Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВАТА скуліт ! :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

   
Це не та гнида, що називала себе найвизначнішою російськомовною поетесою сучасної України? Подружка Жадана вроді. Файно їй насипали солі на хвіст....
   
А могла б вже обісратись чи обісцятись в автозаку... Від побоїв бравого ОМОН. Кляті українці... Не б'ють по нирках і вхарю чоботом же ж ні разу.
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

 :cray:
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

 ;o  :S  ;o

   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

;o  :S  ;o

https://www.youtube.com/watch?v=K2Q-2-sZnHU

може риги купили
шо вона єбанулась зараз
   
А хорошо, елкина мать, прямо таки шарман! Она же явно не за Пороха на выборах голосовала, ведь правда? :lol:
   
А вот еще какой шикардосный ватянский подпал! :beach:



Читаешь и прям хочется, чтобы бубочко ссало и ссало этой всей блядоте в глаза! :super:
   
;o  :S  ;o

https://www.youtube.com/watch?v=K2Q-2-sZnHU
Ця поетеса, як наш алкофілософ Вольтарен, трохи вітер в інший бік фуйнув, й філософа понесло кудись подалі від учорашніх ідеалістичних  уподобань.
Вчора вона була за Майдан, під впливом від движняку, щебетала українською. А сьогодні вже - "гражданка Украины, которая ощущает себя русской".
Ця категорія в принципі фуйово  самоідентифікується й взагалі як гімно в ополонці.

Останнє редагування: 25 січня 2021 00:17:49 від птах Сорока
   
А вот еще какой шикардосный ватянский подпал! :beach:

Показати зображення...
Читаешь и прям хочется, чтобы бубочко ссало и ссало этой всей блядоте в глаза! :super:
Ти диви яка борза вихователька
Культура аж пре
   
може риги купили
шо вона єбанулась зараз
Якщо вона блогєрша могли і кацапи
Вони скупають таких активно
   
Якщо вона блогєрша могли і кацапи
Вони скупають таких активно
Навіть кацапи на таке не витрачають бабло.
Вона просто аморфна конформістка.
Знаю таких, й ніфуя не блохерів.
За майдану були неїпаццо патріоти, а після того вже "зелені", й з рашою треба якось домовлятись.
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

А вот еще какой шикардосный ватянский подпал! :beach:

Показати зображення...
Читаешь и прям хочется, чтобы бубочко ссало и ссало этой всей блядоте в глаза! :super:
Всім повинно бути "адін х@й на каком ізикє", і тільки упоротим кацапам "нІ адін х@й".

До речі, за всі ці матюки в інформ просторі від працівника закладу освіти, його (такого працівника) треба виганяти з роботи.
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

;o  :S  ;o

https://www.youtube.com/watch?v=K2Q-2-sZnHU
Професор КУЛЬТУРОЛОГІЇ ПЕДАГОГІЧНОГО університету так смачно "затягнулась" цигаркою...
   
Всім повинно бути "адін х@й на каком ізикє", і тільки упоротим кацапам "нІ адін х@й".

До речі, за всі ці матюки в інформ просторі від працівника закладу освіти, його (такого працівника) треба виганяти з роботи.
Угу, один фуй на каком, но па рузькє  :weep:
Ватус вульгаріс
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

Та її не можна до молоді підпускати взагалі!
   
Щось вона мені Ішакова нагадала
Теж з науковой ступіню та ватой в голові
Часом вона йому не родина?
Якщо ні, то цим любітелям "русскага мира" треба бути разом! Це була би балалаечна наукова пара .Ленін і Крупська лапотноі філософіі!
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

Боже, яка вона страшна :facepalm1:
   
"Русская идентичность".

"Разница" - "какая", проте "идентичность" - "русская".

Олдбоє-аеліт-сасублядська хyєта.
   
Ця поетеса, як наш алкофілософ Вольтарен, трохи вітер в інший бік фуйнув, й філософа понесло кудись подалі від учорашніх ідеалістичних  уподобань.
Вчора вона була за Майдан, під впливом від движняку, щебетала українською. А сьогодні вже - "гражданка Украины, которая ощущает себя русской".
Ця категорія в принципі фуйово  самоідентифікується й взагалі як гімно в ополонці.
=============================
 Що це ти,муділо,несешь-Птах 4 см. ? Які мої "ідеалістичні уподобання"? Це я завжди був реалістом,бо критикував будь яку владу. Бо провали є у будь кого. Це такі як ти чекають на доброго царя,тупорилі холопи! Який вітер? Який бік? Носиться як отой півень, та всі тут ватники та прихильники певної політсили носяться як кури,шукають винних в тому,що самі ж ідіоти!
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

Культуролог, философ из Драгоманова?
Это клеймо никчемы и херового человека.
Гоните ее
   
Щось вона мені Ішакова нагадала
Теж з науковой ступіню та ватой в голові
Часом вона йому не родина?
Якщо ні, то цим любітелям "русскага мира" треба бути разом! Це була би балалаечна наукова пара .Ленін і Крупська лапотноі філософіі!
есть ощущение, что тебе все вокруг его напоминает   :laugh:
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

Ця поетеса, як наш алкофілософ Вольтарен, трохи вітер в інший бік фуйнув, й філософа понесло кудись подалі від учорашніх ідеалістичних  уподобань.
Вчора вона була за Майдан, під впливом від движняку, щебетала українською. А сьогодні вже - "гражданка Украины, которая ощущает себя русской".

Ну так вона ж саме каже, що під час Майдану все було однозначно.  Точніше, вона каже "біполярно" -- "свій-ворог".
А потім все (в її професорській голові) чомусь сплуталось. Хоч цього не мало б статись. Бо якщо ти науковець, та ще й в суспільній царині, то повинна мати в голові чіткі критерії. А мова -- один з важливих критеріїв національної ідентичності. Але чомусь  все у неї сплуталось.
Може вона не "украЇнка", а "укрАинка"?

Останнє редагування: 25 січня 2021 09:11:36 від StepbyStep
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

=============================
 Що це ти,муділо,несешь-Птах 4 см. ? Які мої "ідеалістичні уподобання"? Це я завжди був реалістом,бо критикував будь яку владу. Бо провали є у будь кого. Це такі як ти чекають на доброго царя,тупорилі холопи! Який вітер? Який бік? Носиться як отой півень, та всі тут ватники та прихильники певної політсили носяться як кури,шукають винних в тому,що самі ж ідіоти!
Хороша птаха да не та.Философ, будь внимательнее
   
Хороша птаха да не та.Философ, будь внимательнее
=============================
А якого передруковує цю херню? В останній час воно саме бігає як отой півень по двору, буцім-то на нього скіпідару налили.

 Сорока! Я не підіймав тарифів та взагалі не при владі! B-)
   
Оспідя, чого вона так переживає за ноунеймів, які їй там строчать? Ті, хто розмовляє двома мовами не топить за расєйську. Їм пофігу. Якби вона так за українську в наросіі виступала, то дано би чалилася по статті "ектремізм". Дурепа гуманітарна.
   
просто в її житті немає сексу, політичні погляди тут вторинні.
   
Ця поетеса, як наш алкофілософ Вольтарен, трохи вітер в інший бік фуйнув, й філософа понесло кудись подалі від учорашніх ідеалістичних  уподобань.
Вчора вона була за Майдан, під впливом від движняку, щебетала українською. А сьогодні вже - "гражданка Украины, которая ощущает себя русской".
Ця категорія в принципі фуйово  самоідентифікується й взагалі як гімно в ополонці.

Ета очінь харошая чірта. Називається інтелєктуальноє смірєніє.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1092967.0

* Тут пів-ФУПа таких.
   
А вот еще какой шикардосный ватянский подпал! :beach:

Показати зображення...
Читаешь и прям хочется, чтобы бубочко ссало и ссало этой всей блядоте в глаза! :super:

Тупий скот... :(  шлунки на ніжках...
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

Ну і чо, витурили ватянку?
Мені подобається як вона Нєлоха в раскоряку поставила  (tu)
   
Боже, яка вона страшна :facepalm1:

Дело даже не в том, что она страшная.
Проблема в том, что она отталкивающе противная.

Хотя большинство некрасивых людей, с которыми я знакома не такие. Они, возможно и не красивы, стандартно принятым канонам, но ОБАЯТЕЛЬНЫ, что позволяет уже через пару минут общения с ними не обращать внимания на внешнюю "некрасивость".

А ещё эти её повторения через каждые 30 секунд "Я ПРОФЕССОР", "Я УЧЁНЫЙ", "Я ПОЭТ". Ей для дополнения после повторения этих слов нужно бить себя в грудь левой пяткой. Хоть посмеяться можно будет.

Омерзительно оттлакивающая тётка.
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

стерненко про сучку

   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет





   
Нещасна жінка! В неї щелепа до української не пристосована. Бачите зуби як у бабака? :D
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

Maria Poshkowska


Публічна заява від мене, як студентки 1 курсу магістратури  факультету філософії і суспільствознавства (спеціальність культурологія) Національного педагогічного університету України ім.Драгоманова. Прошу керівництво університету відрахувати мене за власним бажанням в зв’язку з повною відсутністю реакції на події останніх днів, пов’язані з публічними висловлюваннями професорки культурологіі Євгенії Більченко.
Професорка Більченко не поважає країну в якій живе, працює і заробляє, мову цієї краіни, вважає війну Росії проти України громадянською війною, демократично обрану владу - неонациським режимом. Крім того вона публічно заявляє про дружбу з Захаром Прилєпіним, виступає на телеканалах ДНР, Клименка та російському телебаченні, де розповідає про те, як її тут пригнічують. Прямо в фейсбук заявляє також про те, що вона разом з керівництвом університету «підтирається скаргами», які на неї надходять. І питання тут не тільки в її особистій позиції, а ще і в тому, що вона доволі м’яко, але системно промиває мізки студентам. Викладаючи гуманітарні дисципліни філософського спрямування не важко транслювати ті чи інші особисті погляди як істину. Достатньо подивитись на YouTube її лекції, що є частиною учбової програми на теми, пов’язані в сучасністю. Я пройшла Революцію Гідності, допомагала армії і цивільним, виховую свого сина в повазі і любові до України, а тому просто не можу вчитись далі у Євгенії Більченко та в університеті, який паплюжить всі принципи державної вищої освіти і на 7 році війни закриває очі на подібні резонансні речі. Як заключення можу сказати, що я проти будь-яких цькувань, погроз, оцінок зовнішності чи постановки віртуальних діагнозів і пані Більченко має право на будь-яку думку, окрім тої, що суперечить законодавству України як приватна особа, але як викладач вишу має добирати слова і поважати суспільство, в якому вона живе. P.S. Фізично заяву подам завтра.

Слава Україні!
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

Мовний скандал у Драгоманова: виш відреагував на те, що викладачка назвала Україну "американською колонією"

Викладачка Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко назвала Україну "американською колонією".

Вона також додала, що закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної" є "опухлим лімфовузлом" в хворому тілі.

В університеті дописи викладачки назвали неприпустимими і неприйнятними висловлюваннями проти української мови, українських громадян та Української держави, які йдуть врозріз з моральними принципами та переконаннями колективу.

Про це йдеться в офіційному звернені голови Первинної профспілкової організації працівників НПУ імені М.П. Драгоманова Івана Горбачука, опублікованому на сайті університету 25 січня.

Зазначається, що значна частина студентів та викладачів висловилась за звільнення Більченко. При цьому університет діятиме в рамках закону.

"Незважаючи на гостроту питання, значний суспільний резонанс та шкоду іміджу закладу, університет буде діяти у відповідності до чинного законодавства.

Як повідомили представники громадських організацій, це питання заплановане до розгляду на засіданні профспілкового комітету, громадської організації "Просвіта", на засіданні комісії з академічної етики та зборах інших представницьких і громадських організацій.

За результатами обговорення та розгляду планується проведення слухання цього питання на засіданні Вченої ради університету", – зазначили у Драгоманова.

В університеті також опублікували звернення від Ради старійшин НПУ імені М.П. Драгоманова, де попросили не робити поспішних узагальнень щодо якості університетської професури  вишу.

Попри те, що університет ще не підтвердив інформації про звільнення викладачки, Більченко ефірі телеканалу "НАШ" заявила, що її вирішили звільнити, повідомляють у ВВС.


https://life.pravda.com.ua/society/2021/01/26/243782/
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

Как же так, она же на майдане была!!!! И за майдан. А её теперь травят за позицию. Как так :)
   
Ну так і що ?
Звільнили ту суру?
   
може риги купили
шо вона єбанулась зараз

в публічній дискусії з інтелігенцією Донбасу усвідомила свою не правоту та увірувала в
святість свободи "національно-цівилізаційної ідентичності"
   
Re: ВАТА скуліт !  :weep: Челобітною Зілєнскому пішет

Голосование
Какие вопросы необходимо вынести на референдум?

    Об уменьшении количества депутатов 10.71 %
    О легализации короткоствольного огнестрельного оружия 0 %
    О лишении украинского гражданства Виктора Медведчука 21.43 %
    О роспуске Верховной Рады 10.71 %
    Об отставке Владимира Зеленского 17.86 %
    О запрете русского языка 7.14 %
    Все перечисленное 32.14 %

 скоро и эта ВАТА заскулит !!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія