Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто и что делал ровно семь лет назад?

Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

І ще я християнин, живу все життя за заповідями, тому не розумію, як можна взяти чуже.
А убивать майдановцев нормально было тогда по вашему?
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Є аксіома: 603.7 тис. кв. км.
Я писав багато програм для МОЗ, по статистиці в основному (працював в інституті громадського здоров'я років 7 на Гончара), так я регіони України не робив навіть довідником, в коді зашивав усі значення, бо вважав, що це - навічно.
І ще я християнин, живу все життя за заповідями, тому не розумію, як можна взяти чуже.
Наклався об'єктивізм та суб'єктивізм.

паша- тобі як укрвчоному простітельно - але етнічні  українські території не 603 000км , а + курщина кубань вороніжщина . яку талановито українці просрали раніш. і тепер далі продовжуть свою справу.
досвіду зібрання своїх земель українці не мали і не мають - лиш просирання .
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Тут сильно сомневаюсь, очень многие там были по зову сердца.

кожен хто йде в ментовку - йде туди за мікровладою - зловживанням , баблом і ранньою пензією. інакших там не має. інакші в силовики просто не йдуть . а зовсердца - то лиш захист цих своїх пільг.

ані сражалість за пензію)))  ібаблос. і збереження статусу кво  - де у них є мікровлада і т д
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?
Via

Є аксіома: 603.7 тис. кв. км.
Я писав багато програм для МОЗ, по статистиці в основному (працював в інституті громадського здоров'я років 7 на Гончара), так я регіони України не робив навіть довідником, в коді зашивав усі значення, бо вважав, що це - навічно.
І ще я християнин, живу все життя за заповідями, тому не розумію, як можна взяти чуже.
Наклався об'єктивізм та суб'єктивізм.
Ага, зрозуміла, тільки тоді, коли тобі довелося переробляти коди у довідниках, ти нарешті отямився, що відбувається щось надзвичайне, і випірнув з статистичних глибин у реалії життя? Буває.
Але ж ти до цього був українцем, і нічого не муляло?
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

кожен хто йде в ментовку - йде туди за мікровладою - зловживанням , баблом і ранньою пензією. інакших там не має. інакші в силовики просто не йдуть . а зовсердца - то лиш захист цих своїх пільг.

ані сражалість за пензію)))  ібаблос. і збереження статусу кво  - де у них є мікровлада і т д
Вы ваще про кого, я про майдановцев писал, а не про мусоров.
   
Да ничего майдановцы не получили, получили власть лишь кукловоды, агенты кремля и примазавшиеся. Ну кое-кого в раду конечно взяли, но они там ничего не решают.

падажди, падажди, а вариант вхождения Украины в таежный союз или даже в саюзное с рашей государство тебя устраивал? Ведь овощ к тому и вел до Майдана.

Т.е. тебе на небесную сотню было плевать правильно?

Снова гебняная манипуляция. Высказывать свое ошибочное мнение и приписывать его иным людям.

Вы по сути ветки можете чтото написать?

Если нет, то пнх!
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Снова гебняная манипуляция. Высказывать свое ошибочное мнение и приписывать его иным людям.
Где манипуляция? Или свин майдановец по твоему?
Я ничего не приписую никому, а задаю вопросы.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

А убивать майдановцев нормально было тогда по вашему?

Ненормально каструлю чіпляти на голову та кидати в представників влади коктейлі Молотова...
Тоді я вважав, що чим менше буде екстремистів та терористів в Києві, тим краще. Радів кожній поразці ворогів в каструлях.
Я на антимайдані в Маріїнському стояв саме проти рагулів в Києві, типу Парасюка. А взагалі був за Євроасоціацію України з подальшим вступом в ЄС з самого початку. Ненависть викликали потвори з каструлями на голові, ось проти них в січні я і вийшов, разів 5 відвідав Антимайдан, щоб підтримати рух спротиву насильству. Я киянин в 7 поколінні з родини професора математики КНУ, маю 6 колін педагогів (вчителя та викладачі більше 200 років мої усі предки були),  не визнаю насильство в будь-якому прояві.
   
Вы по сути ветки можете чтото написать?
ТС, шо ти хоч взагалі? Ну мало хто зараз  у відповідному настрої та й взагалі захоче тут писати про ті дні. Ця гілка, до речі, зайвий тому доказ.
Лише Аеліту роздрочив - зараз він спати до ранку не зможе й фуй ти його вже звідси виженеш ))))

ось проти них в січні я і вийшов, разів 5 відвідав Антимайдан, щоб підтримати рух спротиву насильству. Я киянин в 7 поколінні з родини професора математики КНУ, маю 6 колін педагогів (вчителя та викладачі більше 200 років мої усі предки були),  не визнаю насильство в будь-якому прояві.
:lol:  :weep:
Треба було 6 або 7 разів відвідати, щоб з числом колін співпадало ))))

Останнє редагування: 18 лютого 2021 18:31:30 від птах Сорока
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Вы ваще про кого, я про майдановцев писал, а не про мусоров.

ну а я про "закхисників")) - в контексіт ж було що один знайомий форумчанки був мусором який захищас корупціонерію ан майдані - а потім тіпа помінявся і став майданівцем і став ... захищати корупціонерію на "фронті"
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

стоящим воїнам на майдані платили додаткова баблос ) за що вони і стояли . ну і за ранню пензію))чи ти думаєш що в вармію і внутрішні війська чи поліцію йдуть родіну і закон защіщать?)))

нюню
Сразу видно что не служил в армии. Их по кабакам отлавливают и в армию забирают, закон у нас в стране такой был. Или есть.
   
ви звичайний гоноровий  олігофрен  з мозаїчним світоглядом.  :)

Вы идиот!!! Потому, что решили обманывать и врать на ФУпе и думать, что Вам поверят

Не были Вы на Майдане 18 февраля 2014 года вечером после работы. )))

Напомню, что тема ветки о том,что Вы делали 18 февраля 2014 года.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Ненормально каструлю чіпляти на голову та кидати в представників влади коктейлі Молотова...
Тоді я вважав, що чим менше буде екстремистів та терористів в Києві, тим краще. Радів кожній поразці ворогів в каструлях.
Значит ты поддерживал насильство, т.к. изначально насилие шло от власти, люди применили коктейли уже когда другого выхода не было.
Я киянин в 7 поколінні з родини професора математики КНУ, маю 6 колін педагогів (вчителя та викладачі більше 200 років мої усі предки були),  не визнаю насильство в будь-якому прояві.
Херовое вижу в Киеве было образование все 7 поколений, раз ты таким был.
Я на антимайдані в Маріїнському стояв саме проти рагулів в Києві, типу Парасюка. А взагалі був за Євроасоціацію України з подальшим вступом в ЄС з самого початку. Ненависть викликали потвори з каструлями на голові, ось проти них в січні я і вийшов, разів 5 відвідав Антимайдан, щоб підтримати рух спротиву насильству.
У тебя все в порядке с соображалкой? Ваще то овощ ясно все сказал, что все, баста, Евро и НАТО ассоциации не бывать, мы разворачиваемся. Или ты новости не смотрел?
И тот же Парасюк как раз и защища Евроассоциацию. Вижу ты ваще в политике дуб дубом.
   
ТС, шо ти хоч взагалі? Ну мало хто зараз  у відповідному настрої та й взагалі захоче тут писати про ті дні. Ця гілка, до речі, зайвий тому доказ.
Лише Аеліту роздрочив - зараз він спати до ранку не зможе й фуй ти його вже звідси виженеш ))))

:lol:  :weep:
Треба було 6 або 7 разів відвідати, щоб з числом колін співпадало ))))

Мда... Не тот форум дурдомом назвали.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Вы идиот!!! Потому, что решили обманывать и врать на ФУпе и думать, что Вам поверят

Не были Вы на Майдане 18 февраля 2014 года вечером после работы. )))

Напомню, что тема ветки о том,что Вы делали 18 февраля 2014 года.

я ж тобі і сказав. ніяких боїв я там не бачив - горіло пам.ятаю. чи то 18 чи то 19.  точно перед розстрілом 20.  і якийсь діджей надривним голосом заохочував майданівців. зпускався я на майдан ввечері майже до робочого дня. точно памюятаю що 18 число був робочим . 
   
Где манипуляция? Или свин майдановец по твоему?
Я ничего не приписую никому, а задаю вопросы.

Вот прямая Ваша цитата : Ничего майдановцы не получили  - это гебняная манипуляция.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Сразу видно что не служил в армии. Их по кабакам отлавливают и в армию забирают, закон у нас в стране такой был. Или есть.

так тобі кожен укрпатріот скаже що до 2014 в україні армії не було тому хуйло так легко віджав без бою крим - то ж якщо армії ен було то ніхто і н еслужив)  ну а зараз оскільки військових рішент - армії теж немає. є лиш рішуча найбоєздатнішість без військових рішень і освоєнн ябюджету - то ж знову ніхто ен служить - всі імітують за гроші  пільги і пензію. :)
   
я ж тобі і сказав. ніяких боїв я там не бачив - горіло пам.ятаю. чи то 18 чи то 19.  точно перед розстрілом 20.  і якийсь діджей надривним голосом заохочував майданівців. зпускався я на майдан ввечері майже до робочого дня. точно памюятаю що 18 число був робочим . 

Что значит не помню 18 или 19???

Вас конкретно спрашивают что Вы делали 18 февраля. Вы пишите что были на Майдане, но не помните когда и как туда попали.

Судя по Вашим постам я понимаю, что Вас на Майдане 18 февраля точно не было. )))
   





То Аеліта мабуть на якомусь іншому майдані був...
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?
Via

я ж тобі і сказав. ніяких боїв я там не бачив - горіло пам.ятаю. чи то 18 чи то 19.  точно перед розстрілом 20.  і якийсь діджей надривним голосом заохочував майданівців. зпускався я на майдан ввечері майже до робочого дня. точно памюятаю що 18 число був робочим . 
Будинок Профспілок ще горів чи вже згорів? Бо підпалили 18-го. І потрапити на Майдан, не помітивши барикади, було неможливо, правильно тобі кажуть.
Може ти 15-го був?
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Вот прямая Ваша цитата : Ничего майдановцы не получили  - это гебняная манипуляция.
Я писал в контексте, писал о том, что власти они не получили. Те же политики и остались, только местами поменялись. Ну и пиарился на Майдане тот же народный фронт, и т.д. Кто из майдановцев получил верховную власть?
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Ваще то овощ ясно все сказал, что все, баста, Евро и НАТО ассоциации не бывать, мы разворачиваемся.

Явно такого не было  сказано, но разочарование было жутким. Я был за то, чтобы провести досрочные выборы, тогда, конечно, я  бы проголосовал за него только, если бы во второй тур вышла бы Капительман, как в 2009, в любом другом - ни за что.
Протестовать надо было в Раде,  а не на Крещатике с коктейлями в кастрюлях. Я против террористов и селюков был, а не сторонников Евроассоциации, Так понятнее?  Больше я не буду дискутировать на тему своего прошлого мировоззрения...
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Что значит не помню 18 или 19???

Вас конкретно спрашивают что Вы делали 18 февраля. Вы пишите что были на Майдане, но не помните когда и как туда попали.

Судя по Вашим постам я понимаю, что Вас на Майдане 18 февраля точно не было. )))

я тобі й кажу. кожного вечора після 18 я спускався по лесі чекрез бесарабку на хрещатик і проходив на майдан. . потім піднімався і їхав додому. перед розстрілом я памятаю як україснькі силовики оточили майдан а майданівці палили там шини
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Будинок Профспілок ще горів чи вже згорів? Бо підпалили 18-го. І потрапити на Майдан, не помітивши барикади, було неможливо, правильно тобі кажуть.
Може ти 15-го був?

так барикади були задовго до 18, як з боку грушевського так і з бесарабки, і перекриті були всі вулички і провулки які виходять на хрещатик і майдан . що жодним чином не заважало проходити бо були залишені вузькі проходи. збоку євроепйської площі памюятаю була величезна барикада. якраз навпроти будинку профспілок.
ви так обурюєетсь не мов я посягнув на ваше святе майданство) я ж кажу - участу у сутичках не брав - просто спостерігав  . найбільше був засраний шматок майдану між поштампом і будинком профіспілок
 
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

дим шин який палили майданівці був ідеальною димовою завісою початку вторгення росіян в крим .
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Все одно не розумію, чого лише доля Крима так кардинально змінила твій світогляд?
А якби розстріляли Небесну сотню, почалася війна на Донбасі, а Крим не чіпали, ти б так і залишився ватою?
Невже ви не розумієте? Не доля Криму, а підлість "братів", таких доволі багато є. Я наприклад остаточно зрозуміла що таке Росія, коли стався напад на Грузію, до того це вагалася, думала що то не кацапи такі, а совки воду варять.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

то хто вкрав золотий батон?
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?
Via

так барикади були задовго до 18, як з боку грушевського так і з бесарабки, і перекриті були всі вулички і провулки які виходять на хрещатик і майдан . що жодним чином не заважало проходити бо були залишені вузькі проходи. збоку євроепйської площі памюятаю була величезна барикада. якраз навпроти будинку профспілок.
ви так обурюєетсь не мов я посягнув на ваше святе майданство) я ж кажу - участу у сутичках не брав - просто спостерігав  . найбільше був засраний шматок майдану між поштампом і будинком профіспілок
18-го увечері барикади закрилися і не впускали нікого, про це згадують немало моїх друзів. Тобто потрапити можна було тільки після великих суперечок і тільки декому.
Тобто прогулятися ти міг приблизно до Прорізної по Хрещатику, далі зась. Але тобі то було непринципово, власне.
В той вечір вже горіли профспілки і ти мав би це помітити.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Явно такого не было  сказано, но разочарование было жутким. Я был за то, чтобы провести досрочные выборы, тогда, конечно, я  бы проголосовал за него только, если бы во второй тур вышла бы Капительман, как в 2009, в любом другом - ни за что.
https://zn.ua/POLITICS/ukraina-ne-podpisala-coglasheniya-ob-associacii-na-sammite-v-vilnyuse-133855_.html
И он явно сказал что стоп ассоциации, можно и видео с его речью тогда поискать.
Также
"Під вечір 21 листопада, незадовго після оприлюднення рішення уряду про призупинення процесу підготування підписання Угоди асоціації України з ЄС, люди стали самоорганізовуватис я через соціальні мережі. Перша акція розпочалася у Києві на Майдані Незалежності близько 22:00. Під кінець доби учасників мітингу нараховувалось близько 1500 осіб.[3] На Майдан прийшли журналісти, громадські активісти, опозиційні політичні лідери. Стали з'являтися міліція та посилені загони Беркуту. Частина активістів пішла під Адміністрацію Президента України, після чого повернулась на Майдан Незалежності. Люди вирішили лишатися на ніч."
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F_%D1%82%D0%B0_%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%8F_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%83
И это, если бы победила Юля в 2010, она бы ассоцацию подписала, и в 2014 тоже подписала бы. Но ты готов голосовать за Хуйло, абы не Юля. Гнать таких надо из Украины, лишать гражданства!

Протестовать надо было в Раде,  а не на Крещатике с коктейлями в кастрюлях. Я против террористов и селюков был, а не сторонников Евроассоциации, Так понятнее?  Больше я не буду дискутировать на тему своего прошлого мировоззрения...
В какой Зраде? Там большинство у рыгов было. Может и в рашке тоже протестовать никому не надо, а ждать когда госдуре что-то примут.
Террористы это волки в погонах, которые тогда били людей. Ну да, хомяк киевский всех вокруг считает сюляками, гонор виден сразу.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

паша- тобі як укрвчоному простітельно - але етнічні  українські території не 603 000км , а + курщина кубань вороніжщина . яку талановито українці просрали раніш. і тепер далі продовжуть свою справу.
досвіду зібрання своїх земель українці не мали і не мають - лиш просирання .
Він не укрвчьоний. Беріть вище  - він аналітик! Хіба не видно видатні аналітичні здібності 8-)
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?
Via

Невже ви не розумієте? Не доля Криму, а підлість "братів", таких доволі багато є. Я наприклад остаточно зрозуміла що таке Росія, коли стався напад на Грузію, до того це вагалася, думала що то не кацапи такі, а совки воду варять.
А як ви розрізняєте кацапів і совків? Совкова доктрина була така сама, як і нинішня "Расея всемагуща і всюдисуща".
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

18-го увечері барикади закрилися і не впускали нікого, про це згадують немало моїх друзів. Тобто потрапити можна було тільки після великих суперечок і тільки декому.
Тобто прогулятися ти міг приблизно до Прорізної по Хрещатику, далі зась. Але тобі то було непринципово, власне.
В той вечір вже горіли профспілки і ти мав би це помітити.

в вечори перед розстрілом шини палали скрізь. з боку бесарабки велика барикада була на розі цуму . не памютаю жодного разу щоб мене не пропускали . а найбільша барикада була з боку європейської.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Оно то понятно, что решение овоща остановить евроинтеграцию и раздувание им Майдана, все это было по приказу кремля. Но люди не вундеркинды в основной своей массе, потому и возник искренний протест.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Він не укрвчьоний. Беріть вище  - він аналітик! Хіба не видно видатні аналітичні здібності 8-)

винен. не впізнав брата колю
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?
Via

в вечори перед розстрілом шини палали скрізь. з боку бесарабки велика барикада була на розі цуму . не памютаю жодного разу щоб мене не пропускали . а найбільша барикада була з боку європейської.
Шини то шини. Профспілки горіли?
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

ви так пишаєтесь майданом . а насправді це була складова частина плану хуйла по віджиму криму. і українці довго не хотіли майданити - аж поки українські беркутівці за наказом хуйла не побили підставлених українців "студентів" на майдані - і як тоді то показали по телебаченню - от тоді майдан і запустився.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Шини то шини. Профспілки горіли?

коли я був я не бачив щоб профспілки горіли - але я був десь між пів сьомого до максимум піввосьмого - шини палали. та й я н ебув в епіцентрі. але гучномовець і заклики оратор ачув
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Ну  вже  ж ніхто не  пам'ятає хто  тримався  під Борисполем ... ага. Петя  їх  доречі не  через  нас повіз.
Було
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

ви так пишаєтесь майданом . а насправді це була складова частина плану хуйла по віджиму криму. і українці довго не хотіли майданити - аж поки українські беркутівці за наказом хуйла не побили підставлених українців "студентів" на майдані - і як тоді то показали по телебаченню - от тоді майдан і запустився.
+100.
В противном случае вся Украина была бы в тамож. союзе.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Уже тогда сразу началась подготовку по вступлению Украины в ТС.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія