Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Семиколінний наш теж за кнуря топить аж комір завертається, але до нього в тебе відношення зовсім протилежне
Паша вата ватою.
   
Паша вата ватою.

Не бачу між ними різниці, тільки один що бачить те й співає, а другий понтується і бреше )
   
Паша вата ватою.

Алєзка такий же.
   
:laugh:  :laugh:  :laugh:

Хочеш я тобі купу фоток з пустими лежаками та басейнами напощу ?)) І в нас це було бєзвозмєздно тоість даром  :laugh:
Мене навіть питали де ви туристів подівали )) народу трохи видно лише на вечірніх шоу , і то у вихідні дні
Проблеми з пам'яттю то в тебе )) покажи свій бізнес ))) дітей можеш з валіз не діставати  :laugh:


Тьотя Свєта,  погано з пам'яттю.  У мене діти ніколи не будут подорожувати бізнес класом.  Поки самі не почнуть на нього заробляти
Тьотя Свєта.  Понторез без грошей тут ви.  І рекламуєте послугу для понторезов з грошима.  Жоден нормальний батько не буде з дитинства привчати дітей до подорожей бізнес-класом.  Якщо у вас є діти, то самі повинні зрозуміти чому.

Вам на прикладі показали, що своєчасне планування дозволяє отримати послугу набагато дешевше і набагато краще.  А тут старий літак, космічна ціна і неможливість змінити дати.

Тому вчіться планувати, а то далі Албанії чи пакетної Домінікани не полетіти


Останнє редагування: 24 квітня 2021 22:13:20 від Alezka
   
Олєжко, ти під тупака не коси )) ще раз повторюю, ти дітей хоч у валізах вози задля економії, покажи свій бізнес  :)
Тріпло  :laugh:

П.с. ти в тій гілці так і не відповів на питання чи кнурь нормальний, бо його дітей у валізах не возять  :weep:

Останнє редагування: 24 квітня 2021 22:17:21 від SvitLana
   
За порадою ФУПа розробили маршрут для подорожі сім'єю по Флориді і Джорджії . Тільки змінили Луїзіану на Джорджію https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1088265.0

Маршрут наступний: Miami, Key West, St.  Augustine, Savannah, Orlando.  Всього 2 тижні.  для молодших це перший візит в США

 :drinks:

2 тижні - ні про що.
Акліматизація в малих ще забере щось.
   
Кому пакетні тури в all inclusive готелі, а кому самостійні подорожі.  Разом з сім'єю.  Кожному своє.
   
Кому пакетні тури в all inclusive готелі, а кому самостійні подорожі.  Разом з сім'єю.  Кожному своє.

Щось в твоїх подорожах поки що лише пусті лежаки, а в моїх оляклюзівах є перша вулиця Гамерики  ;)
   
Не бачу між ними різниці, тільки один що бачить те й співає, а другий понтується і бреше )
Розказую. Паша - тупікова гілка еволюції. Боженька вирішив що досить, 2 вересня Паша буде ягадка апять, а дівок не було і це добре.

У Альожки - троє. І їм вже не розкажеш що на заході бомжі і капіталісти, а Расія впєрдє.
   
Олєжко, ти під тупака не коси )) ще раз повторюю, ти дітей хоч у валізах вози задля економії, покажи свій бізнес  :)
Тріпло  :laugh:
:facepalm1:
У вас проблеми з зором?  Я вам навів цитату, де я стверджую, що для подорожей сім'єю я літаю економом.  І зараз летів економом.  У новому літаку у гарної авіакомпанії це більш менш комфортно
   
За порадою ФУПа розробили маршрут для подорожі сім'єю по Флориді і Джорджії . Тільки змінили Луїзіану на Джорджію https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1088265.0

Маршрут наступний: Miami, Key West, St.  Augustine, Savannah, Orlando.  Всього 2 тижні.  для молодших це перший візит в США

гарний маршрут і час чудовий для такої подорожі

   
Розказую. Паша - тупікова гілка еволюції. Боженька вирішив що досить, 2 вересня Паша буде ягадка апять, а дівок не було і це добре.

У Альожки - троє. І їм вже не розкажеш що на заході бомжі і капіталісти, а Расія впєрдє.

!
   
Розказую. Паша - тупікова гілка еволюції. Боженька вирішив що досить, 2 вересня Паша буде ягадка апять, а дівок не було і це добре.

У Альожки - троє. І їм вже не розкажеш що на заході бомжі і капіталісти, а Расія впєрдє.

Розкажи це цілим кварталам совєтікусів що живуть в Гамериці та Дойчленді і дрочать на пабєду дєда і мароженоє по 20 капєєк  ;)
Олєжкові діти від тата навчаться хіба що брехати
   
Щось в твоїх подорожах поки що лише пусті лежаки, а в моїх оляклюзівах є перша вулиця Гамерики  ;)
:weep:
Тьотя Свєта, а мені й не потрібні повні лежаки.  У мене пляжів буде всього 3 дні.  Один з них на Key West.  Усе.  Летіти в США з дітьми заради пляжів дурість.
   
Розказую. Паша - тупікова гілка еволюції. Боженька вирішив що досить, 2 вересня Паша буде ягадка апять, а дівок не було і це добре.

У Альожки - троє. І їм вже не розкажеш що на заході бомжі і капіталісти, а Расія впєрдє.
Шо, Альожка навчає дітей любити Україну?  ;o
Та він навчає їх як любити гроші і не стидатися жити з краденого.
   
Розкажи це цілим кварталам совєтікусів що живуть в Гамериці та Дойчленді і дрочать на пабєду дєда і мароженоє по 20 капєєк
То олд вуди брайтонські. Старі пердуни.
   
:facepalm1:
У вас проблеми з зором?  Я вам навів цитату, де я стверджую, що для подорожей сім'єю я літаю економом.  І зараз летів економом.  У новому літаку у гарної авіакомпанії це більш менш комфортно

Ти стверджував що дітей возиш економом, а не свою сраку ))
Розривався що в економі лише ніщеброди літають ) при тому вибирав Віззи заради економії навіть по напрямках де є авіа з "комфортним економом"  :weep:  ти забрехався )
Все набагато простіше, за сім'ю ти платиш сам   ;) а вихвалявся бізнесом проплаченим Гудком у відрядження  :D
   
Щось в твоїх подорожах поки що лише пусті лежаки, а в моїх оляклюзівах є перша вулиця Гамерики  ;)
Він тепер нічого не покаже будє сцяти
   
:drinks:

2 тижні - ні про що.
Акліматизація в малих ще забере щось.

По Каліфорнії  3  роки тому двох тижнів взагалі не вистачило.  Але на більше важко вирватися
   
То олд вуди брайтонські. Старі пердуни.

Там і молоді такої вистачає.
   
:facepalm: усе життя мріяв поїхати в таке задуп'є

Так їм і треба  :laugh:

Так якого... Твою... Ти мені кажеш що алежка тепер патріот?

Маріупольска громада відстояла свій Міській сад. Доненчани пригнулись.
А ми ні.


То де в тебе розум?
Я не про олежку, я вже тебе питаю, Хвому.
,
   
Ти стверджував що дітей возиш економом, а не свою сраку ))
Розривався що в економі лише ніщеброди літають ) при тому вибирав Віззи заради економії навіть по напрямках де є авіа з "комфортним економом"  :weep:  ти забрехався )
Все набагато простіше, за сім'ю ти платиш сам   ;) а вихвалявся бізнесом проплаченим Гудком у відрядження  :D
якій двухлічний падлюКо
   
То олд вуди брайтонські. Старі пердуни.
бути олд вудом то почесно
   
Маріупольска громада відстояла свій Міській сад. Доненчани пригнулись.
А ми ні.
Кіко там Марік дав Шаріям і ОПЗЖ? Ваш парк до сраки.
   
:weep:
Тьотя Свєта, а мені й не потрібні повні лежаки.  У мене пляжів буде всього 3 дні.  Один з них на Key West.  Усе.  Летіти в США з дітьми заради пляжів дурість.

Твої лежаки й пусті тут нікому особливо не потрібні, але ти чомусь дуже ними вихваляєшся )))) я х.з. в чому круть )
   
Ти стверджував що дітей возиш економом, а не свою сраку ))
Розривався що в економі лише ніщеброди літають ) при тому вибирав Віззи заради економії навіть по напрямках де є авіа з "комфортним економом"  :weep:  ти забрехався )
Все набагато простіше, за сім'ю ти платиш сам   ;) а вихвалявся бізнесом проплаченим Гудком у відрядження  :D

ти вже вакцінувалась?

   
ти вже вакцінувалась?

Я в березні перехворіла  ;) маю антитіла  ;)  а холуй Гудковий себе і дітей вакцинував ?  8-)
   
Фоткі будуть?

Чи тільки срачі та знов міряння піпіськамі, хто круче літає?
   
Ти стверджував що дітей возиш економом, а не свою сраку ))
Розривався що в економі лише ніщеброди літають ) при тому вибирав Віззи заради економії навіть по напрямках де є авіа з "комфортним економом"  :weep:  ти забрехався )
Все набагато простіше, за сім'ю ти платиш сам   ;) а вихвалявся бізнесом проплаченим Гудком у відрядження  :D

Ну як же так можна брехати? :lol:   Головна брехуха ФУПу

   
Фоткі будуть?

Чи тільки срачі та знов міряння піпіськамі, хто круче літає?

Сьогодні день акліматизації.  Подорожувати почнемо з завтрашнього дня.  Але згоден, що треба просто не звертатиме увагу на тих, хто намагається зробити срач
   
Кіко там Марік дав Шаріям і ОПЗЖ? Ваш парк до сраки.

 :lol:

До твоєі сраки чі до ахметівськоі сраки, але в Маріуполі в Міському саді не буде. 12ти поверхового недоробла.

Ми, громадяни Маріуполя цього спромоглися. [ua]
   
Ну як же так можна брехати? :lol:   Головна брехуха ФУПу



Це вже твій галімий звіздьож був після того як ми тебе нагодували твоїми понтами про бізнес  :lol:
Я запитала який статус у катарців в твоєї сім'ї  :laugh:  і ти почав горбатого ліпити  :weep:
Ти ще покажи як шкрябав про економію на Віззах  :laugh:  :laugh: а потім в МАУ йому місця мало  :laugh:  :laugh:

От гавнопльот  )))))
   
Фоткі будуть?

Чи тільки срачі та знов міряння піпіськамі, хто круче літає?

Чим тобі пусті лежаки не фотки  :laugh:
   
маямі, зараз соняшно, 27С, самий раз на пляж а не в готелі сидіти

   
До твоєі сраки чі до ахметівськоі сраки, але в Маріуполі в Міському саді не буде. 12ти поверхового недоробла.
То пофіг абсолютно. У вас там 95% вата, так що пох. І є великі шанси на ускій мір.

Якщо мене спитають, де я хочу жити - у підвалах Бронкса з ніггерами - наркоманами у сусідах, чи у Маріуполі з чудовим парком і ватанами, то я без вагань оберу підвал.  :laugh:
   
Це вже твій галімий звіздьож був після того як ми тебе нагодували твоїми понтами про бізнес  :lol:
Я запитала який статус у катарців в твоєї сім'ї  :laugh:  і ти почав горбатого ліпити  :weep:
Ти ще покажи як шкрябав про економію на Віззах  :laugh:  :laugh: а потім в МАУ йому місця мало  :laugh:  :laugh:

От гавнопльот  )))))

Тьотя Свєта.  Ви знову брешете.  Я завжди на ФУПі розповідав як подорожувати  економно.  І що кожна послуга і сервіс повинні коштувати своїх грошей.  Від квитків за 50 євро я не вимагаю сервісу бізнес класу.
   
Тьотя Свєта.  Ви знову брешете.  Я завжди на ФУПі розповідав як подорожувати  економно.  І що кожна послуга і сервіс повинні коштувати своїх грошей.  Від квитків за 50 євро я не вимагаю сервісу бізнес класу.

Ти брехло )) порожняк данєцкій ))))) почав тріпати своїм статусом катарців який виявився не твоїм , а Гудковим  :laugh:
І з твого там було лише прізвище в квитках з відряджень )
Тебе натикали в то писком ) виявилося що коли ти платиш за себе сам, то Віззи заходять нараз, а понти з бізнесом засовуються глибоко в 5 точку  :laugh:
Просто в один момент жлобопонтовик з бізнес катарців скотився до Віззів, але щось там погавкує на незручності економу в МАУ  :weep:
Ти або труси, або хрестик, Олєжко, і літай чим хочеш )) хто ж проти )
   
Ти брехло )) порожняк данєцкій ))))) почав тріпати своїм статусом катарців який виявився не твоїм , а Гудковим  :laugh:
І з твого там було лише прізвище в квитках з відряджень )
Тебе натикали в то писком ) виявилося що коли ти платиш за себе сам, то Віззи заходять нараз, а понти з бізнесом засовуються глибоко в 5 точку  :laugh:
Просто в один момент жлобопонтовик з бізнес катарців скотився до Віззів, але щось там погавкує на незручності економу в МАУ  :weep:
Ти або труси, або хрестик, Олєжко, і літай чим хочеш )) хто ж проти )

Тьотя Свєта, ви можете скільки завгодно брехати, але факт залишається фактом.  Зі своєю сім'єю я літаю економом і лоу-костами.  Можу і на авто в Європу поїхати.  Про що завжди на ФУПі і писав.  Тому що я не пакетний турист, а самостійний мандрівник. Який на власному досвіді знає, що таке бізнес клас і скільки він коштує.  А не з фейсбуку

І чим економ МАУ на перельотах 8-12 годин відрізняється від економ класу Turkish Airlines.  Це небо і земля.  Як по запасу місця між рядами крісел, так і від самого сервісу на борту

Останнє редагування: 24 квітня 2021 23:18:51 від Alezka
   
Тьотя Свєта, ви можете скільки завгодно брехати, але факт залишається фактом.  Зі своєю сім'єю я літаю економом і лоу-костами.  Можу і на авто в Європу поїхати.  Про що завжди на ФУПі і писав.  Тому що я не пакетний турист, а самостійний мандрівник. Який на власному досвіді знає, що таке бізнес клас і скільки він коштує.  А не з фейсбуку

І чим економ МАУ на перельотах 8-12 годин відрізняється від економ класу Turkish Airlines.  Це небо і земля.  Як по запасу місця між рядами крісел, так і від самого сервісу на борту

Гавнівник ))) саме в цей факт тебе й натикали писком коли ти пальці гнув про бізнес і статус на Катарцях  ;)
Що ти можеш знати про те за що сам ніколи не платив ?) Ти бреши та не забріхуйся  :)
Тріпло донецьке продовжує гнати порожняк )
Ти МАУ з віззами порівняй і не тринди ото про сервіс, лапоть гудковий )
Сервіс ти бачиш коли пан за тебе платить, ото сиди мовчки під віником, і не відсвічуй своїми статусами з відряджень  :)
Щось не так пішло з твоїм звітом, номер хоч покажи, алєгарх, ти ж бронював зарання, комфортний певно  :D чи й тут економ щоб жінку з дітьми не балувати  ?  8-)
   
И маршрут Згідно украинской ментальности тупой как сам тс  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія