Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запрещенные субстанции

Re: Запрещенные субстанции

ну да :lol:  но все же легализация важна, чтобы за попытку облегчить страдания тебя не винтили пусора.
согласен.
я бы вообще убрал все ограничения на вещества.

такой кривой и однофакторный естественный отбор все же лучше чем совсем без него.
   
Re: Запрещенные субстанции

Классическая фраза мужика-синяка.
 :laugh:
Конопля может не зайти первые несколько раз, особенно если это бутер какой-то. Но она не может быть неинтересной.  :gigi:

Дебіл обдолбаний.
   
Re: Запрещенные субстанции

Я за легалайз плану.

Погано, що зараз купити нереально. В свій час на Бесарабці (десь 91..92) роки спокійно можна було брати, майже легально.  Сірниковий коробок 5 рублів.
   
Re: Запрещенные субстанции

21-е сторіччя, будь-яка інфа, щоб розібратися - на кінчиках пальців, втім, тухлі стереотипи непероможні.
Пенсіонери розуму  :(
   
Re: Запрещенные субстанции

Сірниковий коробок 5 рублів.
брехня.В середній Азії 10 карб. коштувало. А там її як лайна було.
   
Re: Запрещенные субстанции

Там 3 рб тоді план коштував,  я раз на місяць купував
   
Re: Запрещенные субстанции

Там 3 рб тоді план коштував,  я раз на місяць купував
понятно, шо вы тут курили. Из разряда - я думал, что всю жизнь изучал карате, а оказалось - сурдоперевод   :laugh:
   
Re: Запрещенные субстанции

брехня.В середній Азії 10 карб. коштувало. А там її як лайна було.
Тут ніхто траву не продавав до середини 90-х - її взагалі не вживали, курили план, а траву називали  "шала", "труха" та "бодилі".
   
Re: Запрещенные субстанции

Вартість, 3 чи 5 не є принциповим питанням.

Але тоді можна було купити. Так, у банабаків,  із-під прилавку, але можна.

А зараз? Телеграми, якісь біткоіни,  закладки....
   
Re: Запрещенные субстанции

Тут ніхто траву не продавав до середини 90-х - її взагалі не вживали, курили план, а траву називали  "шала", "труха" та "бодилі".
Шось я заплутався, так шо курили? На прикінці 80-х на моїй пам,яті пакет коштував 25 карб. Це у нас в Україні. Цифра запам,яталась, бо було дуже дорого. В азії теж було як би не дешево, але значно дешевше ніх бутилка горілки. Но завжди було одне "но". Тим хто покурював раз на тиждень. було по кайфу. Тим хто сидів на системі постійно приходилось шукати новеньке, бо план має одну особливість - прикурюється.
   
Re: Запрещенные субстанции

Шось я заплутався, так шо курили? На прикінці 80-х на моїй пам,яті пакет коштував 25 карб. Це у нас в Україні. Цифра запам,яталась, бо було дуже дорого. В азії теж було як би не дешево, але значно дешевше ніх бутилка горілки. Но завжди було одне "но". Тим хто покурював раз на тиждень. було по кайфу. Тим хто сидів на системі постійно приходилось шукати новеньке, бо план має одну особливість - прикурюється.
У нас в Україні - понятіє растяжимоє.
Мені розповідали старші люди, що на півдні росло море трави, вона була не надто сильна, тому з неї робили "план" або пробивали "дуст" на "барабані".
План був у всіх, тому його не продавали, а мінялись, бо в кожного був свій фірмовий, із власним знаком на шайбах, як на пластилинових пломбах в електрониці.
Про Азію казали тільки, що звідтам іноді приходила вбивча, типу, "чуйка".
Вона дивувала тим, що в неї листя було, як наша мацанка.
   
Re: Запрещенные субстанции

Меня всегда удивляет в американских фильмах, сидит и сам долбит косячек. Хорошей азиатской два раза хапнул и жопу бы от земли несколько часов не оторвал. Шо они там курят?
   
Re: Запрещенные субстанции

кокс, герыч, химка, колеса, херни много. разделить херню на херню и не херню, вот задача.
Ого, воно й видно що ти за одне. Нарік сраний.
   
Re: Запрещенные субстанции

Наркотики мають дозволятися лише для хоспісних хворих й для медичних цілей, та й то далеко не всі і під контролем лікарів
   
Re: Запрещенные субстанции

Меня всегда удивляет в американских фильмах, сидит и сам долбит косячек. Хорошей азиатской два раза хапнул и жопу бы от земли несколько часов не оторвал. Шо они там курят?
Курят разную, не хуже азиатской.
Толерантность никто не отменял.
   
Re: Запрещенные субстанции

Ого, воно й видно що ти за одне. Нарік сраний.

не надо завидовать, нищеброд полтавский :lol:
   
Re: Запрещенные субстанции

Нет ничего смешнее запрета каннабиса и продуктов из него,а также также таких наркотиков как экстази, ЛСД и тд.
Это просто абсурд высшей меры.
Это я как медик говорю.
   
Re: Запрещенные субстанции

Нет ничего смешнее запрета каннабиса и продуктов из него,а также также таких наркотиков как экстази, ЛСД и тд.
Это просто абсурд высшей меры.
Это я как медик говорю.

легкі наркотики роблять людини незалежної від соціуму. тому у тоталітарних державах не можна смалити марічку, там лише можна на ідола надрачувати. незалежної свідомості не має бути
   
Re: Запрещенные субстанции

Нет ничего смешнее запрета каннабиса и продуктов из него,а также также таких наркотиков как экстази, ЛСД и тд.
Это просто абсурд высшей меры.
Это я как медик говорю.



Дайош Героін без рецептів.!!!!

Кокаїн - діткам замість кефіра..

Фен та солі - на великій перерві.. у школі!

І щоб бабки ширку на лавці біля парадного.. бадяжили..

   
Re: Запрещенные субстанции

І ще повна херня ці обмеження за віком..

Сразу з пеленок - цігарку в зуби.. замість молока - горілка.. !
   
Re: Запрещенные субстанции

Дайош Героін без рецептів.!!!!

Кокаїн - діткам замість кефіра..

Фен та солі - на великій перерві.. у школі!

І щоб бабки ширку на лавці біля парадного.. бадяжили..

Обязательно появится какой нибудь дебил и попытается обосрать дискуссию чем-то подобным
   
Re: Запрещенные субстанции



   
Re: Запрещенные субстанции

Обязательно появится какой нибудь дебил и попытается обосрать дискуссию чем-то подобным

Ага! Так це була дискусія?  Ось воно що! :-)o

А як по мені тупі лозунги від утирка..




   
Re: Запрещенные субстанции

Показати зображення...
Показати зображення...

 (tu)

дякую за посилання!

раджу не звертати увагу на довбойобів, які не мають освіти та й живуть наче радянські громадяни, у мізках лайно та пропаганда
   
Re: Запрещенные субстанции

Всегда подозревал, что бухло страшнее наркоты.
   
Re: Запрещенные субстанции

Дайош Героін без рецептів.!!!!

Кокаїн - діткам замість кефіра..

Фен та солі - на великій перерві.. у школі!

І щоб бабки ширку на лавці біля парадного.. бадяжили..
І шо поганого?
Нехай знижується агресія
   
Re: Запрещенные субстанции

Ага! Так це була дискусія?  Ось воно що! :-)o

А як по мені тупі лозунги від утирка..
Ви набагато більш подібні до утирка, дядя.
Геть розум не використовуєте - людина-радіоточка  :D
   
Re: Запрещенные субстанции

Всегда подозревал, что бухло страшнее наркоты.
Наркотиков вообще не существует. Есть медийное понятие "наркотик", но в научной, физической, медицинской, юридической реальности его нет. И по всем параметрам бухло и табак - сильнейшие и опаснейшие "наркотики". Это даже нет смысла обсуждать. Точно так же нет смысла обсуждать факт того, что марихуана - не "наркотик" (во всяком случае не больше "наркотик" чем кофе или сахар). Обсуждать есть смысл факты типа "дебилы убеждаются во вранье социума по поводу травы и делают неверные выводы по поводу героина" или "Хьюстон, у нас проблема - дебилы жрут водку и убивают друг дружку товарными количествами вместо совместного приема МДМА и обнимашек"
   
Re: Запрещенные субстанции

Меня всегда удивляет в американских фильмах, сидит и сам долбит косячек. Хорошей азиатской два раза хапнул и жопу бы от земли несколько часов не оторвал. Шо они там курят?
"Азіатський" напевно гашиш.
У фільмах швидш за все смалять квітку.

Різні концентрації психоактивних речовин
   
Re: Запрещенные субстанции

Всегда подозревал, что бухло страшнее наркоты.
Дивлячись, яка...
Каннабіс, MDMA, LSD, псилоцибін, наприклад, менш шкідливе.
Кокаїн, героїн, морфін і т.д. - небезпечніші
   
Re: Запрещенные субстанции

Нет ничего смешнее запрета каннабиса и продуктов из него,а также также таких наркотиков как экстази, ЛСД и тд.
Это просто абсурд высшей меры.
Это я как медик говорю.
категорично погоджуюсь!  :lol:
   
Re: Запрещенные субстанции

І ще повна херня ці обмеження за віком..

Сразу з пеленок - цігарку в зуби.. замість молока - горілка.. !


ви все перекручуєте. Беремо для прикладу Нідерланди де мало що заборонено, і дивимось на стан краіни і молоді. Отже прогрес краіни не в заборонах а навпаки- в знаннях і доступності всього. Думаю що майже кожен житель Голандіі пробував хоч раз покурити, але в цілому мало вживають.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія