Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому чоловік і жінка пиляють один одному мізки? Заведіть третього (третю). :-T :-T

завжди дивували хлопаки які на другому побаченні дарували , ну наприклад 70 троянд...далі що?... милион, миллионн...

Тим більше що і 50 , і 70 то парне число.
Це щоб поховати стосунки?
   
Є у мене знайома, котра відмінила святкування ДН (ресторан, запрошення гостей) бо була в істериці цілий день - чоловік подарував ранком рози замість калл)).

Це якийсь кал їй-бо..  (P)
   
Тим більше що і 50 , і 70 то парне число.
Це щоб поховати стосунки?
ОлЕні як олЕні. Нічого дивного. B-)
   
:lol: Всє мужикі казли! B-)
начни жрать виагру
   
вона вже за негра заміж вийшла

 :weep:
   
донька 10 років, вона маму наслухалася і також на батька триндить, але любить його, тягнеться до нього

от в тому і питання -- в них емоції, амбіції, зіткнення характерів. Люди на хвилях емоційних... було погано, тепер наче все добре. А трагедія тільки в дівчинки, бо любить вона обох і впливати на цю ситуацію не може ніяк
   
Как бы я хотела ее фото из ФБ здесь выложить. Такая девочка интересная.
ну пришли в личку, мне можно, я свободный )
   
начни жрать виагру
Навіщо? ;o  :weep:
   
ну пришли в личку, мне можно, я свободный )
троих детей потянешь?
   

Только так. Без лица. Давай теперь свою
   
от в тому і питання -- в них емоції, амбіції, зіткнення характерів. Люди на хвилях емоційних... було погано, тепер наче все добре. А трагедія тільки в дівчинки, бо любить вона обох і впливати на цю ситуацію не може ніяк
так, у доньки день народження був нещодавно, гості прийшли, у жінки на квартирі вони удвох були.А коли гості  пішли і тільки ми залишилися , кум вже трохи вгашений,  до мене підходить і каже : "Я з вами теж піду..." :D Але залишився...ой мля, складно люди живуть... :(
   
вобще то после 20 лет и трех детей

 пора уже носить бриллианты

Вот из за таких советов подруг она и выносит мозг мужику
   
:lol:   :weep:

Моїй дружині по барабану , які квіти і якого  кольору, основне - це увага і подарунок !
Хоч рози, хоч ромашки  :)  хоч жовтого, хоч сіробуромалинові !  :)

З її слів.  :shuffle:
   
Вот из за таких советов подруг она и выносит мозг мужику
ты так наивен епт
   
ты так наивен епт

Нет епт  :)

Женская секта - ты достойна большего - не одну семью погубила
   
вона вже за негра заміж вийшла

Теж економія. Вібратор не треба дарувати.
   
:lol: Всє мужикі казли! B-)

Не всі. Є ще і  кози.
   
Вот из за таких советов подруг она и выносит мозг мужику
Билять, никому цветов и брульянтов не дарил. Я - самый лучший подарок ! За почти 30 лет в браках - из ювелирки токмо обручальные кольца, а цветы (в горшках - ибо мертвые половые органы растений с моей точки зрения - идиотизм) сами себе покупают. Но никто не жаловался особо - может, потому шо всю ЗП отдаю, квартиры/машины на жён/тещ покупаю, заначек нет - не из чего цветы покупать.
   
Чому до психолога:  бо потрібно розібратися,чи дружина просто перегружена,  втомлена і страждає від дифіциту уваги ( і сама тмк думає)   чи просто йобнута на голову в принципі?  Про те, що вона коханця при трьох дітях знайшла - це фігня якась,, кому вона там серйозно потрібна з трьома довісками...   якщо дійсно йобнута - то куди чоловік раніше дивився, що  троє дітей з нею завів?  Скоріше за все,  як і буває в більшості випадків, це  краза відносин,  недовисказанність,  банальне  непорозуміння...   психолога  було б розумно спробувати...
   

Только так. Без лица. Давай теперь свою
Ну я на форуме смотрины устраивать не стану, в личку пришлю, раз сам напросился. Но по тому что ты дала ничего не ясно :)
   
Ну я на форуме смотрины устраивать не стану, в личку пришлю, раз сам напросился. Но по тому что ты дала ничего не ясно :)
:brunette: мені теж. пжалста.
   
:brunette: мені теж. пжалста.
я зараз покличу твого коваля))
   
я зараз покличу твого коваля))
він зара поки що у самоволкі, а я пользуюсь случяєм, тасазать... нє палі кантору по мєлочі.
   
Не всі. Є ще і  кози.

 Є просте правило  поки не просять поради - не пнися.
 Сподіваюсь пан Алексіс Олд знає що робить. B-)
   
Є просте правило  поки не просять поради - не пнися.
 Сподіваюсь пан Алексіс Олд знає що робить. B-)
так, згодна, я влізла. Не можна.
   
Чому до психолога:  бо потрібно розібратися,чи дружина просто перегружена,  втомлена і страждає від дифіциту уваги ( і сама тмк думає)   чи просто йобнута на голову в принципі?  Про те, що вона коханця при трьох дітях знайшла - це фігня якась,, кому вона там серйозно потрібна з трьома довісками...   якщо дійсно йобнута - то куди чоловік раніше дивився, що  троє дітей з нею завів?  Скоріше за все,  як і буває в більшості випадків, це  краза відносин,  недовисказанність,  банальне  непорозуміння...   психолога  було б розумно спробувати...

 На хій психолога.
 
 Тарганів у голові тільки побільшає. B-)
   
Ну я на форуме смотрины устраивать не стану, в личку пришлю, раз сам напросился. Но по тому что ты дала ничего не ясно :)
ну здрасьте. Блондинка. Стройная. Хрупкая даже.
На горизонте истребитель и хвост вертолета)))
Очень даже информативно

Останнє редагування: 26 лютого 2021 12:30:54 від Naitli
   
вона вже за негра заміж вийшла
   
Є просте правило  поки не просять поради - не пнися.
 Сподіваюсь пан Алексіс Олд знає що робить. B-)

Взагалі-то, це  я про геїв. А ти відізвався.   :shuffle:

Є просте правило. Не просять - не відзивайся.
   
Взагалі-то, це  я про геїв. А ти відізвався.   :shuffle:

Є просте правило. Не просять - не відзивайся.
  (tu) Уїв канєшна. :D

 Але кідори якось поза мого усвідомлення. B-)
   
  (tu) Уїв канєшна. :D

 Але кідори якось поза мого усвідомлення. B-)

Підсвідомість не обдуриш!  (P)  X(
   
Підсвідомість не обдуриш!  (P)  X(
  Саме так.
  Чого нема, того нема.
  А у декого в голові інфосфера вже купу наклала. B-)
   


И там, где семья с тремя детьми- а вы не думаете, что она просто заипалась?

Психолог нужен, если хотят оба решить проблему.

Лучше начинать с разговора друг с другом.

Что-то же вас связывало все эти годы.
   
вобще то после 20 лет и трех детей пора уже носить бриллианты
Есть и бриллианты, лексус и т.д....
И да, с остальным тоже проблем особых не было...

Останнє редагування: 26 лютого 2021 13:37:12 від alexis_old
   
Есть и бриллианты, лексус и т.д....
И да, с остальным тоже проблем особых не было...

мабуть є, секс не задовольняє
   
Есть и бриллианты, лексус и т.д....
И да, с остальным тоже проблем особых не было...
кішка або собака є?
   
Денег нет, тут неуспел, там опоздал, 50 роз не подарил(была 21роза), почему розы не красные а желтые, почему золотое кольцо без брильянта(было выкинуто в окно) и т.д...

Денег нет? А ти сама не хочеш заробити,якщо вважаєш, що я мало зробляю? Ми ж рівні, чи ні?

50 роз? Яких 50? Парна кількість тільки покійникам на похорони. Тому і 21.

Красниє рози? Фу. Це для старих комунячок. Це по совковому. От жовті, таки да.

Желтые бутоны символизируют радость, веселье, счастье, дружбу, уважение, зрелые отношения, богатство и примирение. Солнечный яркий цвет не имеет никакого отношения к расставанию и неверности, несмотря на распространенность этого мнения. Если вам презентовали бутоны желтого цвета, радуйтесь — вами восхищаются! Подарив солнечные цветы юной девушке, даритель подчеркивает ее юность, озорство, задорность. Особам постарше преподносят более приглушенные оттенки желтого либо чайные бутоны.

Если молодой человек чем-то обидел свою возлюбленную, золотой букет поможет в примирении и расскажет, что адресат раскаивается и просит прощения за совершенные ошибки.

Получить такой букет от мужа — значит, ему с вами сладостно и радостно делить жизненные заботы.

Парам, прожившим счастливую и долгую семейную жизнь, эти цветы преподносят как символ стабильности, постоянства, налаженного быта и спокойствия, пришедшего с годами.

Поэтому, милые девушки, прежде чем бить по лицу своего избранника подаренным букетом желтых роз, хорошенько подумайте!

 

І так далі...  :-)o
   
Нотатки куколда


Я шукаю і створю тяпничні теми... І від тебе така вдячність ... :(

 :facepalm1:
   
Денег нет? А ти сама не хочеш заробити,якщо вважаєш, що я мало зробляю? Ми ж рівні, чи ні?

50 роз? Яких 50? Парна кількість тільки покійникам на похорони. Тому і 21.

Красниє рози? Фу. Це для старих комунячок. Це по совковому. От жовті, таки да.

Желтые бутоны символизируют радость, веселье, счастье, дружбу, уважение, зрелые отношения, богатство и примирение. Солнечный яркий цвет не имеет никакого отношения к расставанию и неверности, несмотря на распространенность этого мнения. Если вам презентовали бутоны желтого цвета, радуйтесь — вами восхищаются! Подарив солнечные цветы юной девушке, даритель подчеркивает ее юность, озорство, задорность. Особам постарше преподносят более приглушенные оттенки желтого либо чайные бутоны.

Если молодой человек чем-то обидел свою возлюбленную, золотой букет поможет в примирении и расскажет, что адресат раскаивается и просит прощения за совершенные ошибки.

Получить такой букет от мужа — значит, ему с вами сладостно и радостно делить жизненные заботы.

Парам, прожившим счастливую и долгую семейную жизнь, эти цветы преподносят как символ стабильности, постоянства, налаженного быта и спокойствия, пришедшего с годами.

Поэтому, милые девушки, прежде чем бить по лицу своего избранника подаренным букетом желтых роз, хорошенько подумайте!

Показати зображення... 

І так далі...  :-)o


Само менше варто слухати поради про сімейне життя від пенсіонера БОТА з БЮТ...

У них одна любовь... ЮЛЯ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія