Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зимнее время проголосовали? Они ипанулись мудаки конченные? ;o

Що ти хотів ним сказати?
Чому у більшості країн, що розташовані приблизно як ми, маємо "синій колір"? Вони теж не хочуть жити за Європейським часом й тяжіють до Москви? (Білорусь це вийняток - з ними вже давно все зрозуміло  :D )

http://bigkarta.ru/timezones.htm
   
звідки вони лізуть, дбл блд
   
ну що за волання, хлопчики? ))))

істеричкі якісь.

повертаємося як завжди було ще за царя гороха.
відновлюємо ПРИРОДНІЙ час в Україні.

це зимовий так званий.
все НОРМ!

 [A]  (tu)
   
Чому у більшості країн, що розташовані приблизно як ми, маємо "синій колір"? Вони теж не хочуть жити за Європейським часом й тяжіють до Москви? (Білорусь це вийняток - з ними вже давно все зрозуміло  :D )

http://bigkarta.ru/timezones.htm
дебіл, я тобі навів список країн, бо мапу ти не роздивляєшся
   
Чому у більшості країн, що розташовані приблизно як ми, маємо "синій колір"? Вони теж не хочуть жити за Європейським часом й тяжіють до Москви? (Білорусь це вийняток - з ними вже давно все зрозуміло  :D )

http://bigkarta.ru/timezones.htm

Назви їх.
   
дебіл, я тобі навів список країн, бо мапу ти не роздивляєшся
В списку більшість країн розташовані значно західніше. Такі підтасовки не катять ))
   
До чого тут роіся і правильно чи неправильно!

Нащо в 3 години ночі влітку сонце буде вставати... Кому влітку вночі день потрібний? Рибакам?  :gigi:
А увечері в 8 годин вже будет темно... Яким чином зимовий час це "правильно"? Це незручно тупо!

Залишити тільки літній час цілий рік. Ранком видно і увечері видно. А взимку пох який час... бо як годинником не крути, і зранку і увечері темно

Літній час ще більш менш. Ще краще було би літній час+1

А так доведеться о третій - четвертій ночі вставати, чекати коли йти на роботу, а після роботи темінь і лягати спати
   
Чому у більшості країн, що розташовані приблизно як ми, маємо "синій колір"? Вони теж не хочуть жити за Європейським часом й тяжіють до Москви? (Білорусь це вийняток - з ними вже давно все зрозуміло  :D )

http://bigkarta.ru/timezones.htm

А де ти там синій побачив?

Ти дальтонік?  :facepalm:
   
Назви їх.
Дивіться на карту. Он Турція, наприклад розташована так само.
   
Літній час ще більш менш. Ще краще було би літній час+1

А так доведеться о третій - четвертій ночі вставати, чекати коли йти на роботу, а після роботи темінь і лягати спати

Ооо.... шариш  (tu)
   
В списку більшість країн розташовані значно західніше. Такі підтасовки не катять ))
ще раз для виняткового дебіла. Білий колір це +2

   
Дивіться на карту. Он Турція, наприклад розташована так само.
капець :facepalm1:
   
Білий колір це +2
Це не аргумент. Кожна країна приймає так, як зручно її громадянам. Чому в Турції +3 ?
   
Ринат Леонидович гарячо одобряет. Потребители вечером свет на час раньше включать будут  летом :)
   
Це не аргумент. Кожна країна приймає так, як зручно її громадянам. Чому в Турції +3 ?
бо вона східніше, дебіл!
   
ахахахаха

я не верила, что проголосуют

цирк  :lol: ахахахаха, спасибо виборцям зеленского
   
а так-то лучше на летнем времени быть конечно все время, не на зимнем
   
 Ну добре - робіть як хочете. В нас вже давно "краще гірше, та інше пропагують" :D Мені не важко змістити свій особистий час на +3, але коли Донбас повертати будемо - ще згадаєте цю дискусію ))
   
а так-то лучше на летнем времени быть конечно все время, не на зимнем
як у маскві :weep:
   
а что , референдум нужен был? :D
   
порохоскотина вимагає як у маскві
Москва відмінила і прихильники певної політсили вимагають відмінити. А я за те щоб залишили перехід на літній і зимовий час... була, є і буду.
   
п***а, реально в 3 будет рассвет  :facepalm1:
+==================================+
Не подобається - заводь свій власний час!
   
Сука, они чего, с головой посорились?

ПЄСдюки, що вам не так?  :punish:

   
коли Донбас повертати будемо
я це підозрював щодо тебе
   
як у маскві :weep:
я прожила большую часть на востоке, там именно лучше как у москве - часовой пояс

да и на западе с этим зимним временем будет жооооопа

еще один кол в крышку зеленой власти  :lol:
   
Москва відмінила і прихильники певної політсили вимагають відмінити. А я за те щоб залишили перехід на літній і зимовий час... була, є і буду.
бо дебільна порохоскотина
   
ПЄСдюки, що вам не так?
Дідусю - ви шмат України відрізали.
   
Не говори шо мне делать, и я не скажу куда тебе идти!

какоє разярьонноє кісо
   
Чому у більшості країн, що розташовані приблизно як ми, маємо "синій колір"? Вони теж не хочуть жити за Європейським часом й тяжіють до Москви? (Білорусь це вийняток - з ними вже давно все зрозуміло  :D )

http://bigkarta.ru/timezones.htm

Так де синій колір, дальтонік?  :punish:
   
я прожила большую часть на востоке, там именно лучше как у москве - часовой пояс
я знаю, що ти з луганських кварталОв
   
+==================================+
Не подобається - заводь свій власний час!
так не все же тут такие глубокие пенсионеры как вы, дедушка вхаркив  :laugh:
   
Так де синій колір, дальтонік?
Ви спочатку Донбас та Харків до України поверніть, а потім будемо про кольори  :)
   
я прожила большую часть на востоке, там именно лучше как у москве - часовой пояс
львів теж підтримає (московський) турецький час
   
Єбанатізм, як він є.
Для чого мені половину "ночі" спати при сонці, а з роботи повертатись в темряву і хер що зробиш чи погуляєш в прекрасний час вечірніх сутінок?
Цікаво, чим насправді керувались трускавецькі астрономи?
   
Дідусю - ви шмат України відрізали.

Я показав, як проходять мерідіани...

А далі кожна країна виводить свою частину в інший часовий пояс...

Але більшість площі України в +2.

Он Біларусь вся в в +2. А прийняли коцапський +3. 


 
   
До чого тут роіся і правильно чи неправильно!

Нащо в 3 години ночі влітку сонце буде вставати... Кому влітку вночі день потрібний? Рибакам?  :gigi:
А увечері в 8 годин вже будет темно... Яким чином зимовий час це "правильно"? Це незручно тупо!

Залишити тільки літній час цілий рік. Ранком видно і увечері видно. А взимку пох який час... бо як годинником не крути, і зранку і увечері темно

взимку якраз не пох, довбограю, зима - 7 місяців в Україні,  літо - всього 3-4 місяці
   
спимо ми ще.
до 8 ранку

дИбіли :facepalm1:
   
Ви спочатку Донбас та Харків до України поверніть, а потім будемо про кольори  :)

Так де синій колір?   :punish:
   
Тобто Ви вважаєте, що о 3-й влітку вже світло, а о 16-й взимку темно - й це нормально? Головне, що не так, як у кацапів?

нормально це коли взимку о 7-й  ранку вже світло, а не о   9-й
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія