на свій високоінтелектуальн ий пост. Ок, спростимо завдання, дай посилання хоч на якийсь коментар бозі-вилупка з приводу арешту його наставника. Як він ще повинен пісяти у ваші порожні душонки, щоб до вас хоч трохи почало доходити? Чим ти інтелектуально краще Марченко з її "котиком-котосиком"? :S  Ти мене питала з приводу діджейка в іншій гілці, я тобі відповів. Але, чи то ти не взмoзі була переварити відповідь, чи ще з якихось причин, але наполягла, щоб я коментував ваше медведчуківськороше ноахметовське лайно. Я на доступній для вас мові це зробив. А зараз: "а нас за шо?"  :weep:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

_Сперма приперся свою самку защищать

Убегайте все из ветки, сейчас начнётся обстрел.

Свинобот, коли прагнеш щоб тебе у черговий раз трахнули відлили, не ходи колами. Не соромся, медведчуківська тваринка  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

мля, яке чмо це сірожа
тупо сцикло
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Семен, ти там передай Лєщєнко, хай почне пити кальцій - в нього його точно не вистачає.

Бо його Настя так палко популярізує оті секс-вечірки, а роги у Сірожі ще не виросли.

Чи вже є маленькі пуп'янки, як у козеняти?

Ти там роздивись уважно, а то ФУП дуже переймається за здоров'я нашого пролум'яного борця з корупцією.



Показати зображення...

Mишка, бачиш: ще одна така ж як ти, бяка та Марченко "інтелектуалка" а-ля "голлограмма з навушником у вусі"  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

мля, яке чмо це сірожа
тупо сцикло

Рашик или рошенчик (хз яка між вами різниця), що сказати то хотів?  :S
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Слушай, ебанарий, дай мне ссылки, хотя я знаю, что ты снова на дурачка съедешь, где я славлю Порошенко в период его президентства и до появления Зе как кандидата. А то будет как с твоей ссылкой про Порошенко кум Медведчука. Или закрой ебальник и сходи нахер. А лучше сразу сходи нахер.

Свинопл@ть знову затягнула пісню про те, що були часи, коли вона була незайманою і навіть подумувала вивчити українську... :lol:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

І ось тут з’ясувалась причина тієї безкарності, з якою Лещенко орудує в Україні, плюючи й на антикорупційне законодавство,

 :facepalm1:  :weep:

А в медведчуківському розсаднику  :bueee: не уточнюють як саме? Чи дебіли, для яких це пишеться, і так схавають? :(
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

мля, яке чмо це сірожа
тупо сцикло

Як це не прикро, але це так   :-G
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

:facepalm1:  :weep:

А в медведчуківському розсаднику  :bueee: не уточнюють як саме? Чи дебіли, для яких це пишеться, і так схавають? :(
ти ж його рук весь час годувався
через пінчука
не строй з себе барішню
вже всім все зрозуміло
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

ти ж його рук весь час годувався
через пінчука
не строй з себе барішню
вже всім все зрозуміло

Це і весь політ "фантазії"? :(  А чому минулий час тільки?  :S Невже скромність завадила вжити теперешній і майбутній час?  :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Як це не прикро, але це так   :-G

Татарській шавці щось гавкнути конче треба, а що саме вона і сама поки не знає.  :gigi:

До речі, дешевка, а як йдуть справи з обіцяним бандюганом підвищенням зарплат на його підприємствах? Перенесли на осінь? Знову "низькі" ціни на залізну руду вгору поперли і тому не на часі?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

У Сергія істерика :girl_were: .  Перетворився в чорнороте бидло.  Значить потрапили в  його слабке місце

Останнє редагування: 17 травня 2021 19:41:58 від Alezka
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

_Сперма, у тебя явно большие проблемы.  Переставай принимать наркотики. Вместе со своей диджейкой.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

_Сперма, у тебя явно большие проблемы.  Переставай принимать наркотики. Вместе со своей диджейкой.
та які наркотики? тут виліт з теплого місця світить
діджейка з дому вижене
де він харчуватися буде?
знову в журналісти йти?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

У Сергія істерика :girl_were: .  Перетворився в чорнороте бидло.  Значить потрапили в  його слабке місце

 :facepalm1:  :weep:

Таки кинув татарин з зарплатою своїх холопів?  :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

_Сперма, у тебя явно большие проблемы.  Переставай принимать наркотики. Вместе со своей диджейкой.

Свиноботятина, а тобі платять за кількістю висраних постів чи лайна?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

та які наркотики? тут виліт з теплого місця світить
діджейка з дому вижене
де він харчуватися буде?
знову в журналісти йти?

Нічо, його кловун пристроїть наглядачем на ще більш хлібне місце. На таможню, наприклад. Нехай розвалює на фіг.  :weep:

Почесний залізничник, Бгг.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

та які наркотики? тут виліт з теплого місця світить
діджейка з дому вижене
де він харчуватися буде?
знову в журналісти йти?

+1

повторить долю Ганни Герман
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

та які наркотики? тут виліт з теплого місця світить
діджейка з дому вижене
де він харчуватися буде?
знову в журналісти йти?

І у тебе відчувається багатий життєвий досвід.  :(  Виявляється не тільки свиноботи жебракували і продовжують жебракувати де попало
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Свиноботятина, а тобі платять за кількістю висраних постів чи лайна?

А тобі? Аж з штанів випригуєш, так миттєво реагуєш.

Пий заспокійливе, кури айкоси, роздивляйся бабів-да, поки дружина Настя с зіпєром на піське "рекламує Україну" на секс-вечірках в Московії. :facepalm:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

+1

повторить долю Ганни Герман

 :facepalm1:

Уж, кому-кому, а тобі про своє синюшне минуле краще б не згадувати  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

А тобі? Аж з штанів випригуєш, так миттєво реагуєш.

Пий заспокійливе, кури айкоси, роздивляйся бабів-да, поки дружина Настя с зіпєром на піське "рекламує Україну" на секс-вечірках в Московії. :facepalm:

"Голограма з навушником у вусі" (ц) ?  :pooh_lol:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

"Голограма з навушником у вусі" (ц) ?  :pooh_lol:

Тобі відніше, хто там в Московії дупою трусив та зіпером грався.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

анатолійович в срач впав
таки відробляє
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Нічо, його кловун пристроїть наглядачем на ще більш хлібне місце. На таможню, наприклад. Нехай розвалює на фіг.  :weep:

Почесний залізничник, Бгг.

на таможню вже черга стоить
такая корова нужна самому(с)

   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Тобі відніше, хто там в Московії дупою трусив та зіпером грався.

Ти теж хочеш поділитися своїм багатим життєвим досвідом?  :S Не соромся, тут всі свої. ;)

П.С. Cподіваюсь то була не голограма  :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

анатолійович в срач впав
таки відробляє

Прошу вибачення, але невже такі як ти і тобі подібні здатні на заслуговуєте щось більше?  :S
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Ти теж хочеш поділитися своїм багатим життєвим досвідом?  :S Не соромся, тут всі свої. ;)

П.С. Cподіваюсь то була не голограма  :shuffle:

Ділитися своїм життєвим досвідом у нас полюбляє Кадра. У неї запитай.

Вона, до речі, і розповість тобі, як вона, правєдна берегиня, називає той свальний гріх на секс-вечірках і тих його участниць з зіпєрами на піськах. Тільки, напевно, те тобі не дуже сподобається.

А я краще послідкую за багатими пригодами Насті.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Так це ж змінює все на світі!  (tu)  :gigi:

А Сірожа як, тільки підтримує теє ЛГБТ чи активний учасник?  :laugh:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Ділитися своїм життєвим досвідом у нас полюбляє Кадра. У неї запитай.

Вона, до речі, і розповість тобі, як вона, правєдна берегиня, називає той свальний гріх на секс-вечірках і тих його участниць з зіпєрами на піськах. Тільки, напевно, те тобі не дуже сподобається.

А я краще послідкую за багатими пригодами Насті.

Ну, так, це вже відомий факт: біомасі приємніше стежити за всякими Настями та Кадрами, а ніж за тими, хто цю біомасу має  у всіх збочених позах  :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

А Сірожа як, тільки підтримує теє ЛГБТ чи активний учасник?  :laugh:

А тобі яка відповідь буде більш приємна?  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

А тобі яка відповідь буде більш приємна?  ;)

Тут головне, як приємніше тобі :gigi:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Свинопл@ть знову затягнула пісню про те, що були часи, коли вона була незайманою і навіть подумувала вивчити українську... :lol:

да никто и не сомневался, что ссылок не будет и что ты просто лужи газируешь по жизни, куколд дегенеративный. так че, балабол, шо с тобой делать?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Тут головне, як приємніше тобі :gigi:

А якось мені пох. Bід слова "хуйло". На відміну від тебе я вважаю, що більш важливо приділяти увагу тим, хто біомасу має в усіх позах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія