Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Масло Рошен

Re: Масло Рошен

Масло на вміст пальми тестують не заморожуванням а розтоплюванням.
   
Re: Масло Рошен

Масло на вміст пальми тестують не заморожуванням а розтоплюванням.
Добре видно в УФ променях - натуральне жовте, з пальмою синє, може бути зеленкувате.
   
Re: Масло Рошен

Сразу скажу, в отличие от мироси которая хвалилась что покупает дешёвое масло, я привык брать подороже. Например, Президент мадэ ин Франция, немецкое из АТБ (соленосливочное) итд. В общем в диапазоне 60-80 грн

Из украинских у меня в приоритете было Новгород Сіверське. Считаю его очень качественным. Яготинське, на мой вкус, и рядом не стояло

Итого. Масло отличное. В один ряд ставлю с французским президентом, (украинские продукты президент не покупаю, там много химии), с Новгород Сиверским. С последним сравню неспеша, благо сейчас в холодильнике и то и другое есть.

Рекомендую. Знак качества
На відміну від Миросі, ти, схоже ніколи не куштував справжнього масла, тому й не маєш можливості для порівняння.
Рашен - гавняне масло, і не тільки якщо порівнювати з нідерландським або ірландським, воно гавняне, якщо порівнювати і з Фермою, і з Молокією і з Яготинським теж.
   
Re: Масло Рошен

Вчора вхопила свіженьке - прямо з коробки, щойно привезли ! :))
Тепер у мене поряд: рошенчик і домашнє, від тьоті Наді :)
   
Re: Масло Рошен

Добре видно в УФ променях - натуральне жовте, з пальмою синє, може бути зеленкувате.

Цікаво...  :-)o
   
Re: Масло Рошен

Вчора вхопила свіженьке - прямо з коробки, щойно привезли ! :))
Тепер у мене поряд: рошенчик і домашнє, від тьоті Наді :)
пощастило тобі... :shuffle:  скільки пачок вицепіла? всі решту напевно розгребли, не встигла працівниця донести коробку до холодильника?
   
Re: Масло Рошен

пощастило тобі... :shuffle:  скільки пачок вицепіла? всі решту напевно розгребли, не встигла працівниця донести коробку до холодильника?

Та одну ! бо в мене дома ще є запаси - його тільки дитина і їсть. Ми з чоловіком не по жирам :)
   
Re: Масло Рошен

Та одну ! бо в мене дома ще є запаси - його тільки дитина і їсть. Ми з чоловіком не по жирам :)
то ти за дитину радієш так?...Так, вихопити пачку Рашену - це справді нечувана удача
   
Re: Масло Рошен

то ти за дитину радієш так?...Так, вихопити пачку Рашену - це справді нечувана удача


воно негодно зрозуміти...
 :pooh_lol:
   
Re: Масло Рошен

воно негодно зрозуміти...
 :pooh_lol:
та я просто не знаю, в якому забитому селі треба жити, щоб при нашій загальній заваленості всіх супермаркетів тим маслом, треба було "вихоплювати" пачку
у нас в будь-якому сільпі холодильники завалені маслом Рашен, і ніхто не хапає
   
Re: Масло Рошен

Зараз у Велмарті продають акційний Люстдорф, оте селянське в клітиночку, теж гарне.
А потім знову будемо Рошен купувати. До речі, його вже і в фірмових магазинах продають поруч з тортами, барига розширює мережу збуту  :D
   
Re: Масло Рошен

А може таке бути що "Рошен" для своєї продукції закуповує сировину ось в такій чи схожій компанії?


   
Re: Масло Рошен

А потім знову будемо Рошен купувати.
присягніть, а то не повіримо
   
Re: Масло Рошен

А може таке бути що "Рошен" для своєї продукції закуповує сировину ось в такій чи схожій компанії?
Може! Може таке бути! Бо слово Рашен у душі кожного українця асоціюється з чимось таким світлим і добрим!
   
Re: Масло Рошен

присягніть, а то не повіримо
Сфотографую спеціально!  :)
   
Re: Масло Рошен

Сфотографую спеціально!  :)
а як трактувати той вопіющій факт, що ви віддаєте перевагу люстдорфові, поки він є у Велмарті - замість того щоб вже зараз купувати Рашен, не чекаючи поки у Велмарті закінчиться люстдорф?
   
Re: Масло Рошен

а як трактувати той вопіющій факт, що ви віддаєте перевагу люстдорфові, поки він є у Велмарті - замість того щоб вже зараз купувати Рашен, не чекаючи поки у Велмарті закінчиться люстдорф?
Трактувати просто: в Люстдорфа акція) а Рошен до речі у Велмарті й не продається. Не дістався ще туди барига своїми загребущими руками  :D
   
Re: Масло Рошен

Може! Може таке бути! Бо слово Рашен у душі кожного українця асоціюється з чимось таким світлим і добрим!
Але у вказаного постачальника не натуральна молочна і з какао-бобів сировина, а їх замінники.
   
Re: Масло Рошен

та я просто не знаю, в якому забитому селі треба жити, щоб при нашій загальній заваленості всіх супермаркетів тим маслом, треба було "вихоплювати" пачку
у нас в будь-якому сільпі холодильники завалені маслом Рашен, і ніхто не хапає

Йопнутий зе-скот: з нього стібуться, а воно навіть не має ганглію, щоб це усвідомити  :weep:  Отак і ваша вошьдь з вами поводиться - і правильно робить  :D
   
Re: Масло Рошен

Але у вказаного постачальника не натуральна молочна і з  -бобів сировина, а їх замінники.

Може й докази маєш, консерво ?  :weep:  Чи брешеш як кнурославка ?  :love:
   
Re: Масло Рошен

А може таке бути що "Рошен" для своєї продукції закуповує сировину ось в такій чи схожій компанії?
Показати зображення...

Не, каждый прихильники певної політсили знает, что Барыга делает своё масло из нефтепродуктов, которые ему сливает Медведчук по своему тайному трубопроводу из Параши.
   
Re: Масло Рошен

На відміну від Миросі, ти, схоже ніколи не куштував справжнього масла, тому й не маєш можливості для порівняння.
Рашен - гавняне масло, і не тільки якщо порівнювати з нідерландським або ірландським, воно гавняне, якщо порівнювати і з Фермою, і з Молокією і з Яготинським теж.
От дурында. Сразу видно - твой уровень масло по 36 грн (сама писала). Ферма даже в химических  тестах критикуется за наличие растительных жиров
   
Re: Масло Рошен

Вообще, я не зря вчера привел видео тест, где люди у себя дома сравнивали.

Показательно - по вкусу автору понравилось Люстдорф, а по тесту в кипятке оказалось на последнем месте (растительные жиры)

Дома определить качество масла нереально. Потому что у каждого свой опыт, свои вкусовые рецепторы. И свое предубеждение. Уверен, запакуй масло Рошен в ноунейм упаковку, мирося кипятком будет писять "ах как вкусно" и запакуй французский президент в упаковку Рошен, скажет "фу пальма"
   
Re: Масло Рошен

Не бачу масла в продажу.
Мабуть усю зайву сировину  зі свого  вінницького  молокозаводу Рошен перетрощив на масло, а зараз вже робить виключно для кондитерки.
   
Re: Масло Рошен

Не бачу масла в продажу.
в метро розпродаж не закінчується  :weep:
   
Re: Масло Рошен

в метро розпродаж не закінчується  :weep:
Да, спасибо за наводку. Кто-то уже страницей раньше говорил. Нужно купить. Акция до 23 числа, цена супер. И не 73%, а экстра
   
Re: Масло Рошен

в метро розпродаж не закінчується
Нє, туди я не попруся точно )))
   
Re: Масло Рошен

та я просто не знаю, в якому забитому селі треба жити, щоб при нашій загальній заваленості всіх супермаркетів тим маслом, треба було "вихоплювати" пачку
у нас в будь-якому сільпі холодильники завалені маслом Рашен, і ніхто не хапає
тролиш?  :laugh:
   
Re: Масло Рошен

Нє, туди я не попруся точно )))
та встигнеш, там вже місяці 2 його розпродають, а воно не розпродається
видно не хочуть люди на концентратори скидуватись
п.с. волька он на цілий канал накупив, а думав на концентратори  :weep:
   
Re: Масло Рошен

та встигнеш, там вже місяці 2 його розпродають, а воно не розпродається
видно не хочуть люди на концентратори скидуватись
п.с. волька он на цілий канал накупив, а думав на концентратори  :weep:
Дурко. Акции устраивают на ходовой товар, чтобы привлечь покупателя и продать ему ещё корзину другого товара

Или на товар с истекшим -ющим) сроком годности

По твоей прихильники певної політсили логике, кока кола устраивает акции на свои напитки, потому что их не покупают?
   
Re: Масло Рошен

Дурко
Тупий, в метро це масло вже 2 місяці продають навіть ящики не міняють бо його не купують. 73% взагалі по ціні маргарину було, трохи більше 20-ти грн.
От мля секта....  :facepalm1:
п.с. і взагалі писок прикрий, коли не з знайомими спілкуєшся. бидло шоколадне...  :facepalm1:

Останнє редагування: 17 березня 2021 12:11:57 від vigors
   
Re: Масло Рошен

Може й докази маєш, консерво ?  :weep:  Чи брешеш як кнурославка ?  :love:
На цукерках це вказується, а на маслі не прийнято таке писати.
   
Re: Масло Рошен

Прикольный такой домашний обзор.
Больше построен на логике и субъективном вкусе. Но я соглашусь с таким подходом. Думаю, более менее объективный результат получили

https://youtu.be/lOAd8_mPVG0

Дякую за посилання.
Буду купляти Органічне, естонське та фінське.
   
Re: Масло Рошен

Реклама Рошену успішно триває!
   
Re: Масло Рошен

Реклама Рошену успішно триває!
таки да... скоро і "наш" буде наш....  :K
   
Re: Масло Рошен

таки да... скоро і "наш" буде наш....  :K
не впевнений, що буде ВАШ :)
   
Re: Масло Рошен

не впевнений, що буде ВАШ
ти не відволікайся, масло купуй... час-гроші, а гроші-канал...  :K
   
Re: Масло Рошен

ти не відволікайся, масло купуй... час-гроші, а гроші-канал...  :K
не кажіть мені, що я маю робити
і я не скажу,...хто такий ВАШ Зе :)
   
Re: Масло Рошен

хто такий ВАШ Зе :)
ну секта, що поробиш...  :facepalm:
   
Re: Масло Рошен

ну секта, що поробиш...  :facepalm:
щиро Вам співчуваю
Але Ви можете випорпатися з зеленої секти.
Головне - бажання!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія