Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у пана Лещенко нова :peremoga:

Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Лещ работает на ТНК и интересы его хозяев сугубо экономические. Поэтому даже содержание этого куколда повесили в Украину. Но для плебса, Сирожа позиционируется как борцун с коррупцией и за права ЛГБТ. Хотя, он не раз использовал гейскую тематику в уничижительном ключе в качестве оскорбления политических оппонентов, что еще раз подчеркивает его лицемерие и двуличие.

це якийсь набір слів, ТНК, хозяєва, плєбс, гєйськая тєматіка, двулічіє :weep:
ти реально жива людина?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Лещ работает на ТНК и интересы его хозяев сугубо экономические. Поэтому даже содержание этого куколда повесили в Украину. Но для плебса, Сирожа позиционируется как борцун с коррупцией и за права ЛГБТ. Хотя, он не раз использовал гейскую тематику в уничижительном ключе в качестве оскорбления политических оппонентов, что еще раз подчеркивает его лицемерие и двуличие.

Вот взять, например, тебя. Ты работаешь в Украину или против?  :S  Можешь скинуть хоть пару ссылок на свои возмущения по поводу назначения кума хуйла представителем Украины и предоставления ему спецпревилегий? :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

но если что-то и заплатила, то наверняка это больше намного больше чем поддрежка целых отраслей экономики хуйлостана или хотя бы содержание липецкой фабрики...
:weep:

   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Ну, на фоне вас и вашего ФСБшного бози  :bueee:  то ясное дело, что нех. быть не может даже по определению  (P)

не, сьомочка
тьі на наш фон не лезь
у тебя теперь свой фон, с зипером на причинном месте
популяризаторьі, йопт  :K
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Теперь я понял, за что вся медиапи3дота и прочие шабунята ненавидят Порошенко...

Именно за то,  что при нем они не могли ездить в москву, теряя привычные многотысячные гонорары.
Регулярно ездила и Топольская и прочие. Не прикидывайся дурачком.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

НСТУ сообщила, что Maruv поставили условие для ее участия в конкурсе "Евровидение" - отказ от концертов в России.  :laugh:
от же ж гади. виявляється це все є благими справами. а Лорак, івана дорна, чи як його там і інших, в опалу.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Зрозуміло, що Лещенко С. підставився з дружиною, видно було, що нервував дуже, коли відповідав на це питання,  тепер при нагоді ахметовські, прямий  і т.д канали  будуть обмусолювати  цю тему ще дуже довго , воно йому потрібно було?  Думаю, що незабаром спливуть якісь небудь "яскраві" події в її житті ,у того ж Ахметова грошей на розкрутку цієї теми вистачить.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

:weep: Показати зображення...
Показати зображення...
Та епть, загнанные под шконку Энергоатом и Центрэнерго, с закупкой рашаэл.энергии - ващще другое  :gigi:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Кстати, а почему куколд не разоблачает коррупцию Пинчука? Совпадение?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Зрозуміло, що Лещенко С. підставився з дружиною, видно було, що нервував дуже, коли відповідав на це питання,  тепер при нагоді ахметовські, прямий  і т.д канали  будуть обмусолювати  цю тему ще дуже довго , воно йому потрібно було?  Думаю, що незабаром спливуть якісь небудь "яскраві" події в її житті ,у того ж Ахметова грошей на розкрутку цієї теми вистачить.


ну це ж його вибір був коли він собі дружину вибирав
це ж не одиничний випадок, вона свою ватну лінію гне вже не один рік
відповідно для Лещенка це або не є принциповим питанням, або у нього лінія не дуже відрізняється від її

в будь-якому випадку - це удар по політичній кар'єрі (якщо в нього були такі амбіції)

це в принципі не впливає на ті факти які він подає в своїх розслідуваннях,
але звичайно впливає на те як його інтерпретації сприймаються
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Сірожа сміливо може дописати п"ятитомник Ющенка "Як талановито просрати все". Почати зі своєї репутації.
Він не просрав свою репутацію, а продав її. Причому по високій ціні. Крім того, ми йому продовжуємо йому платити 400 000 грн/міс + премії й їздити в дірявих вагонах. Не думаю, що співчувати потрібно йому. У нього все гуд.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Він не просрав свою репутацію, а продав її. Причому по високій ціні. Крім того, ми йому продовжуємо йому платити 400 000 грн/міс + премії й їздити в дірявих вагонах. Не думаю, що співчувати потрібно йому. У нього все гуд.

висока ціна це коли потім можна не працювати все життя
400 000 грн/міс - це непонаго, але це не той рівень

вагони діряві не через 400 000 грн, а через мільярди гривень, якщо не доларів, це знову ж таки просто не той рівень
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Та епть, загнанные под шконку Энергоатом и Центрэнерго, с закупкой рашаэл.энергии - ващще другое  :gigi:
так отож. pure dbl standards.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

ну це ж його вибір був коли він собі дружину вибирав
Ця кiкiмора мабудь не дуже влазить в його справи , да i Сережа особливо не париться де вона тусується, тому ось і вийшло так "незручно".
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

висока ціна це коли потім можна не працювати все життя
400 000 грн/міс - це непонаго, але це не той рівень

вагони діряві не через 400 000 грн, а через мільярди гривень, якщо не доларів, це знову ж таки просто не той рівень
Не той рівень? 400 000 грн- це зарплата врача за 50 місяців, тобто за більш ніж 4 роки. За рік він отримає більше, ніж врач за все своє життя. І такий він не один в держкорпораціях. І так, отримуючи таку зарплатню хоча б рік можна більше не працювати. Річ не в "рівні", а в тому, чи є в голові мозок.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Не той рівень? 400 000 грн- це зарплата врача за 50 місяців, тобто за більш ніж 4 роки. За рік він отримає більше, ніж врач за все своє життя. І такий він не один в держкорпораціях. І так, отримуючи таку зарплатню хоча б рік можна більше не працювати. Річ не в "рівні", а в тому, чи є в голові мозок.

ну є два варіанта, або бігать за сірожами з їх нещасними тисячами, або розібратись з одним ахметовим з його зловживаннями на МІЛЬЯРДИ
і тут вибір простий або ти в союзі з сірожею проти ахметова або з ахметовим проти сірожі
і якщо ти вибираєш союз з ахметовим - то це вже шиза
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:


тебе ваще про принципьі прикольно
их у вас с бьюти просто нет
мьі заметили
только нечего тогда из себя борцуна за принципьі строить

И поэтому вы молитесь на ФСБшную мразь и ничего не имеете против кума хуйла?  :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

:weep: Показати зображення...
Показати зображення...


Я хочу сказать, что я хз что делает "моя бьюти", но если что-то и заплатила, то наверняка это больше намного больше чем поддрежка целых отраслей экономики хуйлостана или хотя бы содержание липецкой фабрики...  :shuffle:

А вообще вопрос пpавильный и очень показательный.  :good: Из него сразу становится понятно почему лишнехромосомные панамские зверьки категорически против вывода бабла из хуйлостана. Часть  oплаты за любyю транзакцию непосредственно идёт в бюджет... :X


   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

И поэтому вы молитесь на ФСБшную мразь и ничего не имеете против кума хуйла?  :shuffle:
я не позиционирую себя  супер-обличителем и антикоррупционером
и не рассказьіваю другим, какой порох фе, а зе цяця
присьорбьівая с кацапского корьіта

   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

не, сьомочка
тьі на наш фон не лезь
у тебя теперь свой фон, с зипером на причинном месте
популяризаторьі, йопт  :K

Боже упаси, чтобы я в ваш хуйлораcсадник лез  :facepalm1:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

И поэтому вы молитесь на ФСБшную мразь и ничего не имеете против кума хуйла?  :shuffle:

нє, ну для того щоб задавать такі питання, не обов'язково любити порошенка
питання самі по собі абсолютно адекватні,
ці дві речі абсолютно не пов'язані між собою

відмазка типу "раз питаєш чому діджейка настя літала в москву - значить ти слуга порошенка чи ахметова"
це відмазка в стилі порошенка "раз питаєш про сємочку - значить ти агент кремля"
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Боже упаси, чтобы я в ваш хуйлораcсадник лез  :facepalm1:
уже залез
и сравнил

как там трубьі куратора, продаються на рашку?
не хочет он вьівести бабло из рашки?
укрзалізниця не резиновая
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Срала Настя на вас всіх...  :lol:

   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Срала Настя на вас всіх...  :lol:

https://t.me/MihaAnarchyst/1399

та ти сама ватне УГ
пхаєш свого інтрудера, який отримує коцапські гроші прямо в Україні за підривну діяльність
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Взагалі то тут скрін з поста Насті.....  :laugh:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

я не позиционирую себя  супер-обличителем и антикоррупционером
и не рассказьіваю другим, какой порох фе, а зе цяця
присьорбьівая с кацапского корьіта

Украинская и антиукраинская власть, хотела сказать?

А как по-твоему: чем стадо, дирижируемое ФСБшным вылупком, и ты лично занимаетесь?  :shuffle:
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Кстати, а почему куколд не разоблачает коррупцию Пинчука? Совпадение?

Выразительное молчение на вопрос по поводу врага Украины - явется показательным ответом.  (tu)

Пинчук вошёл в список 13 oлигархов, озвученных и  прокомментрированых Лещенком и которые попадают под закон про деалехаргатизацию. Так что, хуйлята и ботята, готовьтесь  [ua]
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

уже залез
и сравнил

как там трубьі куратора, продаються на рашку?
не хочет он вьівести бабло из рашки?
укрзалізниця не резиновая

ЙПРСТ...  :(  Тогда пойду помоюсь и продезинфицируюсь
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

ну є два варіанта, або бігать за сірожами з їх нещасними тисячами, або розібратись з одним ахметовим з його зловживаннями на МІЛЬЯРДИ
і тут вибір простий або ти в союзі з сірожею проти ахметова або з ахметовим проти сірожі
і якщо ти вибираєш союз з ахметовим - то це вже шиза
:facepalm1:
У практичному сенсі Сірожа- пусте місце. Навіть отримуючи гігантську зарплату й маючи великі повноваження в системі контролю Укрзалізниці, вихлопу немає. Що стосується боротьби з олігархами, то її потрібно вести з чистими руками. Зусиллями таких, як Лещенко у нас боротьба с коррупцією давно стало заробітком. Причому ці люди є суперпрагматичними, тобто не готовими ризикувати здоров'ям чи статками. Просто кажучи, ці люди представляють інтереси інших впливових груп,у випадку з Лещенко чи Шабуніним це іноземні групи. До речі, ні одного горбатого слова від Лещенко ніколи не чув по відношенню росії.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

:facepalm1:
У практичному сенсі Сірожа- пусте місце. Навіть отримуючи гігантську зарплату й маючи великі повноваження в системі контролю Укрзалізниці, вихлопу немає. Що стосується боротьби з олігархами, то її потрібно вести з чистими руками. Зусиллями таких, як Лещенко у нас боротьба с коррупцією давно стало заробітком. Причому ці люди є суперпрагматичними, тобто не готовими ризикувати здоров'ям чи статками. Просто кажучи, ці люди представляють інтереси інших впливових груп,у випадку з Лещенко чи Шабуніним це іноземні групи. До речі, ні одного горбатого слова від Лещенко ніколи не чув по відношенню росії.

а який інший вихлоп може бути крім звільнення голови УЗ якщо той працює проти інтересів компанії?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Украинская и антиукраинская власть, хотела сказать?

А как по-твоему: чем стадо, дирижируемое ФСБшным вылупком, и ты лично занимаетесь?  :shuffle:
тьі точно рамсьі попутал
єто не моя жена сетьі у агрессора безпрепятственно іграет
и не моя фірма киношки на рашке продает без ємбарго и антидемпинговьіх мер
і бабло привата по офшорам ньікаю тоже не я
і не я принимала решение покупать е/енргію у рашкованов
і не я ввожу санкції вместо уголовньіх дел

і за Укрзалізницей тоже не я приглядьіваю,
чтобьі колесньіх пар закупалось и закупалось на тендерах для одного продавца


   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Срала Настя на вас всіх...  :lol:

https://t.me/MihaAnarchyst/1399

Этот скрин тут уже постили,только без ватного высера медведчуковской собачки
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

нє, ну для того щоб задавать такі питання, не обов'язково любити порошенка
питання самі по собі абсолютно адекватні,
ці дві речі абсолютно не пов'язані між собою

відмазка типу "раз питаєш чому діджейка настя літала в москву - значить ти слуга порошенка чи ахметова"
це відмазка в стилі порошенка "раз питаєш про сємочку - значить ти агент кремля"

Ось тільки не треба перекручувати. То була може трохи спрощена "гіперболізований" відповідь сектантці, яка по-іншому не розуміє в принципі.

Своє ставлення до події я висловив ще в найперших постах цієї теми (десь на 4 сторінці). А з'явився я тут виключно через те, що інша сектантка, яка була незадоволена моєю відповіддю в сусідній гілці, настійно мене сюди запрошувала.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

а який інший вихлоп може бути крім звільнення голови УЗ якщо той працює проти інтересів компанії?
Це дуже цікаве питання. Щоб відповісти на нього, я повинен був би зробити опис системи контролю Холдингу, зробити опис бізнес-процесів в ньому ж, виявити слабкі місця, тобто ті, де ризик негативних явищ є більшим, ніж низький... І ще дуже багато чого. Але тут не місце і не час. Скажу лише, потрібно розбиратися в бізнесі. І тоді будеш знати, що робити. У Лещенко немає компетенції. Якщо він журналіст, то нехай займається журналістикою. І отримує ті гроші, які заслуговує.
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

тьі точно рамсьі попутал
єто не моя жена сетьі у агрессора безпрепятственно іграет
и не моя фірма киношки на рашке продает без ємбарго и антидемпинговьіх мер
і бабло привата по офшорам ньікаю тоже не я
і не я принимала решение покупать е/енргію у рашкованов
і не я ввожу санкції вместо уголовньіх дел

і за Укрзалізницей тоже не я приглядьіваю,
чтобьі колесньіх пар закупалось и закупалось на тендерах для одного продавца

Тебя посадили за украинскую клавиатуру, но не обучили украинскому языку?  :S

Ты гавкаешь тут под дуду ФСБшного вылупка. Если не так, то
Вот взять, например, тебя. Ты работаешь в Украину или против?  :S  Можешь скинуть хоть пару ссылок на свои возмущения по поводу назначения кума хуйла представителем Украины и предоставления ему спецпревилегий?  :shuffle:

P.S.
А вообще вопрос пpавильный и очень показательный.  :good: Из него сразу становится понятно почему лишнехромосомные панамские зверьки категорически против вывода бабла из хуйлостана. Часть  oплаты за любyю транзакцию непосредственно идёт в бюджет... :X

В тому то і справа, що тобі й іншим таким ж сектамтам до сраки, що вам бозя-вилупок паскудить Україні і постачає хуйлу бабло для вбивства українських громадян. У той же час ви тут виходите на рошенообразну субстанцію через те, що якась напiвліва діджейка качає з ваших зайвохромосомних братиків бабло на порожньому місці...  ;)
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Тебя посадили за украинскую клавиатуру, но не обучили украинскому языку?  :S

Ты гавкаешь тут под дуду ФСБшного вылупка. Если не так, то
P.S.

о, сьомочка почав відгавкуватись
слив защитан, недорогенький ти наш
 :K

   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

а який інший вихлоп може бути крім звільнення голови УЗ якщо той працює проти інтересів компанії?

Наприклад? Вимагає щоб татарин платив справедливу ціну УЗ? Чи викриває різних ФСБшних вилупків?
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Це дуже цікаве питання. Щоб відповісти на нього, я повинен був би зробити опис системи контролю Холдингу, зробити опис бізнес-процесів в ньому ж, виявити слабкі місця, тобто ті, де ризик негативних явищ є більшим, ніж низький... І ще дуже багато чого. Але тут не місце і не час. Скажу лише, потрібно розбиратися в бізнесі. І тоді будеш знати, що робити. У Лещенко немає компетенції. Якщо він журналіст, то нехай займається журналістикою. І отримує ті гроші, які заслуговує.

ну з цим можна було б погодитись якби там були якісь заплутані схеми казнокрадства
а там звичайний лохотрон, просто ставлять чувачка який підмахує контракти по цінам вигідним для певних людей
про відсутність компетенції можна було б говорити, якби цього ніхто не помітив

але зараз це помітили і прийняли рішення, значить компетенції вистачило, скільки б її там не було

ще раз, функція наглядової ради - заважать тим хто розкрадає і не заважати тим хто працює на користь
УЗ - це очевидно перший варіант, і наглядова рада свою функцію виконала

в Україні ж нема проблем з компетенцією, багато компетентних людей
є проблема з довірою
і без високої ЗП цю проблему не вирішити ніяк

не може бути довіри до людей які сидять на копійчаній зарплаті і дивляться як розпоряджаються мільярдами
це абсурд, так не буває
   
Re: у пана Лещенко нова  :peremoga:

Боротьба за права кацапських дисденток- пиzдолизок триває.

"Пакой нам толька снітся" :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія