Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

все таки я иногда завидую димцу. чуваку вечных 16 лет. шо в 2008, шо в 2021. уровень зафиксирован.
   
От цікаво. Чому Олдбой гордиться своїм дідом басмачом, а соромить українців за бандерівців?  :S

Тому що жулькоскот завжди лицемірний.
   
все таки я иногда завидую димцу. чуваку вечных 16 лет. шо в 2008, шо в 2021. уровень зафиксирован.

І нєбєсная пустота в глазах  :facepalm1:
Нє трогайті сімваааааал !!!!!  :facepalm:
   
власники дурню зробили що прогнулися - єдине що я би від самого початку під Катериною написав би також Понаїхало а не Ростов
   
А знаєте як москалі і мєлкороси вимовляють  "реберня"?
це ж паляниця свого роду.
 :weep:

   
А знаєте як москалі і мєлкороси вимовляють  "реберня"?
це ж паляниця свого роду.
 :weep:

рєбєрная?
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

рєбєрная?
Мабуть, рёберная?
   
Мабуть, рёберная?
"По ребрах"  :gigi:
Так їм, дімцам, то пішло.
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

"По ребрах"  :gigi:
Так їм, дімцам, то пішло.
Доречі я був у Львові в реберні. З нами була португалка. Сподобалося, оригінально.
   
Мабуть, рёберная?

не знаю, після Хорєвой я можу очікувати все що завгодно
   
Що зробили німці з Бандерою після проголошення Акту?
Щодо Бандери - так, у концтабір, у вересні після довгих перемовин. Але багатьох відразу кинули за грати, багатьох ОУНівців розстріляли.
А Шухевич був шпійоном.  8-) Штірліц.  :gigi:
   
Доречі я був у Львові в реберні. З нами була португалка. Сподобалося, оригінально.
На початках було незле, смачно і недорого. Потім вже халтурили. Я колись не розрахувала і запросила поважних людей туди на вечерю. Ребра ребрами, пиво добре. Але інше принесли у паперових "тарілках"... :facepalm: Була якась квашенина, то потекло, розлізлося.
Мені було соромно, хоч мої гості сприйняли то з гумором.
Якось не все продумано.
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

На початках було незле, смачно і недорого. Потім вже халтурили. Я колись не розрахувала і запросила поважних людей туди на вечерю. Ребра ребрами, пиво добре. Але інше принесли у паперових "тарілках"... :facepalm: Була якась квашенина, то потекло, розлізлося.
Мені було соромно, хоч мої гості сприйняли то з гумором.
Якось не все продумано.
Нас водила бувша колега по роботі. Це було в 19 му році в серпні. Наче все було добре, ну їли звичайно руками.  :)
Що мені не дуже подобається в українських ресторанах, це те що офіціанти поводять себе занадто офіційно. Їм потрібно в португалів повчитися. Тут в ресторані почуваєш себе як дома.

Останнє редагування: 8 травня 2021 18:21:51 від Oleksandr
   
Ще кілька слів про два світи: Одеса і Львів. Кажуть, що у кожному світі свої герої і не лізьте...
Тільки от - нам поляки, німці чи австрійці героїв не придумували. Вони наші - батьки, діди.
А в Одесі Рашка усе скацапила, "героїв" своїх насадила і продовжує насаджувати. Кацапів після революції нагнала, а вони з єврейско-українського міста зі своїм колоритом зробили примітивний совок і так за ту Одесу інколи соромно. Якихось європейців туди б соромно було привезти.
А я колись дуже любила Одесу. Літом завжди приїжджала і Лузанівку тодішню любила дуже.
В останній свій приїзд облазила весь центр вздовж і впоперек, вивчала, відвідувала екскурсії, хоч ті екскурсії як совкові агітки. Мої контакти з одеситами - це обдурення на голому місці: в ресторані, в тролейбусі і навіть Будинку вчених, це дика ненависть в очах одеських похабно розмальованих старих мавп, коли до них звертаєшся українською і просто бандюки в трамваї хотіли відібрати валізу...
і - на вулицях просто кайфуєш: молодь привітна, відгукується українською, все покаже і чемно розтлумачить. То приїжджі. Такі приємні спогади :)
   
Знаю одеситів як приємних та гостинних людей, дімєц то якийсь зальотний кацап
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Знаю одеситів як приємних та гостинних людей, дімєц то якийсь зальотний кацап
Дімець, то скацаплений хахол.
   
Нас водила бувша колега по роботі. Це було в 19 му році в серпні. Наче все було добре, ну їли звичайно руками.  :)
Про їжу руками мови нема - знали, на що йшли. Але...соуси подають в скляних розеточках, правильно. То і соління треба подавати не в папері. Та і соління те було курям на сміх і не за малі гроші.
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

То і соління треба подавати не в папері. Та і соління те було курям на сміх і не за малі гроші.
Потрібно було зробити зауваження. Нехай на помилках вчаться.
   
Потрібно було зробити зауваження. Нехай на помилках вчаться.
Фестівські офіціянти - то гвинтики. Вони і рота не відкриють, щоб передати вище. І їм на тому не залежить. Це не маленький приватний сімейний ресторанчик. Там машина на кілька тисяч персоналу.
   
Фестівські офіціянти - то гвинтики. Вони і рота не відкриють, щоб передати вище. І їм на тому не залежить. Це не маленький приватний сімейний ресторанчик. Там машина на кілька тисяч персоналу.

у таких машин є сайти та офіційні сторінки в соцмережах, спеціально щоб на офіціантів не покладатись
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Фестівські офіціянти - то гвинтики. Вони і рота не відкриють, щоб передати вище. І їм на тому не залежить. Це не маленький приватний сімейний ресторанчик. Там машина на кілька тисяч персоналу.

Ви, мабуть, м'яка жінка? Могли повернути і відмовитися.
Колись в Трускавці спостерігав.
Зайшли ми пообідати в якийсь ресторанчик. Сидимо собі, обідаємо. Тут за одним столиком якась жінка покликала офіціантку. Що мол та страва, що вона замовила, готується не так. Там має бути м'ясо, а не шкварки. Офіціантка почала доводити протилежне. Потім покликали головну, потім кухарку. Потім притягнули книгу з рецептами. І це на весь зал.  :facepalm1:
В Португалії просто вибачилися б попросили замовити щось інше і не робили б лишнього шуму.
   
Ви, мабуть, м'яка жінка? Могли повернути і відмовитися.
В Галичині є така коронна фраза - Та якось не випадає...
То власне була така ситуація. Прийшла б я в робочому порядку поїсти реберця, то могла б зробити дуже виразні очі... ;)
А тоді не пасувало. Забрала товариство потім для сатисфакції у "Кабінет" (напроти) на пишне солодке.  :)
   
На початках було незле, смачно і недорого. Потім вже халтурили. Я колись не розрахувала і запросила поважних людей туди на вечерю. Ребра ребрами, пиво добре. Але інше принесли у паперових "тарілках"... :facepalm: Була якась квашенина, то потекло, розлізлося.
Мені було соромно, хоч мої гості сприйняли то з гумором.
Якось не все продумано.

Але ти той Фест ненавидиш...
Чому цікаво ?
   
В Галичині є така коронна фраза - Та якось не випадає...
То власне була така ситуація. Прийшла б я в робочому порядку поїсти реберця, то могла б зробити дуже виразні очі... ;)
А тоді не пасувало. Забрала товариство потім для сатисфакції у "Кабінет" (напроти) на пишне солодке.  :)

А ти Козловського любиш.
Тепер ясно.
   
А ти Козловського любиш.
Тепер ясно.
Я про Козловського до останніх виборів і не чула. Все, що про нього знаю, то тільки про малечу-власника.  :rotate:

Ой, а що Козловський має якісь ресторани?

Останнє редагування: 8 травня 2021 19:11:41 від ЛАРТА
   
Але ти той Фест ненавидиш...
Чому цікаво ?
Дивно. Чого ненавиджу? Просто критикую, бо опускають львівську планку. Багато є недоліків, бо думають не за якість, а за інше. Здогадуєтеся.
Ребра люблю. Але якщо вибираюся (в минулому) у якусь львівську кнайпу, то Фест оминаю, то правда. Є цікавіше у кулінарному плані.

Останнє редагування: 8 травня 2021 19:09:06 від ЛАРТА
   
Ви, мабуть, м'яка жінка? Могли повернути і відмовитися.
Колись в Трускавці спостерігав.
Зайшли ми пообідати в якийсь ресторанчик. Сидимо собі, обідаємо. Тут за одним столиком якась жінка покликала офіціантку. Що мол та страва, що вона замовила, готується не так. Там має бути м'ясо, а не шкварки. Офіціантка почала доводити протилежне. Потім покликали головну, потім кухарку. Потім притягнули книгу з рецептами. І це на весь зал.  :facepalm1:
В Португалії просто вибачилися б попросили замовити щось інше і не робили б лишнього шуму.

У мене щось подібне було в Поляні
Замовив білі мариновані гриби, принесли корінці білих грибів  :D
Я вам замовив корінці білих грибів ?
У нас інших не має
До побачення, ми підемо туди, де Є !
А як же все замовлення ?
А де гаратнія, що ви не повторите "білих грибів" ?
   
До побачення, ми підемо туди, де Є !
Оце правильно. Лице закладу - ті корінці.
   
Оце правильно. Лице закладу - ті корінці.

Добавлю в тій же Поляні в готелі Софія
вечором нам захотілось вареників,
дружині із сиром і сметаною,
мені з капустою, картоплею зі шкварками
Попросили почекати і які розміри порцій робити  :D
Пока будемо чекати , що подати ?
Готовив сам хазяїн, подавала дочка(підробляла на канікулах)
Приємно !
Чайові  - 100 % суми
   
Я про Козловського до останніх виборів і не чула. Все, що про нього знаю, то тільки про малечу-власника.  :rotate:

Ой, а що Козловський має якісь ресторани?

Гииии
Та жодного немає ;)
   
Дивно. Чого ненавиджу? Просто критикую, бо опускають львівську планку. Багато є недоліків, бо думають не за якість, а за інше. Здогадуєтеся.
Ребра люблю. Але якщо вибираюся (в минулому) у якусь львівську кнайпу, то Фест оминаю, то правда. Є цікавіше у кулінарному плані.

Ааа гурман.

Я теж їм в інших місцях але низької планки феста не бачу.
Вони за останні роки значно підняли якість. Бо колись було вже жахливо.
   
Найбільші зашквари це були кримські кабаки, за виключенням деяких татарських, після них  будь що в Україні це висока кухня та досконалий сервіс
   
Гииии
Та жодного немає ;)
Чесно не знаю.
   
Твой высер очень значим для меня.Бабушка моего тестя прятала у себя дома мишку япончика,того самого,а все этобыдло доило козу на полоныни.но теперь оно сюда лезет непонятно по какому праву.Оно же советские законы не признаёт ...ладно лень просто обсуждать все это
Ти тут розповідаєш, що яке бидло понаїхало, і та за високу культуру. І я подумав, якщо вже згадуватимеш, то меценатів, архітекторів та промисловців Одеси(там чималий список, когось же мали знати?). А тут спливає Мішка Япончик, видно він уособлення гарного прикладу для тебе? Справді, як не гордитися бандитом нальотчиком, терористом, який співпрацював з більшовиками та воював проти УНР (яка цікава паралель сама собою з Мотороллою вспливає).  Це ж не якісь діячі культури та розбудовники міста, а сам Мішка Япончік. Я завжди думав, що кожній людині, яка там розписує про цінності та культуру соромно буде навіть згадувати за звязки з бандитами. Людина, яка нездатна була зробляти чесною працею видно вище стоїть рагулів по культурі, тільки, що він одесит (хоча іне народжений там) А, рагулі тільки тому, що з сіл і їм далеко було вискою культури Міши Япончика) 
Найцікавіше, що такі люди не вловлюють звязок, що вхвалюючи бандитів минулого вони протурають дорогу майбутнім бандитам, які грабують Одесу, а її історичні будівлі не отримують кошт на ремонт. Та отрмують бандита Труханова, яки множить корупцію.
Вдуматися, як деградували одесити, якщо від Дюка дійшли  до вихваляь бандитів - які по самій суті деструктивний елмен, що в принципі нічого не може створити корисного та нового!

Останнє редагування: 8 травня 2021 20:45:14 від Raindrop
   
Вони за останні роки значно підняли якість.
Може, але все одно можуть принести кусень м'яса без нічого. Навіть цитрини.  8-) Якщо забув спеціально замовити гарнір. Було у мене таке в Криївці.
Уявляєте, гола тарілка і шмат м'яса. Замовляти щось до того вже пізно, бо люблю гаряче.
 :gigi:
   
Ну от нафуй цей патетичний звиздьож про "атдєльний город"? Якби в мене не було там родичів й я певний час там не жив, ще б може якось повірив.
Бо "настоящіє адесіти" з єврейськими прізвищами переважно з'їпали звідти ще у 90-х роках.
Більшість населення  зараз - понаєхавші з їпеней та їх нащадки, так само як й у Києві.  Те шо частина їпеней вже увійшла териториально до   Одеси - то інша справа.


Ну той Одессы что была конечно уже давно нету по разным причинам и многие одесситы блюют от того во что она превращается благодаря рагулькам,которые вместо уважения к городу превращают его у риднэ село со всеми вытекающими последствиями.Но это не так критично как может показаться на первый взгляд потому что существует финансовая сегрегация и эти два класса не пересекаются в принципе.Т.е. мы ходим в разные рестораны,магазины,живем в разных районах,дети учатся в разных школах не говоря уже о домах итд.Т.е. реберня с колхозом отдельно,а нормальные люди отдельно.
так, не всі знали Мішку Япончика та можливо разом робили нальоти :S Люди заробляючи чесною працею та приближдені до бандитів різні класи
Цікаво чим бандити краще рагулів? :shuffle:

Останнє редагування: 8 травня 2021 20:46:05 від Raindrop
   
Ну так можно про любой город сказать.Да и времена тогда были людоедские.Вместо тысячи слов предлагаю собрать отряд рагулей и попробовать снести памятник Екатерине.Можно Стерненко в это дело подписать и прочий бродячий ширпотреб.Мне кажется это будет яркой иллюстрацией моих слов и кто как к кому относится.А вообще я не понимаю откуда у людей эта тяга насрать в чужом доме и какая преследуется цель.Правильно Олдбой написал,что с такими патриотами-долбоебами Хуйлу можно ничего не делать

Саме тому ти такий борзий , що українці спокон віку панькаються з колаборацією. Якби в Одесу прийшов руський мір, тобі б спочатку встромили кийка в зад, а потім спитали що тобі не подобається , а подобалось би тобі все, і  ростовські бухі менти на ланжероні  і автозаки  по всій рішельєвській.


Он сюда не пришел только благодаря самим одесситам.Потому что если бы массово вышли и начали захватывать здания как в Донецке,то вы бы привычно соснули хуйца.Т.е. это в первую очередь был выбор самих одесситов.А вы теперь за это срете нам на голову и называете неукраинцами при этом зачем то сюда едете и навязываете свою рагульскую чушь про понаехавшего Дюка
був би тру одеситом відчув би гумористичну іронію, але на це ображатися смішно. Це якийсь внутрішній комплекс чи що? По факту більшість міщан втратило своє майно після радянської влади, позаселяли якраз масово селян при чому скрізь. Саме проживання в Одесі навіть з діда прадіда теж не робить особливим класом. І те, що ти згадав бандита, а не якогось діяча, що розвива міста дуже красномовно говорить, що немає чим особливо пишатися
   
Конечно будет.В самом центре пиво 28 грн за бокал и ребра за 119.Там где концентрируются одни приезжие,которым срать воощбще на все и они ищут где подешевле.Не все конечно,но основная масса

З.Ы:Для сравнения я в Зельде пью коктейли по 220 один (зато устрицы у них по 30 грн).А тут пиво 28.Про еду я вообще молчу.Поэтому и очереди будут круглый год.Но это показатель разных подходов к бизнесу и львовяне в этом молодцы,судя по тому же Львову,приезжая куда,просто не понимаешь как может все так дешево стоить.А одесситы в такое не ходят.Как и в большинство мест на Дерибасовской.
Коктейлі по 220 не вразили, зазвичай часто ти переплачуєш за сам мікс з тих самих дешевих пойл.  Уточни пиво за 28 грн це за 0.3?  Не вірю в такі ціни  (особливо, якщо це 0.5), бо і у Львові такі не знайдеш в центрі)  Людину визнаючать не матеріальні статки, інакше виходить одеські вчителі, професура, науковці, які працюють в державних установах стали раптом рагулями на свлою зарплату. Або ж я в них дуже поліпшилися зарплата і вона разом з тобою пють коктейлі по 220 грн. Хоча в мене є сумніви в таких звязках, згадав би їх, а не якогось давнього одеського бандита
   
Радянська Одеса відрізнялася від царської
Українська Одеса відрізняється від радянської
Інші часи, інші люди

Відсутність почуття гумору - найточніший маркер недоодесита, я так думаю
А не те звідки і коли і хто з його предків осів у місті
   
Радянська Одеса відрізнялася від царської
Українська Одеса відрізняється від радянської
Інші часи, інші люди

Відсутність почуття гумору - найточніший маркер недоодесита, я так думаю
А не те звідки і коли і хто з його предків осів у місті

Юмор не должен быть злым и кого-то обижать и это аксиома иначе это уже не юмор,а высер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія