Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зимнее время проголосовали? Они ипанулись мудаки конченные? ;o

Діду, що ти несеш?  :lol:

Верзеш , верзеш , бісова дитина онучку )) , носять - дрова або ноші з битонійом ..,

А от вірю , що краще вміти пристосовуватись до дій , кхм , еліт , з покращення громадького устрою та життя пересічних , очікуючи будь-яких дій , ніж неочікувано втрапити , на якогось шпагатика .

З горлопанством за прогресивність пластикових упаковок , кульочків - вже було , як і перевтілення до протилежного горлопанства відбулось .

Ото такечки із отим переводом годинників -  комусь заманулось і "дрочаця" - то давай
   
переводити , а за надцять років - та нуйого на - не будемо переводити .

Наче нічого важливішого немає .

Ну як так , то й тАк .

А шо риба в річці не знатиме , то її проблєми . ))
   
А в 4?
в 4 краще ніж у 3, чи не так?
   
шо тут?
нєрвниє не можуть спати, бо о 4-й за вікном ранок?
то вставайте і робіть корисні справи
а то ниють, ниють...
   
:gigi:


https://www.youtube.com/watch?v=kcXVpRahqaE
:lol:  :weep:
   
шо тут?
нєрвниє не можуть спати, бо о 4-й за вікном ранок?
то вставайте і робіть корисні справи
а то ниють, ниють...

природний час встановили коли ще було масового освітлення і жили природним циклом

зараз життя змінилося, такий час вже не зручний, +3 було б краще
   
природний час встановили коли ще було масового освітлення і жили природним циклом

зараз життя змінилося, такий час вже не зручний, +3 було б краще

переносити треба не час, а часи роботи, якщо незручно починати о 9-й, коли сонце встало вже як 5 годин тому
   
в 4 краще ніж у 3, чи не так?
Чим саме краще, спиться якось по іншому чи що?
   
природний час встановили коли ще було масового освітлення і жили природним циклом

зараз життя змінилося, такий час вже не зручний, +3 було б краще

Кому краще - меняет режим работы и проблема исчезает...
   
переносити треба не час, а часи роботи, якщо незручно починати о 9-й, коли сонце встало вже як 5 годин тому

воно зв'язано,  коли робота закінчується - на вулиці вже темно, то не зручно, і мінус вітамін Д
   
переносити треба не час, а часи роботи,
А також пільгові години, часи роботи магазинів, сітку мовлення ЗМІ, змінювати законодавство... Хоча... Цікава з іншого боку робота. Пропоную створити міністерство часу. Готовий стати міністром  :D

Останнє редагування: 4 березня 2021 15:44:13 від WMax
   
воно зв'язано,  коли робота закінчується - на вулиці вже темно, то не зручно, і мінус вітамін Д

А в офисе или возле станка за работой витамин Д буяйе? :D
   
як би там не було, ми живемо за сонячним часом
кому незручно - треба змінювати локальні налаштування, а не глобальні
   
А чому має бути саме так в ти хочеш?

А чому саме так як хочеш ти чи продажні депутати?
Саме тому що схід і захід разом як ніколи раніше, чи є ще аргументи? X(
   
треба змінювати локальні налаштування, а не глобальні
Більшість року я живу за своїм особистим часом. Але з глобальної точки зору мене не влаштовує, що мої податки підуть на компенсацію освітлення й додаткове опалення робочих місць тим, хто хоче +2 ))
   
Більшість року я живу за своїм особистим часом. Але з глобальної точки зору мене не влаштовує, що мої податки підуть на компенацію освітлення й додаткове опалення робочих місць тим, хто хоче +2 ))

Твои податки пойдут в карман олигархам независимо от твоего желания потому, что мы живем в феодальной резервации для кормления олигархов... B-)
   
потому, что мы живем в феодальной резервации для кормления олигархов...
Та й то так... Але ж треба в краще вірити ))
   
в Киеве в 10 вечера еще светло а в Запорожье уже темень  - так что  в этом случае делать ??
подивись на географічну карту
Київ і Запаріжжя майже на одному меридіану.

Я б розумів, що подібне говорили з Луганська.
в том то и дело  что они  Киев скверне и поэтому так    так и что под это подстраиваться !!
   
Я - сова. Мені зимовий час - норм. B-)

І я ніколи не любила перехід на літній час і було важко вставати на годину раніше...

Нє, не розумію, з чого такий гвалт?

До 1981 року україна якось жила по зимовому часу і ніхто не репетував так.

+10000  (tu)
   
Більшість року я живу за своїм особистим часом. Але з глобальної точки зору мене не влаштовує, що мої податки підуть на компенсацію освітлення й додаткове опалення робочих місць тим, хто хоче +2 ))

так і продовжуй
наразі купи державних заводів, як у старі часи, немає, то ж і освітлювати, вважай, нічого
   
Та й то так... Але ж треба в краще вірити ))

Вера не приносит лучшего будущего... только деятельность...
   
А в офисе или возле станка за работой витамин Д буяйе? :D

тупізьм

поки працюєш - вітаміну нема

виходиш після на вулицю - і там вже нема  :(

робочий час перенести не можна, прив'язаний до команди
   
наразі купи державних заводів, як у старі часи, немає, то ж і освітлювати, вважай, нічого
Ну так саме тому свого часу й був вигідніше зимовий час, коли більшість населення України була задіяна на промисловому виробництві й робота з 7-ї була звичною для більшості. Зараз початок робочого дня з 8-ї або 9-ї вже давно норма навіть для працівників підприємств, що не працюють за змінами й сфера обслуговування вже підлаштувалася під це. Тепер, можливо, доведеться робити зворотні кроки в бік оптимізації під новий час й ці кроки будуть непрості. Навіщо робити гірше, я ХЗ
   
Вера не приносит лучшего будущего...
Віра добре допомагає, коли не маєш можливості впливу на обставини. Максимум з того, що можна, я вже зробив. 1 - зробив допис на хВУПі, 2- не проголосую за Зе знову, якщо й далі буде фуйнею страждати ))
   
+10000  (tu)
Ви або занадто молоді, або безпам’ятні. До 1981 року ми жили за декретним часом: астрономічний +1 (сонце в зеніті о 13 годині), тобто за нинішнім "літнім" часом. В 1981 році ввели ще перехід на літній час – додали ще +1 годину (сонце в зеніті о 14 годині). Мені так було дуже зручно. Але ніколи, підкреслюю: ніколи нинішні жителі в Україні влітку не жили за астрономічним часом. Так що спробуйте, думаю "воплєй і соплєй" буде аж занадто. А втрати міст на освітлення влітку зростуть десь на 20…30%. Смачного!
   
ради бога. достатньо на одну годину змістити графік роботи підприємств, шкіл, транспорту і сфери обслуговування і практично нічого не зміниться. а то звикли лягати в 12, а на роботу йти о 9.
   
Твои податки пойдут в карман олигархам независимо от твоего желания потому, что мы живем в феодальной резервации для кормления олигархов... B-)
Ну это понятно, выше в этой иерархии стоит только тезис - Весь мир бардак, все бабы *ляди, а солнце ёпаный фонарь. :laugh:
Но если по чесноку, пора бы уже человекам выработать какой-то ёпаный компромис между жаворонками и совами.
Ну не знаю, хотя бы гибкий график для творческих профессий.
Я было обрадовался что вот с появлением удалёнки что-то будет меняться, но нет...
тут же начал появляться софт для начальников, контроллирующих вместо выхода годного факт сидения
за компом подчиненного. Оно мне как бы уже лет 15 как всё равно и мои люди не работают, а трудятся вообще свободно,
но хотелсь бы каких-то качественных изменений в глобальном плане. В том числе и с временем.

Останнє редагування: 4 березня 2021 16:55:39 від б_а_р_с
   
а на роботу йти о 9.
за спостереженням багато хто зараз через карантинні ходить на 8. роботодавці самі встановили, та й дітвору по дорозі в школи розтягують.
   
ради бога. достатньо на одну годину змістити графік роботи підприємств, шкіл, транспорту і сфери обслуговування і практично нічого не зміниться. а то звикли лягати в 12, а на роботу йти о 9.
Тобто для Вас простіше змінити графіки роботи підприємств, шкіл, установ, руху транспорту і ще кучу чималу чого, замість того щоб просто перевести годинник. Мені подобається такий підхід, скільки роботи, скільки безладу! "Чертовски хочется поработать!".
   
Я починаю працювати о 7-й ранку, така само більшість моїх колег. Деякі починають о 8-й. О 9-й починають працювати одиниці.

Сітка телебачення мене не цікавить, бо все крім спорту в мене on-demand, коли я хочу, а не коли вони поставили в програму.

Лягаю спати десь о 10-й.

В дітей теж саме. Перше тренування в 6:30 ранку.

Останнє редагування: 4 березня 2021 16:55:38 від Dobre
   
Вот скажите, долбодятлы, а откуда вы взяли этот бред про "прыродный час"?

Вы отталкиваетесь от меридиана, проходящего через Гринвич, который какой-то мудак в средние века решил сделать точкой отсчета времени. Просто по праву сильного, так как Англия тогда была владычецей морей и т.д., могла быстро дать песты всем несогласным с этим. И Англия сделала тогда так, как ей было удобно — время начиналось от ядра Британской империи, от Лондона.

Но с таким же успехом можно было бы взять любой другой меридиан. И ваши йопаные "часовые пояса", с которыми вы тут носитесь, как идиоты, выглядели бы совершенно иначе! Поэтому засуньте себе в жопу ваш "прыродный час"!

А проблема вся в том, что человеку комфортнее всего живется тогда, когда время его бодрствования максимально совпадает со светлым временем суток. Теперь же вы вычеркнули из временной зоны комфорта в среднем примерно 3 часа каждый день! Сцуко, дегенераты и вырожденцы плять!  :X
Окей, пусть нулевой меридиан проходит по Вашингтону, Пекину или Мумбаю. Сколько времени на часах должно быть в момент наивысшего солнцестояния? Если ответ будет 12-00, то просто вращая сетку часовых поясов ты получишь всё тоже самое, только коррекция будет не +2, а для нулевого по Мумбаю -3. Но это ни хера на самом деле не меняет, солнце всё также будет в пике в 12 часов. Правда есть еще один момент, который упускают альтернативноодарен ные товарищи, есть такая хрень, как линия перемены дат, и сейчас она проходит по наименее населённой части Тихого океана. Начнем дергать нулевой меридиан и линия перемены дат пройдет где-нибудь по средине континента. Будет охренеть как удобно, в Донецке - 12 часов дня и  десятое число, во Львове - 12 часов дня и одинадцатое число того же месяца, заипись!
   
Ну это понятно, выше в этой иерархии стоит только тезис - Весь мир бардак, все бабы *ляди, а солнце ёпаный фонарь. :laugh:
Но если по чесноку, пра бы уже челвекам вырабтать какой-то ёпаный компрмис между жаворонками и совами.
Ну не знаю, хотя бы гибкий график для тврческих профессий.
Я было обрадовался что вот с появлением удалёнки что-то будет меняться, но нет...
тут же начал появляться софт для начальников, контроллирующих вместо выхода годного факт сидения
за компом подчиненного. Оно мне как бы уже лет 15 как всё равно и мои люди работают вообще свободно,
но хотелсь бы каких-то качественных изменений в глобальном плане. В том числе и с временем.

Нах такие работники, за которыми нужно следить время входа и выхода?
Если важен результат, то какое значение когда вошел и вышел, а если результата нет, то какой смысл в сидении от и до?
   
Я починаю працювати о 7-й ранку, така само більшість моїх колег. Деякі починають о 8-й. О 9-й починають працювати одиниці.

Сітка телебачення мене не цікавить, бо все крім спорту в мене on-demand, коли я хочу, а не коли вони поставили в програму.

Лягаю спати десь о 10-й.

В дітей теж саме. Перше тренування в 6:30 ранку.
ти типовий стандартний покемон, і що з того?
а я знаю купу людей що лягають о третій ночі,
прокидаються о півдні.
давайте їх гнути через коліно, як при совку лєвшей?
ура-ура, більшість, читай жайворонки завжди праві... X(  :peremoga:
   
Я починаю працювати о 7-й ранку, така само більшість моїх колег. Деякі починають о 8-й. О 9-й починають працювати одиниці.

Сітка телебачення мене не цікавить, бо все крім спорту в мене on-demand, коли я хочу, а не коли вони поставили в програму.

Лягаю спати десь о 10-й.

В дітей теж саме. Перше тренування в 6:30 ранку.
Сетка телевидения корректируется по "смотрению", а смотрение возникает в связи с утренними сборами на работу, вечерним просмотром телека после ужина и т.д.
   
Нах такие работники, за которыми нужно следить время входа и выхода?
Если важен результат, то какое значение когда вошел и вышел, а если результата нет, то какой смысл в сидении от и до?
Ти спитай про це насяльніков.
Більшість фірм і фірмочок по всьому світі, принаймні великі софтверні компаніі штатів і європи
дотримуються чітко от цього факту сидіння на робочому місті в певний час, мотивуючи це
якоюсь примарною комунікативністю між працівниками. Вважається що вільний графік веде
до втрати загальної якості праці.
А на мю думку це не більше не менше як тиск на особистіть і підкреслення рабовласницького
початку - Я насяльнік ти дурак. І не більше. Так само як і грьобаний дрес-код.
   
ти типовий стандартний покемон, і що з того?
а я знаю купу людей що лягають о третій ночі,
прокидаються о півдні.
давайте їх гнути через коліно, як при совку лєвшей?
ура-ура, більшість, читай жайворонки завжди праві... X(  :peremoga:

В мене перша нарада щодня крім п’ятниці о 8-й ранку. Не о 8:01, чи 8:02, а о 8:00. Іноді в мене все забито в графіку починаючи з 7-і ранку.

Ті хто спить до 12-і в такому випадку мають шукати нову роботу.
   
Ну это понятно, выше в этой иерархии стоит только тезис - Весь мир бардак, все бабы *ляди, а солнце ёпаный фонарь. :laugh:
Но если по чесноку, пора бы уже человекам выработать какой-то ёпаный компромис между жаворонками и совами.
Ну не знаю, хотя бы гибкий график для творческих профессий.
Я было обрадовался что вот с появлением удалёнки что-то будет меняться, но нет...
тут же начал появляться софт для начальников, контроллирующих вместо выхода годного факт сидения
за компом подчиненного. Оно мне как бы уже лет 15 как всё равно и мои люди не работают, а трудятся вообще свободно,
но хотелсь бы каких-то качественных изменений в глобальном плане. В том числе и с временем.
Какие плять компромисы? Солнце в зените в 12-00 заучите эту аксиому! Всё остальное привязывается просто на автомате!
   
Я коли ще в 90-х почав їздити в США, Німеччину, Швецію то завжди дивувався що о 8-й годині вечора вже все вимерло, а о 9-й вечора більшість вже готується лягти спати.

Все в них як не в людей, подумав я тоді.
   
Ти спитай про це насяльніков.
Більшість фірм і фірмочок по всьому світі, принаймні великі софтверні компаніі штатів і європи
дотримуються чітко от цього факту сидіння на робочому місті в певний час, мотивуючи це
якоюсь примарною комунікативністю між працівниками. Вважається що вільний графік веде
до втрати загальної якості праці.
А на мю думку це не більше не менше як тиск на особистіть і підкреслення рабовласницького
початку - Я насяльнік ти дурак. І не більше. Так само як і грьобаний дрес-код.
Не скажи, если команда делает один продукт и каждый зависит от сделанного ранее, то предположим предыдущий этап выполняет сотрудник живущий в Нью-Йорке, текущий этап сотрудник из Киева, а следующий живущий в Шанхае. Таким образом имеем следующую картину Нью-Йорк доделал свое, но Киев уже спит, а Шанхай не может преступать, бо Киев еще не поработал...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія