Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зимнее время проголосовали? Они ипанулись мудаки конченные? ;o

Коротше пєсдюки хочуть, щоб як в хуйлостані...

Нічого дивного.


Одна свора.  :bueee:
   
Можна, але це треба буде на раніше вставати, а це не природньо, буде шкодити здоров'ю не менше ніж коли переводять годинники!
 :lol:
:gigi:


   
ойтішнег :facepalm1:
швидше гуманітарій ;)
   
трускавецькі астрономи

 :D
   
так, дебіл!

 :weep:

ну тогда давай закон — в студию
   
1. Стефанчук ввійде в історію як повний ідіот.
2. Якщо так їм потрібен зимовий час, то нехай усі розклади переводять на годину вперед: розклад транспорту, початок роботи, тощо.
Ви Польщі 6 рано - це вже повний рух, а з 7-8-ї починається робота. В 3-й закінчується.
   
де тут західніше?
Більшість населення України проживає східніше цих країн, включно з окупованими територіями. Та й робочій час на західній, як я розумію, також вже не о 7-й починається переважно. Україна велика - це вам не Литва ))
   
швидше гуманітарій ;)
він кодер
   
Долпоепы
   
:weep:

ну тогда давай закон — в студию
https://en.wikipedia.org/wiki/Noon
   
Більшість населення України проживає східніше цих країн, включно з окупованими територіями. Та й робочій час на західній, як я розумію, також вже не о 7-й починається переважно. Україна велика - це вам не Литва ))
Ізраїль східніше, а час в них один з нами. що треба зробити, це дійсно розпочинати робочий день раніше. після обіду енерійність/продуктивність праці в сапієнсів падає.
   
)) а щоб на вас,  фанатів літнього часу,...пронос напав та ковід за причандали прихопив..)))
Ти ба як взвили...
   
Я - сова. Мені зимовий час - норм. B-)

І я ніколи не любила перехід на літній час і було важко вставати на годину раніше...

Нє, не розумію, з чого такий гвалт?

До 1981 року україна якось жила по зимовому часу і ніхто не репетував так.
   
що треба зробити, це дійсно розпочинати робочий день раніше. після обіду енерійність/продуктивність праці в сапієнсів падає.
Такий варіант ми тут вже розглядали. З одного боку, наче прийнятно. Але потрібно узгоджувати графіки руху транспорту, пільгові години для певних послуг, законодавство, й залишиться проблема, що в залежності від регіону проживання норми будуть у кожного свої, а на різниці в пільгових годинах деякі хитрозроблені побудують свої бізнеси. Це досить складно зробити в масштабах всієї країни як треба.
   
Коротше пєсдюки хочуть, щоб як в хуйлостані...

Нічого дивного.


Одна свора.  :bueee:
прихильники певної політсили як завжби брешуть.
   
https://en.wikipedia.org/wiki/Noon

долпоеп, ты мне дал не закон, а определение понятия "полдень". А где плять ваш ипучий закон, который гласит, что если 12:00 будет соответствовать кульминации Солнца, то это наиболее благоприятно для людей? С таким же успехом полднем можно назвать что угодно, и даже в Википедии статью сделать.
   
тепер це тупе рішення треба міняти буде купу законів - спочатку Трудовний кодекс і далі за списком

   
Справді, нам більше підходить "літній час". От на нього й треба було переходити.
   
Справді, нам більше підходить "літній час". От на нього й треба було переходити.

дякувати мішігенам, у нас тепер при владі такі люди,
яким пофіг їхні "треба" (tu)
   
Я - сова.
Я - теж. Але Ви - молода сова, мабуть. Я Вас розумію, бо сама така була  :)
Перелаштуватися на "швидше" мене заставили очі. які гаснуть при сутінках і 4 напади у вечірній час.
Це не добре, коли виходиш з роботи і темно. 
У 1981 р. - був совок і не було такого бандитизму як зараз. Спокійно верталася з роботи о 23 і навіть мені в голові не було, що хтось на мене нападе.
   
Ведь все ну очень просто. Среднее рабочее время с 8-00 до 17-00.  Соответственно. Время сна примерно с 22-00 до 6-00. В это время по возможности надо чтобы было темно. Ну плохо человеку спать когда за окном солнце светит, нефизиологично. Что хотят привеженцы "астрономии"? Чтоб ложилсь спать часов в 8 вечера, спали до 4, потом хз чем занимались до 8, потом с работы домой, и спать. Вы ипанулись?
   
Ведь все ну очень просто. Среднее рабочее время с 8-00 до 17-00.  Соответственно. Время сна примерно с 22-00 до 6-00. В это время по возможности надо чтобы было темно. Ну плохо человеку спать когда за окном солнце светит, нефизиологично. Что хотят привеженцы "астрономии"? Чтоб ложилсь спать часов в 8 вечера, спали до 4, потом хз чем занимались до 8, потом с работы домой, и спать. Вы ипанулись?
От і я про те. Кому заважав той перехід?
   
Ну еще и в 9-00, летом, солнце уже будет нехило жарить...
Вместо того, что бы по холодку, на работу добираться...
   
Чому у більшості країн, що розташовані приблизно як ми, маємо "синій колір"? Вони теж не хочуть жити за Європейським часом й тяжіють до Москви? (Білорусь це вийняток - з ними вже давно все зрозуміло  :D )

http://bigkarta.ru/timezones.htm


протри очі хлоркою

https://www.timeanddate.com/time/map/



Останнє редагування: 4 березня 2021 14:51:29 від medved
   
Ведь все ну очень просто. Среднее рабочее время с 8-00 до 17-00.  Соответственно. Время сна примерно с 22-00 до 6-00. В это время по возможности надо чтобы было темно. Ну плохо человеку спать когда за окном солнце светит, нефизиологично. Что хотят привеженцы "астрономии"? Чтоб ложилсь спать часов в 8 вечера, спали до 4, потом хз чем занимались до 8, потом с работы домой, и спать. Вы ипанулись?
ролети чи штори по-любому в спальні потрібні, навіть якби літній час лишили, бо світає дуже рано літом. але і тут кляті пташки спозаранку будять, їм годинники по цимбалах.
   
О 12.00 Сонце має знаходитись точно на півдні. Крапка. Це і є "природний час".

Максимально треба наблизитсь до цього... Україна не така велика. Той же Китай зробив єдиний час для всієї країни... 
це якщо лягати спати о 8й, а прокидатись о 4й. Але таких мало.
   
львів теж підтримає (московський) турецький час




сосньош xyйца,  довбограю
   
Дивіться на карту. Он Турція, наприклад розташована так само.
Турція розташована суттєво південніше. І там нема такої різниці між тривалістю дня літом і зимою. Тому приклад так собі.
   
Кому нужно солнце в 3 ночи?
   
протри очі хлоркою

https://www.timeanddate.com/time/map/

Показати зображення...
правда, фуп полностью рехнулся?
   
В 3 ночи летом светло, а в 20:00 уже темно...  Шо не так?

Зимовий час це правильний астрономічний час.
Просто треба раніше лягати і вставати. Як у Європі - у 6 вже всі працюють але у 9 вже всі сплять.
А то звикли що вечір до 12 ночі. Але насправді о 12 до ранку вже не більше ніж до вечора.
   
Зимовий час це правильний астрономічний час.
Просто треба раніше лягати і вставати. Як у Європі - у 6 вже всі працюють але у 9 вже всі сплять.
А то звикли що вечір до 12 ночі. Але насправді о 12 до ранку вже не більше ніж до вечора.

это надо менять в стране все расписания тогда. А РенатЛеонидыч будет против! Ему теперь каждый день + 3-4 млн грн за электричество
   
обрали блть дебілів на нашу голову
   
Зимовий час це правильний астрономічний час.
Просто треба раніше лягати і вставати. Як у Європі - у 6 вже всі працюють але у 9 вже всі сплять.
А то звикли що вечір до 12 ночі. Але насправді о 12 до ранку вже не більше ніж до вечора.

Якась маячня... прайм-тайм трансляцій футбольних коли по Європі? Матчі закінчуються в 22:30-23:45. Тобто, ніхто не спить.
   
Якась маячня... прайм-тайм трансляцій футбольних коли по Європі? Матчі закінчуються в 22:30-23:45. Тобто, ніхто не спить.

А шо фанаты педиков в кедиках - какойто эталон для всего мира?
   
Кому нужно солнце в 3 ночи?
А в 4?
   
після обіду енерійність/продуктивність праці в сапієнсів падає.

Ташотам сапієнси , бувало після "обіду" і на ролю еректуса вже непридатне , кхм , багацько хто .., а от хоч як , а з ролею - вмілий , тра якось справлятись .  ))
 
   
А шо фанаты педиков в кедиках - какойто эталон для всего мира?

У Німеччині в місті на 200 тис. населення стадіон заповнюються на 100% місткістю 70 тис... Інші 130 тис. дивляться матч по телевізору.  Футболи калібру плей-офф ЛЧ дивляться 99.9% відсотків європейців. Звичайно, є ті, хто не дивляться такі матчі, але то розумово відсталі.
   
Люблю довгі літні вечори, коли в 22.00 захід сонця
В холодний період року пох коли темно чи світло, я сплю до 9-10 ранку

   
У Німеччині в місті на 200 тис. населення стадіон заповнюються на 100% місткістю 70 тис... Інші 130 тис. дивляться матч по телевізору.  Футболи калібру плей-офф ЛЧ дивляться 99.9% відсотків європейців. Звичайно, є ті, хто не дивляться такі матчі, але то розумово відсталі.

Большинство людей - идиоты... цитата не моя, но я с ней полностью согласен...
Так что аргументация "по мнению большинства"... для меня маркер...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія