Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[KA] лижників дискваліфікували за удар суперника, після того як вони програли їм естафету

я пока только самое первое видео посмотрела. оно очень нетипично для лыжных гонок. выглядит так, что фину нужно было вломить

Все типично это постоянно происходит на финишных разборках - то кто проиграл позиционную борьбу сам виноват.
   
Кацапы "ва всєй красє".

"Фінн віграл правільна, но я бі єго палкой вєбала." [M]  :=V
   
я розумію можна мати різні думки у спірних, неочевидних питаннях, але як можна на чорне казати біле?!

ви або відео передивіться уважно (бо негоже дискутувати не ознайомившись попередньо із предметом дискусії)

те що ви називаєте "трасою" і є права доріжка, тобто фін біг посередині правої доріжки і не змінював її аж до фінішу

на цьому кадрі видно що фін у крайній правій доріжці ще задовго до того як кацап наблизився до нього

Показати зображення...
.

То шо ты разметил - то не финишный коридор. Финишный коридор начнется позже.
   
542 з своєї біатлонісьської гвинтівки
Особистий рекорд Сімо — 25 бійців противника на день народження Сталіна 21 грудня 1939 р.
 :gigi:
(tu) жаль, вже нема. Можна було б перед фінішом посадити на трибуни, щоб кацапів розглядав гм..у бінокль :)
   
Отец Большунова об атаке на финна: «Если не отвечать, Россию будут унижать. Просто нужно подходить по-русски и давать в морду» :facepalm1:

Нужна просто іспєпєліть рашку нахєр.
   
Кацапы "ва всєй красє".

"Фінн віграл правільна, но я бі єго палкой вєбала." [M]  :=V

 [KA]
   
Завтра сборная Раши  будет выгнана с Кубка мира.  Спорим?

Нет. Их дисквалифицировали только в этой эстафете.
   
Кацапы "ва всєй красє".

"Фінн віграл правільна, но я бі єго палкой вєбала." [M]  :=V
Фін спокійний попався цуко! Міг зацідити у відповідь. Лежав би той кацап на білому снігу. Нам свято. рашка такої ганьби не винесла.
   
Считай
;o  542 кацапа!?!?
Та його портрети у повний зріст та з написом "542 кацапа знищено"...повинні стояти вздовж всіх лижних трас в Фінляндії де проводяться світові лижні змагання...
   
Ну то чому ви не можете екстраполювати на цей випадок?
Очевидно, що той, хто обганяє, той і винен, до речі і в ПДР так.
Розмітка є? Є, фін за неї не виходив. Винен той, хто ззаду і хто не зміг безпечно закінчити обгін.
До речі, кацап йому наступив на лижу, він що, хотів просочитися у фіна між ногами?  :weep:

бо це змагання, а не покатухи. Тут основна мета -- прийти першим на фініш. Тобто потрібно знайти самого витривалого і технічного! Тому і є в правилах про перешкоди. Може формально фін нічого і не порушив (хоча в мене тут великі сумніви), але той, хто стоїть на лижах, розумії, що він навмисно так робив. І робив він так тому, що боявся програти.

Ще раз, дискваліфіційна комісія перше питання мала б задати фіну: Чому ти зміщувався в невигідний для себе коридор по великому радіусу?!
   
Нет. Их дисквалифицировали только в этой эстафете.

 :facepalm: и они подают аппеляцию. это будет долгоиграющая пластинка.
   
:facepalm: и они подают аппеляцию. это будет долгоиграющая пластинка.

Да есть 48 часов на апеляцию, но в любом случае это ограничивается только эстафетой на остальные гонки инцидент никак не влияет и не имеет последствий.
   
Хуйлу и так не сладко сейчас. Он добавил ему проблем...

... :D ... співчувати Хуйлу...

...Воно вже мабуть готує "туристов" Баширова та Петрова...а ті вже коробочку "Ніна Річчі" пакують... B-)
   
бо це змагання, а не покатухи. Тут основна мета -- прийти першим на фініш. Тобто потрібно знайти самого витривалого і технічного! Тому і є в правилах про перешкоди. Може формально фін нічого і не порушив (хоча в мене тут великі сумніви), але той, хто стоїть на лижах, розумії, що він навмисно так робив. І робив він так тому, що боявся програти.

Ще раз, дискваліфіційна комісія перше питання мала б задати фіну: Чому ти зміщувався в невигідний для себе коридор по великому радіусу?!

Еще не факт, что каждый, кто стоит на лыжах хорошо знаком с правилами...
Финн первым занял коридор и не менял его... поэтому ничего не нарушил.

А то шо Большунов ломился тем же коридором - это его ошибка...
   
То шо ты разметил - то не финишный коридор. Финишный коридор начнется позже.

так, визнаю, я помилився, але тим не менше, в наступному повідомленні я дав коректний скрін - все одно, місце зіткнення було на ділянці траси що має розмічені доріжки
   
бо це змагання, а не покатухи. Тут основна мета -- прийти першим на фініш. Тобто потрібно знайти самого витривалого і технічного! Тому і є в правилах про перешкоди. Може формально фін нічого і не порушив (хоча в мене тут великі сумніви), але той, хто стоїть на лижах, розумії, що він навмисно так робив. І робив він так тому, що боявся програти.

Ще раз, дискваліфіційна комісія перше питання мала б задати фіну: Чому ти зміщувався в невигідний для себе коридор по великому радіусу?!
Ви самі собі суперечите  :facepalm1:
Чому фіівн не може щеманути кацапа, якщо він більш сильний, витривалий, хитрий і йде попереду? Який дурень на фініші буде сприяти супернику?
Тим більше ви не знайомівфі з правилами, але впевнено стверджуєте
Але насправді нема там ніякого зміщення, ну трохи заточився коли кацап на лижу йому наступив
   
Еще не факт, что каждый, кто стоит на лыжах хорошо знаком с правилами...
Финн первым занял коридор и не менял его... поэтому ничего не нарушил.

А то шо Большунов ломился тем же коридором - это его ошибка...

ты ж вроде бегун? может ты мне ответишь какого хера чувак на финишной прямой пошел на большой радиус? просто ответь на этот вопрос
   
Еще не факт, что каждый, кто стоит на лыжах хорошо знаком с правилами...
Финн первым занял коридор и не менял его... поэтому ничего не нарушил.

А то шо Большунов ломился тем же коридором - это его ошибка...

+1


бо це змагання, а не покатухи. Тут основна мета -- прийти першим на фініш. Тобто потрібно знайти самого витривалого і технічного! Тому і є в правилах про перешкоди. Може формально фін нічого і не порушив (хоча в мене тут великі сумніви), але той, хто стоїть на лижах, розумії, що він навмисно так робив. І робив він так тому, що боявся програти.

Ще раз, дискваліфіційна комісія перше питання мала б задати фіну: Чому ти зміщувався в невигідний для себе коридор по великому радіусу?!

якийсь дивний коридор, такий великий радіус, такий незручний, але такий привабливий для кацапа
чому кацап зміщувався в цей коридор? а не обганяв по зручному малому радіусу зліва?
   
Кацапы "ва всєй красє".

"Фінн віграл правільна, но я бі єго палкой вєбала." [M]  :=V
ничего нового, переврал текст ....
тьху, некацап
   
ты ж вроде бегун? может ты мне ответишь какого хера чувак на финишной прямой пошел на большой радиус? просто ответь на этот вопрос

про якого з двох чуваків йде мова?

я не знаю чому кацап пішов на великий радіус? а ви знаєте?
   
 :facepalm: че спорить, надо ждать решение по апелляции. оставят в силе это решение, больше борьбы на финишах не будет. если накажут финов, то появляются варианты.
   
Ви самі собі суперечите  :facepalm1:
Чому фіівн не може щеманути кацапа, якщо він більш сильний, витривалий, хитрий і йде попереду? Який дурень на фініші буде сприяти супернику?
Тим більше ви не знайомівфі з правилами, але впевнено стверджуєте
Але насправді нема там ніякого зміщення, ну трохи заточився коли кацап на лижу йому наступив

то може і палкою в живіт можна було кацапа?  :laugh:
   
посмотрела еще раз первое видео
тю.. так это за второе-третье место
ну тут можно было и помахаться кулаками
одного видео достаточно, фину нужно было вломить, некрасиво себя повел
   
+1


якийсь дивний коридор, такий великий радіус, такий незручний, але такий привабливий для кацапа
чому кацап зміщувався в цей коридор? а не обганяв по зручному малому радіусу зліва?

 :facepalm1:  фсьо тікаю з гілки  :weep:
   
там коньковый шаг какие дорожки? А финн подрезал на видео видно. Кацапы могли подать аппеляцию и получить второе место. А вместо этого получили дисквалификацию
та хер там, финн мог ехать хоть восьмёркой, он первый а на затылке глаз нету. кацапа проблема кудой обгонять.
   
ничего нового, переврал текст ....
тьху, некацап

Де це я перебрехав  8-:

«Я бы на эмоциях тоже палкой махнула. Хотя он ни в чем не виноват, финишировать он мог в любом коридоре. Так что тактически финн все правильно сделал.
Да и Большунова зря наказали. Ну махнул он на эмоциях, и что такого? А то, что он сбил его в финишном створе… Так он мог объяснить, что на скорости просто в него въехал, потому что не мог затормозить. Но я бы еще и палкой врезала!Как дала бы ему палкой по спине, чтоб не пересекал мне лыжню» , – рассказала Резцова.

   
Де це я перебрехав  8-:

«Я бы на эмоциях тоже палкой махнула. Хотя он ни в чем не виноват, финишировать он мог в любом коридоре. Так что тактически финн все правильно сделал.
Да и Большунова зря наказали. Ну махнул он на эмоциях, и что такого? А то, что он сбил его в финишном створе… Так он мог объяснить, что на скорости просто в него въехал, потому что не мог затормозить. Но я бы еще и палкой врезала!Как дала бы ему палкой по спине, чтоб не пересекал мне лыжню» , – рассказала Резцова.
а сорри, я думала ты про меня
а бы тоже палкой вьебала, потому что кулака бы моего недостаточно было бы
   
посмотрела еще раз первое видео
тю.. так это за второе-третье место
ну тут можно было и помахаться кулаками
одного видео достаточно, фину нужно было вломить, некрасиво себя повел
Хотілось би побачити як ти бєшся з іншими жінками.... :rotate:
   
Але насправді нема там ніякого зміщення
с поворота он выехал на среднюю дорожку потом сместился в правую
   
ты ж вроде бегун? может ты мне ответишь какого хера чувак на финишной прямой пошел на большой радиус? просто ответь на этот вопрос

По правилам можно выбрать любой коридор. Если он его не менял, то все дальнейшие вопросы не имеют смысла - он ничего не нарушил.

А почему выбрал большой радиус?
Так это элементарная физика - на повороте центробежная сила выносит на большой радиус.
Большунова тоже вынесло на большой радиус, но он уже был занят. Он не смог вписаться в малый, поэтому решил ломиться напролом - и это решение изначально было проигрышным...
   
Хотілось би побачити як ти бєшся з іншими жінками.... :rotate:
невозможно выигрывать такие соревнования не имея высокий уровень того, что делает тебя мужчиной
на диване конечно все видится по другому
   
Фін все зробив правильно. Про це пишуть самі кацапи.

https://www.sports.ru/skiing/1093273137-rezczova-o-povedenii-bolshunova-na-finishe-estafety-ya-by-finnu-eshhe-.html

Але кацап також все зробив правильно... але мало "вєбал чухонца". [KA]  :gigi:
   
Але насправді нема там ніякого зміщення, ну трохи заточився коли кацап на лижу йому наступив
...

...да там все чітко видно...ще й уповільнена зйомка , де хуйловська тварина  фіна палкою пришибла...а той , не звертаючи на психи придурка хуйловського переконливо фінішував... (tu)

...ще й дивитися треба , як хуйловька гидота спотворив кращий результат Йоні Мякі...
   
Я думаю было так: оба выходили из виража, кацапский лыжник сместился вправо что бы занять правую крайнюю полосу но слишком рано начал ускоряться финн боковым зрением увидел лыжи преследователя и решил тоже сместиться вправо что бы занять крайнюю правую лыжню и тем самым помешать кацапу его обогнать. Россиянину надо было после этого перестраиваться в среднюю полосу но силы были на исходе и он понимал что просто потеряет темп и финна уже не догонит.
   
Та кацап просто ... "ахуєл". Ось і всі пояснення. ;)
   
невозможно выигрывать такие соревнования не имея высокий уровень того, что делает тебя мужчиной
на диване конечно все видится по другому

Фін виграв розумом, а Уський програв силою... Підозрю по поведінці Уського весь був накачаний лікарством щоб виграти ЧЕСНО))))



Я навіть знаю вибрав двох дописувачок з якими я хотів побачити між тобою бійку....

Ти і одна з них.  :shuffle:
   
«Когда мы вышли на финишную прямую, справа от меня было мало места, но Большунов решил обогнать меня по этой траектории. Я делал всё правильно. Не стоило ли мне выбрать другую линию? Может быть. Но я был впереди и выбрал оптимальную траекторию. Что касается толчка после финиша, это было непрофессионально. Он не извинился», — сказал Мяки

https://www.championat.com/other/news-4250855-finn-myaki-ya-vsyo-sdelal-pravilno-a-za-tolchok-posle-finisha-bolshunov-ne-izvinilsya.html?utm_source=copypaste
   
Я думаю было так: оба выходили из виража, кацапский лыжник сместился вправо что бы занять правую крайнюю полосу но слишком рано начал ускоряться финн боковым зрением увидел лыжи преследователя и решил тоже сместиться вправо что бы занять крайнюю правую лыжню и тем самым помешать кацапу его обогнать. Россиянину надо было после этого перестраиваться в среднюю полосу но силы были на исходе и он понимал что просто потеряет темп и финна уже не догонит.
Більше виглядає що Фін нічого не бачив. Просто сили були на межі можливого, тягатись з накачаними на стероїдах...)))) З відео виглядає що фіна просто повело... Не тактика нічого, сили в писатись центральну не було, його на право занесло... Він просто не втримався.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія