Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому євреї дозволяють собі на форумі принижувати українців?

а українцям не можна навіть написати правду щодо їхньої поведінки?

Сьогодні flexandr проїхався по українцях як остання сволота. Обізвав неписьменними козопасами. Мене обзивав різними словами за те, що я написала, що українці не окуповували чужих територій, а нацменшини в нас - це нащадки окупантів.

Чому Аеліт безцеремонно принижує українців, вдаючи дурнуватого?
Чому йде прихована війна проти українців, яким не дозволено навіть муркнути в бік євреїв? Не нападаючи, а захищаючися?

Мене кілька разів тут банили надовго за лише згадку про євреїв або за слово ж...д, яке є літературним?

З їхнього боку ні про яку повагу до корінного населення навіть близько не йдеться. Політкоректністю вони ніколи не керуються. лише вимагають її від інших.

Гілка, що пояснює:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1096302.80

Тут постійно присутня  єврейська цензура, питається: навіщо?
А от української чомусь нема!

Останнє редагування: 18 березня 2021 15:47:20 від ЛАРТА

Аеліт тупий хахол, який він єврей  :laugh:

Ні.

І ще одне: євреї як нація цілу історію страждаютьвід своїх хуцпатих. А мирні і тихі з них потрапляють у газові камери.
Тільки чи розуміють вони, кого насправді треба звинувачувати.
Українці ніколи не робили євреям шкоди, а навпаки - рятували. Але хуцпатим - то до одного місця.

Ну да.Евреев же на этом форуме никто не оскорбляет  :laugh:

Ну да.Евреев же на этом форуме никто не оскорбляет  :laugh:

Чого це. Все як належить.

Всесвітня загроза це Ізраіль..Не плутайте..Отой нарід захоплює ресурси і медіа в державах та грабує їх і стравлює інші народи один з одним..Де ж2 там війна і смерть..

ця вразлива пані до речі з цього приводу відписалась
Я б тут порадила прочитати українцям, хто накинувся на Power"а

типу "а нас за що"

Що читачу соромно за свою єврейську націю?

Українці ніколи не робили євреям шкоди, а навпаки - рятували. Але хуцпатим - то до одного місця.
петро - хуцпатий??? ;o

Цигани, циган забули!

А нєгри - то ваще - ходять отакі чорнющі - мозолять очі українцям!

Сьогодні flexandr проїхався по українцях як остання сволота. Обізвав неписьменними козопасами. Мене обзивав різними словами за те, що я написала, що українці не окуповували чужих територій, а нацменшини в нас - це нащадки окупантів.

Чому йде прихована війна проти українців, яким не дозволено навіть муркнути в бік євреїв? Не нападаючи, а захищаючися?

Мене кілька разів тут банили надовго за лише згадку про євреїв або за слово ж...д, яке є літературним?

З їхнього боку ні про яку повагу до корінного населення навіть близько не йдеться. Політкоректністю вони ніколи не керуються. лише вимагають її від інших.

Гілка, що пояснює:

Яке прикре самогубство!  :facepalm:

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи.
Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

Яке прикре самогубство!  :facepalm:

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи.
Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.
Отож бо, я євреїв ніколи не ображала, а мене банили. Єврея за приниження українців - не забанять.
То що за вибірковість?Бо вони себе назвали обраними?
Тут не банити треба, а обговорити цю тему раз і назавжди.

Чому щодо українців повна безнаказанність?

Останнє редагування: 18 березня 2021 16:29:36 від ЛАРТА

Зрозуміло, що їм - інородцям геть до лампочки якісь там Українські найіональні традиції чи цінності. Отже, можна і постібатися.

Ось як ведуть себе типові Олдбої та Аеліти в чужій країні.

ЛАРТА
А Ви вибачтесь перед ними і думаю питання саме зніметься...

Да!)

а где он тебя обидел?
или ты тригернула на слово козопас?

Зрозуміло, що їм - інородцям геть до лампочки якісь там Українські найіональні традиції чи цінності. Отже, можна і постібатися.
Ось як ведуть себе типові Олдбої та Аеліти в чужій країні.

https://youtu.be/qRWHUb82td8

Я х тобою згоден. Олдбоя не знаю а аеліт точно скотина.
Але ти розкрий тему українських національних традицій і цінностей .
Чи то не висвітлення їх скотинякою аелітом так рве тобі пукан?)

Дошкульною буває лиш правда. Брехня ж не чіпає

Гілка, що пояснює:

Цензуру нам поверніть))))

Ну. Корінне населення, враховуючи що найдавніша писемна згадка в Києві таки писана на івриті - київський лист) - навіть не питання хто )

Да!)

:laugh:

А Ви вибачтесь перед ними і думаю питання саме зніметься...
За те, що мене ні сіло, ні впало пообзивав і принизив мій народ. Може вас ліва щока свербить, але мене - ні.
Я хочу, щоб над українцями не глумилися на українському ресурсі.
Все, чого я домагаюся - СПРАВЕДЛИВОСТІ І ПОВАГИ.
Українці постійно дають собі в кашу наплювати, і тому плюють.

Останнє редагування: 18 березня 2021 16:50:21 від ЛАРТА

але мене - ні.
А Ви пана Петра таки послухайте і думка зміниться....

За те, що мене ні сіло, ні впало пообзивав і принизив мій народ. Може вас ліваищока свербить, але мене - ні.
Все, чого я домагаюся - СПРАВЕДЛИВОСТІ І ПОВАГИ.
Українці постійно дають собі в кашу наплювати, і тому плюють.

Я щира і чиста справедливість. Заперечити то тобі мої тези фактаж і аргументи нічим окрім вимоги цензури.
Ну а по справедливості яка може бути повага?)
Я лиш описую реальність. Хз чого тебе від реальності так бомбить

Да тут з ранку до вечора соловйовщина від Олдбоя, Аеліта та іншої зелені. Тільки Косташу перепрошили.

:laugh:

Показати зображення...
На лицо еврей. Тут без сомнений. А учитывая, что оскорбляет украинцев как нацию, он жид

Да тут з ранку до вечора соловйовщина від Олдбоя, Аеліта та іншої зелені. Тільки Косташу перепрошили.

От бачиш. Сказано ж тобі що я тупий хахол і прихильник зеленої влади. Отже 100% патріот української держави.

)

а где он тебя обидел?
или ты тригернула на слово козопас?
Та яка ж тут абіда? Євреям в Україні все дозволено, і на форумі теж!
Не можна тільки українцям навіть оборонятися, навіть літературне слово "ж..д" написати, бо забанять, не розбираючись, на місяць.
За самоназву!, яка побутувала на цій території і присутня вздовж і впоперек і в українській мові, і в літературі.

Да!)

а у світі?

Я щира і чиста справедливість. Заперечити то тобі мої тези фактаж і аргументи нічим окрім вимоги цензури.
От і описуйте свою реальність на івриті.

Отже маємо тупого хохла аеліта прихильника чинної зеленої влади. Це ж портрет калірованого патріота держави Україна
Слава Україні
Героям слава
Слава нації
Смерть ворогам
Україна
Понад усе
Україна
Понад усе
Яких ще вам доказів треба?

От і описуйте свою реальність на івриті.

Стривай стривай. Українці тисячу років боролись щоб в Україні державною була українська і все українською. То ж ось. Отримайте і розпишіться. У аеліта щира природня чиста українська - що ніким тут не ставиться під сумнів)

Я бачила у своєму житті українців , які боялися слово сказати. Мені було дивно, які вони залякані: ні начальству заперечити, ні честь захистити, тільки до церкви вміють бігати, не звертаючи на основну заповідь Христа - НЕ БІЙСЯ!

Українці, не бійтеся дати Хамові в писок!

основну заповідь Христа - НЕ БІЙСЯ!
:weep:

заповідь Христа

Не роби собі кумира...

п.с. а то щось якось вибіркове все виходить...

Критикувати - то лекше всього.

А от чи ти щось зробив, аби стало краще ?
Ні? - тоді в сад, мразь.  (td)

Можливо та є ще старожили які пам'ятають мої запеклі баталії років 13 тому з нещасним євреєм ковбасником інорем зорковим))) слово аеліт і слово печерний антисемітизм на фупі тоді були синонімами)))) час йде. Персонажі з фупу зникають але кількість упоротих олігофренії незмінні 95% )

В числі яких.іиантисемітськ а скотмняка аеліт)

На лицо еврей. Тут без сомнений. А учитывая, что оскорбляет украинцев как нацию, он жид

Класично "біблійний"

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія