Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як змусити людей носити маски

Re: Як змусити людей носити маски

Ты ж, двужопый хорек, в прошлом году орал тут, что транспорт должен работать, бо некому будет ездить на работу поднимать экономику  :facepalm1:
Если ты не понимаешь разницы между путешествиями в италию и на бали и поездками к месту заработка на жизнь, то тебе очередной раз к другому доктору.
   
Re: Як змусити людей носити маски

Если ты не понимаешь разницы между путешествиями в италию и на бали и поездками к месту заработка на жизнь, то тебе очередной раз к другому доктору.

+

Не витрачай нерви . Це муділо верещало про жорсткий карантин  і заварені під*їзди , а само лазило по дешевих розпродажах, де і підхопило ковід.
Я його нарешті  заігнорив. Навіщо на цього лицемірного тупого уйобка час витрачати.



   
Re: Як змусити людей носити маски

В Україні якраз поодинокі випадки. Масові протести в Європі.

Я сам ношу намордник. Тільки з однієї причини. Дурнів фізично більше.

А словом дурня не переконаєш.


*  Яка ефективність маски на бомжі ? До речі, наші теж часто носять,
мені чисто з психологічного сенсу сподобалося в масці межи людей бути - тебе не впізнають,  макіяж можна не накладати, емоції мімікою не створювати, типу "я в доміку".
   
Re: Як змусити людей носити маски

я якийсь  місяць тому з цікавості зробив тест антигеновий,  вийшов негатив а внизу напис як бик : негативний резельтат тесту не є гарантією що ви не заражені :weep:
і за який хер я 50 долярів заплатив?
нахер мені то гавно разом з масками?
таке враження що нас роблять ідіотами і видоюють гроші

Ключ
   
Re: Як змусити людей носити маски

мені чисто з психологічного сенсу сподобалося в масці межи людей бути - тебе не впізнають,  макіяж можна не накладати, емоції мімікою не створювати, типу "я в доміку".

В супермаркеті краще щось сп.здити  і не тільки там.. :shuffle:
От бомжі   і носять.


 

   
Re: Як змусити людей носити маски

В нашей стране, учитывая экономическую ситуацию, штрафами дело не решить

Я бы вносил людей без масок в список не подлежащих госпитализации. Ходишь без маски - госпитализации не будет.  Ни в частных клиниках, ни в государственных.

Отказываешься от вакцинации - госпитализации не будет
----
Ну ще можна дискримінувати людей з-за того,що вони ПОТЕНЦІЙНО можуть захворіти,ну як зараз,наприклад
І от такі бевзі як ти будуть радо те вітати,замість задуматися.
   
Re: Як змусити людей носити маски

Если ты не понимаешь разницы между путешествиями в италию и на бали и поездками к месту заработка на жизнь, то тебе очередной раз к другому доктору.

Куй с пальцем не надо сравнивать! Пассажирооборот общественного транспорта одного только Киева за один день превышает пасажирооборот всего укротуризма за год
   
Re: Як змусити людей носити маски

----
Ну ще можна дискримінувати людей з-за того,що вони ПОТЕНЦІЙНО можуть захворіти,ну як зараз,наприклад
І от такі бевзі як ти будуть радо те вітати,замість задуматися.

Виключено. Нічим.
   
Re: Як змусити людей носити маски

Парад ідіотизму продовжується. І все це замість реальної боротьби з епідемією.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1096680.0
   
Re: Як змусити людей носити маски

В супермаркеті краще щось сп.здити  і не тільки там.. :shuffle:
От бомжі   і носять.
ага, зараз люди з закритими обличчями не привернуть жодної уваги B-)
   
Re: Як змусити людей носити маски

Ну так носіть. Ніхто не забороняє.

Дик питання, чому в Україні такий срач з цього приводу. Чи принаймні на ФУПі. І купа людей, які маски не носять.
Видимо, різниця у підході у мотивуванні. Щось, що складає враження, що примушують, буде менше мотивації робити  суспільству, ніж те, що зобразять, як піклування про ближнього і загальну справу влади та населення проти одного ворога.

Це навіть по риториці видно. Ніколи не чув від аргентинців висловів про "намордник" та " раби" - хоч аргентинці суттєво протестніші, ніж українці.

З смалінням у закритих загальних місцях теж так вийшло, до речі. Я скептично відносився, але риторика "інші не повинні вдихати твою отруту" подіяла дуже ефективно.
   
Re: Як змусити людей носити маски

Ось вам респіратори, комендантська година і  облави...
Дуже ефективно ?
І тільки не треба " а вот бєз ніх било би ісчо хуже " . Суха мова статистики  каже було б краще. Вдвічі як мінімум.
А по нових кейсах в чотири..

В Празі?

Це там де вони святкують кожне закінчення локдаун?

Закінчення карантину у Празі відсвяткували масовим застіллям. Фото дня
1 липня 2020




   
Re: Як змусити людей носити маски

Дик питання, чому в Україні такий срач з цього приводу. Чи принаймні на ФУПі. І купа людей, які маски не носять.
Видимо, різниця у підході у мотивуванні. Щось, що складає враження, що примушують, буде менше мотивації робити  суспільству, ніж те, що зобразять, як піклування про ближнього і загальну справу влади та населення проти одного ворога.

Це навіть по риториці видно. Ніколи не чув від аргентинців висловів про "намордник" та " раби" - хоч аргентинці суттєво протестніші, ніж українці.

З смалінням у закритих загальних місцях теж так вийшло, до речі. Я скептично відносився, але риторика "інші не повинні вдихати твою отруту" подіяла дуже ефективно.

Ви пересмикуєте як завжди. Класична хуцпа.

Шкоду від тюнового  диму порівняюєте з користью пожованої маски з кишені.
Гірке з холодним.
Шкідливе і перше і друге. Користі там немає в обох випадках.

   
Re: Як змусити людей носити маски

Ви пересмикуєте як завжди. Класична хуцпа.

Шкоду від тюнового  диму порівняюєте з користью пожованої маски з кишені.

8-:
Де саме я порівнюю це, що Ви собі вигадали?
Успішне впровадження звички не смалити у загальних закритих приміщеннях навіть у такому суспільстві, як аргентинське - це був ще один приклад того, як правильно обрана риторика соціальної комунікації може ефективно діяти.
У Вас проблеми з розумінням тексту, а не я ніби-то пересмикую.

Про те, що хтось там неохайний і носить брудну маску - про це мови взагалі не велося.
   
Re: Як змусити людей носити маски

8-:
Де саме я порівнюю це, що Ви собі вигадали?
Успішне впровадження звички не смалити у загальних закритих приміщеннях навіть у такому суспільстві, як аргентинське - це був ще один приклад того, як правильно обрана риторика соціальної комунікації може ефективно діяти.
У Вас проблеми з розумінням тексту, а не я ніби-то пересмикую.

Про те, що хтось там неохайний і носить брудну маску - про це мови взагалі не велося.

 (tu)
   
Re: Як змусити людей носити маски

8-:
Де саме я порівнюю це, що Ви собі вигадали?
Успішне впровадження звички не смалити у загальних закритих приміщеннях навіть у такому суспільстві, як аргентинське - це був ще один приклад того, як правильно обрана риторика соціальної комунікації може ефективно діяти.
У Вас проблеми з розумінням тексту, а не я ніби-то пересмикую.

Про те, що хтось там неохайний і носить брудну маску - про це мови взагалі не велося.



Як часто особисто ви міняєте маску ?

   
Re: Як змусити людей носити маски

В Польше 5 000 000 вакцинированных, 1 700 000 - переболевших.
И все равно они опять вводят жосткий локдаун.
Че-то тут не работает
   
Re: Як змусити людей носити маски

Все геніальне- просто.

Думаю в Украине это несработает , у нас бы охранника уже отпиздили взаде  идущие.
   
Re: Як змусити людей носити маски

Думаю в Украине это несработает , у нас бы охранника уже отпиздили взаде  идущие.
:lol:  :weep:  що ж ти такий наївний  :laugh:
це гумористична ТБ постановка
   
Re: Як змусити людей носити маски

:lol:  :weep:  що ж ти такий наївний  :laugh:
це гумористична ТБ постановка
ті, кого пистять, актори. а ті, хто реагує, ніби ні. це щось типу "голі та смішні".
   
Re: Як змусити людей носити маски

В Польше 5 000 000 вакцинированных, 1 700 000 - переболевших.
И все равно они опять вводят жосткий локдаун.
Че-то тут не работает

В Чехії ще сумніша картина.  18 місце у світі .

25 тисяч померли на 10 млн. громадян, що вдвічі більше тієї ж Швеції. Де ті ж 10 млн.

І це незважаючи на біля міліону вакцинованих , півтора перехворівших.

По нових випадках в Чехії 8+ тисяч, в Швеції 2 +.

І це притому що в Чехії з 1 березня черговий дуже жорсткий локдаун з комендаською годиною , облавами та респіраторами.

Не працює.

Тут щось інше.

   
Re: Як змусити людей носити маски

Як часто особисто ви міняєте маску ?

Залежить. Якщо носив сьогодні годину-дві, чи навіть  менше, то ще завтра використаю трохи.
Якщо більше, понад 4 год, то назавтра вже нову.
   
Re: Як змусити людей носити маски

ті, кого пистять, актори. а ті, хто реагує, ніби ні. це щось типу "голі та смішні".

ну так, ти коли дивишся "голі і смішні" бачиш всі дублі чи тільки ті що в форматі програми?
   
Re: Як змусити людей носити маски

Тут щось інше.

Любов до профілактичної вакцинації від грипу.
   
Re: Як змусити людей носити маски

В Чехії ще сумніша картина.  18 місце у світі .

25 тисяч померли на 10 млн. громадян, що вдвічі більше тієї ж Швеції. Де ті ж 10 млн.

І це незважаючи на біля міліону вакцинованих , півтора перехворівших.

По нових випадках в Чехії 8+ тисяч, в Швеції 2 +.

І це притому що в Чехії з 1 березня черговий дуже жорсткий локдаун з комендаською годиною , облавами та респіраторами.

Не працює.

Тут щось інше.

Воно не запрацює одразу. Треба народ замісити виконувати карантин. А не так коли вдень карантин а вечором - кінець карантину.


Це там де вони святкують кожне закінчення локдаун?

Закінчення карантину у Празі відсвяткували масовим застіллям. Фото дня
1 липня 2020


   
Re: Як змусити людей носити маски

Залежить. Якщо носив сьогодні годину-дві, чи навіть  менше, то ще завтра використаю трохи.
Якщо більше, понад 4 год, то назавтра вже нову.

 :facepalm1:

Ви дуже неохайна людина. Маска носиться максимум 2 години. І все. Якщо торкались руками тоді менше. Треба нову.
Багато таку норму виконують в Аргентині ? А в світі ?  У всіх інших випадках маска перетворюється  на розсадник зарази. 

На отій масці , що ви залишаєте на завтра після використання за добу вже міліради різноманітних нєжданчіков серед ваших , пардон,
шмарклів як речовини для їх розмноження . Крім ковіду.

За 4 години маска перетворюється не на захист , а на його повну протилежність. Ви дихаєте різноманітною гидотою.

Вітаю у реальному світі.

 


 
   
Re: Як змусити людей носити маски

:facepalm1:

Ви дуже неохайна людина. Маска носиться максимум 2 години. І все. Якщо торкались руками тоді менше. Треба нову.
 
:gigi:
Ні, носиться 20 хв. взагалі.
Ви погано проінформовані.

Що Ви мені іксню намагаєтесь впарити та забовкуєте підміною сабжу?
Мова ж про те, як мотивувати людей. Мені нафітькатися на Ваші особисті відмазки, чому Ви маску не носите, чи Ви особисто хочете носити маску, чи Ви ідейний якийсь противник маски.
   
Re: Як змусити людей носити маски

:gigi:
Ні, носиться 20 хв. взагалі.
Ви погано проінформовані.

Що Ви мені іксню намагаєтесь впарити та забовкуєте підміною сабжу?
Мова ж про те, як мотивувати людей. Мені нафітькатися на Ваші особисті відмазки, чому Ви маску не носите, чи Ви особисто хочете носити маску, чи Ви ідейний якийсь противник маски.

Навіщо ? Носити брудний небезпечний намордник , бо ніхто в світі не витримує норм ?

*  Я  вже писав намордник я одягаю . Лише в  магазинах і транспорті. Фізично дурнів більше, на жаль. Це віковічна проблема людства.

   
Re: Як змусити людей носити маски




https://www.worldometers.info/coronavirus/

Ось вам респіратори, комендантська година і  облави...
Дуже ефективно ?
І тільки не треба " а вот бєз ніх било би ісчо хуже " . Суха мова статистики  каже було б краще. Вдвічі як мінімум.
А по нових кейсах в чотири..

Тепер подивіться на статистику в Китаї. І не надає ви всьо врьоті.
   
Re: Як змусити людей носити маски

Навіщо ? Носити брудний небезпечний намордник , бо ніхто в світі не витримує норм ?

*  Я  вже писав намордник я одягаю . Лише в  магазинах і транспорті. Фізично дурнів більше, на жаль. Це віковічна проблема людства.
Один Ви розумний.
Whatever, buddy
   
Re: Як змусити людей носити маски

Дик питання, чому в Україні такий срач з цього приводу. Чи принаймні на ФУПі. І купа людей, які маски не носять.
Видимо, різниця у підході у мотивуванні. Щось, що складає враження, що примушують, буде менше мотивації робити  суспільству, ніж те, що зобразять, як піклування про ближнього і загальну справу влади та населення проти одного ворога.

Навіть в цій гілці можна побачити, що це діяло б ще гірше. Чого круті хлопці мають піклуватися про якихось неконкурентних слабких та старих? Вони їм, навпаки, заважають
   
Re: Як змусити людей носити маски

Тепер подивіться на статистику в Китаї. І не надає ви всьо врьоті.

Ми не у Китаї. Приймаючи дебільні постанови про маски в парках влада лише показує свою абсолютну неадекватність.
   
Re: Як змусити людей носити маски

Один Ви розумний.
Whatever, buddy


Чому один ? Навіть на ФУПі є кілька розумних людей . Ви в цей перелік не входите.

   
Re: Як змусити людей носити маски

Ми не у Китаї. Приймаючи дебільні постанови про маски в парках влада лише показує свою абсолютну неадекватність.

Причому вже по-другому колу.  Так роблять не просто довбойоби. А виключно феєричні.

Майже рік назад. Травень 2020 :


Парки на час карантину закривали для психологічного впливу, - Віктор Ляшко



 
 
   
Re: Як змусити людей носити маски

Причому вже по-другому колу.  Так роблять не просто довбойоби. А виключно феєричні.

Майже рік назад. Травень 2020 :


Парки на час карантину закривали для психологічного впливу, - Віктор Ляшко
https://www.youtube.com/watch?v=w6QkXbsSxhY
 
довбойопи чи підoри, от в чому питання.

   
Re: Як змусити людей носити маски

Навіть в цій гілці можна побачити, що це діяло б ще гірше. Чого круті хлопці мають піклуватися про якихось неконкурентних слабких та старих? Вони їм, навпаки, заважають
Ну іпаньків і в Аргентині вистачає. Навіть була купка таких, які спробували протест зробити, правда у масках, ги... Масс медіа висміяли їх, як маргіналів і все.
А тих, кого така риторика піклування про ближніх переконує, звичайно, більшість. І коли таких критична маса, то інші вже чисто щоб не виглядати білими воронами будуть чинити, як більшість.
   
Re: Як змусити людей носити маски

Ну іпаньків і в Аргентині вистачає. Навіть була купка таких, які спробували протест зробити, правда у масках, ги... Масс медіа висміяли їх, як маргіналів і все.
А тих, кого така риторика піклування про ближніх переконує, звичайно, більшість. І коли таких критична маса, то інші вже чисто щоб не виглядати білими воронами будуть чинити, як більшість.

" Думка більшості - завжди помилкова, бо більшість людей - ідіоти."  (с)  Едгар Аллан По
   
Re: Як змусити людей носити маски

Власти Великобритании ввели штраф 5 тысяч фунтов для жителей Англии за попытку покинуть страну во время локдауна
17:52, 23 марта 2021
233

В рамках нового коронавирусного законодательства власти Великобритании ввели штраф для жителей Англии, которые собираются без уважительной причины покинуть страну вовремя локдауна. Размер штрафа составляет 5 тысяч фунтов (около 6,9 тысячи долларов). Об этом сообщает «Би-би-си».

Нововведения вступят в силу со следующей недели. На данный момент путешествия за границу запрещены актом, действие которого заканчивается через неделю. Если ситуация с распространением коронавирусной инфекции не изменится, то новое законодательство будет действовать до 17 мая.

Теперь англичане смогут покинуть Соединенное Королевство только по уважительным причинам. К ним относятся работа, учеба, медицинские нужды, волонтерская деятельность, посещение свадеб и похорон. Каждому, кто решит покинуть страну, нужно будет заполнить анкету с указанием подробных деталей поездки.

Ранее министр здравоохранения Великобритании Мэттью Хэнкок сообщил, что половина взрослого населения страны получила первую дозу вакцины от коронавируса. Премьер-министр Борис Джонсон поставил цель вакцинировать первой дозой препарата всех взрослых жителей Великобритании к концу

   
Re: Як змусити людей носити маски

   
Re: Як змусити людей носити маски

" Думка більшості - завжди помилкова, бо більшість людей - ідіоти."  (с)  Едгар Аллан По

По-перше, це не "думка", це рекомендація відповідних компетентних та відповідальних органів.

Далі...
В Україні більшість антимасочники...
У Аргентині такі маргінали...

І По ще забув додати, що якщо хтось думає, що він точно не ідіот лиш тому що він ніби-то у меншості, то він дуже помиляється.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія