Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Масло Рошен

Re: Масло Рошен

пашла под дуру касіть :)) можеш навіть нє касіть - вєрю :))
Ось такі хоча б:
https://test.org.ua/tests/food/551
https://test.org.ua/tests/food/541
https://test.org.ua/tests/food/523
Замов там тест і (x) їм тут  - ото утреш порохоботів. га, миросько ?
Так а нафіга? Масло має неприємний присмак кип"яченого молока, і це відчули не тільки мої смакові рецептори, рівень ціни вище середнього - які тести мають переконати мене у зворотньому?
Чи ти вважаєш, що я повинна у чомусь переконувати тебе? І знову ж таки - нафіга (це мені) ?
   
Re: Масло Рошен

:gigi:


Надеюсь все zebily поставят себе эту прогу , которая требует доступ ко всем закрытым ресурсам  телефона . От конторы , кторая даже свой e-mail не светит .   Ну и мысль , что в штрихкоде не содержится состав продукта , вряд ли прийдет в их голову .
[/quote]то нахіба дезу впарювати?
   
Re: Масло Рошен

Мирослава прямо сімейний літописець Порошенків. жоден порохобот так прискіпливо не слідкує за кожним кроком цієї родини  :gigi:
;o Справді? :S  8-:
Ну, ПРдона Гєрасімова ця родина адамсів, припустимо, всиновила. А Ірка у який спосіб влізла?
Чому її на колінах  нема на відомій іконі ?
   
Re: Масло Рошен

Так а нафіга? Масло має неприємний присмак кип"яченого молока, і це відчули не тільки мої смакові рецептори, рівень ціни вище середнього - які тести мають переконати мене у зворотньому?
Чи ти вважаєш, що я повинна у чомусь переконувати тебе? І знову ж таки - нафіга (це мені) ?

Та дійсно - нафіга упоротій сектантці  якісь тести, якась об'єктивна реальність ... Рецептори у ходрової - то її все  (tu)
Жулькіна порода !  (tu)
   
Re: Масло Рошен

Та дійсно - нафіга упоротій сектантці  якісь тести, якась об'єктивна реальність ... Рецептори у ходрової - то її все  (tu)
Жулькіна порода !  (tu)

   
Re: Масло Рошен

Мирко, якби мене захищав дідусь - я б вже застрелилася  :D  Хоча, тобі, мабуть, подобається  :weep:
   
Re: Масло Рошен

Мирко, якби мене захищав дідусь - я б вже застрелилася  :D  Хоча, тобі, мабуть, подобається  :weep:
А скажи, який петро красівий...на обох фото? :)
Якщо серйозно, то ти пропонуєш мені довіряти не моїм смаковим рецепторам, а приєднатися до потуг світового педрячєства?
Коли це таке було, Бякусю? і звідки ти взяла, що я потребую якогось захисту? від кого чи від чого?
   
Re: Масло Рошен

Показати зображення...
зобаньтє уєбана!(с)
   
Re: Масло Рошен

Завтра заеду в метро, возьму пачек 10 по акции, если срок годности нормальный. Хорошее масло
   
Re: Масло Рошен

Завтра заеду в метро, возьму пачек 10


   
Re: Масло Рошен

Мирослава прямо сімейний літописець Порошенків. жоден порохобот так прискіпливо не слідкує за кожним кроком цієї родини  :gigi:
то рефлекси
прості тваринні рефлекси
бо люди знають, що статки - то оцінка вартості активів
а не лише кількість грошей у кішенях чи у матрасі
   
Re: Масло Рошен

Завтра заеду в метро, возьму пачек 10 по акции, если срок годности нормальный. Хорошее масло
Вы не доверяете тому тесту, который три страницы назад приводили? Зачем тогда приводили :S
   
Re: Масло Рошен

Реально гівно.Якийсь спред  :bueee:

Це просто неправда. Я купляю Roshen, President та масло Молокія. Немає різниці.
   
Re: Масло Рошен

Вы не доверяете тому тесту, который три страницы назад приводили? Зачем тогда приводили :S
Просто понравилось, что люди постарались

Конечно не доверяю. У них все масло оказалось "маргарином", кроме одного

Мне по вкусу понравилось Рошен. Возьму много, потому что в метро редко бываю, а цена по акции супер.
   
Re: Масло Рошен

Я покупаю масло австралийское или французское и на крайняк немецкое. Но счас все начали хвалить рошен. Надо проверить и тогда скажу как оно.
   
Re: Масло Рошен

Просто понравилось, что люди постарались

Конечно не доверяю. У них все масло оказалось "маргарином", кроме одного

Мне по вкусу понравилось Рошен. Возьму много, потому что в метро редко бываю, а цена по акции супер.
Ну, не знаю. Если они правы, то по 16грн/100гр - то же самое.
И  вкусное у них окахадось самым растительным.
Люстдорфа у них не было.
Я тоже рошен по акции купила. Пойду думать...
   
Re: Масло Рошен

Фальсифицированное сливочное масло, как рассказал руководитель Научно-исследовательского центра независимых потребительских экспертиз «Тест» Валентин Безрукий, по виду и на вкус отличить от настоящего практически невозможно.

Эксперт отметил, что чаще всего производители реализуют фальсификат на ярмарках и рынках, в небольших магазинах. А вот в супермаркеты стараются поставлять качественный продукт, поскольку в крупных торговых сетях, считает Безрукий, их могут оштрафовать.

   
Re: Масло Рошен

Я покупаю масло австралийское или французское и на крайняк немецкое. Но счас все начали хвалить рошен. Надо проверить и тогда скажу как оно.
где именно покупаете?
   
Re: Масло Рошен

Метро на Степана Бандери, Київ, сьогодні
Акція на Рошен Екстра, 39.90 за пачку
Нема, розгребли
Народ ходить, видивляється, розчаровано відходить
   
Re: Масло Рошен

Народ ходить, видивляється, розчаровано відходить
і хочеться ото їм носитись з плакатами по маркету  :weep:
   
Re: Масло Рошен

Зайшов сьогодні в фірмовий магазин рошен, лежало там на вітрині з десяток пачок масла, не дорого повинен сказати.
Але фірмовий магазин цукерок та тортів і раптом масло  ;o
Та взагалі повинен відзначити що асортимент став біднуватий в цілому.
Щось справи у Рошен пішли так собі.
   
Re: Масло Рошен

і хочеться ото їм носитись з плакатами по маркету  :weep:

Доки я стояв біля холодильники переглядав яке масло обрати, двоє підійшли і розчарування вголос висловили

Ще питання?
   
Re: Масло Рошен

Маю парі тут, на форумі. На ящік того масла. Дружина купила на пробу, сказала везти. Не лайно.
   
Re: Масло Рошен

Може хтось тут такій олегарх, що жере лише масло, збите з молока цнотливих корів ( що неможливо) та в повний Місяц, та мене й Рошен влаштує.
   
Re: Масло Рошен

Ще питання?
тут питання вже зайві...
в метро коли товар закінчився цінник закривають

Останнє редагування: 20 березня 2021 16:52:48 від vigors
   
Re: Масло Рошен

Заказал в метро 10 шт Рошен и 2 шт козьего. Козье не пробовал

Жду, завтра должны привезти
   
Re: Масло Рошен

Стрібкі в повітря,  та жечні враження мізку лише від масла рошен. Хто згадає рік, коли з'явивилося масло Презідент? Тож, маємо годний тест на антіпороховье на зряплатні.
   
Re: Масло Рошен

Жер бутери з тим рошеном, не погано, однак, є теж непогані дешевши.
   
Re: Масло Рошен

вот и я попробовал масло Рошен - 82 %)
и моя печень одобрила сей продукт ))
   
Re: Масло Рошен

Було б трохі дешевше, наши прихильники певної політсили його б за обі щекі вживали.
   
Re: Масло Рошен

Було б трохі дешевше, наши прихильники певної політсили його б за обі щекі вживали.
Они и так хавают. После захода солнца, как мусульмане свинину
   
Re: Масло Рошен

Щодо правоти зелейобів, треба визнати, дорогувато, той рошен.
   
Re: Масло Рошен

то рефлекси
прості тваринні рефлекси
бо люди знають, що статки - то оцінка вартості активів
а не лише кількість грошей у кішенях чи у матрасі
Ну ти то здебільшого демонструєш рефлекси раба - покірного, бездумного, такого що за СТАТКИ хазяїна будь-якого порве на шматки
   
Re: Масло Рошен

Ну ти то здебільшого демонструєш рефлекси раба - покірного, бездумного, такого що за СТАТКИ хазяїна будь-якого порве на шматки
невже в зеленського купча на вас?
   
Re: Масло Рошен

Щодо правоти зелейобів, треба визнати, дорогувато, той рошен.
Не дорого. Так же как и все остальные топы (лидеры, марок 8) разница между ними 5 грн.
   
Re: Масло Рошен

Не дорого. Так же как и все остальные топы (лидеры, марок 8) разница между ними 5 грн.
перепитаю в дружини, та щось мені здалося дорогувато. Сперічатися не буду.
   
Re: Масло Рошен

перепитаю в дружини, та щось мені здалося дорогувато. Сперічатися не буду.
Я сегодня заказывал в метро
Цены Рошен  82.5% (без акции) - 57 грн
Ферма 82.5% вологодское - 55 грн но 180 г (мирося начинай кричать ужас обманывают вместо 200 г пачка 180г)
Люстдорф селянське 82% - 52 грн
Яготинське 82.5% - 55 грн
Молокия 82% - 53 грн



   
Re: Масло Рошен

Я сегодня заказывал в метро
Цены Рошен  82.5% (без акции) - 57 грн
Ферма 82.5% вологодское - 55 грн но 180 г (мирося начинай кричать ужас обманывают вместо 200 г пачка 180г)
Люстдорф селянське 82% - 52 грн
Яготинське 82.5% - 55 грн
Молокия 82% - 53 грн
А не обсерешся з 12 пачок масла?  :D
   
Re: Масло Рошен

В мене, або не в мене, в червні може бути 50/51 пачка того рошену. Парі. Візаві сказав, що жерти то не буде. я, як виграю, теж не уявляю, як то з'істи. Благочінність, мабуть.
   
Re: Масло Рошен

тут питання вже зайві...
в метро коли товар закінчився цінник закривають

Значить не встигли. Лежить купа Рошену 72 без знижки і порожнє місце з цінником на 82-й
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія